Atkal Vokāls
0
FightFire meklē otro vokālistu, kurš izpildītu agresīvās partijas!

Pirmais solis ir sperts un ir atrasts spējīgs vokāls, kurš jau tagad ir iekļauts FightFire sastāvā un izpilda melodiskās daļas.

Bet otrais solis vēl ir priekšā, jo FightFire meklē vokālistu, kurš izpildītu daļas, kuras ierakstā izpilda mūsu gjitārists Oļegs, lai intensīvi varētu uzsākt darbu pie jaunām dziesmām un koncertu organizēšanas!!

Interesentiem atsaukties šeit vai rakstīt uz e-pastu fightfire@inbox.lv

Andrejs
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
A, ko ta Oļegs nevar tik pat intensīvi turpināt izpildīt savas eheheh.. daļas?
Nav labi, slink paliek. Vai Oļegs visu laiku lažo uz savām.. daļām?
Eh, sry par spam, kas ir FightFire anyway? Oridžinālāku nosaukumu nevarējāt izdomāt?
0
Ja viens izpildīs agresīvās daļas, tad jau otrs gejiskās ? Vēl viens metaļkors būs, vai ?
+1
"Oridžinālāku nosaukumu nevarējāt izdomāt?"

Manuprāt labs būtu 'Fight fire with fire'!
0
"Ja viens izpildīs agresīvās daļas, tad jau otrs gejiskās ?"

Nu labi, visi jau nav Burtoni Cē Beli, tas jau normāli, ja grupai divi vokālisti, galu galā, ja ir tikai growls, tad arī paliek tomēr biš par garlaicīgu.
-1
vispar cerēju ka šeit parādās arī kāds vokālists nevis tikai trulie ar dzīvi neapmierinātie dirsēji!!! Man prieks ka ir arī tik ORIDŽINĀLI cilvēki kā nefolk2
paklausies ja nezināji kas ir FightFire - fightfire.draugiem.lv

p.s. nezinaju ka dziesmām var būt tikai agresīvās vai gejiskās partijas, bet pieļauju ka BladeOfDarkness smēlās šo informāciju no savas seksuālās pieredzes (spriežot pēc bildes)
0
Vispār es pat pieļauju iespēju, ka bod to neteica nopietni, bet nu tu skaties, ar dzīvi apmierinātais uguns cīnītāj!
+1
Ar dzīvi esmu visai apmierināts. Teicu to pilnīgi nopietni, jo pie mūsdienu globālās korizācijas, gejiski/agresīvās vokālpatrijas kļūst par ikdienu.

Un kāds sakars bildei ar seksuālo pieredzi? Turklāt tie džeki spēlē 3x labāk par dažu labu ...

P.S. Vokāla kandidātiem jāņem vērā, ka FF džekiņi tādi agresīvi, kā kas - ar kāju pa dirsu un no grupas ārā ...
0
labs grupnjiks, bet ne tur traapija ^^
0
Ar uguni neapmierinātie ūdens lējēji, hhh
+1
Ugunsdzēsēju Metāls! [m/
0
bildei ar gejiskumu sakars tāds pats kā melodiskai dziedāšanai ar gejiskumu.
no kā tad smēlies informāciju par mūsu agresivitāti?
+1
Jums tak agresīvs vokāls un uzreiz baigi stresojat, ja kāds ko ne TĀ pasaka ...

P.S. Ar šitādu logo jums Vācijā nespīd uzstāties :D
0
Tak itkā Thrash Metal līdz šim spēlējāt - kāda tur vēl melodiskā dziedāšana var būt ...

P.S. Vai ta Venoms nepieteicās ?
0
vnk šī nav pretenziju lapa bet sludinājums par vokālu, tpc īsti neibraucu nah visi diršās.
0
par to dziedāšanu..varu tev velreiz ieteikt paklausīties ierakstu
0
''Turklāt tie džeki spēlē 3x labāk par dažu labu ...''
Nu BoD, kas nu kuram labāks...
+1
Visi dirshas, jo jusu grupa spele emo
-1
EMO? vai nu tu nezini kas ir emo vai ari neklausijies mūsu mūziku :D
0
es paklausijos 1 dziesmu, shausmigi neoridzhinal, un emo teksti, ue
+1
ee, nu jaa un es nezinu paiistam, kas ir emo, bet katrs pats jau visu lietu meeris, vai ne?
un es jau taa saku, tikai taapeec, ka, ja tu tieshaam samani tajos draudziigajos jokos uzbraucienus un tev liekas, ka "visi dirshaas", tad aciimredzot, ka piederi tai emocionaalajai veenu mekleetaaju kultuurai!
0
vaitad eemo jau nepietiek? ^^
0
patiesībā visai feini spēlē, bet par vokāliem, jācer, ka neatrastais - niknais dominēs pār atrasto - lauzīti anglisko. Malači džeki lai izdodas atrast!
0
Cik no FB atceros, vokāls bija visai štruntīgs desenieks, bet tas laikam vairs nedzied ? Nesen jau meklējāt vokālistu - neatradāt, vai atrādāt ne to ko meklējēt, bet ar viņu bija labi kost ? ;)
0
nu vispār jau jebkurš var iemācīties dziedāt, ja grib. Pamēģinat piespiest tagadējo vokālistu pamācīties "agresīvi" vokalizēt un pēc kāda (gan ne pārāk īsa) laiciņa viss būs štokos arī ar vienu vokālistu. Jo pērienīgāk taču ir, ja ir viens čubaks, kas visu dara.
+1
Tu ko? Vispērienīgāk ir, ja ir 4 džāru backing koris, viens dredains bītbokseris, viens džeks, kas skrečo un divi, kas vnk dejo. + Vēl seksafonists un tabla bunģieris. Vot tas nebūtu ēmō
0
jaa nefolk tu tiesham esi lietu meeris :D un es nesaprotu kaa var draudzigi uzbraucieni pastavet starp sveshiniekiem, bet tas jau nedaudz nost no temas
0
Hellgar tas jau notiek, vnk gribejas pamegjinat - ja nu izdotos atrast cilveku kursh uzreiz prastu to ko mums vajag - butu vienkarshak
0
par vokaliem - tas no FB vairs nav un toreiz atrastais neizradijas diezko apnjemigs..
0
nefolks ir Slipknot pārskatījies ...
0
Es neesmu drošs, vai vispār esmu Slipknot dzirdējis

Toties esmu redzējis to logo uz daudziem dredainu mello krekliem
0
BladeOfDarkness, vakar, plkst. 17:15
Tak itkā Thrash Metal līdz šim spēlējāt - kāda tur vēl melodiskā dziedāšana var būt ...

It kā tu nezinātu, kāda. Forbiden, Heathen un simtiem citu bandu to ir darījušas/dara.
0
Būta labāk Anthrax pieminējis. Par Heathen varētu pastrīdēties, bet Forbidden ir normālais Thrash bļāvējs (ne nu gluži kā Arāj tētiņš, bet ...).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas