Trinstoka
0
Kaads taisaas/netaisaas?
Ar grupaaam pašvaki, cena liela, bet tusa pēc jāaizšauj:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu njee, man jau pietika ar tabuunu :DD
0
Es tā kā taisos, bet tikai piektdienas vakarā.
0
nez, vai ir jēga maksāt 7 Ls par iespēju pielieties un klausīties techno/industial/punk utml
0
omg, 7ls????
0
jap :(
0
Es tak teicu, ka padārgi...Bet vienalga, es laikam 5dienas vakaraa pa taisno no darba laidīšu.
Deathperado - industrial/punk nav ne vainas, taapat kaa HC un veel visaadiem undergroundiem. Es jau taapat ar vienu kaaju iekš metal, ar otru iekš visa nosauktā:)

Ugga - tu nu gan tik švaks neizskatījies!!!!!!!!!!!!...
0
Nu jaa es a braukshu jeeeee!!!
0
Nu jaa es a braukshu jeeeee!!!
0
baac! obligaati 2x jaabljauj?

melnaa: nu es jau tur brauc aaal padzert briivaa dabaa, taapee jau njiprs biju >:]
0
Nu kompis kaukaa sapisaas u tapee shis 2reiz to komentu iebaaza tapee jau nevajag dusmoties uzreiz!!!!
0
nu ja naudinja pavairaak buutu tad jau noteikti brauktu... bet nu... diemzheel nesanaaks... :(
0
Da es pats arii peedeejaas kapeikas salasiiju un taga tikshu bet peec tam man atkal buus totaals bankrots 0Ls 0sant.!!!
0
kautkaadiigi jau es vareetu tikt, jo man ir drusku nauda naakotnes konchiem(depo un salduu)... bet izdomaaju ka labaak uz tiem nekaa uz Trincu...
0
Kas ta tajos labaaks trincaa normaalu 3dienu dzershanas sessiju uzchiniit varees!!! Padomaa pa to!!??? :)
0
nuuu es veel tabuunu atceros tiiri labi.... tik driiz taadu sesiju vairs negribu :D.... takaa shoreizs trinctoka iztiks bez manis(kautgan citreiz arii neesu bijis)....

taa raxtiits bukletaa:
Atrashanaas ar nesakaartotu grebeni festivaala teritorijaa -1 Ls

taatad veel 1 Ls jaanjem liidzi, jo reti kad man ir kaartiiga grebene :D ... tur veel visaadi labie prikoli :)
0
Pa to ka peksim zobubirsti prasot i -1Ls reaali iereecu!!!
0
eh tada gadijuma spirta vanna nelidzetu!
0
Nu tur jau vajadzeetu a radiaacijas paliidziibu dezinfekciju taisiit vai ar apstaroshanu!!!
0
buutu kapeika vareetu saakt kaatot parpalas lai dotos, bet taakaa bankrots peedeejaa laikaa draudzeejas ar maniim tad... bet arii peec tabuuna nezinu vai tik driiz uzreiz dotos uz taadu pasaakumu, ja nu vieniigi mineraaluudeni dzertu, bet nekaa...alus un snjabis un akal buutu 3 dienas noguleetas
0
Ah nabaga tu...!!???
0
bankrots - cilveka labakais draugs.. un kursh teica, ka suns?! :p
0
Kaac bankrotam sakars a dziivniekiem !!??? Izskataas ka tu veel neesi iisti pamodusies!!! :)
0
ka tu uzmineji??? es pus nakti murgoju ka zhurkai bariiba beigusies... :D
0
Moahahaha.....!!! Labi eju eest nu man beidzaas darbs beidzot un atlikusho vasaru "atpuutiishos" Eju eest un staigaaties ko dariisi shodien ??!!
0
nez, ta jau redzes, gan jau kartejo - NEKO! :p
0
Aga, kāpēc naudas beigās paliek tik daudz mēneša?

Ugga:)) A kas tev liedz Trincos alu padzert:)))
0
gan es kauko izdomaashu citu, bet otreiz to muzonu klausiities... >:)~
0
Trinci valda. Es piedalos. Trinci vienmeer ir bijis labaakais pasaakums visaa vasaraa. Shogad gan pa daargo, bet tas atmaksaajas vienalga. jeee. tie kas nebrauc - durnji. Kaut varbuut arii labi - buus vairaak ko elpot
0
Es lloti veeloeeto braukt, bet mani financiaalie apstaaklli neatllaujas... Es tik lloti gribu, ka esmu gatavs maksaat 5ls, kautvai man tagad gruuti ar $$... :(
0
BigUgga - a tur citaadaaks muzons:) A tas trakais reggejs mani arii drusku pagalinaaja Tabūnā:))))
0
Biju, visu redzēju
0
Fočenes esot labas sanākušas,
šovs ar džipu, iemūžināts filmā(ciparu.
0
kur var redzet kadas bildes?? trincu lapaa vel nekaa nav :(
0
jap bija fiesta - lagaa... pat intars to laikam nenoliegs peec graujoshaas uzstasahaas ar hiitu JURMALA-viens no trincstokas lierlakajiem shoviem ka jurmala kljuva par hiitu un izpelnijaas visas publikas sajusmu:]]]

spranda gan vel tagat saap:/

alu vareja dabut par bruivu- tas ja uz skatuves apeda kadu slieku uzpeleja futeni un vel visadas mulkjibas sadarija:]
te ir bishkjin fotoo: www.fotki.lv/1/gallery/UEdTRFMJV...
0
Labais, labais bija:))
Gaidu foķenes:)
0
peec dublju juuraam veel tagadin gruuti kaajas tiiras dabuut, heh ;))
un pelde Trincu apuudenoshanas sisteemaa arii bij laba ;))
par visu paareejo nimaz i nerunaajoti.
0
Pasākums bija lielisks! Dubļi rullē!
0
dublis nerulle dublis ir gejs
0
Un WOYAS "gumijas zābaki" izturēja godam! Sausas kājas!
0
PS:
(vismaz līdz svētdienas pēcpusdienai kad sākās zābaku atmazgāšana)
0
Pasaakums bija chuupstiigi chikitaali foinchoin chiki -tiki -lik - it - anal - isciepsciigs. Tikai tos igaunju pedinj pukju fekalizatorus, kas meegjinaaja atdarinaat The Doors vajadzeetu atrast, izzaagjeet vinjiem petenes un ieshaut tajaa vietaa no vecteeva bises.
0
oi polloi ir mans draudzinjsh un vinjsh grib lai visi to zin
0
Skarbākā atrakcija bija mašīnas izdabūšana no stāvlaukuma....

Lai slava džipiem!!!!!!!!!!!!
0
Piekriitu par tiem igaunju The Doors..pe. kaa patika Flaying? Dzelzs Vilks saraudinaaja meitenes..
0
Grebeni gaisaa un uz priekshu ,kam ir man peec Trincstockas matu vispaar vairs nav a bija garaakaa grebene. Trincstocka bija labais fests manupraat labaax par Tabuunu. Prieku pat neaptumshoja tas ka apsardze kurai biju uzticeejis pa nakti paglabaat savaa busaa manu kameru ar visu aparaatu aizbrauca uz Jelgavu un man dazas dienas peec trinciem naacaas kulties uz Jelgavu no Ventspils lai kameru dabuutu apakalj, za to ieraxti ir reaali forshi un domaajams ka tuvaakaa meenesha laikaa taps koncerta klipi. Visu cienju Trincstockas organizatoriem pasaakums bija uz goda. Tikai bilzu veel pagaidaam maz bet gan jau ar laiku radiisies klaat, cerams.
0
Aj nē - džips nerullēja - visus tikai nošķieda, Traktors - Lūk tas rullēja - mašīnu izvilka tādu pašu kā sākumā!
0
Nekaadi nevareeju saprast ko Flayingi speelee, bet bunjgjieris shiem ir pilniigs maniaks
0
Man atkal Flaying solists likaas tiiri maniakaals, nu taads uz goda! nu jaa, iisteniibaa jau visi bija baigi maniakaali labi! Man gan Trinctokaa pa iisu likaas industrial ferma. Vareeja kaut kaa vairaak..Iisaak sakot, viss pasaakums vareeja tik aatri nebeigties:(
0
...nu re jauns gads ir jau klāt, tuvojas vasara, tieši laiciņš lai varētu uzgrabināt... kāds zin, kas ar Trinstoku notiek, būs nebūs šogad...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas