YO!
0
Kā iet?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Guleet jaaiet.
0
tīri tā neko
0
Viss zupā (y)
0
Man vispār visu vakaru nebija elektrības, jo 3 mājas tālāk kaut kas dega, kauca sirēnas un man izslēdzās dators tieši laikā. Tad es gāju paskatīties, kas notiek, bet sāka līt un tad es uzkāpu sienaugšā un aizmigu. Tagad ēdu brokastis (līgotāju atstātus garos makaronus ar kautkādu konservspamu un tomātu mērci, tik baisi taukaini uzsildīju, bet ir ok) un vairāk neko neteikšu
0
hehe :)
mees atkal vakar uznjeemaam divus metaxus, tad dodoties maajaas kkaads dulls ritenjbrauceejs kursh veel veda savu siiko mani notrieca. EMOxu uz elkonjiem man nafig nevjag :D par cik vinjam bija shkrobe par savu siiko tad shis veel metaas kauties. :) tajaa laikaa veel papisu savu forsho casio pulksteni kursh kjeera laiku pats (waveceptor), ja atrodiet luudzu uzlieciet uz sliedeem un paarbaudiet taa triecienizturiibu :)
0
Gan jau, ka pats biji vainīgs, nav ko dzērušam pa riteņbraucēju celiņiem vazāties
0
nu es jau nesaku, ka nebiju pie vainas :) gaaju pa parastu divu joslu ielu, jaatziist gan, ka gaaju pa preteejo pusi :DD bet pamaniiju vinju tikai tad kad shis bija 2m attaalumaa no manis xD
0
blee sadzeeries vienatnee ....taa nevar
0
Kāds gudrinieks varbūt var pārtūlkot:
Drang zu sein
Furcht zu werden

Beginn

Leben ist und Sein ist Ziel
Auf tausend Wegen kehr' ich heim

0
mans nēģer :)

šī diena bija vienkārši ideāla, jo beidzot nopirku foršus šužus, kas piedevām ir nežēlīgi ērti un labi der.

0
Urge to be
Fear to be

Begin

Life is and is the target
On one thousand traffic routes, I am home
0
Paldies!
0
Ba baigais gruzis nāk virsū, vispār vairs neko nesaprotu, pat normāla striķa nav...

Vienkārši sūdā...

Pielikums:

Jakas XXX Maniak - Coffins 2008 tīri klausāms, priecē tas ka tur nav tās visas stenēšanas un citi orģiju efekti, tik kārtīgs gorefuk.

0
XXX Maniak - Harvesting The Cunt Nectar 2004
ar shito man patiik kaiminjus mociit ^^,
0
Muļļļļ
0
marle, ir šitā vispār:
Tieksme būt
Bailes kļūt

Sākums

Dzīve pastāv un mērķis ir pastāvēt
Es atgriežos mājās pa tūkstošiem ceļu

Sonnenmensch neprecīzi iztulkojās tas Furcht zu werden kā Fear to be. Babelfish, ko?
0
nu sorry, man vacu valoda nav ta specigaka puse - centos atdzejot :)
un galigi neiebilstu savai precizitatie!
0
pareizak neprecezitatei^^^
0
Piedod, profesionālais kretīnisms...
0
Šodien kaut kāda tante mani zagruzija, par to ka ēdu ķiršus, kas nepieder man. Nē nu viss jau ok, tik žēl, ka laikus nepamaniju, ka tas koks vispār neaug viņas sētā, bet gan ceļa malā, būtu varējis kaut sagruzīt pretī.

nah sax

maita, visa atlikusī diena tika sabojāta.
0
Ķirši vēl nav gatavi pēc maniem novērojumiem. Kur tu viņus ēdi?
0
Nu varbūt ne 100 % gatavi, bet zaļi un skābi viņi toč nebija.
Tāpat arī grendmazeres dārzā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas