Kafejnīcas
0
Tā ka viena no manām mīļākajām cafe ir mani pievīlusi, meklēju jaunu.

Padalieties pieredzē, kurās Jūs ēdat un kur tiešām pa normālu cenu (kādu?) var labi/garšīgi paēst?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kur atrodas - mazsvarīgi? :P
0
Kāpēc pievīla?
+1
majas edu.
ja esmu riga tad vai nu pica lulu, vai MCdonalda.
0
Man patīk veģetārais rest.Rāma kr.barona ielā, varu paēst pa 2,20.Tikai tur pa dienu parasti daudz cilvēki un telpa sassodīti maza.
0
Robiņš- Brīvības/Barona stūrī. To vajag vienreiz mūžā izmēģināt!
0
trīs vīri laivā - avotu iela, starp stabu un ģertrūdes.
par pieklājīgām cenām var normālus, daudz maz veselīgus otros dabūt.
+1
man šķiet, ka arī Rāmā tagad cenas ir krietni cēlušās. bet tā jau, neskatoties uz šauro platību un to, ka interejers ir diezgan nekāds, tā atmosfēra man tur kaut kā arī diezgan labi patīk.
0
Ēdu tuvējā skolā. Cena normāla.

Tai sūda rāmai pretī virs Maximas ir Zaļā halle laikam, tur kompleksās ķip pa Ls2.00

Agrāk tiesā pretim Planetārijam bija labi (kautkan smirdīgi). Tagad citi saimnieki un cenas augstākas.

Arī Pērses ielā Attīstības aģentūrā reāls cenu apdeits
+1
Nekas sūdīgs Rāmā jau nu tiešām nav. Pārtika tur ir krietni veselīgāka nekā lielākajā daļā citu kafejnīcu. Un gaļu nav nepieciešams ēst piecas reizes dienā.
+1
Tā nu es, zin, iešu te stāstīt visiem, savas mīļākās ēstuves, saskries te visādi, izrīs visu, piegānīs, uzkruķīs cenas, nē nuinah.
+1
ir viens bistro uz matisa ielas
ejot garam bernu pasaulei virziena uz caka ielas pusi
jaiet pa to ielas pusi kura ir ta bode ar lietotajiem ādas apgerbiem
uz prieksu ejot bus tikai viens bistro un tur jaiet ieksa
agrak tur vareja pa 1.8ls paest ar salatiem, vistas kaju, fri kartupeliem.

vel jau ir cili pica tur gan pacela cenas.
maz jau ir to vietu kur iet est
ja ir iespeja iesaku est sky tur pardod labu partiku un var pa 60 sant paest
piem ja panem tikai grikus ar senu merci

2006.gada kad stradaju aldari tad gan bija pusdienas :D
pa 12 sant vareja paest :D
griki maksaja 0.4ls kilograma :D
0
LU ēdnīcā ieskrienu, kad nežēlīgi gribas normāli paēst... ja gribas pasēdēt, tad uz vienu barčiku Audēju ielā vai uz Gauju
+1
Visādi makdonaldi, bistriķu un čilipīzdas ir īstie kuņģa čūlas perēkļi - normālam organismam vajag kārtīgu kotleti / karbonādi ar griķiem / kartupeļiem. Desertā kompots ...
0
Blade - par tiem bistriķiem, makdonaldiem un tml. mēsliem pilnīgi piekrītu. Ir jau reizes, kad gribās kādu picas gabalu notiesāt, bet tas tiešām sanāk gaužām retu reizi..Tad jau ieprieksminēto mēslu vietā, kad ļoti gribās ēst - nopērku kādu belašu vai čebureku:) Uz E-Birzieka Upīša ielas (nosaukumu aizmirsu)ir viena ēstuve, kur pārdodas pīrādziņi! Laba vieta!
-1
gauja taisnibu sakot likas pliekana
no pasedesanas hmz var taja pasa cili pica
tad opium bar
coffe nation
agrak alus seta bija ok
mi6 ir jauks
+1
nu vismaz Gaujā ir alus, nevis Aldaris!
+1
Vērmanīša pagrābā savlaik bija jēdzīgas picas ... A tā Čili Pizdā ar kečupu apsmērātā un mikrenē uzsildītā pankūka sūkā dirsu ...

Man liekas ka tajā Upīsa ēstuvē arī pelmeņus tirgo - tā pati bode kas Ģertrūdes ielā pie Čakenes. Bet pelmeņi vislabākie ir Kalēja ielā (sevišķi pēc konča 2 naktī) ...
0
visgarshiigaak ir dziljaa tornkalnaa, kaukaadaa itkaa ruupniicas teritorijaa, bet taa man labaak patiik maksimaa makaroni ar kotleteem un seenju meerci, sanaak leetaak un labaak zarnu piesit pilnu uz ilgaaku laiku
0
Njaa, Lu cenas sasodiiti ceelushaas, taa kaa nabaga studentiem gruuti..>! baigi labaa vieta ir netaalu no Veestures fakultaates, 1.Ģimnāzijā, var labi paeest, garshiigi un cenas ir pienemamas, par porcijaam ko var dabuut, videeji 1.50 - 3.50, skatoties ko nem, izveele visai plasa! straadaa no vieniem, shai laikaa liidz kaadiem diviem ir baigaas rindas, veelaak jau normaali var tikt un pielikt kunģīti ar labumiem...!
0
Es par Ls 1.50-2.00 ēdu ...
+1
Blad <- he he he (t.i. BladeOfDarkness šakumā gribēju) - kur ir tā tuvā skola? Rēķins kā grib, lētāk pa 3.5 nesanāk nekur. Tas neskaitot saldo (nēēdu) un dzērienu (nedzeru).
+1
Tā tik pats ķiķinās... līdz drīz šekumā sanāks...
+1
Dablenu, Rēķini, nevis Rēķins WTF?!?!?!?
+1
BigUgga, tev vienkārši apetīta ir tāda, ka citi var iztikt ar mazāku porciju :) Ar tām skolu/valsts iestāžu porcijām, pat man pēc pāris stundām sāk gribēties ēst.
Es bieži eju ēst uz Lauvas namu- normālas porcijas par labu cenu. Sanāk nedaudz virs 3 Ls.
+1
Jā, garšīgi, labā daudzumā un zem trīnīša tiešām grūti kaut kur atrast. Vienīgais, ka reizēm jau uz kādu no šiem kritārijiem var pievērt acis.

Šad un tad jau varr ēst arī lielveikalu kulinārijas nodaļu produkciju, vienīgi ikdienā lietojot, ātri saproti, ka nav starpības, ko no piedāvājuma izvēlēties - viss garšo vienādi. Plus maksimā viņiem nav normālu trauku, bet plānais plastmasas trauciņš mikrovilnī izkūst, tāpēc knapi remdens jau ir sasniegums.
+1
NDĢ Bruņinieku ielā starp Tērbatas un Barona. Pagājšvasar kotletes vēl Ls0.90 maksāja - tagad jau Ls1.30 ... inflācija, ibio ... bet tāpat, ja ņems pilnu zupu (0.55), dārgāko otro (1.65) plus siera desas salātus (0.50) un sulu (0.20 vai 0.30) - a man ar otro parasti pietiek, nu vēl puszupu paņemu reizēm.
+1
.. zem Ls3.00 sanāk, to biš
0
Jā... Robiņš sper pa dirsu smagi, bet es tur visu pagājušo vasaru ēdu un nekas slikts ar mani nav noticis.
+1
Liidz shim vislabaakaa (man) bija taa 3 resnie vai kaa tur - Uunijas centraa iekshaa
Bet nez kas tur tagad ir, toreiz vareeja pieriities un savu eks-gastriitu nomierinaat par 2 Ls, pirms 2 gaad
Tikai jaaiet laiciigi, jo eevil offis piipl naak tieshi uz pusdienlaiku un reizeem visu apeed
0
Kaa var eest kotletes sab.eed. vietaas, to gan es nesaprotu. Pasaki veel, Bljadj, ka tu arii kartupelju miiceni peerc (nop)
+1
Kartupeļu mīcenis jau ta vēl normāli - parasti tāpat no paciņas. Bet ko sagrūž kotletēs, netīk ne domāt. Taču cik dzirdēts, pēdējais mēģinājums gaļu notirgot, pirms tomēr jāmet ārā, esot gaļas pankūkas...
+1
ja centrā, tad ēdu Tiesā vai 1. ģimnāzijā (bet tur parasti ap pusdienlaiku biezs ar tautu).

Tagad ikdienā barojos "3. brīvdiena" pie Zemitānu stacijas tāpat +/- 3 ls sanāk.
0
es parasti pieceļu savu pakaļu un aizvelkos blakus kāpnēs biroja ēkai tāds Wine & Dine. Ja dzērienu/saldo neņem, bet tikai kārtīgu otro - kartupeļi/sautējums ar karbonādi/vistu, piedevas tad iekš 3 ls parasti iekļaujas. Pie tam kārtīgas porcijas un Schmekt Gut! Rindu nau, plus cmuki.
0
ko varat ieteikt cirka apkaimē? McLohlandu nepiedāvāt!
0
Belašus, pie tantuka :)

Ej uz LU Ekonomistiem vai lielo LU. Vai stacijas tunelī Pelmeņi XXX
0
Juu, NDĢ ēdnīca ir baigi labā. Tur vairāk par 3 ls nemaz apēst nevar. Ar divīti parasti pietiek. A viņa vasarā arī strādā?
0
Vēl nesen bija tāda "Kafejnīca smēķētājiem: Kā pie mammas", bet nu diemžēl slēgta jau. Tur bija tā it kā restorānveidīgi, bet lēti un lieeeeelas porcijas un visur pīpēt varēja.
0
1.ģimnāzija, salīdzinoši lēti, garšīgi un pašā centrā!
+1
maksimas kotletes gan katru reizi garšo savaadaak, dazzreiz pat ieksheejam saturam kraasa atskiraas, vienreiz pagadiijaas taadas sarkaniigas, taas bij brutaali labas
0
Sarkanās varbūt Centis nebija mazgājis.
0
:D :D

Hellgar, strādā arī vasarā, tik Augustā nešancē, bet par to man liels po.

Vakar uz Šveiku velkoties redzēju kautkādu Kafejnīcu smēķētājiem (laikam uz Stabenes). Itkā strādāja ...
0
Par tām kafejnīcām runājot - principā jānošķir 2 dažādas lietas. Vai tavs mērķis ir pa lēto pielikt māgu, vai gluži vienkārši pasēdēt kādā vietā, kurā ir patīkama, nomierinoša atmosfēra. Vienkāŗši patīkamas atmosfēras gūšanai tas pats tējas namiņš pretim kanālam manā skatījumā ir jauka un man kā nesmēķētājam pieņemama vieta!
+2
kurrat tejas namins ir jauka vieta protams ja vien tev nav iebildumu pret bariem kas dodas uz turieni siekalu apmainas pec.
visvairak man patika tas kas atrodas vecriga jo vinam ir atseviski nodalijumi un pagraba ir tiri jauki(vecie mūri).

Izdevigi ir nemts pusi no zupas jo parasti ja ir deviga pardeveja tad viena ielies 3/4 vai 4/5 no pilnas porcijas.
piem sky kur es ieperkos jo stradaju turpat ir ta ka ja tu iepercies un esi sadraudzejies ar pardevejiem no kulinarijas nodalas tad tev vini var itka kludas pec iesvert piem lasi kurs maksa 7.5ls/kg ka kartupelus par 2ls/kg :D
vai ari dilles pa velti uzmest.
pie tam sky partika ir kvalitativa.

Radas jautajums ka jus tiekat tajas skolu ednicas?
vai tad tas nav tikai skoleniem?
vai dezuranti nepiesienas kad cauri skolai ejat uz ednicu?
+1
tev piesietos lol
+3
vislabaakaa kafejniica = manaa mashiinaa

ice coffee = shkjiistene + mineeraals + cukurs (tad samais) + piens

nekaadas vainas
0
visleetaakaa, tb
+1
bobiju toč neielaidīs.

A Tējas namiņā iet nevis siekaloties, bet brendiju dzert ...

Lasi vēl varētu foreles vietā iesvērt, bet kartupeļu ... ?
-6
Tieši pretī bastejkalnam ir kafejnīca ''Bastejkalns''! Ļoti tuvu manai darba vietai un arī lēti un garšīgi ēdieni! Dienas piedāvājums pa 2.50Ls un tiešām var labi paēst! Iesaku visiem!
+2
2.50 ir dārgi!
Fīlinga augonī (Ņam Ņam) dienas piedāvājums pa 1,90
IN YOUR FACE!
0
Tagad daudzkur kompleksās pa ~ Ls2.00, tajā pat Salmu Krogā pa Ls1.95
+4
Izskatās, ka lietotājs mazulis ir šodien piereģistrējies TM, tikai lai reklamētu kafejnīcu:D
+1
Tad jau truemetal forums kļūst pačotnais, ka pat spameris reģistrējas.
0
var jau redzēt, ka tas pat nav tāds lasītājs, kas pēkšņi saņēmies dūšu piereģistrēties, tāpēc, ka tikko taču bija tēma par lētajām ēdināšanas vietām
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas