Kataklysm
0
nu kaa jums jaunais "Prevail" albuums?
www.eatliver.com/img/2008/3036.jpg...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tur nevar pa taisno uz bildēm linkot. Webmasters ir žīds un pareizi dara :P
0
oi, nopumpēts jau 2 dienas, bet aizmirsu paklausīties... ceru ka neaplauzīšos.
0
Izlasot diskusijas nosaukumu, jau nodomāju ka šamie brauks ciemos, ah.
Būs jāpaklausas, cerams kas līdzīgas iepriekšējam.
0
Nu nespiid shitie latvijaa, vismaz pagaidaam =]
Manaa skatiijumaa tik pat labs, kaa ieprieksheejais, speecigs katraa gadiijuma.
www.eatliver.com/i.php?n=3036...
+1
Netīšām pie manis nonāca Kataklysm - Prevail, spārda, ko tur vairs var pateikt. Iekāp tankā, noliec kameru 30m augstāk un skaties kā lēnām dragā.

www.youtube.com/watch?v=qlZh9-NQEyI...
0
Šo neesmu vēl noklausījies. kaut kā pēc pēdējiem diviem šķiet, ka Shadows & Dust viņi vairs nepārspēs, t.i., tai stiliņā, kas viņim ir, kopš Sylvain Houde aizgāja.

Be nu tas ir nenormāls kadrs; cik saprotu, pat vārda tiešā nozīmē; melš, ka pēc Kataklysm karjeras esot arī trakomājā gadiņu padzīvojies, un pēc tam pavisam pazudis.

www.youtube.com/watch?v=MvtDVawHbdw...
-1
Man šitā blice baigi besij īstenībā. Taisnie metalkoriskie bungu ritmi, vokāls... kaut kā ne ar ko neizceļās.

Ilgi klausījos `Serenety in Fire`, līdz pavisam apriebās. Pāris kačigi rifi, bet savādāk nekā interesanta. Nākamais albis `In the arms of devastation` bija pavisam garām, četras reizes noklausījos pa riņķi un sapratu, ka var dzēst ārā. Prevail redzēju promo video, arī nekas īpašs. Tukšs draivs (pat diezgan neslikts), bet savādāk nekā interesanta... ir taču labākas grupeles :)

Vienreiz pat saņēmos un noskatījos vienu vecu viņu konci, arī nekā saistoša. Nezinu, kas ar mani ir, man Kataklysm uzmet garlaicības lēkmi :)
+1
dzīvajā redzēt droši vien būtu neslikti, jo būtu riktīga kačka, bet citādi, es labāk paklausīšos kaut ko interesantāku :)
0
principā jau isķinu glagoļiš. nav slikti, kačka normāla. Paliekošas vērtības nav daudz, bet kas ir - tas sper. krietni.
+1
KaķuKlizma m/
0
Šodien redzēšu Kaķuklizmu beidzot pa ilgiem gadiem. Domāju, ka būs neslikti:

www.rioslive.com/?page=gigs&action=v...
0
Manā listē vēl ir Dark Funeral, Aborted un mīļum-mīļie Rotten Sound. Tur vēl Zonaria it kā būs ar Dark Funeral.

www.rioslive.com/?page=gigs&action=v...

www.rioslive.com/?page=gigs&action=v...
+2
vot KaķuKlizma ir no tiem brīnumiem, ko es arī gribētu dzīvajā ievērtēt...

www.youtube.com/watch?v=5NLTI0umQM0...
0
Ir matīts (2003. gada WOA), bija varen stiprs. Dzīvajā labprāt vēl kādu reizi palūrētu.
0
pag, bet viņi tak laikam Rīgā arī bija, jeb nebija tomēr?
0
kaut kad ap 2004. gadu viņiem bija plānota tūre pa šo pusi, bet kancelējās.
0
In šadov en ddāaaaaast!!!
+5
sam ti peredast
+5
Čo peredast? Komy peredast? Nepižjģī, pasaukšu bobiju!1
0
sie ka tiesam spele pirmdien londona, bet nepietiek nauda biletem, nesanaks aiziet :(
+2
Kastunīkuls? Mastdusnīkin!
0
nekas citreiz, toties lacna coil bija labs koncs
+3
Būtu jau nu labāk uz kaķuklizmu pa to naudu gājis :)
0
Northern Hyperblast <- labs
0
nu domaju, ka busu uz abiem aiziesu, bet sanaca, ka nekas nesanaca, a ko darit? nakamreiz aiziesu!

tapatas koncis bija uber labs neko nenozeloju
0
Kaķuklizma iespārdīja dirsu ne pa jokam!!!! Decapitated ar bija, bā... ku labs koncis :))
0
Šiem pavisam nesen jauns singls iznāca, teh spārdeklis.

www.youtube.com/watch?v=3z7XIEDfTCE...
0
pedejais singls man kretineja, del ta vien, ka manam mp3 spardeklim nevar nonemt nost shufle opciju un pec katras nakosas dziesmas, kas man bija, si jauka kompozicija mani meginaja izbesit..
0
Tizls tev tas Shuffle režīms.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas