Funeral
0
Sakiet, lūdzu, kur varētu ievilkt nāsīs kaut ko no viņu daiļrades? Varbūt kāds varētu kaut ko atsūtīt? Jau iepriekš pateicos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja domaa to grupu kura doom stilaa speelee, tad RMT visa diskograafija ir, man tas peedeejais taa diezgan labi patiik
0
Jā, domāju to pašu grupu, bet kas pie velna ir RMT? :D es zinu, ka esmu āpsis, tāpēc lūdzu apskaidro mani. :)
0
es pēdējais 2007. gada veikums ir garšīgs. tiešām laba dūmdesa. :)
0
From These Wounds tik tiešām ir sasodīti gards melodiskais dūms. Bet Funeral ir viena no tām bandām, kas diezgan izteikti laikā gaitā mainījuši savu skanējumu - no ļoti lēna un samga fjunerāļu dūma(šķiet tieši Funeral bija tā grupa, kas savulaik tika uzskatīta par lēnāko tempā, kaut gan man šķiet Thergothon šai ziņā smagi ieliek), bet pārgājuši uz daudz melanholiskāku un melodiskāku skanējumu, kas savu augstāko punktu sasniedzis tieši ar pagājušā gada veikumu. Tātad atkarībā no tā, kurš dūma novirziens tuvāks, no tā gala ar vaig sākt. Es jau ieteiktu sākt no pašiem sākumiem - 1993:Tristesse un pēc tam ar tādu pašu nosaukumu sekojošo pilno albumu, kā arī pēc tam sekojošo Beyond All Sunsets 1994. g. demo. Jāatzīst, ka daudzu slavēto 2. pilno albumu 1995. Tragedies nav nācies pilnībā dzirdēt pašam, tika dažas dziesmas.
0
RMT - Romanian Metal Torrents metal.iplay.ro/
virpaar ir veel kaadas grupas kuras dziesmu izpildiijuma/skaneejuma zinjaa liidzinaas funeral?
0
Viņi ir sooooo good.
0
chrislMl, tiši kuram albumam - lēnajiem garlaicīgajiem, ašajiem ar sieviešu vokālu vai ašajie ar veča vaidiem ? :D
0
From These Wounds, 2007.g - metalarea.org/forum/index.php?sho...
0
biju domaajis par tieshi sho peedeejo albuumu. bljaa, kaa man piedur pati pirmaa dziesma "This Barren Skin"
0
Nu nezinu, dūms kā dūms, nekā īpaša. Ja varētu apraksturot tieši kādas fīčas iecepīja ...
0
Man savukārt The Architecture of Loss vislabāk no pēdējā patika.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas