Opeth albums čārtos
0
OPETH's new album Watershed has entered the official Canadian Soundscan Charts at #17 - the album hit #2 on the Hard Music Charts. In the US, the album debuted at #23 on the Billboard Top 200 Albums Chart selling more than 19,000 copies.

Watershed's international chart entries are as follows:

Australia - #7
Holland - #14
Japan - #15
Canada - #17 (#2 on the Hard Music Chart)
US - #23

====
Ne tik daudz par vietām - lai gan ietikt Amerikā 23.vietā smagā gala grupai, kas turklāt nav nosaucama par meinstrīmu, ir tīri labi.

Bet! Sanāk, ka mūsdienās, lai tiktu gandrīz US Top 20, ir jāpārdod labi ja 20 tūkstoši kopiju?!
Nav slikts kritums, ne? Nav brīnums, ka ierakstu industrija ir mērenā histērijā.

Viens drusku zinošs puisis teicās, ka 20K eksemplāru līdzinās 100K vēl pirms gadiem 10.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Incanti, kas ta kanādā ir tai Hard Music Chart #1? Nickelback, vai? :D
0
eu kruta nax.
jomajo, un es kā fanu fanucis vēl pat neesmu jaunuli nokačājis. jāsteidz laboties.
0
nu kūl.

Man tas albums kaut kur hard draivā mētājas, noklausijos laikam vienreiz, likās labs.
0
nu kopumā labs laigan mani ta pa īstam aizrāva tik ar 3šo piegājienu
0
Labāk tā, nekā apnīk pēc 3. reizes.
0
Kvalitatīvs, bet pagarlaicīgs, tāpak kā visi pārējie viņu albumi.
0
man kaut kā likās, ka tā meiča 1. dziesmā nevar pavilkt. tā samocīti izklausijās. bet vispār labs albums!
0
Tomēr nedaudz pārsteidz, ņemot vērā Opeth pietiekami sarežģīto dziesmu uzbūvi un to ierasto garumu, kas vairumam tomēr ir traucējoša un apgrūtina uztveri un tamdēļ nu nekādi neļauj šos saukt meinstrīmu, un rādio formātam atbilstošu. Būs laikam amerikāņiem kādus Makdonalda kuponus komplektā ar albumu devuši, ka tik labi rādītāji.
Kaut gan pašu arī Opeth daiļrade vairāk garlaiko nekā aizrauj, tomēr Akerfelda vokāls patīk nu dikti, kas arī ir vienīgais iemesls, kapē dažkārt paklausos šos.
Jaunais stafs gan nav dzirdēts, un nevek arī to klausīt.
0
Somijā Nr.1, bet tas jau nespārsteidz. Ja pareizi atceros, Opeth nesen mauca tūrē pa Z-Ameriku, varbūt uzblieze sev fanu bāzi ...
0
tie oficiālie dati nekam neder, reālā situācija melnajā internetā ir pavisam savādāka
0
A kuru tas krata ?
0
domāju, ka cilvēkus uzvalkos no ierakstu kompānijām tas krata pamatīgi :D
0
A viņi domā ka tas, kurš 5 albumus dienā novelkt, ja tādas iespējas nebūtu, nopirktu 5 albumus dienā ? Vismaz pirātiskos diskus vairs maz kas pērk. Apkarojam noziedzību ar kačāšanu ! :D
0
nu nez kā diez būtu, ja nebūtu iespēju internetā nokačāt. nu, ja būtu tāda situācija, ka nebūtu citu iespēju dabūt CD, kā tikai veikalā pirkt oriģinālo (tas protams ir neiespējami, bet tomēr:D). principā es uzskatu, ka ar kačāšanu internetā mēs visi palīdzam mākslieniekiem ar promotion. Agrākos laikos jau mazpazīstamai bija grūti sevi izreklamēt. a tagad, no problem.... ja arī nav ierakstu līguma var vismaz panākt atpazīstamību, ka'vismaz vairāk cilvēku uz koncertiem nāk. Kaut kur lasīju, ka daudzas grupas līgumus parakstījušas tikai tāpēc, ka tur maispeisā vai kur bija daudzi viņus klausījušies.
0
principā es uzskatu, ka ar kačāšanu internetā mēs visi palīdzam mākslieniekiem ar promotion.
=======

mani allaž sajūsmina cilvēku izmisīgā vēlme kaut kā attaisnoties :)
maispeiss arī gluži nebūs tas pats, kas torrentos savu pilno albumu izlikt, lai ņem, kam nav slinkums.

nu btw - Latvijas apstākļos tai atpazīstamībai saistībā ar koncertiem ir samērā 0 vērtība. Ja vēl būtu Polijas/Čehijas/Ungārija... apstākļi... pat Rumānijas, tad vēl kaut kā.
0
Nevarētu kačāt, tad viens no otra diskus pārspiestu, kā to darīju es pirms gadiem 6-8 ... Svlaik daži cilvēki kopā pasūtīja Cd un iepriekš vienojās, pie kura paliek oriģināls, kurš sev matricā iecep ...
0
Es neticu.
Ko tie Opeth vispār spēlē?
Galīgi imposībli man tas liekas
Vakar bija 1. aprīlis?
:(
0
NU jā, nočekoju. Un Neticu savām acīm
Jāpierakstās pie acu ārsta...
0
tev jau sen pie galvas ārsta, nu, šrinka, ir jāpierakstās.

vai vienk jābeidz lietot substances - un to iespaidā klabināt vārdus datorā.
0
Tip, biezpienu ar redīsiem nedrīkst ēst
Man jau patīk, ka mani nesaprot, un pārprot
Substancēm pagātnē iespaids ir bijis nenoliedzams
Bet ko tu vispār zini par mani? Es dzīvoju laukos tagad un strādāju gaterī, neko nelegālu neesmu lietojis jau mēnesi
Šņabi iedzeru reizēm
AI BĻA (EVILOME) vēl 37 min palikušas
500 - Internal Server Error taukos
Labi, ka paspēju kaut kur jau iepeistot
0
Krc, nebiju gaidījis no tevis, pieauguša onkuļa WrongTale, kautko tik stulbu, pie tam padomu formā
u shud no better
tu tip pats ietu pie šrinka? viņi paši viens pie otra iet regulāri, tak lulz
0
principā es uzskatu, ka ar kačāšanu internetā mēs visi palīdzam mākslieniekiem ar promotion.
=======

mani allaž sajūsmina cilvēku izmisīgā vēlme kaut kā attaisnoties :)

-------

Manī allaž izraisa nicinājumu cilvēku slimīgā vēlme sajusties pārākam + pielikt tam visam smailiju galā

Bļin, es tevi tagad ēdīšu, onkuli!
0
gateris :*
0
nefolk, nezinu kā WrongTale, bet es par tevi labprāt uzzinātu ko vairāk, ja vien tu esi ar mieru stāstīt.

0
show me your life, biatch.
0
Rectal, esmu taukos, briivi pieejama, taapeec - cheko manu dieneniiti, pildi anketas, komentee albuuminju, pasuukaa man statistsiku, etc.

Bet shito ierakstu blin neviens nelasa...

F*n Misantropolis. There and back again...
13. jūn 23:08

Vēl stunda līdz sestā mēneša 13. piektdienas beigām, kad eksperimentālais evilemo sāks mirt dabiskā nāvē, tāpēc pēdējais laiks kaut ko tādu emovulvocionāli-konvulsī... ierakstīt.

Pēc ezera ejot pār pļavu jutos ļoti noguris, zāle ziedēja, uz grants kaudzes lauka vidū sēdēja piecas melnas vārnas, kas - vispirms viena, tad pārējās - man ejot "garām", pacēlās spārnos un aizlaidās pāri mežam ziemeļu-rietumu virzienā tak kaut vai Odinam pasūdzēties, bet es nepievērsu uzmanību. Pamanīju, ka redzu, kur jāiet, lai beidzot iebristu pastāvīgu taku no/uz mājām, tad padomāju, ka īstais laiks nomirt. Zīmes zemē. Nekad neesmu tik ļoti vēries mākoņos. Esmu reizē ļauns un labs, bezdvēselisks un emocionāls, pilns un tukšs, smieklīgs un nopietns, pašpietiekams un vientuļš. Centies esmu tik, cik manos spēkos (un droši vien pie šīm pārdomām vainojams arī fizisko spēku izsīkums - šodien Rā zenītā bija infernāls un baļķi ar bija jāvelk 3-4 reizes tālāk, pie tam, bļin, visu laiku krita uz kājām, kā arī šitie - žagari un cits spams dūrās aš nikni), so, kā teiktu iedzimtie amerikāņi:

It's a good day to fucking die
Having done my best so far
I could as well lie down right here and DIE
...

But how?
Suicide is not an option
And Death has its own timing

Un par to, ka 3. Ādama un Ievas dēls bija Sets, neviens nemaz neatceras.

Viss naids atgriežas. Visi meli ir ārprāts. Viss griežas ap savu asi. Manu asi. Tavu asi. Asins asi. Visu asu asi.
0
jaa, esmu redzeejis 15 gadiigu p0k3m0n(_) dieneneees shaadus liidziigus ieraxtus ^^
My Winamp is playing: 2. Lard - I Wanna Be A Drug Sniffing Dog
0
tu lasi vinju dienenes? tu esi ped0f11ls, es vairs neshaubos, jo tu pat manas aknetas nepildiji PRINCIPA PEEC (emo)
0
Rectal, speciāli tev :*

www.youtube.com/watch?v=s0kk1w2uOkY...

no nefolksports sērijas, pēc litra šņabja 24h laikā, diezgan veselīgi, ne
0
speciāli man? *blush*

žēl ka man nav neviena/nevienas, kas vārētu palīdzēt taisīt tamlīdzīgus video.

*tear*
0
Tikai nesaki, ka tas rozā divritenis pieder tev. :D
0
Nē, tas ir saimnieces. Man vispār nepieder neviens divritenis, pieraksti
0
Bet, kad man teica - ņem to otru, kas nav rozā, hehehe, nu, pats saprati
0
ha ha, nefolk, iečeko

Tiko atradu bikses, ar kurām biju līmējis tapetes mājās
visas sasmērētas ar līmi, bet pēc izskata perfekti atgādina spermas traipus.

Es iedomājos, varbūt iziet ar tādām uz ielas. :D
0
tavs NAILBOMB tevi gaida
par biksēm, iesaku Delfos uzrakstīt
tur cilvēki vismaz izteiks konstruktīvu viedokli
tevi nelasīs, bet izteiks
ja nepatīk tramvaju kontroles sistēma, ej ar kājām vai brauc ar taksi
0
+ obligātais ATSLĀBINIES!
0
eu, bet tak tas 0peth jau man uz darbavirsmas stāv, paciņā. nez, var tādu pirms miega klausīties?
0
jaa var
bet labaak nem BlackwaterPark

enivei nezinu par ko tu runaa :D
0
Man savukārt ''Orchid'' liekas labākais.
0
A man no Opeth vislabāk patīk tas mierīgais/akustiskais/nem... albums Damnation. Labas dziesmas tajā ir.

tur kur es dzīvoju tramvaji nekursē, tā kā man absolūtais poh.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Skuja
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas