Emilie Autumn 20.oct. MP
0
Pirmdien, 20.oktobrī,
izņēmuma kārtā, klubā “Melnā Piektdiena”
Jums ir iespēja skatīt neviennozīmīgi vērtētos
ASV industrial / metal gotus
EMILIE AUTUMN!
Iesildīs
spožaākie vietējie gothic / alternative pārstāvji
VIC ANSELMO
Sākums pl. 20.00
Klubs vaļā no pl. 19.00.

Ieeja Ls 10.

Biļetes koncerta dienā kluba kasē.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Johaidī, es i laimīgs.
Tiesa tur no metāla ne smakas, tas noteikti tika piekarināts, lai kāds nezinātājs matulis aizvilktos.

Es jau tur esmu!
0
Emilie Autumn kā inkvizīcija manām ausīm... nu i nah
0
Man jau patīk goticas ar bābiešu vokāliem, bet šito arī es nepārvāru.
0
da nu
0
Jā!!!!!!!!!!

(Heresy lēkā pa istabu un dungo "Dead is the new alive"...)

Forša gotu elektropopsa ar baroka elementiem. Emilie Autumn gan vairāk man šķiet māksliniece ar pavadošo sastāvu, nevis grupa - tā meiča izkliedz dvēseli, sataisa cirku un ideāli spēlē klavieres un vijoli... Es ir būt laimīgs pokemons.
0
Kāpēc pokemons?
Tad jau sanāk, lolz, ka arī visi Mensona klausītāji ir nosaucami par pokemoniem.
0
Vai tad nav? :D :D
0
Tik tālu jau esam nonākuši - kādreiz cilvēki protestēja, ka kāds viņus sauc par pokemoniem, nu jau protestē, kad kāds sevi par pokemonu nosauc. :D Nu ja jau ir, tad lai ir, pašam tak labāk zināms.
0
EA ir galīgā popsa - to klausīties ir maniakāls mazohisms.
0
Nu jā, popsa, bet kurš normāls cilvēks sevi ierobežo viena stila robežās? Lielākoties ir diapazons no viena garastāvokļa pola līdz otram, kurā tad nu iekļaujas vairāki mūzikas stili.

Intar - tā kā neesmu trve un man patīk daudzas galīgi un-trve lietas, saucu reizēm sevi par pokemonu. Piemēram, patīk šitā rozā eletropopsa ar gōtisko pieskaņu. Tam skuķim ir talants - pat ja riebjas viņas dziesmas, šaubos, vai kāds varētu ko sliktu pateikt par instrumentālajiem skaņdarbiem.

Par vārda "metālists" lietojumu mēs taču braucot uz Wacken vienojāmies ;)
0
industrial / metal - hahahahahahaha :)
0
Matainie lopi, bļaaaa \m/

Suki latiši, mļaaa \m/

P.S. Man ar popsa patīk - nupat noklausījos LAMBRETTA - akūni kapā !
0
ASV industrial / metal gotus
EMILIE AUTUMN!

Jajaja, bet tas info spārda... Emīlija ar visiem saviem kloniem. IZŅĒMUMA KĀRTĀ = wtf? & spožaākie pārstāvji (arī ar kloniem) ir tik spoži, ka ņihuja neesmu no viņas dzirdējis un arī nealkstu, ja godīgi, baigi pašcentriska tā padarīšana vispār, bet, ja jāizvēlas starp šo un neko, tad bļin I Want My Innocence Back!
0
aha, un jā jā, nav tur ne industrial, ne metal, saucas gan tipa victoriandustrial
taču meitene prātīga... nav divu domu
bet man labāk patīk, kamēr nedzied
kautkāda balss griezīga
bet es jau saprtou, ka ir jādzied
kā tad citādi, ar čīgāšanu vien par zvaigzni netapsi
bet vsp... ai labi neteikšu, viss, bučas <3
0
Būs atkal!
MySpeisā rakstīts 16.aprīlis, bet mājaslapā 30.martā.
+1
Viņu pie mums izvaroja vai ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas