Pie ka es atstaju Gitāru Blom
0
Grupas Lassie the Cat gichists meklee savu gitaaaru Esp Ltd deluxe seeerijas H - 1000
Melnaaa kraaaasaaaa ar baltu malu

Luuuudzuu paliidziet es raudu

zvanat 26363933 Marko!!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
laikam blome bijusi baigaa cernuha, ka daudzi raksta ka kautko pazaudejusi
0
hehe, es atkal baigi daudz ko atradu, to laikam sauc par svetļax
0
Vo to es saprotu. Tā vajag atpūsties :)
0
vissss kaartiiibaa baldies Metalshow organizatoriem gitaaara ir atadusies ! :) :D
0
rofl, man baudu sagādā lasīt šitādas tēmas.
0
Jā, daudz ko var aizmirst bet šitādu giču... :D
Labi ka viss tā beidzās hehe
0
nu es vienreiz aizmigu ar basu tramvaja pieturā pie melnās piektdienas un paldies Emanon basistei, kas mani nogādāja mājās kopā ar basu
0
A es pazaudēju saulesbrilles. Melnas ar uzrakstu "AC/DC". Es gan neraudu, pofigs, nopirkšu pa piecuku jaunas.
0
es savukārt atradu dahuja no rītiem čekojot karstākās action vietas (TAI SKAITĀ COF MEDIATORU :P) - ~5 aproces, gredzenu, krelles kaut kādas, ... <10 (strādājošas) šķiltavas, <10 AA baterijas (jāpārbauda vēl, vai strādā), Ls 2.50 (tikai, bet nav jau sinepes un medus), kādu 1 kronu igauņu sīcenē, 2.5 litrus kolas (neatkorķētas), bija pat salocīta Hansa karte ar nesalasāmu uzvārdu (atstāju turpat zemē) un n-tās nozīmītes ar tipa punk sloganiem, no tām arī tikai kādas 2 paņēmu, krc, kāpēc es tā daru? man tas liekas diezgan sportiski un no rītiem vērtīgāku tāpat nav neko darīt
0
ānuja, tas telefons vēl, bet to atdevu
0
sweet 69

(Blomes tēma)
0
eu, griezies otrādi !
es teicu otrādi !!!

69
0
www.easyget.lv/foto/

ir biuzas pie sadalas muuzika
0
ahahah

"bet blakus manam auto piebrauca balta Opel Calibra, tika atvērts bagāžnieks, izstellēta tumba, kas no pusvieniem naktī līdz četriem no rīta apkārtnei un naksnīgajam mežam atskaņoja somu supergrupas HIM un Villes Valo daiļradi."

www.easyget.lv/muzika/read/8018/...
0
runajot par blomi kas tur isti notikas pats nebiju tapec interesanti cik dzirdeju cof nospeleja slikti un vel bijusi konflikti starp dazadiem igauniem vai lietuviesiem letiniem
0
koments vietā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas