silenced muuizika
0
cik es dzirdeeju diezgan pieredzeejushi muuzikji un diezgan kvalitatiiva muuzika...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
manuprat kvalitativa muzika. ta teikt ausim tikama
0
Lielās Latvijas smagās mūzikas cerības; citādi nepatieksi! Buņģieris vien ko vērts...
Un tagad draudzīgi aicinām viņus saņemties un kauč ko ātrāk ierakstīt... :)
0
Viņiem jau ir kaut kādi ieraksti, ja pareizos esmu nolādējis...
0
...un pie tam jau sen viņiem ieraksti. Un spēlē tiešām neslikti, vismaz ierakstos.
0
Man gan nekādus ierakstus nav izdevies atrast, bet dzīvajā tiešām bija labi.
0
man jau ir viena dziesma,tikai bez vokaala, ja kadam vajag, tad - www.mail.ru, log in - i_band, password - jackson, tur jau var noka4aat....
0
Man ir piecas dziesmas, bet bez nosaukumiem, cik es skatos, ka vajag būt vēl, jo savādāk tad numerācija ir visai jocīga. Starp citu visām dziesmām nav vokāls vismaz tām kuras ir man.
0
www.mail.ru log:sergey_misnik pass:qwerty , varbut viena no tiem bus musu jauna dziesma (ne vitas :)))
0
caur kaadu progu lai palaiz to *.ogg failu?
0
ja es iisto noka4aaju.......
0
winamp
0
neiet caur winamp... tipa palaizhas, bet tad saak kautko gruziit, uzraadaas ka dziesma ir 1.05 min gara, iegruzii un saak gruziit no jauna... taa vins var gruziities liidz bezgaliibai=]
0
hmm, otreiz iegruziijot neparaadijaas dziesmas laiks... laikam vispaar nepienjem formaatu...
0
OGG Worbis plugin for WinAmp :
ftp.zdnet.com/pub/private/sWlIB/g...
0
huijnja ir silenced muzika. kaut kas lidziigs machine head. tadas muzikas ir ljoti daudz pasaulee.
0
paldies dievam ka ne nekengarags vai urskumug :)
0
dead1 - broken link.....
0
0
Silenced nemaz nav origjinaali. Personiigi man nepatiik. :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas