BMW
0
Automašīna, kas notiesā tās īpašnieku par urlu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nē. bet nah visus...
0
?
0
uztaisi vēl vienu tēmu BMW vs AUDI....
0
vo dolbajobi, te bija jāraksta:
jā!!! padara lol lol hihiii debīlie bembisti :))
0
pofig kas pa marku, ka tik ripo...
0
Idiotisms...
kāda starpība kāda mašīna.
Man piemēram mīļākie auto ir 500 un 600 Mersedesi, 90-to gadu ražojumi.
0
0
0
kāpēc urlu?
wtf.

es gribētu melnu bmw
0
Ir jau mazliet urliski, bet tikai tie vecie- haizivis vai žurkas saucamie, 500 bembji izskatās jau cilvēcīgāk un jauniem vispār ir pizģets skaistums.
0
nu ja šoferim ir aadas jaka ar lielu uzrakstu BMW POWER tad kautkas jau sanaak :D
0
Nez man tieši patīk vecie žurcinieki līdz `88 gadam izlaisti. urlas jau braukā ar 7 un 3 sērijas modeļiem.
0
Nē viesuli, tieši urlas braukā žurkās, tapēc ka neko dārgāku un labāku viņi negrib atļauties. Katru mēnesi vienu tādu izšķaidi pret stabu un zaibis, otrā mēnesī mazliet parauj dirsu un nopērc jaunu.
0
vw transporter ftw ^>^
0
a-team ftw
0
Vakar mans attāls radinieks ar savu BMW ieskrēja kokā. Mašīna eksplodēja un viņš sadega dzīvs. Pretīgi lasīt pēc tam tvnet komentāros diršanos par urlām, lauku bemberistiem u.c. Urla viņš galīgi nebija.
0
tuvinieka nāvi pasniegt kā fakta konstatāciju liekas kaut kā sekli...
0
Par to ir tēma- nafig uzreiz cilvēku notiesā, ja tādas un tādas markas vāģis.
0
man arī bija BMW 324d 1988. gada, vēl uz pagājušo Blomi aizbraucu :)
Nu un?
0
Diemžēl tā viš pie mums ir - BMW un MB uzreiz uzliek zīmogu īpašniekam. Kaut gan nez, kuru tas krata.
0
yeah, a es nupat no braalj dabuuj Nissan Patrol atsleegas (ir taada konzerbundzha), brauks uz to aaarzem tagad, Polijas mezhu celji turraaaas anuka!!
0
a BMW uzraaviens perfekts, nu un poh, ka krievu urlas braukaa.

German industrial/technologickal supremacy
(+ lyrical inferiority)
= FAKTS
0
B
M
W

Black
Metal (is)
War

°m/

eh, kas ir ar to klavier, a nav tildes, lol
0
Bojevaja Mašina Vora :)
0
aga, BMW ir blekmetālistu mašīna
0
+1 un maneejais orkkaars (ford sekskort eheheh)
tur pat ir uzliime ar pentagrammu iekshaa
0
BMW=Bavārijas Mēslu Wāģis.
Lai piedod man tiek, kas ar bmw brauc :D
0
^^^ forši, tu V vietā lieto W. sawljuk :d
0
A ko padarīsi, ka latviski ir problēmas ar vārdiem, kas sākas ar W.
Un BMW nav BMV.
Tur tas suns aprakts.
0
Nu ja, ir tak bēemvē, nevis bēemfau.
0
ŠITĀ TOPICA AUTORE ir IR PILNĪGA ********, pats braucu ar 325i un gandrīz visi iepriekšējie autiņi ir bijuši BMW un nekad mūžā vairs nenosliekšos uz citu autiņu, man PILNĪGI pie DIRSAS, kas vēl ar viņiem braukā...
0
A vinja tak tikai jautaajumu uzdeva, metal
tu pats neesi ***?
Varbuut pati vai kaads radinieks grib iegaadaaties un intereseejas, vai vinus par urlaam tagad neturees
Nu kur var buut taada reakcija?
Ok, saprataam, tev ir BMW
tu esi kruc
!!!
0
krc es tevi notiesaaju par urlu
tas apstiprina hipoteetisko teoriju
jo taaa reagjee tikai °m/ nah urlas
ple
0
es saprotu ka tev PILNIIGI VISS PIE DIRSAS
smagi tavai dirsai droshivien
toties ir kur apseesties
nav dzilji jaaseezhas
urla nah
0
es saprotu ka es rakstu jau 4., komentaaru peec kaartas
bet te tak nav edit pogas
0
es shodien sapratu ka esmu (emo)
eju pirkt EMOX
0
Man liekas, ka šajā komentārā viņa būtībā paskaidro, kādēļ viņai tādas pārdomas radās. /forum/91360/#comment91414
0
eu nu ble toch poh pat par to ka shii optika autore suukaa liiko, vismaz vinjas teksti pirms paaris nedeeljaam, bet tas tak vienkarshi jautajums par stereotipiem, kuri IR

vadinasi, metal tevi tas aizskar personiigi

jo tumshos vakaros sava BMW svecchu gaismaa droshi vien apceri sho eksistenciaalo jautaajumu " Vai es esmu urla?"

Esi esi (nod)
0
Tu tak ESI daunis, EJ IEDZER INDI...
0
heh, taas pat nav tabletes

Emox 10 % gel
EMO-FARM Sp.z.o.o. Polija

Sastāvs

Aktīvā viela ir naproksēns (naproxenum),
Pārējās sastāvdaļas: hlorālhidrāts, levomentols, etanols, etil p-hidroksibenzoāts, nātrija hidroksīds, karbomērs 934 un attīrīts ūdens.

1. Kas ir EMOX 10% gels un kādam nolūkam to lieto

EMOX ir preparāts vietējai lietošanai, gela formā, baltā krāsā un ar mentola aromātu.
Preparāts satur aktīvo vielu– naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma medikaments (NSAID).
EMOX gela formā viegli uzsūcas, un aktīvā viela– naproksēns– izplatās dziļākajos audos, sasniedzot iekaisuma perēkli, kur tas iedarbojas kā sāpes remdējošs un pretiekaisuma līdzeklis. Rezultātā mazinās sāpes un uztūkums, un tiek pārvarēti fiziskie traucējumi. EMOX uz ādas rada patīkamu vēsuma sajūtu un nesmērē apģērbu.
EMOX ir noderīgs pie sekojošām terapeitiskām indikācijām:
– muskuļu un locītavu sāpes pēc traumām (zilumi, izmežģījumi, sastiepumi u.tml.);
– sāpēm locītavu deģeneratīvu izmaiņu rezultātā.

2. Pirms EMOX 10% gela lietošanas

Nelietojiet EMOX šādos gadījumos:
– ja jums ir paaugstināta jutība (alerģija) pret naproksēnu vai jebkuru citu šī preparāta sastāvā esošo vielu vai citiem medikamentiem ar līdzīgām īpašībām (acetilsalicilskābi, citiem NSAID medikamentiem);
– ja anamnēzē ir astmas lēkmes pēc salicilātu, naproksēna vai citu nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu lietošanas;
– bērniem līdz 15 gadu vecumam;
– ja jūs esat pēdējos trijos grūtniecības mēnešos vai ja jūs zīdāt bērnu ar krūti;
– ja jums ir ādas kairinājums vai atklātas brūces.
Īpaša piesardzība, lietojot EMOX, nepieciešama šādos gadījumos:
– ja parādās alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi, apsarkums vai nieze, lietojot citas nesteroīdas pretiekaisuma zāles;
– ja jūs ciešat no asinsrites traucējumiem, nieru vai aknu mazspējas;
– gela ilgstošas lietošanas gadījumā uz lieliem ādas laukumiem.
Informējiet savu ārstu, pat ja iepriekšminētie apstākļi attiecas uz pagātnes notikumiem.
Ārstēšanās kursa laikā un 2 nedēļas pēc ārstēšanās pabeigšanas jums vajadzētu izvairīties no atrašanās tiešā saules gaismā (ieskaitot solārijus).
Īpaši uzmanīgi jārīkojas noteiktām atsevišķām cilvēku grupām

Bērni

Medikaments nav ieteicams bērniem, kas ir jaunāki par 15 gadiem.

Grūtniecība

Pirms jebkura medikamenta lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.
Tā kā nav pieejami atbilstoši klīniskie dati, EMOX lietošana būtu jāierobežo pēdējos trijos grūtniecības mēnešos un laikā, kamēr bērns tiek zīdīts ar krūti.

Zīdīšanas periods

Pirms jebkura medikamenta lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.
Tā kā nav pieejami atbilstoši klīniskie dati, EMOX lietošana būtu jāierobežo laikā, kamēr bērns tiek zīdīts ar krūti.

Transportlīdzekļu vadīšana un mehānismu apkalpošana

Nav novērota nekāda naproksēna nelabvēlīga ietekme uz spēju vadīt transportlīdzekļus un apkalpot mehānismus.

Citu zāļu lietošana

Pastāstiet ārstam vai farmaceitam par visām zālēm , kuras pēdējā laikā esat lietojis, arī par tādām, ko izsniedz bez receptes. EMOX drīkst lietot vienlaicīgi ar citām naproksēna farmaceitiskajām formām (tabletes, svecītes u.tml.).

3. Kā lietot EMOX 10% gelu

Lietojiet EMOX precīzi saskaņā ar ārsta norādījumiem. Jebkuru neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam.
Ja nav ieteikts citādi, zāles ir jālieto sekojoši: izspiediet zāles uz sausas un tīras ādas, daudzums atkarīgs no bojājuma lieluma (parastā doza ir apmēram 4 cm gela), ieziediet sāpīgās vietas un saudzīgi iemasējiet, līdz pilnībā iesūcas.
Preparāts jālieto 3 līdz 4 reizes dienā, parasti ik pēc dažām stundām.
Preparātu nevajadzētu lietot ilgāk nekā vairākas nedēļas (visbiežāk līdz 4 nedēļām).
Jums jāgriežas pie ārsta, ja sāpes un uztūkums palielinās vai pēc 7 dienām stāvoklis neuzlabojas.
Lietošanas vietas nevajadzētu apsegt ar apsējiem, piem., pārsējiem vai plāksteriem.
Izvairieties no preparāta saskares ar acīm un gļotādām. Ja medikaments nokļūst acīs vai uz gļotādām, nekavējoties noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu.
Pēc lietošanas nomazgājiet savas rokas.
Ādas apsarkuma vai kairinājuma gadījumā lietošana ir jāpārtrauc, līdz šie simptomi pāriet, ja jūsu simptomi nepazūd, lūdzam griezties pie sava ārsta.
Nelietojiet EMOX uz gļotādām vai iekšķīgi. Nejaušas norīšanas gadījumā nekavējoties sazinieties ar savu ārstu.

4. Iespējamās blakusparādības

Tāpat kā citas zāles, arī EMOX var izraisīt blakusparādības.
Retos gadījumos (no 0.01 līdz 0.1% pacientu) var tikt novērots vietējas ādas kairinājums (apsarkums, ādas izsitumi, nieze) vai fotosensitivitātes reakcijas (smagas reakcijas uz ādas pēc saules vai ultravioleto staru iedarbības).
Gela ilgstošas lietošanas gadījumā uz lieliem ādas laukumiem var tikt novērotas nevēlamas sistēmiskas parādības (piem., slikta dūša, caureja, miegainums, galvassāpes). Ja jūs ievērojat šādas parādības, cik ātri vien iespējams, dariet zināmu savam ārstam. Elpošanas problēmu un ādas izmaiņu gadījumā nekavējoties pārstājiet lietot šo medikamentu, griezieties pie sava ārsta vai dodieties uz vietējo slimnīcu.
Dažiem pacientiem EMOX lietošanas laikā var tikt novērotas citas blakus parādības. Ja jūs pamanāt jebkuras blakus parādības, kas nav minētas šajā instrukcijā, cik ātri vien iespējams,dariet zināmu ārstam vai farmaceitam.

5. EMOX 10 % gela uzglabāšana

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā!
Uzglabāt oriģināliepakojumā temperatūrā līdz 25 grādiem C.
Uzglabāt cieši noslēgtā iepakojumā.
Nelietot EMOX ja beidzies uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš.
Nelietot EMOX, ja jūs pamanāt jebkuras šo zāļu izskata vai aromāta izmaiņas....
0
Saapes "deģeneratīvu izmaiņu rezultātā"

Kuram tad taadu nav! Anuka visi marsh peec EMOX!

Emo-farm polijah jajaahah
0
stereotipi patiešām ir, bet reizēm tā vien šķiet, ka ļoti pamatoti. bieži skatoties uz ielas, kā garām pateš kāds kārtējais šūmītis ar bmw, manī rodas cerība, ka viņiem vismaz pietiks prāta avarēt kokā, nevis pretīmbraucošā automašīnā.
0
Eu bet tie 10%
Insanti ko dotu 100% EMOX gels
Laikam nokljuutu uz emo-planeetas emo-zvaigznaajaa emo-galaktikaa, kur vispaar anv nekaa cita, kaa vieniigi emo
ehh, smiekliigi, ne?
0
metal- es šo tēmu aizsāku, jo mans radinieks autoavārijas rezultātā savā BMW sestdien sadega dzīvs un delfos unj tvnet pie raksta par šo gadijumu tauta sāka dirsties par BMW braucējiem- gribēju zināt, cik plaši izplatīti šie stereotipi.

nefolk- paldies :)
0
Vajag mazāk lasīt/ņemt nopietni tos stulbos (2 portālus), kur debīli/pumpaini tīņi spamo vienu un to pašu, pie katras tēmas, ja gribi ko uzzināt kādi patiesība ir BMW bruacēji ,vari apmeklēt tādu portālu kā www.bmwpower.lv tur arī uzzināsi patiesību, ne jau tajos SŪDOS...

Ko tas neFUCK2 lieto, galīg DEBĪLS vai jau sadzēries INDI?!?!
0
eu, negribi saskrieties
ar manu NISSAN PATROL, bleh?
tu toch esi urla, uz to pat noraada tavs izdomas pilnais juuuzerneims LOL
0
aatri vinsh toch nebrauc, tas TROLL PATROL
taa kaa vareesi aizbeegt viens-divi, ja kas
velnsparaavis peedaas
lietoju zhiletes
bet driiz paarieshu uz EMOX
0
metal, tu taču joko, vai ne? no foruma:

"Diskusijas par un ap visu to, kas notiek ielās. StreetRace, ātruma rekordi uz koplietošanas ceļiem, pārdrošākie CSN pārkāpumi un viss pārējais..."

un džeki dalās priekos, cik pāri 200 ir izspieduši.
tad nav brīnums, ka no kokiem jānokasa.
0
Daunis, redzēsim MUDAK, kurš te bēgs, varēsi savu LŪZNI kopā ar sevi uz TOLMETU aizvest...
0
miljons.com/bildes_nm/9869.jpg...

bilde pa miljonu, LOL

Gribi buut gredzenu paveelnieks???

HA HA AH
0
hmm, tu vispirms apskaties kaa izskataas Nissan Patrol, kautkur google vai kur

tad tu sapratiisi, ka negribi saskrieties

bet var taapat bez mashiinaam, raksti email, ja kas
0
pag tev ir tas vecais, smukais patrol?
0
IBIO it kā es nezinātu kas tas par šrotu, DAUNIS salīdzina n-tās tonnas ar 1...

varam droši saskrieties...

p.s. nevajag jau ierūbīties uz reiz dažu neīpašu attīstītu exsemplāru tēmas (šeit tādi arī ir), bet palasīt to saturu...
0
aa, vai nu nesapratu vai sapratu, ka tu nesaprati

es domaaju, ka tas Patrollis tavu bembi izshkjaidiitu pa pusi shosejas

es jau nedomaaju skrieties, luni

un tas p.s. - to tu par sevi raksti

nu nez man neliekas ka tu buutu baigi neattiistiits, vismaz tiesiibas tak noliki, taatad kraasu izshkjirtspeeja tev ir, par suni esi attiistiitaaks, lepojies, celm!
0
p.s. man vinsh ir tikai uz 1 nedeelju

un man vispaar auto liekas apgruutinosha shtelle
bet ir man viens shrots laukos, ko uz veici/peldeeties braukt
un braalim ir dazhi lieki
shitas milzis arii, bunzerkundzha taa es visu laiku vinju sauc
pats nekad taadu nepirktu
esmu vw transporter pieluudzeejs tak
0
Soah...

images.google.com/images?client=opera...

VERSUS

images.google.com/images?client=opera...

kaadas likmes?

da ne jau uz aatrumu 1:1 KRASH

LOL Hilarious tu esi ne tikai urla bet ari acumera invaliids
0
Tu dauni nesajedz ko rakstu, ai IEDZER INDI & NOSPRĀGSTI... KROPLIS
0
(emo)

/iet nospraagt

ev, bet toch jaapagulj
0
eu metal tu esi no tiem kam patiik patureet peedeejo vaardu, ja?

Luudzu:
0
O! Paldies saule!
0
eu, METAL!! Bet jebkurā gadījumā AUDI ieliek BMW :D
0
Tieshi taa.
Un taa Bififtitutuu telefonu melodija no filmas Brataans 2 bembju veertiibu pazeminaaja par apm. 34.4%
Un taveejam ir opcija ar gaazi/benzhu braukt?
Ja nav, tu toch neesi krutais kenazs
Ja ir, tad vnk gopnjiks, vismaz tavi teksti to pieraadiija par 180%
0
Ak dievs kādi JUS esat DAUŅI:

Mudak iemaacies pareizi rakstiit nevis AUDI bet rAUDI... un rAUDI veinmēr ir papisis VISIEM...

Un KROPLI vēl esi dzīvs... Un tikasi tāds DAUNIS kā tu brauc ar gāzi, jibanutījs kapeikpisēj... Es tev tādu GOPĪTĀJu parādīšu...

p.s. IEDZERIET INDI un punksts šai TĒMAI
0
ha ha, kā tu pakļāvies provokācijai, bet tas jau bija paredzams :DD nē nē, AUDI labāks :DD
0
Audi nevar buut papisis visiem, jo ir tikai divu veidu mashiinas (man taa vakar viens choms, kas pie manis atbrauca sava braaleena VOLVO nomazgaat, teica):
1. jaunas, krutas, tip aatras utt. mashiinas
2. opelji
metalzzzPwn3d
0
kas tas par auto sadalījumu/iedalījumu :D, gadījumā tas čoms neatbrauca pie tevis smilškastē paspēlēties?
0
aha, tev ir opels taatad , LOL
0
No šitāda Opel es nemaz neatteiktos: www.youtube.com/watch?v=4Z8LLK8ifXM...

0
nunu, esmu izvizināts ar šitādu ērmu, un neteikšu, ka bija slikti.
vienīgi no 950 uzražotajām dzīvas palikušas ir tikai dažas.
en.wikipedia.org/wiki/Opel_Omega#Ome...
0
0
cirks ir sacies
0
nu, pirms taas fraazes man vnk bija uzskats, ka opel ir penšu auto (jo maniem vecākiem tip vienmēr opel, tad ascona, tad vectra, braalim astra, bet vinsh uzkaapa uz dzhipiem)
0
ojee, konduktors, cirks nekad nav beidzies
0
0
derētu uzspridzināt to saitu
0
METAL ir feiks profils, vai arī kaut kas ļaunāks par Bobiju un Šniceli kopumā?
0
metal, ieliec bildi, lai visi redz, kas visu trūmetālu sauc par dauņiem >:)
0
Eh- tīnis- uzdirsa man, sadirsās ar nefolku un vēl spēj no sevis izspiest pa fekālijai.

Tāds IQ laikam reti sastopams.
0
es arii vot shodien saaku domaat, ka metal ir feiks, bet tas par to rAUDI ir baigi mulsinoshi. nu paaraak jau trve <emo>, bet hvz. katraa zinjaa, ja feiks, tad respekt - pat es uzkjeeros, hehehe
0
Diezgan sen jau viņš te šad un tad parādījās, tā kā vismaz šīs diskusijas sakarā uzražots feiks tas nav.
0
viņš varētu arī nebūt feiks
0
nu ja nav tad nav bet tad ir urla gan
0
Ja uz doto brīdi būtu sakasījis 4.2kLs, tad brauktu skatīties šito te:
www.ss.lv/msgss/lv/transport/...
Bet tad uzgāju šo topiku - fu vells, par urlu vēl pārvērstos :D
0
Ble, vēl pirms kāda mēneša tu teici, ka šitie tev baigi nepatīkot :D Huļi tad brauktu skatīties, ja nepatīk, m?
0
?
0
Tik atminos, ka runājām par E meršiem ar debīlo priekšu. Vēl varēja būt par jaunajiem 700tajiem BMW
0
šon visu laiku karās un nesanāk nekas.

Me:
hey whats up?
God:
I am chatting with others like you.
Me:
whats your name?
God:
My name is God.
Me:
are u serious?
God:
No I am just kidding around.
Me:
haha, good joke!
God:
I'm glad you got a laugh out of it.
Me:
So whats ur real name, mr God :D

uzkaras
0
Me:
tell me a joke
God:
Did you hear the one about the Mountain Goats in the Andes? It was Ba a a a a a d.
Me:
no, tell me
God:
That was the joke. I thought I told you already.
Me:
that wasnt funny. tell me another one
God:
It seemed funny to me. I am the latest result in artificial intelligence, which can reproduce the capabilities of the human brain, with greater speed and accuracy.
Me:
and you are gay as well :)
God:
: - ) Thanks for telling me that I am gay as well.
0
Me:
whats jesus like?
God:
Like a planet around a star.
Me:
hes a planet ? :D
God:
I don't know very many planet. I like the way you talk.
Me:
that means you are gay :)
God:
: - ) I get it. That would be just my luck.
Me:
wanna suck ?
God:
OK, I will suck.
0
^ eu bet tas ir labais :D :D
0
jaunie 700tie - vienīgie, kas no behām patīk mmmmm kuģīši..
0
Bigijs uz Tukumu peec smukuma..:D
0
Ne, ne, Bigij, kā reiz par šitiem piektajiem ar bija runa, ja nu tu pats šitos jauc ar septītajiem, nev mana vaina :P

A septītie man iepriekšējā paaudze vizuāli patīk labāk nekā jaunie - nu tāds, kā attiecīgajā filmā bija.
0
Nu hz, karoče neatceros ka vispār būtu pa bembeļiem runājuši. Ja pirms mēneša ar runājām, tagat tas vairs nav tiesa :P (tas noteikti bi balts un sarūsējis). Uz šitādu paskatoties - melns ar mellu ādas zalōnu - stāv :D
0
Tam tajā sludinājumā vispār bija tumši zaļa krāsa.
0
A cik jūs pirms tam izdzērāt ?
0
nu necik daudz, pāris ali bija.
+1
"nu mosh,2us vai 3 centimetrus nodzeeraam...no vannas...."
0
Pāris ''Vanaga'' ampulas ...
0
Uz ceļiem par vienu bempistu vairāk, tākā uzmanās...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas