essentinal apmeklejums tur m/
0
pavideja ideja ka varetu aiziet uz esiti vispar so darbu daudz gribejies izdarit.
tad daudz matainie savacas un kopigi aiziet patuset konfliktus neuzsakt bet verot reakciju lidzi panemt kadus foto ja ari konflikti saktos tad tomer censties tureties blakus nevis uz visam malam lai tikai katru neaiztiek
lidzi varetu panemt kedes .
kerzus bet parejos atributus atstat majas.
vel varetu pakert kadu juristu lidzi kas apeletu pie ta ja nelaistu ieksa.
vel versija ka ejam pa bariniem.
velams to pasakumu apmeklet tada reize kad kads portals piem face.lv riko pasakumu
lai saldajiem butu trauma
nereti tur var pieteikties tapec tikai jasaregistre vesels bars ar kontiem un vares kadu atlaidi dabut.
jauki ja matainie budigi ari naktu tas vismaz konfliktu lautu risinat atrak
pozitivais no sa butu tads paraditu ka matainie uz ko traku ir spejigi
varetu kert adrenalinu
iemizot kadu saldo
patuset kluba kura tu nekad neesi tusejis jo viens
nebutu aizgajis
sameklet meitenes un dabut
pieverst meitenes musu ticibai
sakarigi padraiskoties ta
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
taa bija mana ideja, iet uz essential. un ljoti pretiigi, ka tu uzsaac shaadu teemu, to buutu ielicis es ar REAALIEM DATUMIEM un REAALIEM LAIKIEM, tu jebator!

moraalo kompensaaciju man!
0
principaa sanaak taakaa iet mekleet konfliktu ne?
0
un tu jebator nebija runa ne par kaadiem konfliktiem
esiitii ir dresskods kas buutu jaaieveero

tu piesaarnjo visu
ej prom!
0
davai, ejam. tikai tev būs jāuzsauc man gan ieeja, gan kautkāds alko no bāra (jo ripas jau tu nevari dabūt, vai ne?) + enerdžīdrinks (labāk, trīs gab.)
0
+ baltas kedas (ja būs dreskods, bikses un kreklu pats saštukos)
0
"iemizot kadu saldo
patuset kluba kura tu nekad neesi tusejis jo viens
nebutu aizgajis
sameklet meitenes un dabut
pieverst meitenes musu ticibai
sakarigi padraiskoties ta"

veciit, tava vieta ir Tvaika ielaa, un ja tu atnaaksi tad, kad mees ar nefolku organizesim esiishgaajienu, deformeeta tiks tava nevis saldo seja, man par tevi vairs pat smiekli nenaak, un tu zodz un paarveido manu ideju.
0
blja esiitii ripas piemet klaat pie mineraaluudens tajaa briidii kad tu mirkshkjini acis.
0
bet bobiju toch zheel.
0
es ieshu ar melniem skeitshuuziem, plataam bikseem un maiku ar kapuci, tipa oldskuulais reperis, matus sasieshu astiitee y0

veelreiz atvainojos par bibystyle, antiiks laptops
0
RR iesaku tad tev uzcept to detalizeto ar laikiem un ta
piedavaju sadarbibu

savas puses paspamosu face.lv alternativajiem par sito iespeju
domaju ka atradisies kas bus ar mieru nakt

†††

pec iespejas jau varetu no konflikta tureties talak tomer jarekinas ka tik vienkarsi nepienems tapec kadu kedi butu japanem lidzi
jo parasti daudzos klubos ir vieteja elite un ja nepazisti vari pa galvu dabut saja sakara es vel ievaktu zinas par to kas tur ko kontrole jo pazistu tusetajus kas tadus pasakumus trauce ar savu personas klatbutni

pakis vai kas teica ka metalisti izskatas draudigi tad nu varbut ir jaataisno si puse un japarada wigeriem ka tomer neesam isti apmierinati ar vinu eksistenci

nefolk ja tu doma nopietni tad vienkarsi organizejam tu savac savus elkus industrialus dodamies
0
damn nu labi es dirshu par deformeetaam sejaam, bet liekas, ka tu vispaar neko neuztver nopietni. ideja ir vienkaarshi iet izklaideeties uz esiiti, paarmainjas peec ejot nevis uz dziives atkriteeju un luzeru vietaam (tur Depo, Melnaa Piektdiena), bet dzives vinneetaaji, money, bitches and pink color - esiitis is yours.

un tak nac, ja gribi un laikus mees ar nefiiti un citiem sarunaasim arii bez tavas liidzdalibas, bet tur NEVIENS NEIET TAISĪT SŪDUS VAI KAUTIES. iet tieshi ar noluuku - juridiski klubaa, ja neizskatamies peec nekoptiem mezjonjiem, nav gluzji tiesiibas neielaist. tad nu visiem kopaa paseedeet rozaa diivaaninjos, izbaudiit progressive trance un dzert kokcikus vajadzeetu buut jauki.

un es buutu uztaisiijis normaalu teemu ar pilniigu info un laikiem. riebjas, ka tu nosper ideju un apliec ar saviem agresijas un naida pret citaadajiem suudiem.

0
taadaa klubaa kaa essential nedriikst vienkaarshi atnaakt kaads un piesist. tur ir apsardze, kurai jaadarbojas peec kodeksa. ja tu tur nevienam klaat neiesi un sejaa nedirsiisi vai negruustiisies, esmu 90% paarliecinaats, ka tevi tur neviens neaiztiks.
0
rr uz meness dzivo vai ka ?
apsardze kontrole kamera un pec tam pieradit vai tu nokriti vai tevi piesita ir loti gruti
pie tam ta inteligence ir graujosa
apsargi pat lielveikalos iedomajas ka ir baigie kingi
ir jau ari normala bet parsvara vainigs tas ka panemti neizglitoti kas tikai cieti rieksti
vislabakie apsargi cik pamanits sanak bijusie militaristi
a
0
smukāk būtu, RR, nevis taka oldksūlajam reperim, bet uzvalciņā. Gari mati un uzvalks un visas bitches būs tavas
0
un bobij, tu tiešām esi izkūkojis smadzenes
0
ja rr dzivo uz meness, tad bxxx uz urana
0
esiitis ir ok, vieniigi daarga shimga, blje

normaali, nodzen matus, kluusti par balto cilveeku, hops, uzvelc sievsiteejus, zilas, apspiileetas dzhinsas, skeitshuuzus ble, gaazes baloninju vai pirdienu gaazi panjem liidzi un izpuut tur - visas beibes buus taveejaas
0
no Bobija teksta rodas sajūta, ka viņš smagās mūzikas mīļotājus uzskata par kaut kādiem drausmiem kropļiem, ar kuriem biedēt "normālos" cilvēkus un vel radīt viņos traumu... un pie tam vel dabūt meitenes... tizlenis bļa, pa muti...
0
maukasrokas kas pie velna ir sievsiteeji?:D
0
a tad brutalie metalisti telo labos puikas
kadi jus liekuli esat
pretigi
0
kā jums Apple datori patīk?
0
Bobij, ja jau tu esi vizuāli smuks (atsaucoties uz vienu no taviem iepriekšējiem postiem), tad jau tu pats varētu tīri jauki iespraukties saldo pulkā.

Essentialā bijis neesmu, bet dzirdējis par šo esmu daudz. Un, cik saprotu, apsardzei ir tiesības tevi neielaist un viņiem nav jāpamato tas, kāpēc viņi tā. Tā ka tas tavs jurists (ja vien kāds ar tevi ielaidīsies) šeit būs bezpalīdzīgs.
Un domāju, ka apsardze gan jau tur ir uzdevumu augstumos. Kad sāksi skaldīt saldos, tad gan jau tevi izmetīs ārā kā korķi (ja vien apsardze paspēs līdz brīdim, kad saldie tevi būs pietesuši).

Ak jā, man trūkst pārliecības, ka tās kluba meitenes bariem spietos ap tevi kā ap medus podu. Ja tev kabatā nebūs biezs maks (kura eksistenci tavā gadījumā apšaubu), tad čiks vien sanāks...

Norvēģu Pāķi, es jau redzu, ka tev gribas tēmu nomainīt vai tamlīdzīgi, bet pēdējā laikā bobijs paliek tik...hm...dīvaini stulbs, ka es nespēju pretoties kārdinājumam te ko ierakstīt.
0
tev gan vienpuseji patik apskatit

Nu ar saldajiem man maz kopiga nav man tadas gejiskas gracijas un parsaulotas adas ja par arejo iet runa iekseji esmu labs un ja saldais ir labs tad iespejams esmu salds :D
es tak nezinu tikai nereti saldie ir parak koncentreti uz sevi un noteiktam drebem

tiesibas jau ir bet var pastrideties
un kautko sarunat
tas ir vienmer klubos

es nesaksu skaldit saldos tada nemaz nebija ideja drizak tuset pa bariniem ja vienam barinam rodas problema iesaistas parejie

cik tadam klubam var but apsardze ?
20 cilveku ?
ja mes busim kadi 50 ja turesimies kopa tad tiksim gala
gadijuma ja izsauc mentus tad protams neko neizdarisi tomer rezerves idejas pec deretu daziem pasedet parka un vaktet notiekoso

meitenes nak ari izklaideties ne tikai sponsorus meklet

ta ka formule ko citu
0
nu tad mainam tēmu!
ko mēs domājam par karuy gruzijā

xD
0
lol... tēma spārda
0
Rīgas Pašvaldības policijas Centra rajona darbinieki vakar, 20.augustā pulksten 12:26 saņēma informāciju no Vidzemes tirgus, kur tiekot pārdota čūska.
Ierodoties notikuma vietā, dežūrekipāžas darbinieki konstatēja, ka tirgus teritorijā kāda sieviete, kura tirgoja gailenes, zem tirdzniecības vietas letes bija novietojusi pārsegtu spaini, kurā atradās zalktis. Kā apliecināja apkārtējie, sieviete šo zalkti piedāvājusi pircējiem.
Sievietei, 1965.gadā dzimušajai Ingai, sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par tirdzniecību neatļautā vietā, kā arī sastādīts mantu un dokumentu izņemšanas protokols.
Pēc zināma laika pārdomām un sazināšanās ar dažādām institūcijām, zalkti pašvaldības policijas darbinieki nogādāja Rīgas Zooloģiskajā dārzā un nodeva veterinārārstei.
0
bobij cik no saviem soc akt plaaniem tu esi iistenojis?
0
"a tad brutalie metalisti telo labos puikas
kadi jus liekuli esat
pretigi"

zomg, cik tu esi debīls.
tu, lofatron, tevi ar ādeni tur neielaidīs.
tu maz sajēdz, ka var vienkārši aiziet uz Essential, lai iesmietu, padejotu pie tuc tuc un pavērotu rōzā čiksas darbībā, padzertu kokčikus un pasēdētu pie rōzā galdiem, tā teikt pamainītu melno ikdienu (ok, man ar melnumu nav nekāda sakara, tas tā, vidējais)

man nav jābūt liekulim, lai prikola pērc saģērbtos Esīša dresskodā, idiņ. tas, ka tava radošā doma un spēja varbūt nemaz tālāk par labajām ādenēm nesniedzas, ir cits jautājums. es nupat nopirku kļošenes, krc ir doma iet disko stilā. un doma ir būt reāli laipnam un labsirdīgam, lai tiešām tiktu iekšā, nevis ja kāds izdomātu

'areja zona skini sez aiz esisa iekseja zona parka sez melnie 200kgramigie metaljori ar savam 300kg babam a es no augsas ar snaipereni visu no augsas temeju un kontroleju tikmer viens iet ieksa sagerbies pretigs netirs cuka un ja vinu nelaiz tad saujam un fronte un lielgabali menti nacisti fasisti komunisti tresais pasaules kars ieroci nauda nazji atombumbas seenes halucinognei meitenes roza tikmer nemu es un augsa drazu jo esmu vizuali smuks vispar seksigs vispar es oaneju spoguli skatoties bet nesmu narciss bet vispar vis saldie janovac neko javara zupa a ne roltoni majas'

Vai es kādu attēloju? Nezinu. Es vienkārši izvērtēju, kā būtu, ja būtu, un ja būtu kāds, kurš tā raksta. Augstāk minētais teksts ir autora Arņa Bērziņa izdomas auglis.
0
"†††, šodien, plkst. 19:48 [Profils] [Link]
bobij cik no saviem soc akt plaaniem tu esi iistenojis?
"

domāju, ka nevienu, bet vismaz ir ĻOTI ĻOTI DAUDZ PLĀNU, un tas atsver to, ka nekas netiek realizēts.
0
"es tak nezinu tikai nereti saldie ir parak koncentreti uz sevi un noteiktam drebem
"

VĀU - KĀDS PASAULĪGS ATKLĀJUMS?
IZRĀDĀS, KA ESSENTIAL PUBLIKA PĀRSVARĀ NEKLAUSĀS METĀLU, STUDĒ NEVIS VĒSTURNIEKOS / FILOZOFOS VAI MĀKSLAS AKADĒMIJĀ / KULTŪRAS AKADĒMIJĀ, BET GAN BANKU UN BIEZNESA AUGSTKOLĀS!!!!111

IZRĀDĀS, KA VIŅI VAIRĀK DOMĀ PAR SAVU ĀRIENI, SEKOJOT MEINSTRĪMA VĒLMEI IZSKATĪTIES KRUTI UN STILĪGI, NEKĀ ATTĪSTĀS GARĪGI, LASA NĪČI UN REMARKU, SPRIEŽ PAR RELIĢIJĀM UN POLITISKAJĀM SITUĀCIJĀM, IZRĀDĀS VIŅI VIENKĀRŠI ŅEM RŌZĀ ČIKSAS UZ GULTU PAR PALIELĀKU SKAITU KOKTEIĻU, BIEZĀKU NAUDAS MAKU, STILĪGĀKU MAŠĪNU UN APARTMENTU RĪGĀ AR BONUSIEM BARSELONĀ UN MILĀNĀ!!!1111

IZRĀDĀS KA VIŅU DZĪVES MĒRĶI IR DRĪZĀK DABŪT KAUDZI NAUDAS UN DAUDZ BĀBU AR LEILĀM KRŪTĪM / DŽEKU, ČUFANU, PACANU, AR LIELIEM KRĀNIEM UN DAUDZ NAUDAS, NEVIS GŪT GARĪGU APSKAIDRĪBU!

IZRĀDĀS, KA DAŽĀM NO ESĪŠA TUSĒTĀJĀM NAV ĪSTO KRŪŠU, BET DAŽĀM ATKAL IR VIENKĀRŠI TĀS MĪKSTĀS LIETIŅAS, KURAS IELIEK, LAI KRŪTIS IZSKATĪTOS LIELĀKAS!!! :O

BOOOOOOBIJ
TU MANI AAAAAAAAAAAAAAAPSKAIDROJI
BEIDZOT
ES
KAUT
KO
ZINU
PALDIES TEV BOBIJ
MŪŽĪGS MINETS UN GRĀCIJAS
0
Un tagad analizējam tevi.
Pēc tā, ko es varu tikai nojaust, tavs stāsts ir šāds :

*tu esi bijis kaut kādā barā, kurā tev pasaka, ka nacisms ir labs.
*tu esi bijis kaut kādā barā, kurā tev pasaka, ka metāls ir zajebis
*skini ir draugi un viņi ir labi (laikam)
*tā kā metāls ir zajabis, tad jau jāparāda, ka klausies metālu, un obligāti jāģērbjas atbilstošajos stilos - melnas ādenes, melni zābaki, gari mati, utt.
*internetā var labi izteikties un dirst uz citiem, jo te tev neviens uzreiz pa muti pretī nedod.

Neapzināta iepōzēšana, manuprāt, ir ļaunāka par apzinātu pōzēšanu.
0
* saldie ir slikti
* citas rases pārstāvji ir slikti
* citādi domājošie ir slikti
* vispār domājošie ir slikti (gudri un jauki, bet tomēr PĀRĀK AGRESĪVI)

Diezgan stagnatiski.
0
Ja šāds pasākums notiks, vai drīkstēšu iet ar jums, kuces? :)
Tikai es nedzīvoju rīgā, bet ogrē.
man nepatīk dejot, nē, tas sax, bet man patīk palūrēt uz citiem dejojošajiem, jo no malas, manuprāt, tas izskatās komiski.

:0

vispār pirms stundas es biju pilnīgā agonijā, galva plīsa pušu un vēmu. Nē, es nebiju saindējies ar alkoholu, drīzāk gan ar krāsu.
0
Runci, tad tu man ieeju, ripas un enerģijas dzērienus uzsauksi, ja?
Apple datori... hm, kad strādāju izdevniecībā sen, biju jau pieradis, kas tāds Finder ir, vēl atceros, vot, bet nesen gan nācās atsvaidzināt atmiņu, kad iebāzu kaut ko tur usb, un aplauzties, proti, par faktu - ja kaut kas ir iebāzts, tad parādās uz desktopa, bet, ja neparādās - tātad tā nemaz nav/nevar nolasīt. manējo nevarēja :(
0
un vot es sākumā mēģināju tur tipa kaut ko tādu kā "My Computer" sameklēt :D :D :D
p.s. tā figņa bija 8GB SD karte. ne no fotoārprāta, ne tā debīlā Transcend karšu lasītāja (ja esi progresīvs, nepērc!) neatpazina :( :( :(
0
"sameklet meitenes un dabut
pieverst meitenes musu ticibai
padraiskotiies ta"

AHAHAHAHAHAHAHAHAs, BOBIJ,tu kmani nupat anovedi lrīdz aknuz krampjiem.
0
Nē, nopietni, kā tu tās meitenes meklēsi? DABŪSI?
*iedomājas Bobiju draiskojamies* MUAHAHAHA
0
0
tagad pardomas par to vai RR ir sizofrenija vai ari daudzi cilveki lieto so niku deretu ip paskatities
0
Man ir! (RR ir nefolka blakusprojekts, vari neko neskatīties)
0
p.s. Citi mani projekti truemetal.lv:
†††
marle (eks-zipaks, aizmirsu loginu)
chrislMl
decapitated
Intars
Chaos
Blade Of Darkness
Puuce
WrongTale
mazdels
mazais2
funerallady
Elizabethe
graver
Shamanic Dream
u
BigUgga
utt...
0
daudzi cilveeki lieto manu niku?
diemzjeel mana parole ir neatlauzjama, lofatron!

es vispaar nezinu no kaa tu to izspriedi, bet TEV NEVAR BUUT PAARDOMAS, JO TU NEMAAKI DOMAAT
0
!!!1
0
Bobij, bet tu esi ļauns.
Garumzīmes te ir ar alt y0
Šodien jau no ceturtā datora.
Ja tu esi iemācijies lasīt un raktīt, tad derētu apgūt starpposmus - informācijas apstrādi, domāšanu. Draudzīgie ieteikumi again. Bet tu mani reāli kaitini, tas ir reti, kad mani kāds forumā nokaitina.
0
bobij, nevajag trakot un uzreiz uz esiiti, saac ar kaadu mieriigaaku un zemaaka statusa iestaadiijumu ;)
0
Runci, - > www.freaknet.lv/index.php?sec=fr_fi...

Es bobiju pārstāju nopietni uztvert, kad sapratu, ka šim ir garīgi defekti. Iesaku tev to pašu. Tas pimpis pat velnu var nokaitināt.

"kas tas ir elle nav skinu un es gribu uz essential bet te ir pirts un ko man darit pirti kad te nav negeru ko varetu nosaut?"
0
Īsumā par sevi: esmu puisis kas dzivo rigaa!!! dzivoju/cino/macos(no sawam un citu kljudam kaa ari skolaa)/...
Meklē: mekleju sawu stilu !!! un protams draugus un it ipashi draudzenes(shiis musu planetas skaistuma iemiesojumus)
Nodarbošanās: skatit isuma par sewi... kad ir briws laicinjsh tad patik paslaistities!!!
Izklaidējos: tiekoties ar cilvekiem mana izklaide ir jauku cilveku klaatbutne(tas pat man ir sawa weida narkotikas) jo es waru pipet un nepiet bet man pec piepeshanas naw wajadzibas bet pec cilvekiem gan!!!
Mīļākās grupas, stili, dziesmas: tadu ir daudz(grupas) stila man naw tapec ceru ka kada butne man ieradis stilu!!!
0
zomg, to rakstiiji tu, mazais? :D

geogline, 2008-01-03
geoglinenogaye@yahoo.com
hello dear
my name is geogline nogaye,after going through your profile today at ( www.freaknet.lv) i really picked interest in you that i have decided that we should share our love,joy and happiness together .we all knows that in a true love, race,colour,religion and nationality has no bar.if you are also i nterested in me and wish we shall move further please contact me at my private e-mail address (geoglinenogaye@yahoo.com) so that i can send you my beautiful pictures.meanwhile have a nic e day while waiting for your reply.With love from me,
0
runci, diemzheel,nee.es gulgee ierakstiiju `bobijsxxx` un pastiijos kas pasaulee daraas.Globaalaas bobijizplatiishanaas probleemas. Turklaat, 2008. gada janvaarii -maz ticams
0
Bobij ejot uz Esīti neaizmirsti švammes. Runājot par tusēšanu klubos, čem hujova reizēm padirnēt saldo pasaulē. Man ir pāris draugi saldie un reizēm sanāk ar viņiem tāds variants un nav nemaz tik ļauni kā Bobijs iedomājas, būdams gatavs iet uz turieni meklēt kašķi. Enīvei ar brutal moshpit to nevar salīdzināt, bet tā ir patīkama pārmaiņa ikdienā. Alegorija, kurš teica, ka velni reizēm netusē debesīs, nepīpē ar Jēzu zāli un nejāj enģeļus?
0
Mani fascinē šeit esošā mīzelīgā pārliecība, ka jāiet barā utt.... Ja nebūsi mikstais tad aiziesi jebkur un dabūsi čikses kādas gribēsi, bet protams kādam jau obligāti vajag taisī cirku, jo laikam krāniņš pa īsu :D
0
Amm...

*paurbina degunu*

Nothing personal, it's just business...

*iztēlojas, ka ielaiž 6 lodes bobijam pierē*
0
Un bobij - aprobežotība nav tālu no pilnīga stulbuma
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas