Death Magnetic esot gatavs
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
12.septembris. ta jau tūlīt varēs zagt
0
pohuj.
0
Pareizi, Zipak, daudz labaak ir klausiities melodic black un juusmot par Catamenia vai kaa tur to huinju sauca...
0
Labāk ir papriekšu noklausīties, jo nav zināms, vai "zogot" pats sevi neapkrāpj...
0
Pag, tu tak tāpat zini, ka ir sūds.
0
Es nesaprotu daudzu nostāju pret metallicu. Metallica tiek vainota par to, ka nav tāda, kā agrāk. Labs iemesls uzlikt mīksto. Bet tajā pašā laikā - kurš dzīvo pagātnē? Labi, ka viņi vēl vispār ir.
0
mazais2, es gan domāju, ka īpašs viņu trūkums nebūtu jūtams - vienkārši pasaule vairāk orientētros uz to mūziku, kas tagad metaļikas dēļ paliek aiz kadra.

Intar, es taču teicu ka nesaku, ka sūds, kamēr neesmu dzirdējis. Lūk, dzirdēšu - tad arī speršu laukā vissu, ko domāju. Tagad dzirdēju vienu dziesmu - manas domas izlasīja visi.
0
Metallica nespārda, pat koncertā mani nepavilka. Ok viena dziesma.
Tu sūds tāds!
0
0
Smuki.
Un es tomēr esmu no tiem maniakiem, kas gatavi kampt no Metallica rokām jebkuru sūdu. Varat saukt to par muļķību, bet man tā ir goda atdošana jaunības ideāliem.
Turklāt, galīgi neinteresants tas albums jau nu nevarētu būt - ja Kirks atkal zolē un, kā pagaidām izskatās, ritmiskā izsmalcinātība ir kaut nelielā mērā pie Hetfilda atgriezusies. Laikam gan šī nebūs īstā vieta, kur to rakstīt, tomēr šī ir viena no tām grupām, kuru nevarēs aizstāt ar kādu citu, pat tās sliktākajos brīžos.
0
infestus, Es nesaucu to par muļķību, vienkārši, mums vēl nav mācīta tāda lieta kā izvērtēšana pēc spējām, potenciāla un vērtīguma. Mēs izvērtējam pēc tā kas tas reiz ir bijis, vadoties pēc principa, ka tas reiz jau ir savu dižumu parādījis, lai arī šobrīd tas tikai ar to vien nodarbojas kā cenšas braukt uz tā sava pagātnes diženuma. Mēs nemākam kritizēt, mēs esam aizmirsuši kategoriskas nostājas priekšrocības. Un veltīgi, lai arī neesam vienīgie. Tas pats arī ir sastopams daudzās kultūrās, jo tikai dažās dievi/elki tika nogāzti, tiklīdz tie nepildīja to, ko no tiem prasīja, lai to vietā uzstādītu jaunus. Pasaule ir pieradusi eksistēt uz savām pierastajām lietām pat tad, kad tās jau ir sen sakritušas drupās. Tā arī mūsu sabiedrība - eksistē valkājot kaklā uzkārtu savas pagātnes līķi. Mēdz jau teikt - bez pagātnes nav nākotnes, bet tiem, kas ar pagātni slimo, nākotnes nebūs nekad... Nebūs arī pagātnes, bet tagadne eksistēs kā liekulīgas nostaļģijas pārpilna, slimīga pagātnes ilūzija.
0
Bet, ar to jau netiek teikts, lai sviežat laukā visu, kas var kaut tikai saistīties ar terminu "pagātne"... :D
0
"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."
0
"...dievi/elki tika nogāzti, tiklīdz tie nepildīja to, ko no tiem prasīja, lai to vietā uzstādītu jaunus."
Tur jau tā lieta, ka tie jaunie vēl nav ieradušies.
0
Tas ir pilnīgs p*****!
Man šķiet, pēc šā te vajadzētu būt vismaz tik objektīviem, lai atzītu, ka tas tomēr ir pienācīgs līmenis:
www.youtube.com/watch?v=uZ62cY8m7hI...
Heh, "Load" ar progressive piešprici...
0
^^^pārsteidzoši labs live klips, vismaz var saklausīt kas un kā. nu nav slikti, ja šitā būs ieturēts viss albums, tad man noteikti patiks. galvenais, lai Hetfīlds normāli stingri iedzied.

p.s. tā vieta,tas rifs kur viņš dzied tipa Suicide i`m already died... nu gandrīz kā no ..and justice for all :)
0
Cerams, albumā vokāls izklausīsies kautcik niknāks par live...
0
www.metallica.com/index.asp?item=6011...

Ehh, šis fragments jau izklausījās pavisam pieklājīgs. Tpmēr pārāk īss, lai izdarītu kādus secinājumus.
0
nuuu jaaa, shitaads rifs jau izklausaas daudzsoloshs :)
0
Metallica MySpace mājaslapā var noklausīties jauno singlu "The DAy That Never Comes":
www.myspace.com/metallica
0
hmm
nelikaas nekas iipashs
0
reku buus taustaamaakaa veidaa
yy.lv/upload/index.php?AC...
0
taada sajuuta, ka ricks rubins pateicis, lai paspeelee kaut ko no reload, tad no ride the lightning, iemauc kaut ko no stangera, ieliek biku orginaala (labaak nevajadzeeja) un visu beidz ar solo a la justice, he, he!
0
Nav jau nemaz tik slikti; pēc vairāku reižu noklausīšanās paķēra gan. Bišķi jau samocīti izklausās, pēc tāda mēģinājuma radīt ko tikpat episku un tehniski izsmalcinātu, kā "One", bet ir tomēr ok. Pie pirmā ne visai labā iespaida laikam gan būs vainīgs arī bitreits...
0
Pat visai klausāms, turklāt atsauce uz One te tik tiešām ir vietā.
0
Sit mani nost, bet man patīk. Atsauce uz One gan nez vai ir īsti vietā, jo One pamazām kāpināja intensitāti līdz eksplodēja trešīgajā finālā; te ir pusdziesma kā kāda balāde no Load laikiem, otra puse jestrs un patīkams slānījiens (kaut gan par thrash gan īsti neņemšos saukt, vairāk nez kāpēc atgādināja Metallicas spēlētos Motorhead kaverus), kam savstarpēji nav nekāda sakara - un par to tad kalpo "ZIS AI SVĒR, ZIS AI SVĒR-A" moments, kas stipri atgādina Štangeru.

Bet kopumā esmu patīkami pārsteigts. Varbūt tomēr kaut kas vēl šiem ir iekšā palicis...
0
Nu nezinu. Man nekādas pozitīvas emocijas dziesma neizraisīja - sākums kautkāda kakaina strinkšķināšana Load'u garā tad panesas Deep Purple - Higway Star ripofs.

Arī par -Cyanide- neko labu nevaru teikt. Salīdzinot ar St.Anger protams izklausās daudz labāk, bet kas tad nav labāks par St.Anger ?

Cyanid (live) - yy.lv/download.php?f=1601...
0
he he

After thousands of remarks, it’s worth emphazizing all the Deathstars-inspired stuff on the new Metallica-album; using the same font as in the DS-logo on their albumtitle ”Death Magnetic” (!) and then naming a song “Cyanide”. Is it just a coincidence? - It’just fun, says Whiplasher Bernadotte, vocalist in Deathstars, and continues: What can I say, it’s just as big of a coincidence and chance as if you get a hermaphrodite-child. What can you do..? You just need to smile at the little monster.

Guitarplayer Nightmare Industries continues:
It’s interesting to see how a band that made a name for themselves hating Napster and downloading practically downloads ideas from a younger and sexier band, but think positively - maybe Metallica does something that we can steal later.

(Deathstars new album is called ”Master of Muppets” and will be free to download from January 30:th)
0
Kas sunim asti cels ... Ārprāc Metallica izmanto to pašu Arial ko mēs savā logo !

www.deathstars.net/images/deathstarsex...

Tāpat varētu arī Tagttgrēns plātīties: static.metal-archives.com/images/7/7/9/779_lo...

kas tur savāds, ja albumā ar nosaukumu -Death Magnetic- ir dziesma -Cyanide- ?
0
Lol, "Death Magnetic" jau pieejams torrentos :D

Lol arī par to pēdējo teikumu no Chaos citētā. Ir jau tā, kā BladeOfDarkness saka... Tie Metallica veči nebūs nemaz tādus Deathstars i dzirdējuši; par ko šos apskaužu.
0
Nja; vārdsakot - sviests.
Kad atarhivēju un noklausījos, likās vairāk pēc tā, ko reiz, kad nebij laika uz Rīgu pēc jaunās Metallica's izbraukāt, no vietējiem pirātiem kā "St.Anger" nopirku :)
Izrādās, šis (t.i., tas, ko torrentos piedāvā kā "Death Magnetic" demo) ir kāds kristiešu thrash bandas Eternal Decision ieraksts :D Nu nekas; tagad vismaz zinu, kā to sauc :)
Bet tas, kas tiek piedāvāts, kā oriģinālā Death Magnetic mp3 faili, ir pēcāk jāpārdēvē par .zip failiem, tad, lai dabūtu paroli to atarhivēšanai, jāiet uz kaut kādu mistisku web adresi, kur jāpiereģistrējas un jāieinstalē sev kaut kādas kreisās programmas... Vārdsakot - neuzķerieties.
0
Vēl spams:
Metallica - "The Day That Never Comes" (Live August 22/2008)
www.youtube.com/watch?v=5nXD0nZ3TAU...
0
Lai kāds sūds tas nebūtu - entos ļimonos tāpat pārdos ...
0
"torrentos piedāvā kā "Death Magnetic" demo) ir kāds kristiešu thrash bandas Eternal Decision ieraksts :D"
jap, uz shito joku paaris meeneshus atpakalj vesals bars metal trackerii uzraavaas :)
beigaas labi, ka dazhi bija ar augstaaku iq un informeeja par feiku =]]
0
Nez kāpēc man Metallicas dziesma - "The Day That Never Comes" nedaudz raisa asociācijas ar "Fade to Black"...nu vismaz pats sākums:)
0
www.youtube.com/watch?v=oI6574Vpli4...

Tā, nu Metallica ir metušies mērkaķoties pakaļ Slayer. :D Bet šis gabals jau būtu tā kā par thrash saucams.
0
toč krietni sleijerisks.

Bet nu... tas šamo neglābj :)
0
sleijeriskums neko nevarētu izglābt
0
Jā jā, mēs jau zinām par tavu uz viena koncerta iespaidiem bāzēto nepatiku pret Slayer.
0
tu tā runā, it kā man pēc tam vēl viņu ieraksti būtu bijuši jāklausās, un it kā pēc viena koncerta, kas visiem faniem patīk, nevarētu spriest par grupu (vismaz tās mūsdienu versiju)
0
six six six nax
0
omg ja tā piedomā, tad šitā dziesma tiešām uz slānītājiem velk, cik atceros. pirmo reizi klausoties totāli zomgojoši drausmīga. no death magnetic for me.

bet ap 2:50 ir elements no Saint Anger 8)
0
Šito vakar pa swhrokk laida - nu bla nu cik var hujārīt pa to drobeni, slikti paliek :O~ Ko viņi grib vēl pierādīt? Atgriezties 80-tajos?
0
Tas tak i Lar$, ko ta tu gaidīji.
0
Vispār es jau sen neko jaunu no viņiem negaidu :)
0
0
0
Jo vairāk to The Day That Never Comes klausos, jo vairāk patīk tieši tā balādes daļa, otru pusi jāskipo nost, sapis visu dziesmu.
A tas otrs gabals visai apnicīgs, bet ir ok, un pofig par to ka Slajerisks.
0
Sūds vien būs no tā diska.
Atkal albumā no visa kā pa druskai, bet no vecās, labās Metallica spītīgi ne vella.
Šie iecirtušies izdabāt katra gaumei, bet beigu beigās sanāk kaut kas, ko ne borščā grūst, ne sarkanarmijā. Kā teicis Kerijs Kings: "ja spēlē trešu tik ilgi, kā šie, bet pēc tam uz gadiem no tā aiziet, tad nevar atgriezties un izlikties, ka visu šo laiku esi poalicis trešeris. Jo no sevis neaizbēgsi. Un, es domāju, tas ir tas, ko šie tagad sāk apjēgt." Skumji, bet fakts.
0
Tā viš i.

"Atkal albumā no visa kā pa druskai, bet no vecās, labās Metallica spītīgi ne vella.
Šie iecirtušies izdabāt katra gaumei[..]"

Kā jau pats ar KK citātu pateici, no "vecās labās Metallicas" arī nemaz NEVAR būt ne vēsts - tādas "vecās labās Metallicas" vienkārši vairs NAV. Ir palikusi tikai kaudzīte ierakstu un atmiņas. Un vienīgā spītība te ir spītīgā cenšanās atdzīvināt šo "vecās labās Metallicas" līķi. Kas ne sevišķi sanāk - un domāju gan - Lar$ un Jaymez ir iesirmi, bagāti četrdesmitgadnieki, nevis padsmitnieki, kas visu savu hormonu vētru raisīto agresiju izgāž mūzikā. Ok, ja reiz šiem gribas mēģināt uzspēlēt "kā jaunībā", lai jau mēģina. Tas, ka sanāk tikai epizodiski, tāpat spiežas laukā kā īlens no maisa.
0
Infestus, pareizais teiciens jau ir: "Ни в пызду, ни в красную армию" :D
0
Tiešām, epizodiskums - labākais vārds, ar ko raksturot mūsdienu Metālikas daiļradi.
Kārtējo reizi paskatījos "Cliff 'Em All" - tas ir vāks; kā šitā var būt, ka tādi mūziķi, kā Džefs Beks, ar katru gadu kļūst pārsteidzošāki, bet Metallica - izskatās, '83-'84 spēlējuši daudz labāk, nekā tagad? Es runāju tīri par izpildījumu; varu derēt, šitā "Damage Inc." nodragat, ka dzirksdteles no acīm lec, un lažu nekādu - viņi vairs šodien nav spējīgi:
www.youtube.com/watch?v=AOS5Q3sVjX8...
0
Bļāviens, sanervozējos - pirksti pat ķerties sāk 8)
Mūsdienu Metallica :D
www.youtube.com/watch?v=V_IG90pyGpw...
0
A ko vispār visi tā nēsājas ar to Slotu ? Skaidrs, ka labāks par Trivium, nemaz nerunājot par Perzonal War, nekas tur nebūs ...
0
Ir parādījusies arī Cyanide studijas versija. www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

Skan stipri labāk nekā koncertierakstā.
0
0
Nu, kad šitā salipina, izklausās jau, protams, labi...
0
0
"Metallica - The Day That Never Comes"
Videoclip
www.metallica.com/index.asp?item=6011...
0
Novilku transkodu no 128kbps - pagaidām no sērijas ''ne tāds, ne šāds'', par ''back to roots'' noteikti nesaukšu - ir šis tas no Thrash tur iekšā, bet principā tāda smagāka (re)Load versija. Dažviet skaidri jūtamas St.Anger pēdas. Kā izteicās viens biedrs: ''Ну, не так плохо как могло бы быть. Закономерное продолжение дружбы с Лимп Бизкитом и т.п. Слушать можно, для разнообразия, всё лучше чем Билан. Диск не куплю ни за что.'' ;)

Ja pēc iepriekšējo albumu noklausīšanās vismaz kāda dziesma paliek atmiņā (kaut vai ''faņķik ķik-ķik-ķik'' līmenī), tad pagaidām ir pilnīgs tukšums.
0
Ā, galvenais pluss, ka Hamets atcerējies, kā soliņus spēlēt. Daži ir tīri labi, kautvai 4-tās dziesmas beigu daļā.
0
Nu, nav jau tik slikti, kā daži labi te mālē...Nevar jau visu mūžu Metallica kopēt katru jaunu albumu pirmo 3 stilā. Prieks vismaz ka šoreiz dziesmās dzirdama kaut kāda daudzveidība...
0
ja nu kāds grib:
klab.lv/users/affair/116767...
0
^^^ bļe Guntars Račs pievienojis :D tās ir lamatas!!!!:D
0
"Those pesky Frenchmen sell the new Metallica album early.

Metallica's 'Death Magnetic' hit the shelves some 10 days early yesterday in the French capital of Paris.

Pictures first began to emerge of someone holding the 'Death Magnetic' packaging before a youtube clip of someone flicking through the pages of the albums inlay card surfaced online shortly after."
0
Pret metallicu mana attieksme ir identiska kā pret pediņiem, tāpēc velku torrentu lejā, jo lai nodirstu - vismaz reizi jānoklausās. :P:P:P~~
0
Tīri labs patiesībā. Pirmā puse, t.i. 1-5. dziesmas labas, pēc tam paliek švakāks. Pēc vienreizējas noklausīšanās man liekas apmēram 6.5-7/10, respektīvi, starp "gandrīz labi"un "labi" :) Bet nu Hetfīlds ir samērā nikns, Hammeta solo ir tik labi kā sen nav bijuši, bet dziesmas samērā liels rosols.
0
dziesmas tiri labas, biju gaidijis ko sliktaku.
0
Nu ko lai saka - man jāatvainojas visiem Metallica faniem. Esmu stulbs d**sējs. Sadomājos paredzēt to, kāds būs nākamais Metallica albums... Tas tiešām būtu ķerts par augstu - nez vai šie paši maz spējīgi iedomāties, kurp šos aizvedīs viņu eksperimenti nākamreiz. Divu vienādu albumu Metālikai nekad nav bijis; un ar šādām situācijām nāksies vien samierināties.
Nē, šis darbs nav "Black Album" un "AJFA" starpforma, kā tika sludināts. Šis, drīzāk, ir mikslis no pilnīgi visa, ko Metallica darījusi iepriekš.
Kad sēdos klausīties, godīgi sakot, pat negribējās to darīt. Bij bail no vilšanās. Pārāk sabiedējuši bij tie ekaperimenti ar minimālismu "Štangerā", ko lai saka.
Taču, paldies dievam, sirds tapa mierīga jau pēc pirmās noklausīšanās reizes. Ko nu, mierīga - šis tak ir labākais, ko šie ierakstījuši kopš 1989. gada.
Svētās šausmas; pat tas, kas slēpjas zem smieklīgā nosaukuma "Unforgiven III", ir labs!
Nu jā; šis nav vis vecais, labais trešs. Žetons tam, kurš vispār spēs precīzi noraksturot, kas šis tāds ir. Metallica? Njā, tā varētu būt vienīgā atbilde.
Mierīgu sirdi sagaidīt 12. septembri, un pasūtīt disku.
2008. gads padevies godam.
0
Ja Garage Inc. neskaita par normālu albumu, tad varbūt labākais kopš 1992.gada ir, bet HVZ (bet tas nav kompliments). Tie Lōdi sen nav klausīti, moš novilkt un vēlreiz ievērtēt ?
0
Ja virsū nebūtu rakstīts Metallica, tad neviens (nu gandrīz neviens) šo disku vairāk par vienu reizi neklausītos.
0
Tik traki jau nav.
0
Es ar apmēram par to padomāju - kādas būtu atsauksmes (un cik daudz), ja šo albumu izlaistu grupa Load ... ?
0
es domāju apmēram tādas: "hmm, šitas izklausās apmēram kā kaut kas, ko Metallica varētu spēlēt, ja viņi nespēlētu to sūdu, ko pēdējos x gados."
0
Starp citu, kas attiecas uz Metallicas daiļradi, tad Loud -i nebija slikti albumi, tikai tas stila pēkšņais pavērsiens daudziem vecajiem faniem bija negaidīts. Tas pats Hetfīlds kādā intervijā stāstīja, ka ap to laiku viņi esot nopietni aizrāvušies ar blūzu, kas arī daļēji jūtams abos LOUD-u albumos....
0
Tā viņš ir; tā pati "Until It Sleeps" - kas tas ir, ja ne viena no labākajām dziesmām, kas jelkad sarakstīta?
Tomēr metallica labāk būtu jādara tas, uz ko tikai Metallica spējīga; par to viņus var, un vajag lamāt :)
0
pie bluuza komplektaa veel naaca arii jamez aizraushanaas ar country :) to veel tagad briiziem var dzirdeet vokaalajaa izpildiijumaa...
0
Ba, ibio tai dziesmā: The Day That Never Comes, soliņš labs. Tik videoklips gan debīls.

Sōlo!!!! ņivņivnnn nnn nn niu niu niu niu n n n nn m m m
0
0
Nez kāpēc man atgādina kaut ko no "Fade to Black"
0
The Metallica bassist promises that there's more to come from Metallica.

Trujillo has said: "The amount of riffage that comes out of the amps in this band is ridiculous. So the creative spirit is alive and kicking and feels very viable. I feel that 'Death Magnetic' is just a launch pad for the future."
0
Īsti neiebraucu pirmajā teikumā ... No tā drīzāk var secināt ka džeki sūri iesūkā un darīs to arī nākotnē ...
0
jā, tas teikums pirmais ne pa tēmu kaut kā, bet par pārējo "creative spirit is alive and kicking and feels very viable. I feel that 'Death Magnetic' is just a launch pad for the future."

citu variantu jau nemaz nevar būt, jo Lars viņam maksā algu:D
0
nu tipa citu neko jau nemaz nedrīkstētu taka teikt
0
Ir kāds kādreiz teicis: ''Mūsu jaunais albums dziļi iesūkā un nākamie visdrīzāk būs pat sakaināki.''?
0
Nav tur nekā dīvaina pirmajā teikumā. "ridiculous" mēdz lietot arī pozitīvā nozīmē, apmēram kā "neticams", "nenormāls".
0
Hm, nu lai tā būtu ...
0
Par godu albuma oficiālajia iznākšanai: i22.photobucket.com/albums/b306/metalme...
0
Oh, tad ne man vienīgajam albuma vāciņš kautko atgādināja :D :D :D
0
ahhh labs :D
0
Peļu pīzdiņu kompilācija :D
0
Metaļikas gulbja dziesma! Nekas vairāk! "CUNT MAGNETIC"...
0
0
Skiet, ka I.T.Warpath metallica ir parada 5ls, ka sis cepjas par viniem vislaik :)
I.T.Warpath, nenem launa.
0
Metallica'i ir laiks iet pensijā. Pietiek taisīt sviestainu mūziku un gudri dirst par autortiesībām un pirātismu.
0
A man albūms patika. MetallicA lielākais "-" ir tāds, ka šamējie ir populārāki par Napalm Death. BET... Galu galā mūzika tiek rakstīta lai to pārdotu!!! Dažiem tas vienkārši sanāk labāk. Savukārt Metallicas apdiršana ir kļuvusi par MODES LIETU.
Takā... SKAUĢI, turiet mutes ciet!
P.s. Nekad neesmu bijis MetallicA fans. Bet šoreiz gan,laikam iegādāšos licenzēto CD. No NETA novilkto ielikšu mašīnas čeindžerī.
0
Nu, par piecīti no Metaļikas es nebūt neļaunotos... :D :D :D Var dot arī vairāk.
0
par to modes lietu čist taisnība. nu kamon, stop bitchin'.

tam albumam nav ne vainas, imo labāk/kačīgāk/interesa... par lielāko daļu viņu veikumu pēc black album. ir visādi interesanti riffiņi, meldiņi n stuff. chillīgs un kačīgs albums.
0
Tam ka šis albums ir labākais sūds kādu šie izdirsuši pēc '91 gada varu piekrist, un kopumā ir puslīdz OK, bet 3x klausīties galīgi nevelk ...

P.S. Pfu tu, 100x jau par šito kluci iespamots. Liela brēka, maza villna ...
0
Labs instrumentālais, pārējais gan man neiet pie sirds
0
Acīmredzot Jaymez vokāls kaitina :D Man akal liekas, ka tas instrumentālais ir galīgi bezjēdzīgs.
0
Metallica made US chart history this week after becoming the first band to have five albums bow at the number one spot.

The band were formerly level with U2, The Beatles and The Dave Matthews Band on four number one records but after 'Death Magnetic' sold nearly 500,000 copies in just a few days, Metallica are now officially the band with the most albums to bow at number one on the Billboard Hot 200.
0
A kuri ta bija iepriekšējie (91 toč, bet vai tad (Re)Load un St.Kaker ar) ?
0
gan jau, ka tur kur Vikijs Džārā bija iekšā Garage Inc
0
Šaubos.
0
Wikipēdija saka, ka pirms tam Billboard čārtos Nr. 1 bijuši "Metallica", "Load", "Reload" un "St. Anger". Redz, kad jau grupa ir sasniegusi tādu popularitāti, ir gluži vienalga, ko izlaist, tāpat pirks kaudamies.
0
Khe, kāreiz vakar pasūtīju šito no Amazon.
0
Piebesījuši tie Vikas Pediņi - kā ko meklē - pirmais šitas parādās. Blices oficiālā mājaslapa reizēm lapas vidū nobīdīta, bet pa augšu visādi sūdi peld (kā jau sūdiem pieklājas).

P.S. Wicki jau ir OK, bet nu reizēm ZB iestājas uz viņu ...
0
vikai nav ne vainas ;) :D
0
Savulaik Death Magnetic bija viens no tiem albumiem, kam pārmeta pārkruķītu skaņu, bet Guitar Hero spēlē esot bijis iekļauts nepārkruķītais ieraksta variants. Reku viens čuvaks uzlicis uz Failiem.lv šo "labāko" versiju:

failiem.lv/u/fcdkrycv...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas