Uzmini meldinju
0
... ko Origin panjeemushi par motiivu shitajam gabsim. Man kautkaa praats neliekas mieraa, ka esmu to kautkur dzirdeejis - tik nezinu vai tas no kaadas multenes vai klasikas fragments vai kur citur. Bet av miera kameer neesmu izdomaajis :D

www.youtube.com/watch?v=MIMW0aHN0ks...

Bet gabals meemi ieper \m/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neskatoties uz kvalitāti, baigā putra.
0
jooomajo
nu gabals pa mēmo... solists atsit Warpathu :D nu izcila dziesma, tas toč.

es nezinu, no kurienes kas ņemts gan. nu sākumā ir tāds hičkokisks elements, kad filmā kādam iet pakaļ ar asiņaino nazi, bet tu jau noteikti domā ko citu.
0
Nez, man neko pazīstamu neatgādināja. Bet šitais viņu jaunais albums vispār ir visai jēdzīgs, momentiem, kad sagribas kādus šitos tehniskos blasturbatorus, labi noder. Ievērtē arī jauno Hour of Penance - The Vile Conception; tev vajadzētu patikt.
0
Kan liekas, ka tur kautkaads kautkaada kanona motiivs. Nu ir kautkur dzirdeets, bet speeciigi nokovereets ... tabus dabuuju - jaasaak ljodziit pirksti, bet liidz sviipam paies vien kaads gads :D Labi, ka meegjinaat nav aizliegts.
Bet taa "blasturbeeshana" ir vien lielisk shtell. Man baisi patiik. m/
To Hour Of Penace riit ietesteeshu. Ehhh ... vajadzeetu beidzot "iegaadaat" arii peedeejo Hate Eternal.

P.S. Reku veelviens labucis.

www.youtube.com/watch?v=KM1yhU0dBFM...
0
Neko pazīstamu nesaklausīju.

Šitiem gan vieglāk atcerēties (komentus tik nevajag lasīt un MA meklēt):

www.youtube.com/watch?v=oHzUxNG__4Y...

www.youtube.com/watch?v=HhSyLkqvfPk...
0
muaahahaha - tie fermeru puikas vien tas pats muse ir :D

bet nu kaads abiem sakars ar tehnisko death ?
0
Pilnīgi nekāda. Bet ar "uzmini meldiņu" gan ...
0
nu nedaudz pec Dying fetusa izklausas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas