Bruce Dickinson Filma!!!
0
Biju patīkami pārsteigts ieraugot šito:

www.youtube.com/watch?v=r9rVv483BTA...

Wellnabērns Dickinsons savu uzvārdu atkal ataisnojis, jo filma ir par to pašu veco dranķi Aleister Crowley, uz kuru tad arī attiecas tas pats visiem zināmais "The Number Of The Beast"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Savu uzvārdu attaisnojis? Tas ir kā, iebāzis diņķi dēlos?
0
Dickin-son - var būt arī Dicken Son - Dicken ir viens no Wellna vārdiem Anglijā un laikam arī Īrijā - tāpat kā Old Man vai Old Nick. Varbūt arī pat Old Dick.
0
O bļā, trūmetālā tagad var roļikus embedot.
0
Vai, cik latviski sanāca :D
0
Intars, šodien, plkst. 17:00
Savu uzvārdu attaisnojis? Tas ir kā, iebāzis diņķi dēlos?

^^^Nevaru beigt ķiķināt.
0
JJJo ho ho!!! Šis vīrs laikam vienīgi lielgabala lodes lomā sevi nav parādījis. Pagaidām. Izskatās ka filma varētu būt ņammīga.
0
Pedofīls!
0
Pie tam homopedo, LOL
0
Dickindaughter

Hm, a tas Olivera Tvista, u.c. autors savu uzvārdu attaisnoja?
0
Izskatās, ka nodevas komercijai pamatīgas - vēl viens holivudisks Hanibals no Kroulija būs uztaisīts; lai gan, izlasot, kaut vai, "Narkomāna dienasgrāmatu", nākas atzīt Krouliju par visai izsmalcināta tipiski angliska rakstniecības stila un dzirkstījoša intelekta, kuri liekami blakus kaut vai pašam Vaildam, īpašnieku.
Nu, paskatīsimies, vai tam Dikinsonam būs ar sanācis labāk, nekā tiem pārējiem.
0
Pag, pag, kas tie pārējie?
Dodiet man filmas par Krauli, vēl līdz šim nevaru saprast, patīk viš man vai nē
Katram gadījumam jau sen nerakstu K aiz Magic
Negribu būt LOL
(emo)
0
Mr. Crowley, what went wrong in your head? Oooh Mr. Crowley, did you talk to the dead?
0
Man Dikinsons un TV atmiņā ataust Discovery raidījumā par tankiem, kur šis brauca ar nezkādu apšaubāmu krievu tanku.
0
Noskatījos filmu. Nu, iespaidi divējādi. No vienas puses CHEMICAL WEDDING nav tik primitīvs gaļas gabals kā piemēram CRADLE OF FEAR. Tas priecē. No otras... diez vai man radīsies vēlēšanās skatīt to atkārtoti. Filma garlaicīga. Neizsēdzu ārā tikai aiz cieņas pret autoru.
Ja kādam interesē, šeit links - www.binmovie.ru/zarubezhnye_filmy/1...
0
0
Man patika. Bet laikam tāpēc, ka neesmu īsti riktīgs.
0
BTW, kādam nav filmas soundtreks?
Torrentos vel nekur nemana pagaidām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas