Enslaved - Vertebrae-
0
Release date 26.09.2008

paklausamies, novērtējam un 26. septembri uz Randomu pirkt
torrent-finder.com/show.php?q=enslaved...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tagad klausos pirmo reizi un jāsaka, ka pa pirmo. stūrē ieturētajā progresīvā bleka virzienā. uz sitiena likās, ka nu jau no tā bleka vēl mazāk, kā iepriekšējos.
0
Vispār par pēdējiem Enslaved albumiem nekādā dižajā sajūsmā neesmu,bet šito ietestēs - ja nu tomēr ir kas jēdzīgs.
0
nu tā pirmā Clouds izklausās tīri labi.
bet nu priekš manis, Chaos, būs pietiekami labi arī šādā formātā, netrakosim ar to Randomu >:)
0
nu kamon

tas pat nav 192nieks
233 y0
no Random for me.
0
Nu pirmais iespaids tāds
ir OK
bet kautkā pietrūkst nez japaklausas vel pāris reizes un gan jau naks atklāsme
0
Zlobas gan varēja būt vairak
0
chaos ir randoma tirznieciibas paarstaavis? :)
0
es arī sāku domāt par Haosu.
bet tad jau viņu niknais Dr.Skarons būtu noslaktējis.

(viņš noteikti te slēpjas zem iluzora nika un visus programmē pirkt Frailty albumu)

(BET - starp citu, Frailty albums ir ui ku labs, un es viņu BĻE nopirku, kaut gan nefolks man viņu uzdāvināja un pēc tam atņēma)
0
jā nopirku
es vispār neatceros, kad es pēdējo reizi kaut ko pirku
laikam Stokholmā Arcturus nopirku oriģinālo
pirms gadiem pieciem iepirktas Cure un Nika Keiva diskogrāfijas
bet pirātiskie diski par 2.50 haha

UN ES NOPIRKU FRAILTY ORIĢINĀLU
gimme a break
tagad gadu nekādu tēriņu
0
Enslaved pēdējā dziesma patīk.
0
jopcik, neesmu es no Randoma:D

a par pirkšanu, man vidspār ir tikai divi orģinālie diski Farmer Boys-the world is ours- un amerikāņu Slaughter-stick it to ya- nu un ko, izmesti padsmit lati un tagad kaut kur mētājās, nemaz nezinu kur
0
Bišķi šoreiz pa daudz to tos tīros vokālus piešpricējuši, kas tomēr lika vakarnakt nolūzt kaut kur ap vidu; tomēr, cik miegā apziņā būs nogulsnējies - šķiet, ir tikpat dadžaini pielīpošs albums, kā "Below The Lights" vai "Ruun".
7. gabals, "Center", ar tiem "šamaniskajiem" ģitāras gājienimem īpašajā Enslaved manierē, īpaši pielīpošs.
Ko lai saka, šitais no mp3 pleijera netiks dzēsts līdz pat nākamajam Enslaved albumam.
0
Sūds, vāja kafija - rakstības centri vēl nav pamodušies :(
0
Pēc pirmās noklausīšanās nekas īpaši labs. Tas tīrais vokāls toč bik pa daudz.
0
koncī gan jau būs labi
0
tak nekas īpašs.

Tikai kārtējais Enslaved ģeniālais darbs.
0
dažas reizes jau noklausīts un toč jāsaka, ka vietām pietrūkst nedaudz zlobas, vietām vispār jau sāk uz Anathema vilkt. Bet tā albums labs. Ko nozīmē albumu miksēt? šo jauno albumu miksējis kaut kāds Evil Joe Barresi (Tool, Queens of the Stone Age). varbūt tāpēc tāds mellow sounds
0
Baigo zlobu no viņiem jau sen kā nav jēgas gaidīt. bet man baigi patīk šis albums un tīrie vokāli ir tieši tik cik jābūt, varētu būt pat vairāk un daudzveidīgāki. Īsumā - albums nav nekas ģeniāls, bet skaists gan.
0
Ja jau daudz tīro voku, tad jau jāievērtē.
0
Enslaved jau sen ir pārstājuši izdot ne-ģeniālus albumus - kopš Monumension ;)
0
Paklausījos - tāds pats nebaudāmi pārkruķīts un samuhļīts kā iepriekšējie. Ja dažiem iekšā ir, bet ārā nenāk, tad šiem ir īsta pļutka - brūnā masa no griestiem jau pil ...
0
Intar, es gan teiktu, ka, drīzāk - kopš "Frost" :) Kaut gan "Vikingligr Veldi" arī ir, savam laikam, ai, cik labs.
0
Man nav nekādu iebildumu pret vecajiem, bet tomēr labāk patīk, kad šie sāka mudrīt to progu klāt.
0
teiksim tā - agrīnie ir labi pa savam, beidzami - pa savam ;)
0
Man nav nekas pret tīrajiem vokāliem, bet šai konkrētajā gadījumā ir gan, iespējams, ka tikai dēļ tā kvantuma šai albumā, kaut drīzāk, tomēr nepas iekš Enslaved mūzikas tie, jo vis pārējais pat būtu ļoti klausāms. Vietām tas tīrais vokāls rada asociācijas ar Opeth raksturīgajiem gaudulīgajiem tīrajiem vokāliem. Bet tākā vias albuma skanējums ar tāds piezemēts un visai mierīgs, varbūt tad pat nav ne vainas.
Par ģeniālu ar negribas te neko saukt, lai arī RUUN puslīdz piemirsies, tomēr atmiņā šēž kā visai līdzīgs garadarbs(iepriekšējie, pirms RUUN, nav dzirdēti).
New Dawn varētu kļūt par biežu drillējamo gabalu vismaz man, ja vien atkal netraucētu tā tīrā vokāla partija. Bet tā, šķiet labākā albuma dziesma.
Visai klausāma manta.
0
Mani gan vairāk tie ķērkļi kretinē, kas galīgi nesapas ar mierīgo mūziku
0
man jo dienas, jo vairaak ieper šitais albumiņš. Vot bija pirms pāris dienām lietus, un tad kkur ejot/braucot pleijerī klausīties - uh, cik kaifīgi. Es jau gaidu viņu nākamo albumu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas