Gada klauns
0
Sakarā ar to ka šis forums ir pārvērties par cirku, derētu ieviest šeit traīciju, katra gada beigās foruma apmeklētāji nobalso par to kurš viņuprāt šogad ir bijis gada klauns. Balvā gada klauns iegūst profila bildi, kurā ir attēlots klauns. Šo bildi viņš nespēj nomainīt līdz tiek notekts nākamā gada klauns :) Līz šī gada beigām vēl ir tālu, bet vajag paskatīties kā tauta atbalsta šo ideju un ja lielākā daļa būs par, tad lai Bigijs laikus sagatavo visu nepieciešamo, lai gada beigās atliktu tikai nobalsot.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:D ta jau citas nominācijas ar jāievieš
0
Un izvērtīsies sīva konkurence...
+1
Kā ar Karalieni un Karali, ak jā meža rūķi vēl bija. :D

Bobijs nepiedalas, viņš ir ārpus visām kategorijām.
0
atbalstu :D
0
0
bobijs uzvar abaas nominaacijaas (karalis&karaliene)
jo ir hermofrodiits

xD
0
Klauns hermofrodiits ar nosliecēm uz spamošanu
0
Reāli kandidāti ir kādi četri un par tiem jāievieš balsošana (CoF Blomē vietā) .
0
Es gan domāju, ka parastā balsošanas viet a jāliek miera, jo kurš gan tad būs žūrija, kas izvēlēsies tos kandidātus. Manuprāt katrā profilā vajadzētu ievietot "pogu" "Gada klauns". Un tā opcija pastāvētu tikai decembrī. 31. decembrī tieši pusnaktī, sākoties jaunajam gadam rezultāti kļūtu publicēti un iestātos sods/balva (kā kurš to uztvers). Ko sakat par šādu balsošanas sistēmu?
To Marle.
Nu nē Bobijam tieši jāpiedalās, es jau zinu par ko balsošu , ja pierunāsim Bigiju.
0
Nav vieglāk tasīt aptauju? Negribu pogu, fui pē te nav nekāds ankh.id un es negribētu, lai ir.
0
0
jaa, krievi .
0
Bļat , Hujņa jebanutaja kokajata :D

0
Īsts mēris :D
0
vot, atkal piesmeeju monitoru, a kompis ta nav mans. Kursh tiiriis?
0
Pag, šitas tāds jefiņš, bet Žirinovskis = TR000

www.youtube.com/watch?v=VGV25M2kpfM...

www.youtube.com/watch?v=fhA2v4HnarM...
0
zhirinovskis viens pretigs klauns
0
Vot, shito es liidz galam nenoskatiijos. Kaa jau teicu, kompis nav mans, buutu jamaksaa.
Riebjas.
0
Žiriks tas ir trOO :D
mums LV ar tādu vaidzētu
būtu vismaz interesantāk
0
krievu sieviešu basketbola izlase gan ir <3
0
Es domāt te visi ir gada klauni. Viens cirks te novācies, protams daži te ir PRO, bet vairāk vai mazāk visiem smadzeņu trauma.

Ok, man nē.
0
Nu ko, tauta, ta rikojām balsošanu?
0
Davai, es par Godmani
ja no foruma - mazais2
0
Nefolk, pēdējais brīdinājums.
0
Labi- nefolks arī ir klauns, tik viņš to dara apzināti ;P
0
Reku šitais ar interesants personāžs:
nargaroth.shaddai.name/en/
0
Es ar par mazo2 balsotu.
0
es viennoziimiigi par runci
veel kad vinjsh bobij stilaa raxta, tad vispaar ir fckn roflolrocxzftw
0
Īstenībā te sanāktu labs detektīvromāns ar noslieci uz zoofīliju. Visi trīs vienā personībā. Hmmm...
0
Runājot par pēdējo brīdinājumu, nāk prātā pamatskolas direktors - milzīgs, nedaudz lempīgs, biezām brillēm, bet labsirdīgs, kurš vienmēr vēdināja ar savu milzīgo un mazliet tuklo rādītāj-pirkstu, sacīdams: "Brīdinu pēdējo reizi". Protams, tas atkārtojās gadu no gada bez jebkādām redzamās vai jūtamām sekām. Lāga onka bija, nekā negatīva, arī cieņu bija izpelnījies, pretstatā dažiem citiem pedagōggiem.
0
:D
mazais2, es rakstu par tēmu un manās acīs tu esi teh klauns of here, kas ir?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas