LOITS video
0
<a href="myspacetv.com/index.cfm?fuseactio...>Loits Haavad uulitsal</a><br><embed src="lads.myspace.com/videos/vplayer.swf"... flashvars="m=33290072&v=2&... type="application/x-shockw... width="430" height="346"></embed>
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
skaidrs - nemaku ta - tad lai ir parasts links :)

myspacetv.com/index.cfm?fuseactio...
0
<object width="430" height="346"><param name="movie" value="myspacetv.com/index.cfm?fuseactio...></param><param name="wmode" value="transparent"></para... src="myspacetv.com/index.cfm?fuseactio... type="application/x-shockw... wmode="transparent" width="430" height="346"></embed></obj...

0
Blja... paspamoju, nu i pietiks...
ceru ka aiz piii pie griestiem mani neviens nepakars...
0
liekam tikai yōtōbe linku. katrs savu flashu tak nē... tā nē..
0
Sapratu, sorry.
0
Kad spēlēja Bleku, man viņi nepatika, nepatīk arī tagad ar visiem čelliem un tromboniem. Muzons kautkās bezsakars un atbilstošs klips - kautkādi krāni stāv lauka vidū un bola acis ...
0
klips prieksh metaala kur paarsvaraa dominee "staav kaukaadi kraani purina galvu un izliekaas ka speelee un dzied" mosh vieniigi paaraak maaxliniecisks. muzons labs.
0
nu muzons ir labs. tikai igauņu valdoa smieklīgi izklausās. :D
0
Video ir super! Mūzika arī, šķiet, krietni kontrastaināka kļuvusi. Būs vai jāzivelk tas šo disks superšikajā iesējumā grāmatas formā; kuru iepriekš 2 reizes esmu noklausījies.
0
spriezhot peec klipa, kaukaada dziljaa jeega tamii visaa iraid, tik to laikam saprot esti valodas zinaataaji. man kaa durnim patiik bildiite bet jeegu nesaprotu (muzons ar necepii, bet tas gaumes jautaajums).
un prieksh klipa par izstieptu. bet taa ok. priecee bildes kvalitaate.
0
Nuj, klipa jēga varētu būt tāda pati kā Crematory - Tears of Time ...
0
Piekrītu. Kaut kas līdzīgs. Liekās domāts simboliski attēlots stāsts par to, ka izmirst dzimta. Ap galdu sēdošie cilvēki pakāpeniski pārtop rēgos, kas kaut kur klīst pa laukiem. Gaumīgi.
0
heresy -
jā, tāda ir arī pamata ideja. Un tas viss ir domāts kā 40-to gadu sākums.
0
mmm, gan muzons, gan video ir ļoti labi. Biju patīkami pārsteigts, tā turēt!
0
Man patikās video kvalitāte, izcili labs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas