omg, jaunā Metallica
0
tas ir, ielūrējiens studijā ar pāris īsiem fragmentiem no jaunā albuma dziesmām. KAS, LAI CIK TAS AIZDOMĪGI NEBŪTU, IZKLAUSĀS TĪRI NESLIKTI.

www.dailymotion.com/search/metallica/vi...

Ok, whatever - kā būs, tā būs.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tas kas tur dzirdams tiesam izklausas ok
0
jā izklausās klausāmi
nu sliktāk par St.Anger jau toč nebūs
0
eh, nefolks paarkaarps savus kvalitatiivaa spama principus tik vien, lai pateiktu:

neinteresee
0
''kvalitatiivs spams''
big lol
0
galvenais ir atskanjas :D
0
+0.9

atskanjas un lielas
kruutis

(rofl)
0
videos related to Mission: Metallica teaser (4 500 views) - Latina Wife Shows Ass (108 803 views) !!! Yeah baby !

Albums laikam sauksies -upLoad- ...
0
vai unLOAD
0
Nez, neko no tā video nevar izspriest, vienkārši pāris džeki laiž luni studijā.
Latīņu pakaļa gan laba!
0
Moš tā ir Trujillo sieva? Ja jau related video...
0
:D :D :D
0
Kaut gan Hammets jau ar pēc kārtīga Pedro izskatās, varbūt tā viņa kundze...
0
Ha, a tas related vēl tur pat. Baigi lapsss turklāt, žēl ka bez skaņas pavadījuma, normāls Grind sanāktu :)
0
Nu tas, kas nedaudz bij dzirdams, tiešām izklausās diezgan ok.
0
nu nez, nez, skana jau baigi uz load un reload atsit!
0
A to ko, MOP gribēji ?! Labāk Perzonal War (-Faces- vai -When Times Turn Red-) paklausies ...
0
pievienojos visiem, kuriem pat negribās rakstīt: neinteresē
0
da nu nah, labaak atcereeties vinus shitaadus :D
www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8...
0
Nu, ko - daži inčīgi rifi paspīdēja... bet tas jau neliecina, ka tas būs labs METALLICA albums - grupa, kas vārda tiešā nozīmē savulaik uzdirsa gan savām saknēm, gan bijušajiem faniem, tagad rakņājās pati pa saviem mēslien vakardienas gardumus meklējot. Ok - "agrākais stils", "Rick Rubin", "thrash dievu atgriešanās" - skaisti skaļi vārdi... Tas gan būs albums, kas būs ieturēts vecās METALLICA stilā, bet tas nebūs albūms, kas parādīs šo grupu kā dzīvotspējīgu. Man drīzāk pat liekas, ka šis albums drīzāk kļūs par Metallica gulbja dziesmu. Un ja tas tā notiks, es būšu tikai gandarīts.
0
Gandarīts? Par ko tad? Viņi tev kaut ko parādā, vai? :D
0
Piekāst. Neinteresē. Izdrāzt. Zivis.
0
:D :D :D Intar, Tev nu gan ir tendence piesieties vārdiem! :D Vārdam gandarīts ir vairāki skaidrojumi, viens no tiem - ar vēlmju piepildījumu apmierināts, ko domāju šajā gadījumā. Un, lai arī pat ne tā, tad dziļi sērot par to ka metaļika ir atšeipusi pakaļpēdas nu netaisītos gan. Kaut gan - drīzāk tā grupele izlaidīs šo albūmu tādu pussakarīgu un pēc tam atkal kādus gadus 10-15 palaidīs fufeli uz šī albūma lauru rēķina. Arī par to nebrīnīšos. Jebkurā gadījumā, man METALLICA jau ir mirusi visai krietnu laiku.
Skumja fakta atskārsme... :D :D :D
0
^^^tāds taka nedaudz apvainojies izklausies uz metalliku:DD
0
Oh, I.T. gūst apmierinājumu klausoties Metallicu !

Izgandarīt kādu nevēlies ? :D
0
Tātad atliek secināt, ka I.T. VĒLAS, lai Metallica beigtu pastāvēt. Nu ko, man gan ir apmēram tā kā angliski mēdz teikt - "I couldn't care less".
0
Trāpīts, Intar! Ij ne asriņu nenobirdinātu. bet priecātos arī diez vai. "It's not my loss!"
0
Metallicai vajadzētu sākt spēlēt true black:D
0
Nez, man i kādi 150gb ar mp3 - ko grip to klausās.
0
Uga negribie ieiet dc ++? :D
vai ieliet tadu jauku torentinju trackeri kada piem trackert.deep.lv? :D
0
Ugga, tev tikai 150 GB???
Man jau drīz būs ap 1 TB! :)
0
a man pietiek ar ChroniX Aggression - Loud & Clear - www.chronixradio.com
0
agrak tai radio skaneja visadas fignas, biezi vien visadi korn u.t.t. nezinu ka tagad.
0
Sonnenmensch, dats not the point, galvenais - klausos ko gribu un nestresso par ko kāds taisa vai netaisa.
0
A pričom te deep.lv - tur no mūzikas nekā nav, par metālu nemaz nerunājot.
0
decapitated, man uploads 50kb/sec
0
ChroniX Aggression - Loud & Clear - www.chronixradio.com
pa retam kāut kas normāls, bet tā visādi death~ un metal kōri:(
0
bet vispār viens no miljarda deathkōriem spārda...SUICIDE SILENCE..nezinu kādas viņiem ir pārējās dziesmas, bet šitā ir baigi zvērīgā, zlobiņa

www.youtube.com/watch?v=ZJJrIQsCTcQ...
0
^ taads pats suuds kaa viss paareejai shitkoors.
0
nez, šī dziesma man patika. vienīgais no kōriem
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas