Jaunais Heaven Grey
0
Metalshow.lv download sadaļā varat novilkt jaunu, šai weekendā ierakstītu Heaven Grey dziesmu:
www.metalshow.lv/?section=down&lang=...

Kādas atsauksmes? :)))

Atgādināšu, ka dzīvajā HEAVEN GREY varēsiet baudīt jau šopiektdien MP. Vēl uzstāsies Disease, Gatling un Apēdājs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ctrl-v

Vakar dzirdēju pa SWH Rock.
Ņemot vēra visu, kas noticis ar Heaven Grey, šis gabals ir sasodīti tāds, kādam būtu jāskan Heaven Grey. Vienīgi čella partija starp vokāla pantiem kaut kā neiederas bet tas ir subjēktīvi mans vērtējums.
0
bļeģ, \m/
0
Dziemsa normāla, bet tiešām, tas čels bišķi neriktīgi skan. Gan jau piemiksēs.
0
Kaut kā galīgi nepavelk... :( Jo īpaši vokāls un arī jau pieminētais čells...
0
Mani gan pavelk. Galvenokārt tāpēc, ka ir atpazīstams Heaven Grey rokraksts, un atmiņā nāk kāds pasens pavasaris.
0
Nu švaki. Soļņiks baigi samocīts(Vecīt, atrodi sev citu nodarbošanos, nepis tautiešiem ausis). ... EEHH... baigā vilšanās. Aber 90. gadu vidū šamējie baigi patika.
0
songs gut, chells ne. hmmmmm...soljnjiku nesapratu.. vareeja iztikt arii bez.
bet kopumaa jau patika.
0
Valdi, is ir galējais mix gabalam?
0
Nu, kaut kā īsti nav. Nav tas spēks, kas bija vecajā..
0
nekāda progresa.
0
kada vaina cellam? man liekas ka tiri labi vins Tur iederas.
Vokals, nu ta, slikts nav.
Nu un solniks ir manuprat labs.
0
pilnīgs Icon/Draconian Times.

Un tas nav pārmetums :)
0
Nav galējais mix, cik nu sestdien paspēja...
Pagaidām studija aizņemta, pēčāk rakstīs pamatīgi, visu albumu.
0
da normāli. ko nīd uz čellu? var jau būt, ka uz parastajām, mazajām kompja tumbiņām arī skan kaut kas ne tā, bet tā jau viss ir ok. Pats stils, kamā ieturēts, gan nīkulī rauj, bet tā jau pavisam cita tēma.
0
nekaadu paarsteigumu jau te nebija...HEAVEN GREY savaas vecajaas tradiicijaas!
0
progress progresa pēc vairs nav progress
tāpē šitais man liekas baigi ok
0
Man patīk!!!
0
Nē nu jā čellam nav ne vainas, bet vajadzēja tur pievienot klāt kārtīgāk, lai smukāk kopā skan.
0
Bļāviens, nu vai tad tik grūti ir salikt korektus ID tagus MP3 failam? Title "Mix", Album "My CD"... Mūsdienās tak cilvēki mēdz arī lietot mūzikas atskaņošanas programmas ar kolekcijām, un dziesmas izvēlēties pēc izpildītāja un albuma, nevis foldera un faila nosaukuma...
0
Neonz, tur neko nepadarīsi. Lielākajai daļai dziesmu, kas vilktas no mūziķu mājaslapām, ir šī vaina un neizskatās, ka tuvākajā laikā kas uzlabosies.
0
Bet pati dziesma ir ok. Vispār izskatās, ka mums tuvākajā laikā ir gaidāms labu vietējās smagnes albumu birums - Skyforger, Huskvarn, Heaven Grey. Un no jaunajiem arī Relicseed un The Blackout, cik saprotu, cepina savas debijas plates (pirmo gaidu it īpaši, jo tās dziesmas, kas jau ir, baisi piedur).
0
Uj, un pavisam tak listei piemirsu pieskaitīt arī Fraily debijas CD.
0
tas čels vienigi vareja but nedaudz klusaks, kur vins iet dziesmas beigas, tad butu baigi ok :)
0
Es gan teiktu ka vairāk Shades of God / Icon atsit :) Vokāls liekas OK, sevišķi salīdzinot ar to kas bija agrāk.

Tas, kāpēc no grupu mājaslapām bieži var novilkt nesatagotus un bez normāla nosaukuma Mp3 failus, arī man nav saprotams. Savlaik pat bija doma uzbliezt dusmīgu rakstu par šo tēmu un pat veselu analītisku apskatu, par saitiem, jo daži Mp3 bija tik sūdīgā kvalitātē (kakaini nokodēts un vēl kādos 64kbps, piem.), ka nemaz negribējās ko citu no grupas dzirdēt. Bet tad ātri pienāca laiks, kad novilkt albumu bija ātrāk un vieglāk, nekā iet uz grupas mājaslapu un saktīt, ir vai nav viņiem dziesmu paraugi, kādā kvalitātē utt.
0
BladeOfDarkness, ir mazzināmas grupiņas, kuru mp3 nekādos DC nevar atrast. Tad nu lai iegūtu kādu nebūt ieskatu viņu daiļradē, tu ej uz webu un novelc ko nebūt.
Un vēl - ne vienmēr iznāk darbošanās no sava kompja. Piemēram, aizbrauc uz 2 dienām pie brālēna (kura kompim nav ne DC). Svešā kompī ko instalēt ne vienmēr ir vēlams un tad tu mēģini novilkt kādus mp3 no weba. Un kas no rīta atklājas? Downloads folderī stāv vesels lēvenis track_1.mp3 u.c. šedevri.
Un ID3 tegos ir vēl oriģinālākas lietas, kas ar dziesmas nosaukumu ir relatīvi maz saistītas.
Vai tiešām mūziķi nevīžo noziedot 1 minūti laika un visu smuki un kompakti pasniegt? Tas pats ir sakāms arī par grupu mājaslapām - informācija tur nereti tiek atjaunota ar baismīgo nokavēšanos. Tu kā dunduks katru dienu ver lapu, lai uzzinātu info par jaunumiem albuma sakarā, bet izrādās, ka šis bezmaz jau iznācis, lai gan webā pēdējais ieraksts liecina par to, ka "idejas ir, bet vēl domājam par studiju u.t.t.".
0
Skaidrs, man jau likās, ka tas nevar būt galējais mix.
0
Dziesmai nav ne vainas. Šķiet turpina no tās pašas vietas, kur Heaven Grey reiz beidza. Sevišķu pārrāvumu nemana, stilistiski tāds pats vieni ir un tas labi. :)
Vokālam nav ne vainas, lai gan man personīgi Anša vokāls patika labāk.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas