Foo Fighters
-1
shitos kaads te klausaas? itkaa latvijaa buushot
07/01/2008 Riga, LAT @ Arena Riga
www.blamonet.com/vb/showthread.php?p...
oficaiaalajaa lapaa gan veel nav rakstiits, bet principaa visi datumi sakriit
www.foofighters.com/tour/?s=tour...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es klausos un esmu sajūsmā!
0
Kakainākā kaka, kāda vien var būt... Nesaprotiet nepareizi, šis tas no alternatīvā roka man tiešām paīk; bet nu FF ir laba tikai 1 dziesma - "Stacked Actors".
Vot, ja Grola projekts Probot koncertētu, un ierastos šeit :D
0
šistas no viņiem ir tīri klausams, bet uz konci gan neiešu
0
esence ir klipos >:)
Learn to fly (ja pareizi atceros) ir ģeniāls klips.

Mūzika - nekas īpašs, bet uz konci jau varētu aiziet, ja kāds ielaidīs pa brīvu (nu gan jau, gan jau)
0
Runcis visiem starp kaajaam cauri un veel apsargam vienu izshpricienu uz jaunaas maaksliigaas aadas kurpes :D lol
0
Nu ja, gaidi vien Probot, ar visu vokālistu armiju :D
0
JUHUUU!
0
Ūdens. Galīgākais...
0
Man pret Foo Fighters muzonu sevišķu iebildumu nav, bet 1. jūlijā man ir šis tas labāks Tallinā padomā...
+1
Ahha,dzirdeeju ka Shuldiers ar Vikernesu kko biidot...:D
0
Tfu blljin,lazhas...
Vikerness ar Euronimusu...
Ahh,spams.

Man arii ir ideja uz to pasaacienu tikt..:)
0
nja slayers kkaa labaak izklausaas =]
0
Kanalizatoru Roks!
+2
Foo Fighters satricinās Lucavsalu ar grandiozu brīvdabas rokkoncertu! FBI biedriem biļetes jau no rītdienas!

Neticamais ir noticis! 21. jūnijā Lucavsalu ar brīvdabas rokkoncertu satricinās viena no pasaules labākajām koncertgrupām “Foo Fighters”. Vairāk nekā divarpus stundu garais priekšnesums Daugavas krastā būs amerikāņu rokgrupas pirmā un vienīgā uzstāšanās Baltijā, līdz ar to gaidāms, ka šovu apmeklēs arī daudzi tūkstoši fanu no kaimiņvalstīm. Šajā īpašajā un vēsturiskajā dienā koncerta viesi būs pasaulslavenais Skotijas trio “Biffy Clyro” kā arī atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.

Par “Foo Fighters” koncertu mērogu liecina arī gadījums, kad Jaunzēlandes ziemeļu pilsētā Oklendā tika reģistrēti pazemes grūdieni, ko, iespējams, lēkājot un dejojot izraisīja 50 000 “Foo Fighters” šova apmeklētāju.

Apmeklētājus sagaida enerģijas pārpilns, episks koncerts, kura laikā izskanēs tādi “Foo Fighters” grāvēji kā “The Pretender”, “Best Of You”, “All My Life”, “My Hero”, “Learn To Fly” un daudzi citi. Deivs Grols (Dave Grohl), Teilors Hovkins (Taylor Hawkins), Neits Mendels (Nate Mendel), Kriss Šiflets (Chris Shiflett) un Pets Smīrs (Pat Smear) ir izsitušies līdz rokmūzikas virsotnei, kļūstot par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē, kura spēj pulcēt izpārdotus stadionu koncertus jebkurā valstī.

Jau rīt, 14. decembrī, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem, dodot iespēju biļetes iegādāties pirmajiem. Vien pirmo 5000 biļešu cena būs 59 €, pēc tam biļešu cena būs 69 €.

Kods biļešu iegādei: FOOISLANDRIGA

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, biļetes cena fanu zonā - 99 €. Būs pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā. VIP biļetes cena - 199 €.

Pārējie biļetes uz grandiozo “Foo Fighters” brīvdabas rokkoncertu varēs iegādāties no šīs ceturtdienas, 15. decembra, plkst. 10.00.
+1
RHCP, Foo Fighters - it kā pa lielam pie kājas, bet vismaz kaut kas notiek un pie mums brauc reāli pieprasītas grupas.
-2
Foo Fighters ir OK, man gan labāk patīk Nirvana. Bet Nirvana laikam nebrauks. RHCP gan vajadzētu aizliegt ar likumu. Stulbie mačo lunahoti.
0
Kā liela daļa manas paaudzes metālmūzikas interesentu, es to sk., savos agrīnos tīņa gados aktīvi tika fanots par tajā laikā rokmūzikas fenomenu- Nirvana. (sk.romānu "Jelgava 94", kur tas periods detalizēti aprakstīts). Fakts zināms, vairākkārt apspriests. Daži gan, no lepnuma sekstei kratoties, apgalvo, ka uzreiz bijuši kruti un sākuši ar Metallica u.t.t :D Kobeins nopūdelēts, bet redzēt vaigā vienu no Nirvānas stūrakmeņiem- Groulu, būtu vērts. Vēl jau Fūfaiteros regulārais Nirvānas sesijnieks Kirks (tā, šķiet sauc). Patiesības labad jāsaka, ka Foo Fighters nekad nav interesējis, nav izraisījis pilnīgi nekādas emocijas. Bet nu tomēr.. Jāredz vien būs. Pietam FF skaitās laba koncertgrupa.
0
^ Pat Smear ir tas trešais «pusģitārists». Sākumā (t.i., vēl deviņdesmitajos) iekš Foo Fighters tika aicināts arī Krist Novoselic, bet viņi kopā nosprieda, ka tad jau tas pārāk izskatīsies pēc Nirvanas — tobrīd Kobeins vēl tautai bija pārāk labā atmiņā.

Jāsaka, Foo Fighters tikuši klausīti tāpat kā RHCP — tipa laba mūzika, lai arī ne metāla žanrā. «Everlong» ir viena no visu laiku labākajām dziesmām, kādas jebkad sarakstītas. «Stacked Actors» arīdzan ļoti pavelk. Un vēl daža laba.
+1
Es biju kruts, jo tajā laikā jau klausījos thrash (Sepultura bija griesti), bet tajā pašā laikā regulāri skatījos arī MTV (fāters bija šķivi uzlicis) - tiklīdz pirmo reizi izdzirdēju Smells like teen..., tā nu skrēju pie viena pirāta uz mājām un ierakstīju visu albumu kasetē. Nirvanas Nevermind klausījos un fanoju krietnu laiku pirms viņi kļuva megapopulāri pie mums. Tad, kad viņi pie mums kļuva populāri - man jau bija apnicis :D
+1
Tādas patīkamas atmiņas par to laiku - 1991. gada beigās iznāca trīs "lieli" un meinstrīmīgi albumi - Metallica Black, Guns N Roses Use your illusion un Nevermind. Atceros pa MTV ziņām rādīja sižetu, kā fani diennakti sēž pie mūzikas veikala un gaida jauno Guns N Roses albumu. Tagad tā notiek tikai tad, kad iznāk jauns aifōns :D
0
^ Desekrator- pareiz. Man tā asociācija laikam radās no brāļiem Kirkwood, tie kas no Meat Puppets, kuru gabalus Nirvana koverēja savā Mtv Unplugged.
0
Kas notiek, kad Foo Fighters uz skatuves pievienojas viens Cannibal Corpse fans!

www.youtube.com/watch?v=OMJMvYWbyWA...
0
Man Foo Fighters vienīgo reizi izraisīja interesi, kad noskatījos šo video:
(ar Rush "Tom Sawyer" kaveru - sapratu, ka buņģieris šiem teicams)

www.youtube.com/watch?v=aDWfMv3BloE...

Smells like Teen Spirit bija laba dziesma, man tolaik likās interesenti - depresīvi un savādāk (salīdzinājumā ar Poison :D), Come as You Are arī.
Bet tad ģeometriskā progresijā saauga pakaļdarinātāji, līdzinieki, un tml. Scēna ātri noriebās. Turklāt tas nozīmēja, ka līdz ar pūdeļrokiem, grandža nospiestas, pazuda arī labas grupas.
0
Pūdeļroku problēma bija tāda, ka viņi centās iet laikam līdzi un spēlēt kaut ko vismaz attāli līdzīgu grandžam - bet cilvēki jau nav muļķi - uzreiz saprot, kas ir pa īstam un kas nē. Būtu turpinājuši savu roķeli - nebūtu tik traki - savs neliels jūsmotāju pulciņš paliktu.
0
Es ar varu kratīt seksti, ka klausījos pa lielam Thrash, kad sāku pats kautkādus ierakstus gādāt 92-93.gadā un Nirvānu sekmīgu palaidu gar ausīm
-3
Kas ir foo fighters?
+1
Tu ko?! Nezini, kas ir Foo Fighters???
0
:-D ne, ir jāpačeko?
+3
^^^ Tā i tā banda kuras frontmens ir baigi līdzīgs Nirvanas bunģierim, drošvien radinieks...
0
Vienīgi muzikālā ziņā ar Nirvanu tur vispār nekāda sakara nav.
0
^^ Man ir aizdoma — ja blakus noliktu bildi ar Nirvanas laika gludi skūto, garmataino Grolu un tagadējo bārdaini ar normāliem matiem, nezinātājs neatpazītu :) Lūk, viens no pirmajiem Foo Fighters video:

www.youtube.com/watch?v=eBG7P-K-r1Y...
0
vieni jaunie....vieni jaunie
0
:D Jauniem pieder pasaule
-1
FUFLO
0
Paklausījos te ieliktos hitus - nevar nepiekrist :D
+2
šī ir OK dziesma - www.youtube.com/watch?v=xQ04WbgI9rg...

un šis ir jauks klipiņš - www.youtube.com/watch?v=1VQ_3sBZEm0...
+2
FF krutākais klips neapšaubāmi ir šis, dēļ šofera!

www.youtube.com/watch?v=ebJ2brErERQ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas