Blome / Dziesmu svētki.
0
MetalShow.lv Open Air 2008 festivāls norisināsies 11. un 12. jūlijā, jau pierastajā Valkas rajona Blomes estrādē

/

10. jūlijs, ceturtdiena 10.00 - 18.00 Tautas mūzikas koncerta mēģinājums LU Lielajā aulā
8.30-20.30 Noslēguma koncerta „Latvija – Saules zeme” mēģinājums Mežaparka Lielajā estrādē
12.00 Deju svētku koncertuzvedums „No sirsniņas sirsniņai” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā
12.00 Mazākumtautību festivāls "Latvijas vainags" Vērmanes dārzā
12.00 - 23.00 Pūtēju orķestru Dižkoncerta mēģinājums Doma laukumā
18.00 Mazākumtautību festivāla "Latvijas vainags" koru koncerts Koncertzālē AVE SOL
19.00 Tautas mūzikas koncerts LU Lielajā aulā
20.00 Koncerts "Veltījums tautasdziesmai" Rīgas Kongresu namā
22.00 Deju svētku lieluzvedums „Izdejot laiku” Daugavas stadionā
11. jūlijs, piektdiena 8.30 -15.30 Noslēguma koncerta „Latvija – Saules zeme” mēģinājums Mežaparka Lielajā estrādē
9.00 -18.00 Kokļu ansambļu kopmēģinājums Lielajā Ģildē
18.00 – 22.00 Bērnu vokālo ansambļu koncerta ”Rīgas kalnu noslēpumi” mēģinājums Vērmanes dārzā
12.00 - 23.00 Pūtēju orķestru Dižkoncerts Doma laukumā
20.00 Z.Liepiņa un M.Zālītes rokopera ”Lāčplēsis” Arēnā Rīga
21.00 Noslēguma koncerta „Latvija – Saules zeme” ģenerālmēģinājums Mežaparka Lielajā estrādē
22.00 Deju svētku lieluzvedums „Izdejot laiku” Daugavas stadionā
0.00 Svētku dalībnieku balle Daugavas stadionā
12. jūlijs, sestdiena 10.00 -14.00 Kokļu ansambļu kopmēģinājums Lielajā Ģildē
11.00 -15.00 Folkloras diena Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā
12.00 Bērnu vokālo ansambļu koncerts ”Rīgas kalnu noslēpumi” Vērmanes dārzā
15.00 Kokļu mūzikas koncerts Lielajā Ģildē
17.00 Tautas tērpu skates laureātu apbalvošana Rīgas Latviešu biedrībā
17.30 Dziesmu svētku gadatirgus slēgšana Vērmanes dārzā
21.00 Noslēguma koncerts „Latvija – Saules zeme” Mežaparka Lielajā estrādē
Tautas sadziedāšanās Mežaparka Lielajā estrādē

Nu es zinu, ka te jau par to runāja, bet es vispār gribēju dzirdēt kaut kādus motīvus, kādēļ pietiekami lielai daļai cilvēku šogad Blome iet garām. Tā ir kaut kāda savdabīga necieņas izrādīšana, jeb arī vienkārši izskatās, ka šogad būs pārāk daudz apmeklētāju?

Cik atceros pagājušogad Blome notika 7. - 8. jūlijā. Un kāda nez problēma bija rīkot Blomi arī šogad teiksim 7. - 8. jūlijā, vai, teiksim, 13. - 14. jūlijā. Vai arī viņiem vienkārši viss pohuj?

Ja tā, tad tiešām piedodiet par spamu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja runā par alternatīvu datumu, tad reālāks būtu piem. 18-19.jūlijs.

Šaubos vai kāds no organizētājiem ir Dziesmu svētku aktīvists. Es par Dziesmu svētkiem uzzināju tikai Blomes sakarā, ka ķipa vienā laikā iekrītot. Citādi pat nemanītu, ka tādi ir.

Hm, vēl viens labs iemesls uz Blomi vienreiz aizbraukt (melš, ka šī ir vispār pēdējā) - mazāk sīču pa kājām maisīsies ;)
0
"mazāk sīču pa kājām maisīsies ;)"

tipa veiksmīgs 40-gadnieku tuss, jeb kā jūs to domājat, un ko tieši tu sauc par 'sīčiem'? teiksim 20-gadīgs korists ir sīcis, kas tev tur baigi varētu 'maisīties pa kājām'? Apmēram tāda sajūta, ka lielie džeki iet un ar tādiem pohujistiskiem roku apkārt svaidījieniem atgaiņā 'sīkos' ~20gadniekus, kuri tur pa pļaviņu lēkā, konfektītes, sūkājot, un neļauj vecajiem metaļoriem būt trve kvlt un nopietniem.

nu redzi, tu nezini, jo tev pohuj, bet nu it kā jau varēja padomāt, ka Dziesmu Svētkos piedalās lielākā daļa cilvēku, kas dzied kādā korī vai dejo + piedalās arī tā pasākuma organizatori / prese / foto / video, utt. Nu un vispār man liekas diezgan jocīgi, pat skumji, ja par to nezina, man tomēr Dziesmu Svētki šķiet diezgan jauka un latviešus vienojoša tradīcija, diezgan svarīga savas identitātes saglabāšanai. Nu, es tur piedalīties uzskatu par daudz lielāku goda pienākumu, nekā vērot ķērcoša Dani Filth dubultozda izmaiņas (es arī to gan, protams, labprāt darītu). Nu jā, kaut vai 18 - 19. jūlijs, vienalga, ka tik nesakrīt.
0
piemēram tas, ka tur spēlēs Exploited un COF, šķiet, pat aklajam ir redzams, ka te iet uz pēc iespējas lielāku ne tikai metaļoru, bet arī panku / gōtiķu savākšanu.

tā kā komercija jau it kā iet uz pilnu klapi, bet par Dz. Sv. vispār i nepadomā. Nu es negribu izklausīties pēc kaut kāda mācītāja, bet nu tas patiesībā ir baigi faking skumji.
0
"Un kāda nez problēma bija rīkot Blomi arī šogad teiksim 7. - 8. jūlijā, vai, teiksim, 13. - 14. jūlijā."

Tas taču bija joks, vai ne? Vai arī tu domā, ka festivāls, kas norisinās pirmdien/otrdien sapulcētu varenus apmeklētāju pūļus?

Varbūt varēja 4.-5. datumos, bet gan jau ir kādi objektīvi iemesli, kāpēc nav tajos, vi nu CoF netiek ;) vai kāda cita zaļumballe Jeberlejās - mazums kas.

Un taisnība jau vien ir, ka nemaz tik liela tā potenciālās publikas daļa nav, kam Dziesmu svētki pirmajā vietā.
0
Ā, tad šitie nebūs skolēnu Dziesmusvētki ?
0
nu bāc, es nepaskatījios kalendārā, nu jā jā, citā 6dienā 7dienā.

nu jā, vai nu cof netiek, vai arī kāds DAAAUDZ LIELĀKS konkurnets nekā Dziesmu Svētki, tur teiksim kāds nodzeršanās fests Zvērā, bļe.

Karoč, es attieksmi sapratu, paldies. Tēmu var mierīgi dzēst.

Blome var iet dirst. Tāpat ārzemju grupas lielākoties ir bulšits. Nu neko, redzēs Skyforger citreiz. Jā, dzēst tēmu, lūdzu, paldies.
0
"Ā, tad šitie nebūs skolēnu Dziesmusvētki ?"

Šitie būs bērnudārzu dziesmusvētki, bļe. Ahujenna.
0
Starp citu, galvenā latviešus un Latvijas iedzīvotājus vienojošā ikgada tradīcija sāksies pēc 2 nedēļām 2.maijā ...
0
^ eu nevajag beztēmas, ok?
0
Ko tu te tā sašuvies? Ja jau tev tāpat tikai SF no Blomes interesē, tad par ko tāda brēka?
0
"Ko tu te tā sašuvies? Ja jau tev tāpat tikai SF no Blomes interesē, tad par ko tāda brēka?"

Nu labi, tā arī gluži nav. Es jau nesašuvos, es prasīju iemeslus. Sapratu iemeslu - tāpēc ka viss pohuj. Nu un labi. Delīt ze topikk.
0
varbūt Runcis netīšām ķepiņu iespieda durvīs, tāpēc arī brēka >:)
0
Nu, Wellns parāvis! Cik var īdēt?!!! Tā it kā nekad vairs ne Dziesmusvētku, ne metālfestu nebūtu! Īsi un vienkārši - tie, kas netiek uz vienu vai otru, lai tūlīt pat pakarās, atstiepj pekas, noliek karoti, izpūš dvašu, vai kā citādi no dusmām atdod galus - un problēma būs atrisināta!
0
šāds metālfets nekad vairs nebūs, tāpat kā šādu dziesmu svētku arī vairs nekad nebūs.

viss bļā, dzēšu topiku no savas puses. problēma ir ATRISINĀTA - viss ir POHUJ, tā kā nav vajadzīgas nekādas datumu saskaņošanas, nekādas interešu saskaņošanas, pofik. Nez, nu es pazīstu pietiekami daudz cilvēkus, kuriem ir jābūt Dz. Sv., tāpēc arī uz Blomi netiek. Bet nu pieņemsim, ka es pazīstu tieši tos exemplārus, tā kā tiešām, salīdzinoši baigi maz jau tādu kā es. Un kārties es arī neeju, sorry mr. Varpat. Viss.
0
RuncisRenars laikam pārāk daudz laika Ankā vpavadījis: dzēšam topiku, netaisām oftopiku ... a pats nevajadzīgus citātus sprauž :D
0
Kuš Runčuk, es piemēram visticamākais ne uz vienu no abiem nedošos. Spekulanti Dziesmusvētku biļetes izķēruši un manu vīrišķi nav iespējams izdabūt no mājas uz Blomi, jo šamais taisās snobs dēļ tā, ka braucam uz W.O.A. Nav jau pasaules gals.
0
"RuncisRenars laikam pārāk daudz laika Ankā vpavadījis: dzēšam topiku, netaisām oftopiku ... a pats nevajadzīgus citātus sprauž :D"

Es Ankhā nepostoju vispār. Nu labi, te laikam tāda tēmu dzēšana nenotiek.

Karoč turpmākais tēmas uzdevums ir apdirst mani visos iespējamos veidos, tā lai es reāli nožēlotu to, ka esmu piedzimis.
Piemēram, - haha, aborta atlieka uz Blomi sataisījās. Haha, nē, šļaksi vien savu spermu pa Dziesmu Svētku kabūžiem, dancāsi un bikses nokritīs, hahaha, hahahahahahaha, aaaahahahahhaa, ĀHĀHAHAHAHAHA (aizrijas ar ļauno smieklu siekalām un nomirst).
0
Spekulanti, tiešām?
Es nezinu, man sāk gribēties zvanīt tiem spekulantiem un tipa iet pirk biļetes, bet sarunāt kaut kādu nu kopā 5 augumā lielāku džeku grupiņu un likt viņiem nedaudz trūkties.

Bļa, man tas solārija džeks no draugiem, kurš metālikas biļetes tirgoja, šonakt ar tādu ļaunu smaidu sapņos rādījās. Es nejokoju.
0
a varbuut vnk paarcelt dziesmu sveetku datumu ^^
0
^ VO!!! ĀĀĀĀĀ!!! ĢĒNIJS ^^

- Čau, Sirmais, te Runcis, tjip no trūmetāla, nu karoč Dziesmu svētku noslēgums koncis un viss pārējais pārcelts divas dienas vēlāk, komisija apstirpināja, fiksi paziņo visiem organizatoirem!

- Ā, ok, Runci, respekt, visu sapratu, viss tiks nokārtots. See ya divas dienas vēlāk nekā plānots! ;)
0
"Karoč turpmākais tēmas uzdevums ir apdirst mani visos iespējamos veidos ..."

A nafig mums to darīt, tu pats ar to lieliski tiec galā ...
0
gfy
0
Nu tad ej uz saviem Dziesmu svētkiem, ja esi tik debīls, ka nevar izlēmt starp tādu sūdu un metal fest'u.
0
"Karoč turpmākais tēmas uzdevums ir apdirst mani visos iespējamos veidos ..." - tieši tas, ko tu gribēji veidot šādu tēmu. To arī dabūji.
0
Nu pag pag, Dziesmu svētki nebūt nav nekāds sūds.
0
Bāc, par šo tēmu jau iepriekš runājām tēmā par Blomi. Kuš. Nu skaidrs- šeit neviena korista nav. Visi balsis nodzēruši.
0
Intar- te tādu iespaidu rada. Pāķīgās kora dziesmas un dumjie rītārdi, kas viņas dzied. Tāda nu cieņa pret pašu kultūru.
0
dejotāji var daļēji tikt uz abiem pasākumiem, jo deju lielkocerts ir 5dienā, značit 6dien mauc uz Blomi, kāds arī pagaidām ir mans plāniņš. Koristiem gan nekā...
0
lol

0
"Nu tad ej uz saviem Dziesmu svētkiem, ja esi tik debīls, ka nevar izlēmt starp tādu sūdu un metal fest'u."

Piedod, es neesmu debīls.
Debīls esi tu.
Un cilvēkiem, kas dzied vai dejo, Dziesmu Svētkos ir jābūt, lai būtu, kas vispār piedalās un aizstāv Latvijas godu.

Tu, MacCybexc vari mierīgi iet noonanēt pie CoF un pēc tam nošauties, izpildījis savu dzīves galveno misiju. Kaut gan tādus kā tevi reāli vajadzētu izbarot suņiem vai kovārņiem vai kaut kam tādā stilā.
0
Bļe, un kur es rakstīju, ka es nevaru izlemt. Es stabili būšu Dziesmu Svētkos, pimpjgalva nelaimīgais, bļe.
0
Tev kruts niks, starp citu. Bļēēē, mac cybex... lolololol
0
Starp citu - raksta izlemt nevis izlēmt. Un nejauc latviešu ar angļu valodu - neraksta fest'u.

Aizej izvaro savu māti, nogalini savu suni un pēc tam nošaujies pats.
0
tb starp citu
0
MacCybex,
Dziesmu svētki ne tuvu nav tas sūdīgākais iemesls, kura dēļ neaizbraukt uz Blomi ;)
0
Briest I.T.Warpath vs nefolk2 second edition MacCybex vs RuncisRenars
0
nekas nebriest.
par viņu izsmeļošu info sniedz niks.
0
Quorthon,
es jau neteicu, ka tas ir sūīgākais iemēsls, bet ir diezgan sūdīgs.
Kaut kur tuvāk sarksta beigām.
0
Ups, daži burti izkrita :).
0
''- Čau, Sirmais, te Runcis, tjip no trūmetāla, nu karoč Dziesmu svētku noslēgums koncis un viss pārējais pārcelts divas dienas vēlāk, komisija apstirpināja, fiksi paziņo visiem organizatoirem!

- Ā, ok, Runci, respekt, visu sapratu, viss tiks nokārtots. See ya divas dienas vēlāk nekā plānots! ;)''

un tagad pamēģini šitā: eu, čau denij paklau men te uz dziesmu svētkiem jātiek karoč atbrauc rīt. :*
0
Ba es gribu pateikt ko sasodīti gudru tā lai visi šitie prāta pisēji beidzot ataptos ka ir neglābjami idioti un beigtu te spamot savus pusdienu atvēmumus, bet jātdzīst vecā patiesība, "Idiots paliek idiots".

Džīzas fak!
0
"es jau neteicu, ka tas ir sūīgākais iemēsls, bet ir diezgan sūdīgs.
Kaut kur tuvāk sarksta beigām."

"Nu tad ej uz saviem Dziesmu svētkiem, ja esi tik debīls, ka nevar izlēmt starp tādu sūdu un metal fest'u."

Izrādās, ka 'tāds sūds' nav sūdīgākais iemesls. Tu vispār rubī, ko pats runā?

Karoč, VISS. Es šito tēmu neliku, lai savāktos bars ar taisni domājošajiem metaļoriiem, ar uzskatu bļē metāls ir kruta viss pārējais sūdā bļā, un sāktu vēl apdirst Dziesmu Svētkus. Atā.
0
heresy "Tāda nu cieņa pret pašu kultūru." - tagad viss, ko kāds sauc par kultūru, ir jāciena?
0
Nē, kultūra ir aizbraukt uz bļe metālfestu, izdzert 10 litrus alus un litru šņabja, uzpīpēt, nodrāzties, paklausīties CoF un Exploited, izkratīt pačku un pateikt, ka viss, kur nav distortētas ģitāras.

Tagad atsienies.
0
tb tas ir jāciena
0
tb, ka viss, kur nav distortētas ģitāras ir sūds un popsa
0
Man ir tāda sajūta, ka dziļi jāatvainojas Runcim, un jāuzņemas apmaksāt turpmāka viņa psihes dziedināšana specializētās iestādēs...
Varbūt vienkārši vajag iedzert drusku baldriāna pilienu & saprast, ka ir tā kā ir, un izvēlēties (vai arī mēģināt apvienot)?
Blomē festu rīkot iespēja bija TIKAI tajos datumos. Man pašam žēl, ka Dziesmu svētku noslēguma koncī nedzirdēšu "Saule, Pērkons, Daugava", taču to es noklausīšos vairākas reizes dziesmusvētku koncertos, kas ilgs visu TO nedēļu!
0
Katrā ziņā kruti, ka atbildēji bez lamu vārdiem, būtu mēģinājis arī neapšaubīt manu pietiekami normālo psihes stāvokli - būtu vēl lielāks respekt y0 no manas puses.

Bet es katrā ziņā varu tev iedot savu kontu, apsolu, ka aizlaidīšu uz kādu sanatoriju atpūsties no pilsētas un interneta uz kādām pāris nedēļām. Ar kādu tūkstoti pat varētu pietikt, es gribu spa.

"taču to es noklausīšos vairākas reizes dziesmusvētku koncertos, kas ilgs visu TO nedēļu!"

Forši, ka tu to pieminēji, bet es jau biju tā teikt mainījis savu nostāju, jau augstāk sapratu, ka tādu, kas ne tikai paklausās, bet kuri vai nu arī dzied, vai piedalās, ir maz un visiem pārējiem tas viss ir pofig, kas, protams, ir dabiski.

Un ja TIKAI tad TIKAI, nu ko, man prieks par jums, ka nav jārīko 25./26. decembrī, viss tas labākais dvēseles siltums un bučas no manis, cāā.
0
Njā ... tava psihes stabilitāte gan ir visai apšaubāma (laikam reizes 5 pats teici, ka tēma slēgta un neko vairs nerakstīsi).
0
Vienkārši pārāk interesanti jaunie posti, lai neko nerakstītu, un maccybexa posts vispār kronis.

Un kas tu esi, lai pēc foruma postiem, kurā vispār cilvēki pārsvarā izgāž kaut kādas samazgas, spriestu par manas psihes stabilitāti? Tu vari arī definēt, kas ir stabila psihe? Tu esi kaut kāds tipa doktors psihologs?

Nez. Man izklausās pēc tāda standarta metaļora. Nu tāda, pats saproti. Tāda, kurš nav doktors psihologs, karoč.
Ja tēmu varētu izdzēst, tad jau dzēstu, bet daudz jaunumus var uzzināt, kā, piemēram, Dz. Sv. ir sūds, šogad tipa nebūs skolēnu Dz. Sv., Blomi var rīkot TIKAI 2 konkrētos datumos, tad vēl nebeidzami novēlējumi man pakārties, kaut gan šī patiesībā ir pilnīgi nekaitīga un informatīva nolūka tēma + atziņas par manu psihes stabilitāti no maniem postiem, kad man apnīk pie fotošopiem un koreldraviem sēdēt un es izdomāju kaut ko pamuldēt šeit, izrādās visa virtualitāte vērtē manu psihi un tās normālību.

Nu, karoč, priekš mani vnk daudz jaunumu, ne tā?
0
Cituas apdirst pirmais sāki, tā ka nav ko brīnīties, ka dažs labs arī nenocietās. Turklāt pats atzīsti, ka forums tev ir samazgu izgāšanai ...
0
MacCybex- jā, viss latviešu kultūras mantojums ir huiņa un visi, kas ir nevis " white power" adepti, bet parasti koristi, kas uzskata, ka Māris Sirmais ir spēks, pēc būtības ir izdzimumi. Tilzā kora mūzika un stulbās tautas dejas, viss ko cilvēkam vajag ir alus, nodrāzties un kārtīga deva grind core... Šito gribēji dzirdēt?

Runčuk- Latvijas situācijā tas ir normāli, ka uz kritiku reaģē apvainojoties. Nevar liegt taisīt koncertu 25. martā, nevar pārmest, ka jāizvēlas starp simts gadus vecu tradīciju un attiecīgo pasākumu- metal ūber alles.

Persona, kas četrus gadus strādājusi, lai dziedātu Dziesmu Svētku gala koncertā, pēkšņi attopas, ka tādēļ jākož pirkstos un uz Blomi netikt. Sajūta nav forša. Varējāt taču pielāgot laiku, lai cilvēki tiek uz abiem.
0
BladeOfDarkness- ak jēl, nu cik var pārvērst visu personiskos apvainjumos. Šajā diskusijā Runcis bija pieklājīgs līdz šim postam:

Petenju Maleejs, vakar, plkst. 15:36 [Profils] [Link]
varbūt Runcis netīšām ķepiņu iespieda durvīs, tāpēc arī brēka >:)

Tālāk Tavs apgalvojums par ankh un sākas dubļu cīņas. Sagrozīt faktus nav smuki...
0
kaa var pateikt ka dziesmu svetki ir suuds ? :(
Runci tu esi labs vismaz tagad jo aizstavi svetu lietu.
personigi gribetu apmeklet nosleguma koncertu lielaja estrade un butu gatavs pat lidz 50 ls par bileti maksat.
tikai biletes nav. un nav man ne deju prasme ne ari dziedasana lidz ar to nesanaks pa halavu tikt.
un no blomes jau var aizbraukt ari atrak 12.datuma prom. ja ir mashina tad pa 2 stundam lidz mezhaparka estradei ar labu brauceju varetu tikt.
es tapatas neklausos visus tos krutos headlainerus lai man butu ipashs prieks
jau pagashgad kad mani izfireja no telts un emocionali aplauzos vnk sarunaju ka kavacky mani aizvizinas lidz smiltenei.
uzmanigi nonemu aproci un bileti atdevu vinjam.
kavacky pa halavu tika pasakuma :D
0
bobijsxxx, kas tevi izfirēja no telts?
0
Es šo problēmu esmu atrisinājis gluži vienkārši - nebūšu ne svētkos, ne metālfestā.
0
heresy - "kas ir nevis " white power" adepti,",
Kur es par šādu temātu uzrakstīju?
Bet vispar tev laikam "black power" tuvāk un melnie ļoti patik.
0
Jā, bobijxxx, hedlainerus klausās tikai mīkstie!
0
Bļāviens!!! Šitādu sviestu sadzejot!!! Nu, pārgudreļi!!!
Jautājums īss un vienkāršs - ko tad jūs dariet šeit (pie šitiem lohiem, kuri visi tik ļoti ciena šo savu sūda kultūru, bez kuras, cik saprotams, nebūtu arī tās valodas, kurā jūs ar mums - lohiem šeit komunicējiet)? Kā jūs esat spējīgi tik zemu nolaisties, lai ar mums, stulbajiem bauriem, komunicētu, kaut kādā metāla saitā, kur visi ir tik riebīgas kultūras atzinēji?
Es pilnībā saprotu tos, kuru ir iesaistījušies kaut kādā DzSv deju vai dziedāšanas kopā un tagad ir izcilas dilemmas priekšā attiecībā uz došanos/nedošanos uz Blomi, bet tāpēc jau nav jāapdirš kultūra, kurai ar šo pasākumu ir tikai tā saistība, ka tā iekrīt tajos pašos datumos!
0
bobij, tev jau gan laikam labāk būtu Blomē vispār nerādīties, jo šķiet, ka tu šeit esi pietiekami daudz cilvēku nokaitinājis visai pamatīgi, tā kā tev šāda uzdrīkstēšanās var pat visai bēdīgi beigties. Protams, izvēle tava.
0
Dilemma no kaut cik apzinīgu cilvēku puses nav nekāda. Nav, jo Blome vnk atkrīt, jo Dz. Sv. koncerti ir tajā pašā dienā. Viss, kas ir, ir kaut kāds sašutums par to.

"Kā jūs esat spējīgi tik zemu nolaisties, lai ar mums, stulbajiem bauriem, komunicētu, kaut kādā metāla saitā, kur visi ir tik riebīgas kultūras atzinēji?"

Šito nesapratu. Es nezinu par ko ir runa, katrā ziņā metāla tā saukto kultūru es nekur nenodirsu, un vispār nevienam, izņemot ūber mac cybexu es nekādus pārmetumus neesmu izteicis. Vēlreiz apsveicu visus, ka nav Blome 25. / 26. decembrī, laik, baigi grūti būtu uz Blomi vest visas tās eglītes, visi mājinieki zvanītu un sūdzētos, ka mēs tak gribam ar tevi, mūsu tuvais metaļor kopā pasvinēt, un daļa vnk neiazbrauktu jo nebūtu winter Blomei gatavi, nebūtu pietiekami siltas teltis, guļammaisi n stuff. Peace.
0
enivei, ja kādam moš liekas apdiršana fakta konstatējums, ka Blome ir vienā laikā ar svētkiem, tad, mhm, kā jau teicu, nekāda read between the lines, tas TIK TIEŠĀM ir FAKTS KONSTATĒJUMS.
0
Ko var turpināt cepties? Manuprāt, Valdis ļoti sakarīgi apskaidroja situāciju.
0
Nu cik es atceros, tad pagajušajā gadā arī bija šeit dažas plaksas, kuri protestēja par Metalshow datumiem.
Tā laikām ir tāda tendence.
0
"Tā laikām ir tāda tendence."

Ej... tu... d...

mac caibeksu par prezidentu!
0
RunciRenār, ne jau uz tevi tas tevis nesaprastais citāts attiecas.
0
heresy, šodien, plkst. 09:16
"Persona, kas četrus gadus strādājusi, lai dziedātu Dziesmu Svētku gala koncertā, pēkšņi attopas, ka tādēļ jākož pirkstos un uz Blomi netikt."

Ja šī persona nav tikpat apzinīgi strādājusi, lai piedalītos Blomes pasākumā, tad, kā teica RuncisRenars, šodien, plkst. 14:40

"Dilemma no kaut cik apzinīgu cilvēku puses nav nekāda. Nav, jo Blome vnk atkrīt"

Un basta.

"Viss, kas ir, ir kaut kāds sašutums par to." - ir nevietā. Es tā arī vēl aizvien nesaprotu par ko ir brēka? Ir divi pasākumi, izvēlies, kurš tev nozīmē vairāk un miers, pasaule tak tādēļ bojā neaizies.
0
Teikšu, kas man nepatik:
1. Neuzskatu kliedzošu pūli par kaut ko kultūrālo un viss. Un nav nozīmes kur tie atrodas jeb kur tas pasakums notiek – Latvijā, Krievijā vai Afrikā.
2.Atbrauks tādas lauku urlas kā RuncisRenars (ļoti oriģināls niks, laikam ļoti patik Šreks) un staigas ar debīlām sejām apkārt.
3. Atkal būs sastregumi centrā veselu nedeļu kā iepriekš.
0
kliedzošs pūlis, eeeh?
tiešām vairs nav ko piebilst, viss skaidrs ar tevi ;)
0
warpath nedraudi
redzi ja ar mani kas notiks tad tada gadijuma atbilde nepaliks ja ne es , tad citi gan atspelesies.
un te nav runa par to ka man jura lidz celjiem.
esmu miermiligs.
Taka atslabsti.atbrauksu paskatishos patuseshu un brauksu prom.man nekadus kaskus nevajag.
bet tu gan te nepamatotu kaski taisi.
Varbūt būs jāpaņem gāzes pistole līdzi.

makijbek vai ka tevi sauc man gan liekas ka RuncisRenars ir labs niks tas man atgadina to tv uzvdedumu ko pa ltv radija man berniba kur bija tada liela lelle - Runcis Renārs kur mācīja jaunos pelēnus.
Vispār tā lelle bija ljoti omulīga:)
0
bobijsxxx, nevajag manu niku latviskot, jo es par to tevi nelūdzu.
Tad tas niks vispar ir nozāgts, kas liecina par to, ka cilvēks ir stulbs un aprobežots. To arī var redzēt viņa ziņojumos.

Vairs es šajā tēmā nevienam neatbildēšu.
0
un tu noteikti esi pats neaprobežotības kalngals ;)
0
"kultūrālo"

Jā, kulturāli ir nezināt 5. klases līmeņa pareizrakstību.

"2.Atbrauks tādas lauku urlas kā RuncisRenars (ļoti oriģināls niks, laikam ļoti patik Šreks) un staigas ar debīlām sejām apkārt. "

Vecīt, mans niks ir, šķiet, vecāks par Šreku, un tev nav nekādas nojausmas, kāda tam ir nozīme. Plus, es neesmu no laukiem, un es neesmu urla, atkal tu kļūdies.

Bet, protams, es atkal izgāžos, jo izteikums

"Neuzskatu kliedzošu pūli par kaut ko kultūrālo un viss. Un nav nozīmes kur tie atrodas jeb kur tas pasakums notiek – Latvijā, Krievijā vai Afrikā."

ir vienkārši BRILJANTS UN PATIESĪBĀ ARĪ JAUNAS DISKUSIJAS VĒRTS, un pierāda, ka ar tevi mēģināt runāt ir vairāk kā bezjēdzīgi. Es tikai dažreiz iedomājos, ka tomēr vajadzētu, teiksim, MacCybeksam tomēr aiziet uz Dziesmu Svētkiem, paņemt ruporu un tiem cilvēku tūkstošiem, kas tur klaigā apkārt, pateikt, lai jel aizveras. Būtu vismaz kāds labs darbs izdarīts un sastrēgumi Rīgā moš samazinātos. Bet zin kā, ja tevi uztrauc tieši sastrēgumi, tu varētu nopirkt kalašu un staigāt apkārt pa dzīvokļiem, šaujot nost cilvēkus, ar pēdējiem vārdiem "NEKĀDU SASTRĒGUMI RĪGAS IELĀS, BĻE!"

"staigas ar debīlām sejām apkārt. "

nujā, mošpits, hedbengings un devil hornu rādīšana laikam Dziesmu Svētkos vāel nav aktualizējusies. Dzied kā tādi lohi un pat galvu nepakrata. Tur es tev toč, piekrītu.

Nu redzi, mums ir arī kopīgas intereses, kamon, vecīt, lai tev jauka dzīve!
Un tomēr labāk atbildi, gribu vēl smelties no tavām gara zinību dzīlēm!
0
"Tad tas niks vispar ir nozāgts, kas liecina par to, ka cilvēks ir stulbs un aprobežots. To arī var redzēt viņa ziņojumos."

haha, tikko pamanīju. Pērle. Tu gan laikam savu niku entās dienas štukoji.

Nu bļē, mans mīļākais ēdiens ir Makdonaldā un mīļākās filmas ir pornofilmas, kur vecenēm banānus iekšā stūķē roboti...

mac...
cyber...

gmmmm hmmm!???
0
Runci- nu ko cīnies?

Intars pareizi pateica:

heresy, šodien, plkst. 09:16
"Persona, kas četrus gadus strādājusi, lai dziedātu Dziesmu Svētku gala koncertā, pēkšņi attopas, ka tādēļ jākož pirkstos un uz Blomi netikt."

Ja šī persona nav tikpat apzinīgi strādājusi, lai piedalītos Blomes pasākumā, tad, kā teica RuncisRenars, šodien, plkst. 14:40

"Dilemma no kaut cik apzinīgu cilvēku puses nav nekāda. Nav, jo Blome vnk atkrīt"

Un basta.

"Viss, kas ir, ir kaut kāds sašutums par to." - ir nevietā. Es tā arī vēl aizvien nesaprotu par ko ir brēka? Ir divi pasākumi, izvēlies, kurš tev nozīmē vairāk un miers, pasaule tak tādēļ bojā neaizies.
0
Un zemu IQ Tu strīdoties nevienam nepacelsi.
0
uzminiet kursh nesa sveetku atklaashanas karogu (Ligho) ;)
bildites.lv/images/h2g4n1kk4fxr...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas