virtualais eiroparlaments
0
Aicinu visus metalistus piereģistrēties LTV1 raidījuma "Viss notiek" paspārnē veidotajā interneta Tautas parlamentā:
tauta.vissnotiek.lv/tautas-parlaments/...
Vietu skaits ir ierobežots (785 kā Eiroparlamentā), tāpēc būtu labi, ja metalistu tur būtu pēc iespējas vairāk. Nekas jau nopietns, bet vienalga arī šādās vietās vajag parādīt, ka metalistiski noskaņoti ir daudzi latvieši.

nedaudz uzlaboju piesalnieka tekstu :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kuram interese cik metalori ir daudz?
tas butu tas pats ka es gribetu atzities ka esmu emo (labi ka nesu) :D
ta teikt wwho keers
0
vemju un lieku kastēs...
0
bobijxxx, piedod, bet no tevis metalists diezko nesanak. Tu tachu metalu vispar neklausies. Tava miljaakaa grupa ir slavenaa AC/DC. Es veljoprojam nezinu, ko tu sheit vispaar dari.

"Vakaraa skalji tika skandinaats Skyforger un Overkill" - vai nebuus par smagu?
0
BOBIK, tava pro---fiila bilde vienkārši nogalina
0
ieliec metalista vieta neinteligents dirsejs un gan jau tev bus gana labi
tadiem ari vajag parstavniecibu.
0
starpcitu roof jau ir pieteicies
0
wou... super džeki...
0
Bet kāpēc gan tev ir vajadzīgs, lai "metalistu tur būtu pēc iespējas vairāk. Nekas jau nopietns, bet vienalga arī šādās vietās vajag parādīt, ka metalistiski noskaņoti ir daudzi latvieši."? Tu iedomājies, ka metālisti ir kāda īpaša suga? Vai kādi ūbermenši? Ka viņi neēd un nekakā?

Tad man jāsagrauj tavas ilūzijas - "metālisti" no citiem cilvēkiem praktiski ne ar ko neatšķiras, ja neskaita sajūsmināšanos par drūmām tēmām un patiku uz melnām drēbēm.
0
Ņihuja, balts krekls ar rozā trusīti vairāk iepārda.
0
Bobij, nemaz tik daudz to metālistu nav. Tas, ka tu varbūt vairāk kontaktējies ar tādiem, nenozīmē, ka viņu ir pilnas ielas un kakti.
0
Intar, Tu tagad apcel skaitliski maz pārstāvētos power-metālistus :D Tiem pat nav īpašas patikas uz drūmumu un tumšu apģērbu.

Politikā man vienalga, ko klausās attiecīgā amatpersona, ka tik labi pilda savu amatu.

Piemēram, kad par Krievijas prezidentu ievēlēja D.Medveģevu, daudzi sajūsmināti runāja par to, ka viņš klausās hardroku, taču mani interesē tikai un vienīgi viņa ārpolitikas stratēģija un attieksme pret Baltija valstīm.
0
Intar B. nu nav man tas nekads jaunums :D
lash ka tad man nosaukt tos kas apmekleja blomi 2005. gada?
tie nebija metalisti?

heresy
ieveleja? :D
nesmidini
vins tak ir golluma sunitis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas