Into Glory Ride [320]
0
Lai gan tikai ar 7 songiem un pavisam vecs, šī man tomēr laikam vienmēr liksies pati labākā MANOWLAR plate (tikai 2. vispār) no visām - jo tajā ir visvairāk integritātes (nav tā, ka viena dziesma šitāda, cita atkal tāda, etc.) un tās lēnās, episkās, bet tik pat skarbās (kas pie tam nav nekādas balādes) ir pašas krūtākās (lielas krūtis, yea, ftw m/) - jātiek tik pāri 1. gabalam (kas ir švakumiņš, uz kopējā fōna, protams) un tad jau panesās trūlais pauers (flex). Vēl tagad atceros, kā šito uz "oriģinālās" (ja ja) poļu kasetes pirku kaut kur Paņevēžī 15 gadu vecumā klases ekskursijas laikā... likās jou, nah, retums!, jo viegli dabūjami tad bija tikai jaunākie...

Krc. INTO GLORY RIDE '1983 (320kpbs, silver edition, nez gan ar ko, tas silver no parastā atšķiras, bet ja jau, tad jau) - www.axifile.com/?5735988
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jū, es vienu brīdi riktīgi uz šitās biju uzsēdies. A pirmie gabali ir ļoti daudzu hevī plašu vājākā vieta. Gan Manowariem, gan Meideniem lielai daļai plašu pirmos gabalus gripas skipot.

Šī noteikti ir viena no platēm, ko kaut kad plānoju arī oriģinālā cē dē iegādāt.
0
A vispār es tiko pēc ilgāka pārtraukuma uzliku to albumu un izdomāju, ka tas pirmais gabals ar nemaz tik sūdīgs nav.
0
BTW, no šī albuma ir arī vecākais Manowar klips.

www.youtube.com/watch?v=-4qTi7cDtI4...
0
nesaprotu.
troļļiem un orkiem šitas toč nepatīk.
0
es jau drakomans, atsienies
0
es shjitiem biju novilci best ofu uz 2 diskiem, visu kur paspeet izklausities. METAL WARRIORS iegriezh, tik nezinu no kuras plates =]
0
"Metal Warriors" ir iz "The Triumph of Steel" (1992).
0
interesanti.
vecākajaā klipā visi četri jāj ar zirgiem.
mūsdienās visi četri brauc ar Hārlejiem.

Progress adnaka.
0
nākamajā būs ar Toyota Priuss un konsūmeru apmierinātiem ģīmjiem
0
Un pēc tam atkal ar zirgiem...
0
nee peectam ar airmochiem nah :D:D:D
0
un pašās pašās beigās viens otru ar ragaviņām uz mežu:D
0
Uz kādu vēl mežu? Kur ta jamie vairs mežu raus?
0
es jau berzeej rokas, gaidu kad paaries uz cyber space warrior metal un lidos shkjiiviishos hell-eyah! \\m///
0
a mežs tādā sakarā, ka kaut kādu (laikam baltkrievu tautu, vispār hv) pasakās kārtīgs tēvadēls savu veco nevarīgo tēvu a ragaviņām aizveda uz mežu un atstāja nobeigties (fu, briesmīgi, bet pasaka bija ar labām beigām). nu un tā Manowari, kad būs pavisam cienījamā vecumā, tad viens otru ar ragaviņām uz mežu vedīs:)
0
Latviešu, latviešu tautas ...

cyber space warrior metal - tas jau Bal-Sagoth
0
Chaos, par to mezhu bija domaats taadaaa zinjaa, ka MEZHU VAIRS VNK nebuus :D
un vispaar diezgan stulbi, ka atceela to paradumu. ZB jau tie penshi...
jaa jaa, zinu to pasaku :D
0
mezhi nemirs, kas taa par ideju
es savu, piemeeram, nepaardoshu, taa kaa buss vismaz paaris hektaaru mezha LV
un taa pasaka toch latvieshu - un sencis tas bija tas, kas ieteica ar salmiem jumtu klaat, vai kaut ko taadu, cik atceros
0
neviens neprasiis, atlidos pa nakti, izmetiis paaris robotus www.kakao.lv/kbildes/20080425-07...
un no riita buus klajsh lauks :D
0
obā... nebaidi, gruzons nāk

tree power (flex) !!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas