mp smeketavas nakotne?
0
pec janajiem likumiem bus ta ka turet smeketavas klubos nevares jo domajot par darbinieku veselibu vinas naksies likvidet.
tad jautajums ko daris ar to telpu?
bus slegta tipa bar?
paplasinajums telpai?
manuprat jau jaukt to sienu nost nav izdevigi!
butu jauki ja tur uztaisitu kautko lidzigu chillout zonai
jo problema ir tada ka reizem nav kur normali parunaties.
zale muzika tik skala ka normali nedzirdi bet ara no kluba ejot tev jamaksa par naksanu atpakal
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tur ieveidos krātiņu, kurā ievietos šīs tēmas autoru un rādīs viņu par naudu.
Domāju, ka skatītāju netrūks...
0
Tā smēķētava gan ir riktīgs gas chamber. Būtu tikai labāk ja viņas nebūtu vispār jo tur ventilācija praktiski nekāda. Manuprāt būtu jau baigi labi ja ārpusē pie ieejas varētu uztaisīt slēgtu ieeju (kā tas bija pāris pasākumos ar žogu). Gan gaiss būtu tīrāks, gan arī klubā mazāk nekārtību būtu
0
Aha, un būdīgie tēvaiņi un blondā biļešu meiča ar patiesu kaifu tupēs ārā ... gaidi ar maisu. To jau sen ierosinājām.

Hm, a kāds sakars smēķētavai ar darbinieku veselīgu ? Tā ir tīra smēķētava, nevis vieta smēķētājiem, kur viņus jāiet apkalpot oficiantēm ...

0
nu būtu jau normāli, ja izdomātu kādu sistēmu, ka vismaz ārā var iziet. tad arī atkristu jebkura problēma par smēķēšanu.
0
Tas tachu aiz matiem pievilkts. Būdīgie tēvaiņi, blondā kasiere... ja gribēsies uzpīpēt, tad nekur neliksies.
Vismaz drēbes pēc pelntrauka nesmirdētu :)
0
smēķētavai ar darbinieku ir tāds sakars, ka acīmredzot runa ir par smēķētavām darba vietā - proti, kur pašiem darbiniekiem kumārīt. Tipa, ja tādas nebūtu, tad darbinieki mazāk pīpētu. Ja tā, tad konkrētā gadījumā jau varētu vnk aizliegt darbiniekiem iet uz to pīpētavu (būdīgie tēvaiņi i tāpat uz trepēm pīpē :D)
0
Es par Bobiju būrī!!! Un tiesībām sviest viņam ar tomātiem un puvušām olām! Ak jā, un cigarešu izsmēķiem arī!
0
Warpath, par olām un tomātiem varētu būt papildus maksa :D
Vajaga iesniegt projektu Eiropas naudas iegūšanai...
0
Bet tomēr, ja mp būtu tāda chill out telpa... es tā iedomājos vai visi trve evil grim matainie māk chillot? Tāpat tādā telpā beigās būtu pievemts un aizdirsts viss :D
0
Intar sakars ir tads ka darbiniekiem taja smeketava ir jauzturas.
ne nu labi teoretiski jau tu pvd varetu censties ieskaidrot ka to vietu sakopj apmekletaji un pasi darbinieki tur neko nedara, tikai saubos vai vini ticetu :D
0
nu uz dazadiem pasakumiem iet dazada publika
nereti ir noverots ka dazu metala zanru klausitaji ir daudz kulturalaki par citiem
un to vietu jau parasti pievemj visadi sikie
pats kad biju fb4 tur nacas notuset telpa pilns ar 15 gadigiem dzekiniem
ok es jau saprotu ka vecuma cenzuru nevajag bet tad vismaz varetu laist ieksa vairak meitenes neka dzekus jo pievemj jau to gridu tie dzeki.
0
a mazas aizimeig uz poda, un uzmacas onkuliem.
0
"vismaz varetu laist ieksa vairak meitenes neka dzekus jo pievemj jau to gridu tie dzeki."

boby pwnz 4 feminizm lol
0
mazās sievietītes aizņem kabīnes ilgi... tāpēc Liegas tantai un citām tantēm nav kur atbrīvoties no drauga aliņa. Jāstāv garā rindā vai jāiet biedroties uz blakus telpu pie krāniņu nēsātājiem...
0
Aha, foršais skats - džeki strīpā vēdina gailīšu un tad slaikā gaitā iemaršē čiksa, nostājas blakām un sāk laist pisuārā ...

Po vispār, pēc Vakenes man dziļi pie kājas, kur čurāt un cik daudz tautas skatās ...

A kādiem darbiniekiem smēķētavā jāuzturas - apkopēja tur tik nākamajā dienā ievelkās ...
0
Liegas tante var iemacities paciesties.
nevajag dzert alu bet ko labaku un tad bus ok
0
Nē, tad es čurāšu Tev virsū, jo man ātri prasās atviegloties pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, kur nu vēl pēc alus :D :D kaut gan... bezizejas gadījumos es vienk aiziešu līdz vīriešu kabīnēm
0
"Nē, tad es čurāšu Tev virsū,"

:o

bet labi, ka ievēro pieklājības standartus rakstībā >:)
0
jā, vajag brīvību..zaibal jau ka ieiet iekšā un iziet vairs no kluba telpām nevar..nu ja vienīgi nevēlies maksāt vēlreiz..mērce nu
0
Būtu likuši aproces kā Mulenrūžā vai festos ...
0
Dārgi sanāk, un kas ja kāds aiziet prom, iedod aproci kādam citam, tas viņu kaut kā ar superlīmi salīmē un nāk viņa vietā uz koncertu?
0
Kā, kas - nu tad koncertu ir apmeklējuši divi par viena cenu.
0
Kāpēc par dārgu ? Mulenrūža ir mazāka par Mp - un tur ir OK. A aproces nodošana čomakam ir OK - vismaz būs kas bāram peļņu nes - a tā varbūt nemaz neaizietu, ja pāris pēdējās bandas tik interesē ...
0
Teorētiski varu iztēloties, ka aproces ir dārgākas par tām lapiņam.
0
da lol, būs tur kur pīpēt, kautvai kautkādu backdoor nožogojumu uztaisīs, jo viņi saprot, ka cilvēkiem gribas un patīk pīpēt, un ja tur nebūs, kur pīpēt daļā nenāks/nāks retāk/ies ātrāķ prom utt. chill, ble.
0
un vispār, nah nevar zīmogu?
0
Kāds backdoor nožogojums ? Uz to backdoor gar skatuvi un stāru kostuvi jāiet :)
0
nu pohuj, uztaisīs portālu uz kautkādu brasu or wahteva. kko izštukos :)
0
saubos vai naks mazak bet tomer vajadzetu kautko izdomat kaut paradit nelielu cienu pret publiku.
nedomaju ka ipasi daudz cilveki nodod savas aproces citiem
ok pats es savu blome nodevu kavacky bet ta tomer nav prakse.
lai uztaisa zimodzinus.
tas ir diezgan lēti.
0
"ok pats es savu blome nodevu kavacky bet ta tomer nav prakse."

(clap)
0
Ja aproci uzlīmē kā asinrites apturētāju, tad viņu nemaz nevar atdot. :D
0
ā, vienīgi nocirst roku un umaukt uz kāda kārnāka indivīda
0
ir jau laaaab, ka tas bxxx kjeksis no citiem IP nedarbojas, vismaz atceries, ka taads personaazhs ir ar kaut kur, nomierina nemieriigo spammer dfeesel ehheh
0
a ko tu piipee robert?
0
truukstoshie komati - voluntary/according to individual preference
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas