Ķer kamēr pa lēto
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bliin, nav naudas pagaidam, alga bus 14.datuma. nevar kads nopirkt sev un vienu man es pec tam atpirksu pa 15ls vienu.
0
Hitler failed.
0
^ tāpat kā Napaljona kūka ... bet tas netraucē viņa biogrāfijas un memuārus štancēt

Pa 15 jau tu vislaik varēsi dabūt ..
0
due to poor execution
0
^^ tas bij turpinājums nefolka tekstam.
0
Bļ!
0
Ādolfiņam pat nebija videne pabeigta, bet piešķīra doktora grādu. Šižisms un spļaudīšanās viņam piemita :D :D
0
slima cilvēka murgi....
0
olo
zii hay
0
Novilku un mēģināju lasīt krieviski... Vēl tukšāka un garlaicīgāka grāmatele par tām Cēzara piezīmēm par Gallu karu. Par 8 Ls pavisam noteikti var iegādāties daudz kvalitatīvāku uz nagliņas karamo papīru...
0
Hitlera grāmatiņa nav nemaz tik interesanta, manuprāt. Sakarā ar ķipa referātu par načiem to palasīju. Vienk sviestains darbs, ja grib, tajā var iedziļināties, saprast - ne vienmēr, bet ir labākas lietas, kam veltīt savu brīvo laiku :)
0
Protams - atslodzei var palasīt Leonīda Brežņeva "Mazā Zeme"...
Un tad "Mein Kampf" liksies kā grāmata par Sprīdīti.
0
Liega tad jau kukurs par maz tevi ir ietekmejis..
ja nemaldos pirms 3 gadiem no Inkina pa 7ls pirku
0
Ne Tev spriest, cik daudz, cik tālu un cik dziļi Lops mani ietekmējis...
0
Infestus, ja atskaita Cēzara grāmatiņas pašslavinošo toni, tad grāmata ir okei, pats esmu vairākas reizes lasījis, vēstures studijām ideāla...! a Ā. Hitlers mana cīņa tiešām ir garlaicīga lasāmviela, bet vēl garlaicīgāks ir Nīčē ar savu :"Tā runāja Zaratrustra."
0
pusotru gadu zinams un tik unfriendly nevajag
0
Graver, "Zaratustra" jau nu noteikti ir, iespējams, nozīmīgākais, ko cilvēkveidīgais jelkad dabūjis gatavu. Cēzars... Par laimi, vēsturi studēt nav nācies, tamdēļ šitik poētisku lasāmvielu otrreiz dzīvē rokā neņemšu.
0
Bobij? Ar svecīti stāvēji klāt, ka visu tik labi zini? :D man paliek interesanti...
0
paprasi tak vinam pasam tas ka vins aizgaja savu celu to sakuma par nodevibu uzskatijam tomer lai nu ka domaju ka pratigi izdarija..
atceros ka sis meginaja sist kanti dunkelheit :D
0
saja joma tomer lai ari nesapratu ta cilveka domu gajienu
domaju ka vins ir viens no pozitivakajiem teliem tas ta visuma bez parmeribam un izpausmem jo cik nu atceros vinam bija nozimiga ideja nevis firera personibas kults
0
Hitlers bija spēcīgs demagogs- cik esmu lasījusi izvilkumus no šitās, tā secināju.

Manuprāt, parakāties vajag tādās sūdainās grāmatās- nevar uzvarēt diskusijā, ja nezin pretinieka argumentus.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas