Labākās nūmetāla grupas.
0
Khehe, nu tātad trve metaļori atkal tiek atstāti ārpus kadra, un aicinu nosaukt to, ko jūs mēdzat pa laikam klausīties vai pieciešat vislabāk no skatbo metaļoru nīstā nūmetāla.

Izdomāju tēmu, jo te strādājot un esot dusmīgam baigi biju uzsēdies uz Limp Bizkit nah. Un, lol, viņi noteikti ir daudz oriģinālāki par lielu daļu trve metāla grupu (kas laikam arī ir iemesls, kādēļ Fredu apdirš + vēl nesaprotot pastulbu un lamu vārdu pilnu tekstu patieso esenci). Viņi apvieno : metālu, repu, panku, elektroniku, schizo, ekscentrisku uzvedību un ģeniālus tekstus. Nu nah man viņiem nebūtu jāpatīk? (es runāju vairāk par viņu vecajiem krājumiem)

how does it feel to be a poser like you?
how does it feel to listen to limp bizkit ?

have you ever noticed that the word loser rhymes with poser?
and you don't know the title of the first manowar album

poser, you stand alone in the dark
poser, I wonder why noah put you in the ark
and you don't know the difference between Metallica and iron maiden
poser, you have the t-shirt of Reload

I am a poser, and I listen to korn
but I am not a loser and I'm glad to be born

even if you say that the word poser rhymes with loser that doesn't mean I am.....
well maybe I am a loser but I am always a human being!!

poser, you stand alone in the dark (I am just sleeping in my bedroom)
poser, I wonder why put you in the ark (because I smell less than the cercopitecosaurus)
and you don't know the difference between
Bruce Dickinson and blaze bayley (I wash my teeth every morning)
poser, you like virtual XI (ehm, and then?)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
adies and gentlemen
introducing the chocolate starfish and the hot dog-flavored water
bring it on get the fuck up yeah check one,
two listen up listen up here we go it's a fucked up world
a fucked up place everybody's judged by their fucked up face
fucked up dreams fucked up life a fucked up kid
with a fucked up knife fucked up moms and fucked up dads
a fucked up cop with a fucked up badge fucked up job
with fucked up pay and a fucked up boss is a fucked up day
fucked up press and fucked up lies while lethal's in the back
with fucked up eyes hey, it's on everybody knows it's on hey,
it's on everybody knows it's on ain't it a shame
that you can't say fuck fuck's just a word and it's all fucked up
like a fucked up punk with a fucked up mouth
a nine-inch nail - get knocked the fuck out fucked up aids
from fucked up sex fake-assed titties on a fucked up chest
we're all fucked up so, what cha wanna do?
with fucked up me and fucked up you you wanna fuck me
like an animal you like to burn me on the inside you
like to think i'm a perfect drug just know that nothing you do
will bring you closer to me ain't life a bitch a fucked up ditch
a fucked up sore with a fucked up stitch a fucked up head is
a fucked up shame swingin' on my nuts
it's a fucked up gamejealously thrills up a fucked mind
it's real fucked up like a fucked up crime
if i say fuck two more times that's 46 fucks in this fucked up rhyme hey,
it's on everybody knows it's on hey,
it's on everybody knows it's on you wanna fuck me like an animal
you like to burn me from the inside you like to think
i'm a perfect drug just know that nothing you do will bring you closer to me
you can't bring me down i don't think
so you better check yourself before you wreck yourself kiss my starfish my,
chocolate starfish, punk kiss my starfish my,
chocolate starfish you want to fuck me like an animal you want
to burn me from the inside you like to think i'm a perfect drug
just know that nothing you do will bring you closer to me
0
Godsmack!

Un man patīk Virtual XI. ;)
0
Mudvayne ir diezgan labi.

www.youtube.com/watch?v=O2ZL2NPzWzQ...
0
Tīri labi ir SOAD pēdējie (vairāk uz Progressive velk), Disturbed - 10 000 fists (skaitās ķip ņūmetāls, bet man pēc heavy-poverīša izklausās ar nedaudz repainu vokālu vietām), Disillusion - Back to Times of Splendor (Progresīvais Metalcors laikam). Tas arī viss ...
0
P.S. Laikam -Into Glory Ride-. Un IM ar Blaze Baily ir tīri labs, labāki par 1990.
0
Disturbed spārda
Godsmack iespārda
SOAD spārdija
0
Freds D. viennozīmīgi ir talantīgs čalis. Tāda kačka kāda bija Limp Bizkit grūti vēl kaut kur atrast. Man savulaik Limp Bizkit pamatīgi aizrāva (paralēli protams klausījos arī metalčiku). Significant Other un Chocolate Starfish, kā arī Results May Varie viennozīmīgi spārda. Sen gan nav klausīts.
vēl man patikās Static-X, ORGY!!!(tik nez vai šo par nu-metal var saukt) un šis tas no HED PE.
0
Godsmack pilnīgi noteikti nav nu-metal
-1
Jā, viņi ir draņķīgi Alice in Chains atdarinātāji.
0
"dry kill logic" diezgan labi iegriezh
0
ne, vokāls nedaudz atsit AIC, tas arī viss.
0
shis tas no "coal chamber" arii klausaams
0
Chaos, argumenti?

"Nu metal music emphasizes mood, rhythm, and texture over melody. Often, nu metal songs use rhythmic, syncopated riffs played on distorted electric guitars with strings detuned to lower pitches to create a dark and thick sound."
0
nu tik dziļi neesmu pētījis, lai saprastu kā kurš tur grifu tur vai kā tur. nu man lieks, ka nu metal ir rap kopā ar metal, piem. Korn, Coal Chamber, Hed Pe, Limp Bizkit, Slipknot utt-šos es uzskatu par nu metal, bet Godsmack pavisam nevienam no šiem nav līdzīgi.
0
Drowning Pool arii tiiri klausaams
+1
Nē, repošanu pa virsu smagām ģitāram sauc par repmetālu, nevis numetālu.
+1
"Freds D. viennozīmīgi ir talantīgs čalis. Tāda kačka kāda bija Limp Bizkit grūti vēl kaut kur atrast. Man savulaik Limp Bizkit pamatīgi aizrāva (paralēli protams klausījos arī metalčiku). Significant Other un Chocolate Starfish, kā arī Results May Varie viennozīmīgi spārda. Sen gan nav klausīts.
vēl man patikās Static-X, ORGY!!!(tik nez vai šo par nu-metal var saukt) un šis tas no HED PE."

Jup, pilnīgi piekrītu, Darsts ir unikums, un tā kačka, nu TĀ KAČKA. Bļē. Man liekas, ka pie Bizkitiem būtu vēl krutāk ārdīties un mošot nekā pie kaut kādiem Kanybal Korpsz nah. No viņiem man vismīļākais albums gan laikam ir tieši 3 dollar bill yah alls, bet Significant un Starfish arī ieper. Ar jauno ģitāristu, protams, vairs nav tas, un vairāk popsa nācis klāt, bet ir šis tas labs arī jaunajos gabalos.

Mh, Static x patīkama mūzika, un Orgy arī - es nezinu, kas tas vispār varētu būt, tur cik atceros biš ir elektronika, un tāda nedaudz gotiska noskaņa.

Pārsvarā jau nav tā, ka tikai repo - teiksim LB (labs saīsinājums, lol) arī tak daudz repo, bet pārsvarā jau tomēr dzied un kliedz.
0
Coal Chamber ir totals korn.
nu metals man vairak sipatize, par metalcore to vispar nevar panest. wee
0
ā, vēl nepieminēju bandu Otep. Tā čiksa / čizelle / čīza, kas dzied, nu vienkārši mmmmmmmmmmmmmmm ^^
0
un mūzika arī laba
+2
lol, es vienmēr nosaukumu jaucu ar Opeth :D
0
Bio Hazard - Uncivilization
Static x - Shadowzone
Hed Pe - kkas nedaudz kādreiz
Coal Chambers - Dark Days uc albumi
POD - Satellite un Brown laikam
LP - Hybrid Theory un vēl viena otra no Meteoras
Dry Kill logic ... kkas
Korn - visi izņemot pēdējos ~2
Slipknot - viss izņemot atsevišķas dziesmas no pēdējā

SOAD - Steal This Album - Šito var klausīties ar patiku gandrīz vienmēr. Tā pat kā Mesmirize. Citi nav tik piedūrīgi priekš manis.
0
American Head Charge, Mudwayne, Korn.
0
par Orgy ir tā, ka viņi uzpeldēja tajos numetal ziedu laikos, piedalījās Family Values tūrē kopā Limp bizkit, Korn, Ice cube un Rammstein. tāpēc viņi asociējas ar to nu. bet principā jā, tāds elektroniskais, drusku gotiskais huj viņ zin kas. Bet vokāls tam čalim ir baigi feinais. Ja nu kas, tad viņiem šogad, cik var lasīt maispeisā būšot kāds jauns albumiņs. (vispār grupa, kuru grūti sameklēt piem., dcc++ - pamēģini ierakstīt -orgy- :D

www.youtube.com/watch?v=_AjsKChjYPU...
0
psc, kas tad īsti ir Limp Bizkit-rapmetal vai numetal?

Some alt-metal bands, spearheaded by Korn, incorporated hip-hop beats into their music, but full-fledged rap-metal always featured a rapper as frontman. Limp Bizkit became rap-metal's most popular band during the late '90s.
0
Disturbed, Soad, un protams Korn.
0
Cita nekā jums nav? :) Visu sarunu šos vien piemin :)
0
"Nu metal music emphasizes mood, rhythm, and texture over melody. Often, nu metal songs use rhythmic, syncopated riffs played on distorted electric guitars with strings detuned to lower pitches to create a dark and thick sound." <- pupu mizas

nūģmetālu vieno kas cits, teksti ala ohw you left me, I really REALLY fucikn hate you now .. am so sad.. so angry aaargghghhg

teksi par debilām neveiksmīgām attiecībām, tas ir galvenais motīvs.

Jāatzīst, ka es arī to visu klausījos savā laikā :) Patika korns, slipknōts, godsmack, drowning pool, vēl kaut kādi gauduļi ..
0
^ visas nūmetāla grupas čist nerunā par neveiksmīgām attiecībām.
0
limp bizlit - Nu metal/rapcore/alternative metal
0
0
Biohazard jau ir hardkors (ne oldskūlais, bet tomēr). Godsmack ar neslikta banda. Vairāk gan uz modernu Hard Roku manuprāt velk. Šitais gabals baigi spārda:

www.youtube.com/watch?v=yn0CnVGWmGE...
0
otep...Nu un static x...

Pashmaaju F[eik] arii griezh...
0
Mudvayne <- tādu huiņu vēl nebi nācies dzirdēt/redzēt, sorry :)
Orgy <- kas ta tur tajā balsī i forš? Kautkas starp Mensonu un to tur no HIM kā viņu, a kopā nekā.
Disturbed i dzirdēts viens albums - tā neko.
SOAD mesmerize sauvulaik baisi patika :)
+2
slipknot blle :D
vecais albums ar sarkano vacinju ... kip kuraa ir dziesma Spit it out! :D

un visaa kopumaa ssitaa te! blle! :D
iemani ssito metlaalist:

www.youtube.com/watch?v=notL4pcNjdc...

vienigi meiccas fonaa labas ar tiem lielajiem agregatiem ko sauc par krutiim ... njaamma .. ka varetu izpluraat kaut vienu no vinjam... ehh.. laikam takaa sieveites nektaru prasaas :D sorry offtopiks sanaaca
+1
^ eu a tas ir īstais Freds vai feiks? :D
jo es pieņemu, ka viņš pats arī mierīgi varētu ierēkt par sevi
+1
ok labi tas nav viņš. bet nu līdzīgs čist :D
+1
uzvelc sarkanu kepku un tu arii busi vinjam lidziigs! :D
+1
Par LB nefanoju, bet es uzreiz nospriedu, ka kreisais vecis. Brakedance šā izpildījumā iespārdīja :D
0
šeku reku Fredijs pirms LB:

www.youtube.com/watch?v=8p_YJ-YM2vg...

0
^^^ var redzēt,ka tajā laikā fanojis par Vanilla Ice
0
Majors, pašam tev tur pupu mizas. Numetāls nav NSBM, to, tāpat kā vairumu žanru, nosaka pēc mūzikas, nevis tekstiem. Tas, ka, piemēram, spēkmetālisti mēdz dziedāt par pūķiem, nenozīmē, ka es nevaru dziedāt par sūdiem un mauku pišanu, bet tāpat skaitīties powermetāls, ja vien mūzika atbilst žanra kanoniem.
0
0
^^^ skaudība
0
da labi Neonz, ir jau ir arī tavā postā domu grauds, bet piekritīsi, ka teksti un instrumentālā puse ir nešķirami. Tekstos izpaužas grupas būtība - filozofija, ja tā var teikt.

Pēc tava angliskā apraksta jau tīri neslikts muzoniņš sanāk "Nu metal music emphasizes mood, rhythm, and texture over melody(..) utt."

Bet tie teksti/attieksme un līdz ar to noskaņa jau vismaz priekš manis padara to žanru par mēslu.

Tāpēc uzsvēru, kur es redzu visizlecošāko iezīmi, kā atpazīt to žanru. Es nevaru nodalīt tekstus no instrumentālā.

A par heavy man vispār grūti ko kulturāli pateikt, nemaz nerunājot par ko tur vajag un ko nevajag.
+1
Tās Zakk Wild aktivitātes gan visai nožēlojamas izskatās. Nepatīk, nepatīk, huļi no skatuves jāsāk uzskaitīt visi stili/grupas, kas man nepatīk ? , ķip intro: limp bizkit sucks, dimmu borgir sucks dicks, darkthrone sucks pricks utt.

Neonz, ja powerītī dziedāsi par mauku pišanu, tad tāds Manowar vien sanāks :D
+1
btw, tas Godsmack albumelis, kur tas Vūdū gabz iekšā, savulaik visnotaļ patikās - šad un tad tika drillēts. Protams, foršākais gabals ir `Moon babe`, ne vūdāūbābabā
0
Hm, būs jānovelk ...
-1
tas tak sen zināms, ka Zeks Vailds ir ultraiedomīgs lofatrons.
0
nevajag pat video pierādījumus.
0
Deftones
0
SOAD, Deftones
0
SOAD-esmu iecienījusi tieši vecos albumus,
Korn arī tīri labi iespārda,
Static X-cik nu esmu nedaudz paklausījusies ir dziesmas ka tīri labi piesaista un dažas,ko labāk pat nepieminēt...
deftones arī manuprāt tīri klausāmi.
(Bet manas domas var pat vērā neņemt,jo metālu sāku klausīties tikai nesen un vēl ar daudzām grupām tikai iepazīstos...Bet numetal esmu klausījusies jau agrāk.pēdējā laikā gan gothic vairāk piesaista un blackmetāls...
+1
Sepultura
+1
Eju vempti ...
0
Sepultura,
Soulfly (vairak tieši pēdējie un tas vairs nav numetāls)
Nu palaikam paklausos te minētos
Deftones - šistas
SOAD - vecie
AHC - The War of Art bij slanoš
Godsmack - šistas
Disturbed - šistas

savlaik aizrāva 2vas mantas DROWNING POOL UN SOIL, bet pedējie gan nevelk
0
Disturbed pēdējais gan visai štruntīgs.
0
jaunias soulfly gabalz unleash

www.youtube.com/watch?v=VZ3TmZslLQ8...
0
Disturbed beigās aizgāja, kautgan nav tik labs kā iepriekšējais.
0
Ievērtējiet Krievijas censoņus:

www.youtube.com/watch?v=VrT2-c6nhSc...
0
oi tas krievu razojums tads mesls, kas tas vispar ir, hiphops+deathcore, metalcore?
+1
a ko tu gaidīji no nu-metal??
0
No visiem repmetālistiem šie laikam gan būs visaugstāk uzrāpušies:
www.youtube.com/watch?v=Jz8wU9DdbqU...
0
Soulfly nav nu-metal, daudz precīzāk ir groove.

Spineshank un Static-X iespārda bundžas
Mudvayne, Dope, American Head Charge un SOiL var pāris dziesmas paklausīties.
Vispār nu-metal un industrial metal (tie, kas jaunie, nevis tādi, kā Rammstein) ir diezgan līdzīgi stili.
+1
Disturbed arī šis tas klausāms un SoAD noteikti ir favorīts, bet sākumā nepieskaitīju, jo īsti neuzskatu par nu-metal (jo nu nemaz nav līdzīgs pārējām grupām, ko nosaucu).

Un vispār kā Godsmack vai Sepultura var saklausīt jel ko līdzīgu numetālam? O.o
+3
labākās numetāla grupas ir tās, kuras vairāk nespēlē.
-7
es te pagaidām neredzu nevienu nu-metal grupu šajā diskusijā, visi iepriekšminētie ir vai nu alternative vai industrial.
+2
Bļeģ, kā es ienīstu to mēslu Rage Against The Machine. kaut kādi pilnīgi ujobki.

Abet Clawfingar man iet iekšā uz urrā, ja par rap-metal runā.

Da vispār nahuj pastāv tādi idiotiski nosaukumi kā rap-metal un vēl jo vairāk, nu-metal? Nevienā no tiem no metāla nav ne smakas.
+2
^^ mēs tak trjūmetālisti - mums rap-metal, nu-metal, alternativ metal, MTV metal, metlkal utt. visi izskatās līdzīgi kā Ārikas nēģeri.

Man jau ar SOAD pēdējie vairēk pēc Progressive izklausās. Arī Godsmack nevelk un nu-metal, drīzāk Alternative.

Pēdējā laik La Fee baigi iespārdīja (zinu jau zinu, ka tas ir Ramštein priekš emo un mazām meitenītēm, bet reāli iegriež).
+1
Bļa, kas tas i, ka burti zūd ?
0
RATM ir lieliskākie un politizētākie ujobki, kas ar savu eksistenci attaisno visa tā par rep/ņū-metālu dēvētā stila pastāvēšanu. Kaut gan var būt, ka alojos - kad mucā augu, hardcore-rap bij apstākļu sagadīšanās dēļ pieejamākā un, līdz ar to, arī iemīļota mūzika.
Šie ujobki arī no vidusskolas ballītēm palikuši mīļā piemiņā:
www.youtube.com/watch?v=-gVpf9HE1M8...
+1
0
RATM vienīgā dziesma, kas man patika bij Killing In The Name Of...
vokāls tam čalim diezgan kretīnisks
0
Limp Bizkit ir atgriezušies :D

www.tvnet.lv/muzika/news/article...
0
^^^būs labs!
0
"Pēdējā laik La Fee baigi iespārdīja (zinu jau zinu, ka tas ir Ramštein priekš emo un mazām meitenītēm, bet reāli iegriež)."

Un runā, ka ramsis ir Richthofen maigā, bērniem paredzētā versija. :)
Bet vispār kādā sakarā klausies vācu popdziedātāju? :D
+1
Kā kādā ? Jau teicu ka patīk. Jāklausās tas kas patīk, nevis pozā jādirn.
0
^^^^ bļin, paskatījos uz bildi un sākumā nesapratu - tas bars ir Slipknot bez maskām vai kas ? ;)
0
Nu bet parasti jau tāpat neatrod kaut kādus vietējos svešzemju popstārus. Es jau neko nesaku, tik brīnos. A kādā ziņā tā sieviete ir līdzīga Rammstein? :D
0
Ā, sapratu tavu fīču .. Ja jau ikdienā klausos metālu (hipotētiski), kā vispār tādu brīnumu uzgāju ... A tāpat kā The Storm - veicot ikdienas rituālu - pāršķirstot piejamos TV kanālus trāpiju uz klipa un iespārdīja. Tālākais jau lirika - atradu, novilku, ieklausīju ...

A līdzība ar Rammstein ir tāda, ka dzied vāciski, spēlē Rock ar alternatīvas un industrijas piesitienu. Ir populāri savā dzimtenē. Arī klipi neslikti. Interesanti, ka soloģitārists ir piedalījies Jordan Rudes soļņiku ierakstos ... Tas tomēr ir līmenis.
0
Kojāns laikam ir viskrutākie, kas palikuši no nūmetāla. dzīvajā viņi ir dikti smagi un kačīgi - viņu koncis Rīgā man atmiņā palicis kā viens no labākajiem, kādu nācies redzēt. Vēl - Mudwayne bija tīri ok pāris dziesmiņaš, un American Head charge arī man patika, aa un arī Slipknot ir ciešami. par pārējo sūdu čupu negribu teikt neko labu.
+1
HAAA..kas te ko par RATM teica?...tu smagi maldies chali..taa muzika ir psc, tur iekshaa ir riktiigs groove un par ghichistu es labaak neteikshu, tas ir viens talantiigs chalis, cepuri nost vina priekshaa...'zeel ka tik izjuka, bet tagad var vinu paveerot ieksh Audioslave, kas ar ir tiiri klausaama grupina
0
RATM iesūkā, imho.
+1
nu un kas tad ir, ja ģitārists ir talantīgs? tas nemaina to, ka tā mūzika kādām var nepatikt.
0
^eggzaktlee. Es jau neko nesaku par spēlētprasmi vai ko, man vienkārši riebjas tas muzons.
0
ir veči daudz talantīgāki un ar daudz sakarīgāku muzonu pat šajā kategorijā. Audioslave kā prodžekts gan bija bišku labāki, bet tomēr arī sucks.
0
un, ja es nemaldos, tas RATM vokālists bija arī komuņaga?
0
Man šķiet, ne tikai bija, bet arī ir vēl joprojām.
0
^vēl viens iemesls kāpēc RATM nav cool.
0
RATM spēlēšana bija visai primitīva, cik atceros, kaut gan enerģijas tajā muzonā bija visai daudz. Bet tā repošana sūkā.

Manis min;ētais La Fee ģitārists ir beidzis Mūzikas Akadēmiju (ģitārspēli), bet tajā grupā laikam vairāk par trim stīgām neizmanto ;)
0
Starp citu, paldies, Chaos! Back in the nineties, yeah-yeah! Šitos kādreiz redzēju vietējā tv; vells, pat to filmu uziku vilkties. Vēl moš Beastie Boys atrakt...
Nē, sakiet, ko gribat, bet tas ģitarizētais šļophops tomēr nav zemē metams.
www.youtube.com/watch?v=w3w-3iRoy58...
+1
Šitie man vairāk iespārda, žēl ka ''Party'' tikai samapala versijā ;(

www.youtube.com/watch?v=9oM3VMhbxN8...

www.youtube.com/watch?v=H4PN7Xbexq4...
+1
šis nu vispār ir mega trve! Beastie Boys un Kerry King-līdz Bruklinai nav nekāda gulēšana-

www.youtube.com/watch?v=8L4WLJuR6BY...

0
Eu bet vispār zaibis, ka flash nav uzinstalēts - vismaz 'visu šito drazu nebāž acīs :D
0
ai, jūs visi neko nerubījat. Rekur šitais pārsit visus Godsmackus un hz ko :)

www.youtube.com/watch?v=Nr9EhGsME4E...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas