lugums izbanot mazais2 kontu
-3
Iemesls ir manas bildes , kas nak no draugiem.lv publiska albuma lietosanas par savu profila bildi.
nav jau ta , ka man nepatiktu ka visadi darboni taisa man reklamu tomer si reklama neliekas pozitiva
drizak gan aizvainojosa.
tad nu ta versos pret trumetala dievu Mārtiņu Lazdānu ar lūgumu banot vai dzest mazais2 kontu
zinu ka si vietne ir demokratiska atskiriba no citiem iestadijumiem ka ankh un citi.
vai bus loti jauki ja es piemeram izrausu kadas sabiedriba pazistamas grupas dzeka kailfoto vai kada cita nepiedieniga poza esosu un ieliksu trumetala ka savu profila bildi ?

tiem kas netic ka ta ir mana bilde tiem skatities mana galerija
aicinu lietotajus kas lieto trumetalu but par lieciniekiem ka tas ir manas bildes preteja gadijuma ja tadi lietotaji kluses naksies kerties pie meriem ka sadu tadu pikantu fotografiju ievietosanu profila
es nedraudu tikai reizem liberalisms ir japarkapj

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
nu tas ir rakstīts truemetal noteikumos:

*) Aizliegts pievienot XXX, LV likumdošanai neatbildstošas, citu cilvēku bildes un tamldz. drazu!
0
ko tu te lej??????
0
he, mazais2 nomīza, bildi no sava profila izņēmis ārā:D vakar vēl bija
0
bet bija jau forshi, man veselu teemu uzcepa
0
Labs ir bobij, lai tev vieglāk ap sirdi, es nomainīju bildi.
0
bla bobijxxx, ko tu te izplati nepatiesu informaciju bildes kas nak no draugiem ir ar draugiem.lv logo un ja nav logo tad na no draugiemlv un ja nav no draugiemlv tad nav ko man te pist smadzenes
un vispar es esmu istais bobijsxxx nevis tu saprati ja?

0
jeee peedeejais teikums labs
+1
...mazaisXXX... :D :D :D
0
Warpath, ar tevi šitais jociņš gāja daudz labāk. Bobijam ir tizla humora izjūta, mēģini, kā gribi...!

Interesanti vērot, kā šis paniko no tāda sīkuma... :)))
0
ja tā padomā, tad dzīvē jau esmu diezgan daudz sasniedzis - aizvainot bobiju ne katrs māk (šnicelei daudzmaz sanāca pēc smagiem, apvainojošiem tekstiem) :DDD
0
Nevaru nepiekrist.
0
mazajam2 stāv uz bobijuXXX. Cik mīļi :D
0
taa izskataas ... :D
-2
ja nekas nemainisies tad notiks tas ka teicu jus nezinat cik meitenes es pazistu ar ko jus gulat tada
+4
Hm, kāds kaut ko saprata ? Es nē ...
0
"ja nekas nemainisies tad notiks tas ka teicu jus nezinat cik meitenes es pazistu ar ko jus gulat tada"

om wat? o.O
0
"jus nezinat cik meitenes es pazistu ar ko jus gulat"

Hmm, izklausās pēc apgalvpjuma, ka te visiem ir harēms :D
0
Problema ir tada ka bobijs doma, ka mana profila bilde ir anti-bobistiska grupejuma darbs, bet te vins loti maldas un vins naivi cer, ka jus visi mani ar varu piespiedisiet iznemt vina bildi ara. Vins to dara draudot ielikt kadu no jusu kailfoto, lai kurs tas ari butu... diezgan idiotiska santaza.

bobij, ja tu butu drusku gudraks, tad saktu ar manu identitates noskaidrosanu, jo tad tu butu daudz tuvak patiesibai, neka esi. Lai gan ko es te vispar dirshu, nav jau nekads noslepums. Es vel neesmu sanemis publisku lugumu no tevis iznemt tavu bildi no sava profila. Esmu tikai lasijis lugumus par manu izbanosanu no si foruma. Vispar tu diezgan jocigi uzvedies, kad par tevi ierec. Loti ceru, ka riitaa paliksi gudraks :)))

BoD, pec kaa tu nosaki, kas man uz kaa staav? Es so bobij-forumu drusku meginu uzjautrinat, jo par muziku te tapat tikai retais uzdrosinas runat. Ar staaveeshanu nav nekaada sakara. Katraa sabiedriibaa ir jaameklee vismaz viens `aazis`, es savu atradu.
0
"jus nezinat cik meitenes es pazistu ar ko jus gulat", bet izskatās, ka viņas tomēr neguļ ar Tevi, Bobij...
0
Starp citu, bobij, ja doma, ka esi liels identitates noskaidrosanas eksperts, joka pec varam izsludinat konkursu uz manas adreses noskaidrosanu. Ja pareizo pateiksi, samaksasu tev 1000lvl skaidraa naudaa. Nopietni.
0
un visi, kas man tagad grib kaut ko negatiivu iedirst, ieluukojiet, shii ir mana teema! (pre-maajiens uz celjoshanu 3 maaju attaalumaa)
0
Ak, cik maz vajag labam garastāvoklim! Paldies, šī tēma ir super! *gardi pasmejas*
0
Nu viss, bobij, mana nākamā bilde ir nokauts! :))))))))
0
Kas attiecas uz "zinu ka si vietne ir demokratiska atskiriba no citiem iestadijumiem" - šī vietne ir demkrātiska atšķirība? varbūt tu domāji, ka šeit ir demokrātiska atšķirība, lai kas tas arī nebūtu...

nedaudz apgaismosim tevi, bobij. lieta tada, ka LR Likumdosana ir noteikts, ka degeneratiem, aktivajiem interneta spameriem un attistiba atpalikusajiem nav tiesibas uz demokratisko pabalstu. ta ka tu esi visi tris reize, tad tev nav tiesibu pieprasit banu, turklat tev pasam ir bans un ne par velti.
+1
mani fascinaa taas backstreet boy-veidiigaas tapetes fonaa :D pizdauskis, vareeja tak stiliigaaku foonu izveeleeties- piemeeram, padjiku, kapus, essential.

mazais divnieks vienmeer bijis leciigs dirseejs, skiet, mazvertiibas kompleksu nomociits, un uz nelaimiigaa - ne iipashi attapiigaa- bobija reekjina grib celt savas akcijas.

praataa naak filmas nosaukums: stulbs un veel stublaaks.
0
""jus nezinat cik meitenes es pazistu ar ko jus gulat"

Hmm, izklausās pēc apgalvpjuma, ka te visiem ir harēms :D"

Izklausās pēc apgalvojuma, ka jams ir baigais saprotošais gay-boy neskaitāmām ar truemetal locekļiem pārgulētmīlošām metālistēm :D

Klau, Bobij, kā tev liekas, ko tavs "harēms" teiktu par to, ka tu tā izmanto viņu "uzticību"?

Vispār, kāds ir šo "draudu" reālais saturs? Ui, es nevaru, bet manī tīri pētnieciska interese mostās... Pastāsti, kā tev tur iet ar tām meitenēm. Kā tu tā iegūsti viņu draudzību? Ar to, ka izliecies aseksuāls, draudzīgs un vienmēr gatavs uzklausīt? Es tikai minu, bet... nu, davai, raskaļivaisja, moš man skauž

Vsp LOL. Bobijs kārtējo reizi pārspējis pats sevi, tā turpināt, es piestaigāšu biežāk tagad
0
(pirmā vārda "draudzība" vietā lasīt "pazīšanos")
-1
par kadu lugumu te vel iet runa ?
es saprotu ka Martins ir aiznemts cilveks tapec dodu laiku lai kautkada veida atbildetu tomer gadijuma ja ignores mani tad rezultati bus pieminetie jo citadi kada jega noteikumiem kas seit ir ?

spiediens uz sabiedribu tas nostradas citiem jau bus prieks ka pareklames vinus kailskata tomer daziem labiem jau dazas kermena dalas no dabas nav parak lielas lidz ar to nemot vera ka tomer izmeram ir nozime tas varetu atnest humora devu

cik zinu saja foruma tads niks ir sen lidz ar to tu nevaretu mani pazit

ar ko lai sak stastu par maukam kas ir blekeri ?

0
ar konkrētiem faktiem, nevis kautkādiem kriptiskiem mājieniem uz trūmetāl locekļa kailfoto, kurus tu tur vari sarunāt no kautkādām meitenēm, kas izmanto pērkamu vīriešu (trūmetāl locekļu) pakalpojumus, tātad nav maukas, tātad par mūžīgu minetu naudu neņem, bļe, beidz te ap krūmu slapstīties, davai, raskaļivajsja, liec galdā, visu info, VISU, tu zini, ka visi to vien gaida un arī tas mauka trūmetaļ loceklis kas ar saviem kailskatiem šitā mētājas pa labi, pa kreisi to droši vien ir pelnījis, bet, ja tu nevari pateikt skaidri un gaiši, kas tev uz sirds, tad atver sev emuāru klab.lv, ja tev nav vēl, šitās mīklas jau zb nuinah, stāstīsi vai nē? tev ir ... kailfoto??? došu, izmanto fotoārprātu, skanneri, telefonu, vienalga, pēc tam ieliec savā profilā, nez, vienalga, neviena cilvēka ikdienu tas tāpat neizmainīs ilgāk kā uz 1-3 minūtēm, bet tu varēsi justies kā dienas varonis, jo kopsummā tas tomēr ir ahūnais enerģētiskais lādiņš tādiem uzmanības atkarīgajiem kā u know who, and i know exactly what u want, xxx
0
Paga, par taam meiteneem, ar kuraam nu kursh gulj...gmmm...nu, tas savukaart arii ir zemiski. Es tevi vairs neaizstaaveeshu pat Ekumenas vardaa;)
0
Nezinu, varbūt pārdegustēju Čehu alu (mūsējais tāpat labāks), bet par šito:

''spiediens uz sabiedribu tas nostradas citiem jau bus prieks ka pareklames vinus kailskata tomer daziem labiem jau dazas kermena dalas no dabas nav parak lielas lidz ar to nemot vera ka tomer izmeram ir nozime tas varetu atnest humora devu

cik zinu saja foruma tads niks ir sen lidz ar to tu nevaretu mani pazit

ar ko lai sak stastu par maukam kas ir blekeri ?''

konkrēti norēcos :D :D :D

Liec tik ārā visus trūmetālistu kailfoto, būs tieši uz Trūmetāla dzimeni materiāls apsveikuma kartiņām :D Blekmetāla mauku kailfoto jo sevišķi :D
0
Es vairs nezinu, ko teikt. Ar katru ierakstu viņš sevi arvien vairāk pārspēj. Katrs viņa vārds ir jauns ginesa rekords. Katra viņa doma tiecas būt intelektuāli izaicinoša.

Loģika (bobija): es ielieku viņa bildi (to nesmukāko) par savu profila bildi, sekojoši viņš liek citu cilvēku kailfoto par savām profila bildēm. Kur ir sakars, eu? Vismaz manu kailfoto ieliec (lai gan neatceros, ka būtu tādu taisījis)! Rezultātā kāds viņam iedos pa muti, vai pat iemetīs Daugavā, un viņš sāks bāzt švammes zem ādenes, lai labāk peldētu un izskatītos draudīgāks.

Galvenais ir loģika, bobij un tava izcilā lasīt-saprast spēja! ;)
0
Manuprāt, viņu pat nerausta, vai man ir viņa bilde, vai nē. Savādāk viņš vispirms pie manis vērstos (kā to darītu jebkurš veseli domājošs cilvēks).
0
Nu bļa Bobij, vai tiešām nav pohuj, kas kuram ir ielikts par profila bildi? Manis pēc tu vari likt kaut vai simts manas bildes ar desmitiem mauku blekeru (blekeres, es to tā neatstātu :D tā vien liekas ka Bobijs domā ka visas Marduk cienītājas ir palaistuves :D ) Saproti reiz vienu, LIELĀKAJAI DAĻAI IR POHUJ, kas kuram ir ielikts par profila bildi. Tu vari likt Truemetal kalifoto, mazais var likt par bildi tavu neizdevušos fočeni,(starpcitu, ja tā bilde ir neizdevusies pēc tavām domām, tad kāpēc tu viņu vispār publicēji?) lielākā daļa cilvēku necels ne ausi. Kaut ko rakstīs un rēks tādi paši dirseļi kā mazais, bet viņi ir dirseļi un ar viņiemstrīdēties ir tik pat bezjēdzīgi kā cīnīties ar dzirnavām. Vienkārši beidz reiz uzvesties kā 14 gadīga popsere un chill out.
0
pohuj nav jo te konkreti parkapj noteikumus planoju pat iespejams versties pie mentiem par goda un cienas aizskarsanu
padomajiet vai visi vienmer esat bijusi laipni sis bus cels ka meitenes vares atspeleties kretiniem
ja dabusu pietiekami varetu pludinat torentos un tur bus nemsana
vel ir variants ja neviens neko nedaris es saksu postot temas ar pilnigiem sviestiem un pec iespejas vairak
0
"vai pat iemetīs Daugavā, un viņš sāks bāzt švammes zem ādenes, lai labāk peldētu un izskatītos draudīgāks."
LMFAO :DDD

bobij, juties briivi izmantot sho bilzhu hostingu ;)
bildites.lv/
0
""vai pat iemetīs Daugavā, un viņš sāks bāzt švammes zem ādenes, lai labāk peldētu un izskatītos draudīgāks.""

lmao.
vispār man šķiet, ka viņš var nokļūt diezgan nepatīkamā situācijā >:)
0
bobijsxxx, trīs lietas:
1)menti smagi aplauzīsies, kad uzzinās, kurā valstī viņiem mani būs jāmeklē

2)tu JAU posto tēmas par pilnīgiem sviestiem

3)man patīk tavs izmisums

4)ja ļoti vēlies, vienmēr jau vari man vienkārši palūgt, lai izņemu tavu bildi no sava profila, man nav grūti to izdarīt. bet ja vēlies sagaidīt manu banu, tad uz priekšu...
0
man liekas, ka kāds ir uzlauzis bobijsxxx profilu un posto viņa vietā, jo kāpēc gan sevi cienošam cilvēkam šitā ar sevi citus smīdināt white power simpatizējošs feminists geimeris pseidometālists ziņos mentiem par cieņas aizskaršanu kautkādas tur subkultūras nesaprotamā forumā iedomāties ko tādu ROFLORXORZ
0
bobij tu tiesham esi smadzenes izkukojis?
tu nekad neesi iedomajis ka varetu but taka ka daudzi truemetal biedri(sita labak izklausas)pohainajos ritos lai atrak parautu uz korkji paskataas uz tavu profilu?
es zinu ka tu gribi buut kaa harijs potters:D
un es nezinu cik jabut izmisushaij meitenij lai ar tevi kautko biidiitu :D:D:D
ZOMG
0
Ja viņš grib būt Harijs Poters, viņam vispirms jāpiesakās pie Dumidora (manis), vai vismaz tā matainā, kas pie meža būdā visādus nezvērus audzēja (arī manis)
0
Bobij, izlasot pēdējo tevis rakstīto postu es tev atbildēšu godīgi un atklāti. TU ESI IDIOTS. Starpcitu vari necensties te laist ahujenno spamu, tas būs bezjēdzīgi, jo pastāv bobijkeksis.
0
"planoju pat iespejams versties pie mentiem par goda un cienas aizskarsanu" - nu nu, ne tik strauji. Pašcieņas tev nav (šķiet, ka nekad arī bijis nav) un tātad nav iespējams aizskart to, kā nav.

"tomer daziem labiem jau dazas kermena dalas no dabas nav parak lielas" - nu ko lai dara, ka visiem nav tik milzīgs un nedabiski liels krāns kā tev. Ak, ja jel mums visiem TAS būtu tik liels...nav lemts, nav lemts. Ak jel, cik grūta ir dzīve.

Bet kopumā jāatzīst, ka tu sāc pārspēt pats sevi - tēmas kļūst vienkārši un absolūti idiotiskas.
0
Likteņa ironijas pēc, man liekas, ka Uggam ir ķeksis, līdz ar to bobijs ilgi gaidīs noteikumu ievērošanu.
0
0
Vispār jau mani īpaši nepārsteidz šitā bobija stratēģija. Viņš jau nekad iepriekš nav varējis neko pats izdarīt un vienmēr gaidīja, ka viņam visu pateiks priekšā. Tāpat arī tagad - pats viņš nespēj (es saprotu, ka pat nav mēģinājis) panākt, lai mazais2 izvāc to bildi no profila (t.i. vērsties pie viņa paša), tad tagad mēģina šantažēt (ROFL) pārējos, lai tie to izdarītu. Mhehehehehehehe, kāds idiots. Nemaz nerunājot par to, kas viņu sagaidītu, ja viņš savus draudus īstenotu :D
0
Cik atceros ni likumdošanas un paša pieredzes, tad par draudiem, šantāžu vai tikai nodomu veikt darbībības, kas ir pretrunā ar likumu, draud no administratīvā līdz kriminālatbildībai..! muhahā, tā tik turpini Bobij, un tu būsi pirmais, kas tusēs pie mentiem..>! jo mums sāk kļūt bailes un iestājas depresija no tevis...! varbūt..!
0
es tā skatos, ka sakarā ar problēmām, ko rada Bobijs, daudzi savu profilu bildes ir nomainījuši pret kaut kādiem ......
kas ta nu, negribam tikt atpazīti vai kā...!
0
kāpēc tu domā, ka tas ir sakarā ar bobija murgiem? paranoizs? LOL (es nomainīju tieši pret tādu, kur var atpazīt un ne jau xxx sakarā)

p.s. Intara bilde iepauno! \m/
0
bilde toc laba, es saku ka daudziem nomainiitas, nevis ka visiem..! domaats bija ironiski...!
-1
resume par to man ir aizskarts ego lidz ar to saprotams ka es nevaru prasit lai mazais2 iznem fotografiju pie tam meklet vina kontaktus jau butu pazemojosi.
dazi labi man ieteica visam uzlikt miksto un smieties lidzi ta ari ikdiena daru bet reizem jau pieriebjas.
tagad nu man gribas pateikt ka dazi varetu ieverot noteikumus un iznemt tas bildes ara.
un dazi varetu tikt soditi par darbibam ka tai skaita piedevam parkapumiem sai sakara ta

paki
kas tad mana profila tik nepienemams ?
lai ari domaju ka narciss man neeksiste tomer esmu vizuali smuks
pagaidam stilinu ari censos veidot uz to pusi kas man ideologiski pec gaumes atbilst piedevam adas drebes ir tik patikamas ka nevar nevilkt.

Intar pats jau ari neesi isti labaks
ko tad tu butu darijis ?
te tak nav nekada kartiba tad ka tu vari atlauties man ko parmest ?

ka lai cinas ar nepilnvertigu baru tiniem kam patik nolikt citus sporta pec ?
ko
0
"lai ari domaju ka narciss man neeksiste tomer esmu vizuali smuks
pagaidam stilinu ari censos veidot uz to pusi kas man ideologiski pec gaumes atbilst piedevam adas drebes ir tik patikamas ka nevar nevilkt."

ahahahhahahahahhygsygqahsg...
teikt par sevi plnīgā bezjeegaa forumaa, ka esi smuks ir nevis vienkaarshi narciss, bet bibynarciss. ljauj mineet - tu uzraksti savu debiilo tekstu, peec tam onaneejot paarlas, koa?

"lai ari domaju ka narciss man neeksiste tomer esmu vizuali smuks
pagaidam stilinu ari censos veidot uz to pusi kas man ideologiski pec gaumes atbilst piedevam adas drebes ir tik patikamas ka nevar nevilkt."

nuja, pilnveertiigie, sleepjoties aiz lielaakiem viiriem, esiitii apdirsh saldos.
ahahahhahahahahaha.
0
"mazais2 iznem fotografiju pie tam meklet vina kontaktus jau butu pazemojosi."

aahahahahahahahahah.
nuja, tikai dirst forumā nav pazemojoši, redz, pat tevis dēļ atradu garumzīmes, ar kaut kādu krievu burtu man viņas jāspiež.

tieši pazemojoši nebūtu, ja tu atrastu to cilvēku dzīvē un pateiktu, ko par viņu domā. pazemojoši ir tas, ko te tagad esi sarakstījis forumā, tas ir ne tikai pazemojoši, tas ir ģeniāli, un pat ja kaut kas izdziest vai arī tu pēkšņi izdomā, ka tomēr esi rakstījis diezgan lielus stulbumus - man tavi teksti jau ir word formātiņā uz vairākiem cietajiem diskiem, vairākām partīcijām, utt. bučas un bobijķeksis.
0
uj augšā vajadzēja būt citātam "ka lai cinas ar nepilnvertigu baru tiniem kam patik nolikt citus sporta pec ?
ko"
-1
tur jau ta lieta ka man nav nekas pret lielako dalu si foruma lietotajiem jus esat jauki gudri cilveki tikai tas ko darat varetu but mazak ass vienam pret otru draudzigak butu jadzivo
a
0
kmon, palasi savus postus un paskaties, cik tu pats esi draudziigs.
nopeerc normaalu klaviatuuru, kurai var normaali likt garumziimes (ne taa kaa man pashlaik), pamaacies pieturziimju un teikuma uzbuuves teoriju, pirms raksti mazliet arii padomaa un v viss buus ok.

labi, man skiet ka darbs ir beidzies, jaaiet tipa dziivot.
0
"Intar pats jau ari neesi isti labaks
ko tad tu butu darijis ?
te tak nav nekada kartiba tad ka tu vari atlauties man ko parmest ?"

Kādā ziņā neesmu labāks? Vai es piediršu internetu, pirms izmantot gūgli, vārdnīcu u.tml.? Vai es solu salikt internetā citu kailfoto (lai motivētu viņus sevi aizstāvēt)? :D

Jā, te nav nekāda kārtība, bet

1) pats vēl atļāvies apgalvot, ka "si vietne ir demokratiska atskiriba no citiem iestadijumiem ka ankh un citi" - demokrātija un kārtība neiet roku rokā, ja neesi pamanījis;

2) pats esi viens no lielākajiem nekārtības radītajiem šeit.
+1
Aizraujoši. Un jūs vēl tam pievēršat uzmanību?

0
Kārtējā smieklu deva!

Aijēēēē, ku bobijs ir foršs ka nenorēkties!

Klau, rīkojam skaistumkonkursu, jo bobijs taču ir vizuali smuks!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Viņš noteikti iegūs pirmo vietu.....
0
RR par pogdeli tev taisniba tada patizla ir bet visuma neesmu redzejis labakas itka varetu kadu g24 nopirkt bet vinas ka stastits ir mesli
par tam pieturzimem es ankha rakstiju vienu bridi ar visiem komatiem un garumzimem tikai seit ta motivacija ko tadu darit nav.
degradejos ar parejiem
ja es ta centisos vai tad beigsies offence ?
0
Intar Berki

pajautat nav piedirst ja nepatik nelasi
bet laikam tas jau tev nav aizgajis
Par piemeru neatceros ka Elizabethe man kadreiz aizraditu par rakstito seit

motivacija ir vajadziga jo haoss ir parlieku tracinoshs
kautkads pajolins man interneta attelo ka jauno nacistu kaut ari es to esmu palicis pagatne
tad vel liek zagtas bildes no mana profila draugos

tad luk man vel vinam butu JALUDZ lai sis izvac so bildi

tas nedaudz par traku

1 pec ta ka visiem aptuveni vienadas spejas savu sakamo paust man likas ka demokratija
varbut kludijos
pielauju domu ka dazi te parak slinki padarit ko derigu jauku

mes nedzivojam demokratiska valsti ja pie mums butu kartiga demokratija tad kartiba butu ikdienas

2 es postoju tikpat biezi ka tu
ja neprovoce mani tad viss butu labi
paskaties ko dara nefolk tad varbut pieleks ka es te daros del ta ka vins mani sauca
0
je
0
Ja Intars Tevi provocē, varu vienīgi uzaicināt doties ārstēties- lai nu kurš, bet viņš lieki nemuld un nevienu neapvaino.

Nav te nekādas sūda demokrātijas un nav jābūt viņai- lapu radīja draugu pulciņš, tā kā DRAUDZĒJIES VAI ARĪ PAZŪDI. Visur citur jau tā sen Tevi izbanojuši, vienīgi te vēl piecieš cerībā, ka kļūsi par normālu sabiedrības locekli. Bet Tu kaut kā galīgi nejēdz uzvesties.
0
eu tauta,a varbut vienkarshi nerunajam ar bobiju ja taa vinjsh nevienam netik?nu lai posto pats sev..
lamaa visus pasaules nefolkus un mazos un runchus...vienkarshi ignoreejam...
..ko?kads bobijs?ne nezinu taadu...

xD
0
nu tatad ka jums jaunais Cavalera Conspiracy?
manuprat baigais shits...
0
kā es norēcos šito lasot :)))))))))))))))))))))))))...

vēlreiz izlasīju, atkal norēcos. ģeniāli! Staļins nosarktu lasot.

"tad luk man vel vinam butu JALUDZ lai sis izvac so bildi" - ja nepalugisi tad nekas nenotiks un vis bus pa vecam neonacisms valdis(piezīme - latviski lasīt kā `valdīs` nevis `Valdis`) un skini staigas pa ielam un mekles ar tevi kontaktus.

"nevaru prasit lai mazais2 iznem fotografiju pie tam meklet vina kontaktus jau butu pazemojosi." - ar skiniem meklet kontaktus vari bet manus kontaktus meklet ir pazemojosi?!? ko tu te vispar dirs ja nezini tad neraksti un noperc vienreiz klaviaturu kas pati raksta garumzimes iblis blja.

un Intaram šitā uzbraukt ??? !!! :D :D :DDDD

drīz varbūt jūs sāksiet saprast manas bobij-bildes jēgu...
0
smukulītis, riktīgs meiču magnēts ... uci buci

fū, ku kroplis smirdīgs, bļeģ!!!!!!!!!!!!
0
'bledj nu kas ir?nu neredzat ka cilveeks gara vajsh nu ko juus nirgaajaties par vinu
NOT!
xD
nenjem pieree,kad paaugsies tad ari runas sakariigi
NOT!
xD
0
NE viss tru vecis,kamer busaa uz ferum frost shi gada februaari braucam un normali ka vajg atvelkam brezes shamejais smeljas vienutljas anglju maajsaimnieces garadarbaa par mazgadiigaa noziedzenieka cuciibaam...:D
bobijs potters no cuukpamulkju augstkolas:D
0
Galvenais, ka bobijs ir smuks!
Jēziņ, jēziņ, ko tik ģeniālu sen nebiju lasījis. Pilnīgi sajutos mazs un nevērtīgs ;D
0
heresy tu sagrozi faktus es netiecu ka intars mani provoce
0
jaa lash bobijs ir visu varenbais izniicinaataajs...vinjsh tik bik pukojas jo jaunas leopard aadas string apenes bik spiezh riekstus bet taa oki
xD
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 16:50 [Profils] [Link]
Intar Berki

pajautat nav piedirst ja nepatik nelasi
bet laikam tas jau tev nav aizgajis
Par piemeru neatceros ka Elizabethe man kadreiz aizraditu par rakstito seit

motivacija ir vajadziga jo haoss ir parlieku tracinoshs
kautkads pajolins man interneta attelo ka jauno nacistu kaut ari es to esmu palicis pagatne
tad vel liek zagtas bildes no mana profila draugos

tad luk man vel vinam butu JALUDZ lai sis izvac so bildi

tas nedaudz par traku

1 pec ta ka visiem aptuveni vienadas spejas savu sakamo paust man likas ka demokratija
varbut kludijos
pielauju domu ka dazi te parak slinki padarit ko derigu jauku

mes nedzivojam demokratiska valsti ja pie mums butu kartiga demokratija tad kartiba butu ikdienas

2 es postoju tikpat biezi ka tu
ja neprovoce mani tad viss butu labi
paskaties ko dara nefolk tad varbut pieleks ka es te daros del ta ka vins mani sauca
0
Otrā rindiņa no beigām. Atbildi par bazaru, tā teikt
0
tas temets uz pedejo rindinu un si foruma cilvekiem kas tracina mani ar offence pret mani pie tam regularu
0
tad tu gribi teikt, ka ja tevi neprovocēs, tad tu vienkārši turpināsi piedirst šo forumu, bet ja provocēs, tad tas aizskars tavas smalkās jūtas?
0
Bobij, tu pats ar savu uzvedību visus provocē.
Kāpēc tad pret citiem tā neizturas? Tāpēc, ka citi piedomā pirms rakstīšanas. Dažs labs pālī neraksta ne tuvu tik stulbi, cik tu skaidrā.
0
tad par drukas kludam iet runa ?
vai ari par to ka daziem labiem no svara mans viedoklis ?
citadi jau varetu nelasit un nekadu flame nepaust
vispar jus pasi savus nervus no sitadiem darbibam bojajat
0
Nē, mēs gan jau vairāk uzjautrināmies.
0
bobijam nav ko dariit:D

0
Bobij, aizej pie psihologa, jeibogu tas izskatās nopietni. Izskatās ka tev ir uzmanības trūkums. Kā arī paņem stundas latviešu valoā, mūsu mazais nacionālistiņ.
To NorvēģuPāķis
'bledj nu kas ir?nu neredzat ka cilveeks gara vajsh nu ko juus nirgaajaties par vinu
NOT!
xD
nenjem pieree,kad paaugsies tad ari runas sakariigi
NOT!
xD
Viņam vairs nav kur augt - Viņs ir izaudzis, un tas biedē, kur tik dummi var rīkoties viņa vecumā.
0
Labojums - privātstundas latviešu valodā
0
bobij brauc uz Īriju strādāt, zemenes lasīt vai ko tādu. Arbeit Macht Frei you know..
0
lol, man liekas, es jau viņam kaut ko tādu reiz ieteicu :))
0
tici man kode,var,var rikoties tik dumi,ne pirmais gadiijums
0
bobijsxxx, vakar, plkst. 16:50 [Profils] [Link]
Intar Berki

pajautat nav piedirst ja nepatik nelasi
bet laikam tas jau tev nav aizgajis
Par piemeru neatceros ka Elizabethe man kadreiz aizraditu par rakstito seit

:D Es lasu, jo bieži vien tas ir visai uzjautrinoši. Piemēram, kopš betona blokiem un pigmeju šautriņām ilgi nekas tik smieklīgs nebija lasīts, bet re, tagad atkal pārspēji pats sevi ar tēmu par essīti :D Arī šajā tēmā pērļu netrūkst.

Bet vienā laidā uzdot jautājumus, uz kuriem atbildi jebkurš, ko daba nav ar prātu apdalījusi, var pats noskaidrot minūtes laikā, ir gan tas pats, kā piedirst.

Un ko tad tas pierāda, ka Elizabethe tev nekad nav aizrādījusi? Varbūt viņai tevis ir drusku žēl.
0
Juhuhuuu... Mazliet vairāk kā diennakti nebiju paskatījusies, kas šeit darās un tādi palagi pierakstīti. :D
0
"nefolk2, aizvakar, plkst. 14:31
Ja viņš grib būt Harijs Poters, viņam vispirms jāpiesakās pie Dumidora (manis)"
no offence ^^
img201.imageshack.us/img201/3187/6879037...
0
aahahah, nu ja, ja tur par aktieriem runa, tad jāņem vērā, ka tas baltais sniegalācis no Nārnijas Kronikām arī ir gejlācis, none taken :)
0
Aaaarg, LOL. Man taču visu laiku tas bobijķeksis bija. Bet šodien ciemojoties sanāca trūmetālā neielogojušamies ieiet.

Viss, izņēmu to ķeksi ārā. Man tevis pietrūka, Bobij!
0
Ir doma bobijuxxx publiski giljotinet bet ka radas tas neko daudz nedos jo pec neskaitamiem eksperimentiem un noverojumiem tika noskaidrots ka bobija primaras funkcijas (gulet est dirst kakat...) pilda mugurkaula smadzenes. Liela dala neo nacistisko ideju nak no eksternalajiem sensoriem ka ari citiem cilvecei nezinamiem avotiem un mugurkaula informacija tiek parstradata bobij-saprotama-valoda un caur klaviaturu veiksmigi iedrukata truemetal.lv. Pec zibenigi atras un smagi pardomatas drukasanas notiek teksta un atbilzhu uztvershanas process kas iekljaujas 0.5-1% smadzenu noslogoshanas intervala. Statistiski tas esot daudz pec visiem zinamiem bobijstandardiem.
Ka atkalajas bobijam mugurkaula ir iebuvets termiski integretais magnets kas pievelk metalmuziku un liek gerbties ka istam metalistam. Problema ir tada ka bobijsmadzenes nelauj patstavigi domat un tapec nav sava stila un lai butu savs stils ir jasatiek kads cits ar savu stilu un tad var panemt no si patikama cilveka savu stilu.
Ne sis nav bobijteksts sis ir fenomenals atklajums kas noteikti palidzes cilvecei tas attistiba un izvairiba parak daudz domat un izmantot lieko galvas smadzenu devu kas realaja dzive var tikt pielietota daudz praktiskak. Piemeram var jau uzcept peleko barbekju.

Tatad savelkot kopa ir jasecina ka giljotinai nebus nekada efekta jo bobijs bus spejigs tikpat aktivi drukat tikpat efektivi lietot gugli un postot temas ar jautajumiem ka lietot gugli. Bobijs bus spejigs est. Vins vares ari visiem godpratigi un pardomati atbilded uz komentariem par vina piedavajumiem un gudrajam idejam par dosanos uz Essential lai patikami bara izklaidetos.
0
ģeniāli!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
psc, pašam par savu murgu rakstīt "ģeniāli", es nemaz nelasīju, neinteresē tavs sviests - labāk salīdzini, cik tavu paša ierakstu ir par A) bobijsxxx B) kaut ko citu - pavērsies diezgan drūma aina. tev tur anglijā vai īrijā vai hzkur arī jūtami seksa pietrūkst, skatos
0
Eu, a es tiko izdomāju, varbūt man tagad būt Neonz2?
0
Pag, tev vispirms jāpanāk, lai izbano Neonz vulgaris, un pat tad, ja atbano jāaizmirst login info, vnvsk, tas 2 nenāk par baltu velti =)
0
psc šitā pateikt. Es šito tavu klaunu forumu sen vairs nopietni neuztveru. Klaunu forumu ar tevi priekšgalā. Vēl jau ir citi(aiz tevis). Un tu tagad būsi tas lielais tēviņš, kas visiem teiks, par ko rakstīt??! :))
Vai tad ir liela šķirba, kad kāds iespamo par bobiju vai par kaut ko citu bez-tēmu?

Es atmetu jebkādu domu par trūmetal.lv kā metal mūzikas forumu, kad bobijs uzrakstīja: "nepatik manas temas, nelasi" un, protams, tavi offtopic kalni, nefolk. Ja vēlēšos painteresēties par mūziku, izlasīšu recenzijas. Ar pēdējo teikumu gan uzmanies, tur tu ļoti stipri maldies un par uzbraucieniem bez-tēmā vai bez pamatota iemesla es tev ķeksi uz sejas atstāšu.
0
kā tad :))) ne velti tu esi "mazais"
no tevis rakstītā izriet, ka 2-3 spamtroļļu - uzmanības vampīru dēļ tu esi gatavs padoties un "norakstīt" jebkuru hipotētisko portālu, ņežeļi nesaproti, ka tādējādi tu iekrīti tieši tajās lamatās, kas tiek randomā izliktas tādiem kā tu?
aha, un vēl tas, ka smagi daudz seksa tevi spiež ikdienā sacerēt uzbraucošus, superass-prātīgus tekstus par kādu, kuram viņa vispār nav
Upuris, bļe
0
Savaads tas tavs juutiigums uz pavisam nelieliem uzbraucieniem. Ja jau tu domaa, ka iesmiesana par daza cita cilveeka sarunataam mulkiibaam driikst izveersties par iznirgaasanos par vinja personu visos iedomajamos veidos, tad jau vareeji nesatraukties, ja arii par tavu dziivesveidu utt kaads izsaka...pienjemumus...
0
To nefolk2
Cik tad tavuprāt reižu es esmu izbanots? :D
0
nefolk:
Tu īsti neizproti lietas būtību, es šito forumu nenorakstu. Es šeit izklaidējos. Tevi un citus cienot (atšķirībā no daudziem), es nerakstu tēmās(varbūt ne vienmēr!), kas mani nesaista un nebraucu cilvēkiem virsū bez iemesla. Ja man nav ko teikt, nesaku un ja ir ko teikt, arī tad ne vienmēr saku[tu šoreiz esi izņēmums]. Dziļi dziļumos apzinos, ka mans viedoklis ir tikpat vienlīdzīgs kā visu pārējo, tādēļ, ja domāju savādāk, bieži pat nepūlos ar citiem kasīties par to, kura viedoklis ir `pareizāks`(šī jēdziena tīrākajā izpratnē), jo galu galā - kāds man no tā labums? Izklaide toties ir kas cits, un tev kā masu spamerim vajadzētu to saprast.

Mani neizskar tas, ko tu domā par manu seksualitāti vai to, ka tu uzskaiti, cik reizes es kur/ko/ar ko, tas ir manā ziņā. Drīzāk tava visatļautība. Ir robeža tam, ko tu drīksti publiski izteikt par citiem cilvēkiem, un tu to pārkāp. Tev ir 27, ja nemaldos? Man likās, ka tavā vecumā cilvēki tomēr ir bišķiņ gudrāki, jo šitā braukt virsū es pat 16 gados neatļāvos. Bet varbūt tāda ir tava vīrišķīgā nobrieduma pakāpe?
0
Nefolkam tapt banotam ir goda lieta. Ja kāds dibenā līdējs lepojas ar to, ka nekad nav ticis banots, tas vienīgi apliecina to, ka šim cilvēkam nav sava, konkrēta viedokļa un tas līdz ar to nav spējīgs izraisīt nepatiku cilvēkiem ar konkrētu viedokli. No vismaz viena foruma taču jābūt izbanotam ;)
0
Mm, es reiz 2005.ajā aiz neko darīt pierakstīju blociņā visus forumus un loginus, kuros tobrīd sportoju, un izbanoti bija tieši 50%. Bet tu neseko tēmai... kā gāja Saulkrastos?
0
Dikti labi. Saules maz, bet vīnš dolbija un jauņie bija dikto o.k.

A domā, ir kāda jēga sekot? Kašķis taču tikai. Nav vērts iedziļināties.
0
A es īsti neatminos forumus, kur būtu banots, laikam būšu cilvēks bez sava konkrēta viedokļa. Vot IRCā gan savulaik ir visādi gājis. ;)
0
Bet Tu taču neuzsver savu pārākumu pār savulaik banotajiem!

Ir jau cilvēki, kam gluži dabiski izdodas ievērot noteikumus. Taču neredzu iemeslu tam, kādēļ tie, kas pielāgojas, būtu labāki par tiem, kas ar labu ideju neīstajā kompānijā mēdz aplauzties.

Ja nu vienīgi viens liels BET- ja turpina līst "neīstajās" kompānijās un aplauzties, jāpadomā, vai nevajadzētu sevī ko radikāli mainīt.
0
heresy, neviens neuzsver, seko tirgum :p
0
Mjāāā, Bobijs turpina uzturēt te garu cik es skatos. Sasniedzis jaunus kretīnisma kalna galus. Robertiņ, tas nav Bigija interesēs kādu nobloķēt tikai tāpēc, ka tev, redz, oliņas niez. Ej uz face.lv forumu. Tur tev īstā vieta.

PS - vai kādam ir sātaniskā bībele angļu valodā? (e-book neskaitās)
0
Redz kā- Tev sakārojās?

Tur nav nekā tāda interesanta, ja viwen Tev nekārojas nolādēt kādu savu ienaidnieku. Ideju ziņā tāds atgremots Nīče vien ir.
0
"
PS - vai kādam ir sātaniskā bībele angļu valodā? (e-book neskaitās)"

0
Punci, iedosi?
0
Ew, bobij varbūt kādreiz izbeiksi baigo filozofu tēlot.
Tici man, tu neesi gudrs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas