egoistiskums
0
vai jusuprat ir egoistiski aizliegt savai girlfriend
tikties ar vinas zinamu pazinu vai draugu tikai tapec ka liekas ka sis cilveks ir netikams kaut ari nekad nav satikts ?
ir situacija kad esmu si pazinas vai drauga vieta
pienemu ka so temu nevajadzeja taisit otradi es te redzu ka nirgasanos par mani vardos jau nesauksu bet gan jau dazi zinas par ko iet runa
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ej uz tvnet sieviešu sadaļu un arī tur Tu tiksi pasūtīts dirst ;)
0
No sērijas lasījis / redzējis neesmu, bet viedoklis man ir :D
0
piekrītu - BladeOfDarkness
0
Skaties, ka Tevi pašu nepasūta ēst dilles, ka aizliedz tikties ar čomu!
0
lieta tada ka gribeju uzaicinat uz dzimeni kadu cilveku ar ko sen runajis nav bet si cilveka otra pusite taisa scenu par to ka ja vina naksot tad vins jutisoties slikti logiski taka pirma puse nevelas savu dzeku kasketies tad nu piekrit lieta tada ka mineto dzeku esmu tikai vienreiz dzive saticis un pat toreiz nerunajam un nezinaju kas vins ir
visas iesaistitas personas ir no tru meta la
saprotu ka popularizet neiecietibu ir topa tomer visam tak ir kadas robezas lai ari man ir simpatijas pret mineto meiteni tomer ja vini ir laimigi tad atieksme ir tikai platoniska
ta
0
iespejams es zelojos
0
...un Hameleonu Rotaļas turpinās arī te
0
Es jau sāku bīties, ka bobijs ir nozudis.
0
Bobijs kā Ļeņins - vienmēr kopā ar mums :D
0
lai izlobītu kaut kādu domu tajā bezpieturzīmju antipieturzīmju mudžeklī, ir nepieciešami stipri nervi.

man tādu nav.
0
"ir situacija kad esmu si pazinas vai drauga vieta
pienemu ka so temu nevajadzeja taisit otradi es te redzu ka nirgasanos par mani vardos jau nesauksu bet gan jau dazi zinas par ko iet runa"

like holy fuckig shit
0
seriously - cik tev bija latviešu valodā, ja esi kaut kur tādu mācījies?
0
jautājums : ja es domaju tas ir loti egoistiski jo ja jau ir pazina tad ir tiaki pazina jutas tad ir noslepuma ja jutas noslepumainas tad nav nekadu jutu ja draugs aizliedz tad sakas tipa scena nevajag man scenas tikai draudzeni satikt paplapat negribu es vinu izdrazt. nav man nemaz jtuu pret vinu nu varbut nedaudz un te ir true visi visi trumetal un visi ar nikiem un visi zin ko es runaju gribu to meiteni satikt bet negribu lai skini nak jo tad zina ka vina krievene zide fasiste un nav nacional - social - motherfuckin - slavofil - homofil - homofob - iliste un nezina ka vinai nav sirds un nekadu jutu jo tad kad tas dzeks bija vina krapa vinu ar citu un tas nebiju es bet es gribeju lai tas butu es bet es lavis pretespekam un neklausijusavam velmem jatabutubijis tad jau sen via butu mana

Psihologa atbilde : jums vajag pagaidit ar attiecibam meitene negrib tikties jo draugs jutisies sapinats otradi vins vairs vinu nemiles un izskirsiers un siers un varbut tu nebusi pieejams bet meitenei vajag draudzibu un milestibu un visu parejo ko sirdij vajag no dzives un mieru bez hitler un lenina un nac pie manisuz psihologijaslekcijam jo tev ir laba cilveku izpratne un dzilaku butibas slanu atmaskosana jo nojausu ka meitene tiesam grib but ar tevi bet realitate ir sakrba un diemzel nevienmer vis ir taka mes to velamies

'''

,

'''

KOMATS

paldies
raksti vel bobij luduz man maz klientu musdienas visi aiznemti nav psihlogijai laika visi tikai drazas un scenu nav jo tikai neviens nedomaz otradi visi naktu pie manis un uzdoatu jautajumus un maksatu
0
ja kas lu psihologos ar pabeigtu astoto klasi ari pienem ta ka ja tu starada rimi un negribi vaiors but nabags un melnstradnieks tad nac un macies prestizu profesiju paldies
0
a kur man iet mācīties ar savu viduvējo vakarenes atestātu?

any advices?
0
Bobij, iesaku padomāt, kāpēc tas tips aizliedz viņai nākt. Varbūt viņam par tevi ir zināms kāds fakts, kas tevi viņa acīs nepadara par tādu personu, pie kā viņa iemīļotā dotos viesos.

O, teikums laikam sanāca garš un samocīts, bet domai būtu jābūt skaidrai.
0
cau runci es ari esmu no trumetal es tevi acceros un ja tu ari tad tu ari acceries nirgasanos par bobijs mans draugs mes kopa mukam no skiniem mus izglaba nacboli ko man tagad darit ja nacboli ir labaki bet vinu uzskati nesaskan ar manas draudzenes volejbola komandas terpiem? es zinu ka esmu kroplis jums ar mani jadraudzejas savadak es ar ielu kausliem nerunasu un rupesos par sevi.

No Bobija sanāktu lielisks afro-latvietis, nigers, bļe!
0
Bļa, ku tomēr viens lohs atradās, kas tēmu uztvēra nopietni :)

Lash, apsveicu, ja man būtu dienas balva, es tev atsūtītu pa pastu no ārzemēm. Varu jau piedāvāt indiešu brīnumsvecītes... bet šaubos, ka būsi ieinteresēts. Kā nekā sestdien Singapūrai ir 43 gadi, būs valsts svētki :(
0
tēma bija domāta nopietna, kas tev ļauj par lohu saukt kādu, kas atbild nopietni (tipa nopietni)
0
laik?
0
Mans pilsoniskais pienākums veselīgi iedirst pāris rindkopas dienā vienalga kam, vienalga par ko. Es jau tā esmu uz diētas un kalorijas pašas neveidojas. Kaut kas nepatīk? Ziņo redakcijai ;)

Jautājumi ir? Jautājumu nav.
0
Mazais2, paldies, iztikšu bez tām svecītēm. Tās (uz manu veselību) vari iespraust sev!
0
lash saubos vai kads fakts ir zinams , tikai tas ka es te esmu .
un vina nav krievene

iedosu tekstu te
lieta tada , ka gribeju uzaicinat uz dzimeni, kadu cilveku ar ko sen parunat nav sanacis ,bet si cilveka otra pusite taisa scenu par to ,ka ja uzaicinata naks uz ciemos , tad vins jutisoties slikti .logiski taka pirma puse nevelas ar savu dzeku kasketies , tad nu piekrit un paklaujas miera labad . lieta , tada , ka mineto dzeku esmu , tikai vienreiz dzive saticis un pat toreiz nerunajam un nezinaju , kas vins ir
visas iesaistitas personas ir no tru meta la
saprotu , ka popularizet neiecietibu ir topa , tomer visam tak ir
, kadas robezas lai ari man ir simpatijas pret mineto meiteni , tomer ja vini ir laimigi , tad atieksme ir tikai platoniska velme pret vinu
ceru ka nenonaks lidz tam lai naktos minet vardus varu tikai pateikt ka abi aizraujas ar dator un citam spelem
0
Zini, Bobij, tu tomēr esi pietiekami slavens. Un lielai tautas daļai par tevi ir jau gatavs priekšstats...tāpēc varbūt nelaiž.
0
Neuztraucies, Bobij! Rīt tāpat gaidāms pasaules gals:
www.spoki.lv/articles/15119/1/Pa...
0
jabrinas par lielo iq tiem kas tic visam kas tiek medijos rakstits
0
neesmu sasniedzis Jēzus vecumu, bet jau jāmirst.
Skumji...
0
Karoče Bobij aizliegt otram jebko izņemot pašnāvību ir egoisms. Tu drīksti paust bažas, izteikt savas izjūtas, bet kontrolēt, ar ko kad tiekas Tava mīļākā, ir stulba rīcība, kas raksturīga mazvērtības kompleksu māktiem vārguļiem.
0
Ja par bailēm, ka meitene ar to paziņu Tev uzliks ragus vai viņa dēļ Tevi pametīs- ir Tev tāda maita gadījusies, bet ne jau visas viņas ir vienādas.

Parasti jau cilvēkam ir nodoms, kura īstenošai tiek sameklēts iemesls.
0
Bobijs gan baisais humora vecis.
0
"bobijsxxx, vakar, plkst. 23:45
jabrinas par lielo iq tiem kas tic visam kas tiek medijos rakstits"

Drīzāk jābrīnās par tiem, kas pirmo reizi dzird par vērienīgāko zinātnisko eksperimentu mūsu civilizācijas vēsturē.
0
^^^ Intars es arī neko parto nezinu. vari iemest kādu linku, kur palasīt?
0
0
hmmm!
0
nu bljaaaaaa. man jau ar likaas ka shajaa realitaatee par shauru paliek
0
.... atlikts liidz 10 septembrim :/ sanaak 10.09.08. karoche sanaak 18 ja izdala ar 3 tad sanaak 6 taatad 3 aciimredzami 6nieki hm pielejaas veel ellja ugunskuraa par teemu ELLES VAARTI.
0
altliku lidz 10 sept bet abi ka ne ldiz 11 sept jo tad amerikani nacisti zidi muslimi viens otru sauj nost uhn triexcas tornos un need zelejkonfektites ar karamelu garsu un garu un galu
0
(rofl)
es ari nevienmer nesapratu par ko iet runa bet ja iesaistiti ir netikami truemtal la cilveks tad viedoklim jabut tadam man ka ir nav satikts nekad bet platoniska atieksme spiez spriest ka minets no tas meitenes noteikti nav ne platonisks ne medusmaize ja vispar bobijs ir iesaistis tur es slikti logiski ka jutisos ja mana otra puse ari un kasketies man ari negribas scenas neko vispar pat est vairs negribas ble
0
jautajums egoistiskums ko temas ar autoram atskiras no veca laba egoisma?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas