latviesu un krievu metala grup
-19
biju uz pedejo fresh blood secinaju ka vairakums no dalibniekiem ir krievi
protams lidz ar to krievu metalisti ka fani ir lielaka skaita ieradusies
nav jau ta ka man butu nepatika pret krieviem tomer zinamas iezimes ir
lielaka dala nesa arija kreklus kas liekas divaini tad vel lielai dalai ir numetalistu cieniga garuma mati :D
jebkura gadijuma gribetos jau lai vairak butu latviesu publikas
nepatik ka atnak grupa sak sevi krieviski pieteikt nepasaka nevienu vardu latviski un sak spelet
varbut vienkarsi aizspriedumu kads ir apkopojis cik tad jauno grupu no metala ir pec kontigenta vairak krievi neka latviesi ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
ceru, ka tu sūkājot aizrīsies.
-5
ej tu dirst ar saviem krieviem un latviešiem!
-10
ir doma so temu uzcept ari zemessargs.lv paskatisimies vai inteligence atskiras :D
+2
kāds tev sakars ar inteliģenci?
+2
es lasu gramatas a kads tev ?
+1
es situ visus, kas nav baltie cilvēki.
+3
kads ir apkopojis cik tad cilvēku no truemetal.lv ir pec kontigenta vairak idioti neka normālie ?
+2
bobi, kāda starpība cik gari mati? es bieži vien vispār uz liso nodzenu. pohuj
0
0
+4
Es gan būdama kosmopolītiska maita vairāk esmu aizdomājusies par metālu kā integrējošu un starpkultūru kontaktus veicinošu faktoru. Mūzika panāk, ka abas iedzīvotāju grupas kontaktējas un arī draudzējas, jo atrod kopīgo. Tas ir forši.
-3
bet zini reizem paverojot to publiku kura neciena valsts valodu nemaz negribas atrast ar viniem kontaktu
0
bet ta vispar ir ka heresy saka, mhmh, mhm un tad visus kaskjus par sapigajiem jautajumiem, starp krieviem un latviesjiem, latviesiem un krieviem, kautka tiek piekluset.
Protams ja nesadzeras un kautka sak atkal dirsties :D
+2
"numetalistu cieniga garuma mati" - cik gari ir tādi mati? Man šāds termins pazīstams nava. Jel izskaidro.
+2
Varbūt džeki tikko sākuši audzēt matus. Nu un tad? Vai ta pašam kādreiz nebija tādi mati kā ņūmetālistiem?

Ko tur var darīt, ja nevēlās runāt latviski. Atklāti sakot, ar dažiem ir labāk kontaktēties krieviski, nekā runāt latviski, jo tā latviešu valoda mēdz būt tik lauzīta, ka nekāda prieka. Man pret krievu tautības cilvēku nav aizspriedumu līdz brīdim, kamēr nekasās klāt bez iemesla. Un kopumā ņemot, krievu tautības cilvēki ir nedaudz atsaucīgāki par latviešiem. ( neiet runa par urlām :D :D )
+2
ahujeķ vecais trOO garmatainais bobijs m/
0
Ou, main got, kas par idiotu...
+3
Bobijs pats neciena valsts valodu jo plašsaziņas līdzekļos raksta gramatiski un ortogrāfiski nepareizi, kā arī nelieto mīkstinājuma zīmes un garumzīmes vispār.

Labāk, ka nerunā latviski un neraksta latviski, nekā kropļo latviešu valodu.
-2
darkfire nu tad varbut ir jaizaudze garaki vai ari japadoma ka nevajag iegadaties visus iespejamos metalistu atributus un citas lietas
lash nu kadi 15 cm ja nemaldos
ka agrak dunkelheit teica un tagad to ir iecinijies kolegis Igors tad gudri dirst nav malku cirst saja reize tad nu varbut ar pamatojumiem izsakiet savus uzbraucienus jauniesi un berni jeb tie kas berna prata
-1
heresy toties sarunajoties es censos laboties un runat cik vien labi vajag vienkarsi ir vietas neta kur ir aizliegta sazina latviesu
valoda ka ari piem guildcata es gluzi nevaru ar garumzimem drukat
es jau neprasu lai man izsniedz koncerta perfekta latviesu valoda uzrakstitu grupas biografiju un ari liriku kas starpcitu butu diezgan jauka lieta
-1
a heresy ir iedomiga dzejniece
-1
vienkarsi sads pasakums liekas apliecinajums tam ka pie mums sazinu dikte krievi nevis latviesi bet jabut jau otradi ne ta ?
+2
ieliec kadu komatu
-2
bigij uzcep edit funciiju tad ielksu
0
Bigijam varbūt Tavas kļūdas jālabo? Domā, tad raksti. Ja kas - Tev jebkurš filologs pateiks, ka valodas normatīvais pamats ir rakstu valoda. Ja Tu raksti kļūdaini, Tu nogalini valodas normu, ignorējot elementārāko gramatiku.

Un kādas gan tiesības čalim, kurš savulaik Blomē skraidija uzvilcis kreklu ar vīlēm uz āru, kritizēt citu izskatu? Iemācies beidzot adekvāti novērtēt sevi, pirms kritizē citus.
-2
cik atceros tu neesi filologs tikai toposhs tulks
tad tu uzskati ja es trumetala rakstu ar kludam tad man nav tiesibu baudit pasakumu latviesu valoda kas ari ir pieteikts ka Latvijas jauno grupu pasakumu nevis krievvalodigo
jauka nostaja ceru ka driz tu tiksi uz laimeszemi asv vai kadi citu zemi lai tev nav jasadzivo ar tadiem ka es kam nepatik ka sadas lietas notiek

heresy esi palikusi tada kaskiga
laikam jau mums kas ir neiedomajami par tevi nekrutaki lidz tevim netikt par to kreklu neatceros
ja nemaldos tas krekls bija tads kuram viles no abam pusem :D
0
Bobij! Varbūt savas problēmas ar heresy jaunkundzi vari nokārtot ārpus Truemetal.lv, jo savādāk visas tēmas, ko tu aizsāc, lai vai cik tizlas tās arī nebūtu, beigu beigās izvēršas par tukšu ūdens liešanu! Ir normāli krievi un ir tizli krievi, biežāk pat ir tizli latvieši, pats esmu izbaudījis, ka krievi ir daudz atsaucīgāki un pretimnākošāki! būtu arī , ko mācījies no mūsu slāvu brāļiem! he he:)
+2
Latviešu metālisti acīmredzot kūtrāki uz sevis parādīšanu publiski, negribas ticēt ka nespējīgāki radošajā ziņā. Un visai loģiski, ka krievu grupām, kas turklāt vēl dzied krieviski būs lielāks krievvalodīgo fanu pulks.
Un krievu valodai kā izteiksmej lirikā ir varens spēks, ja tas pat ietērpts smagā skanējumā un ar sulīgām ģitārām, daudz labāk iet pie sirds pat par angļu valodu, kur nu vēl latviešu valodu, bet nu tas gaumes jautājums.
Nu un jā pārējais tur ir baigais fufelis.
0
heresy pirma saka te lekties
tad jautajums kapec tiek pielauts ka tizli krievi uzstajas nepiesakot dziesmas valsts valoda ?
kur organizatoriskais elements ?
+1
Manuprāt, vienīgā problēma ir tur, ka bobijs ir viens no tiem retajiem ībļiem, kas pa šiem gadiem nav bijis spējīgs kaut cik iemācīties krievu valodu, un tas viņam dzen mazvērtības kompleksus. Patriotisms bobiju tik ļoti neinteresē, drīzāk tas, ka latviešu valoda ir vienīgā, ko viņš ir kaut cik spējīgs saprast. Pietiekams iemesls, lai izgāztu te savas nebeidzamās caurejas :)

Nu, kom on, tas taču ir bonusņiks, ka mums ir krievi. Neizbēgami var iemācīties vairāk par vienu valodu. Skolā nāk vēl divas svešvalodas,- psc ir! Aizbrauc uz ārzemēm un visi brīnas - `eu, tu runā četrā valodās?!`
+4
"lielaka dala nesa arija kreklus kas liekas divaini"

- jā, tas ir tikpat dīvaini, kā tas, ka lielākā daļa latviešu publikas nēsā Skyforger kreklus.

"tad vel lielai dalai ir numetalistu cieniga garuma mati :D"

-Pirmkārt, ņūmetālistiem tipiskākā pričene ir dredi, nevis kaut kāds konkrēts matu garums. Otrkārt, ļoti daudziem tr00 metaļoriem ir īsi mati vai tādu nav nemaz (ar Dickinsonu un Halfordu priekšgalā). To, ka tam tāpat nav nekādas nozīmes, es nemaz negaidu, ka tu sapratīsi.

"darkfire nu tad varbut ir jaizaudze garaki vai ari japadoma ka nevajag iegadaties visus iespejamos metalistu atributus un citas lietas"

- :D Tātad, kamēr nav izaudzēti pietiekami gari mati (cik tas nez būtu?) mati, uz koncertiem nav brīv iet, kā arī nav brīv iegādāties "visus iespējamos metālistu atribūtus" (atkal, kas tad nez būtu tie strikti metālistu atribūti?). Varētu padomāt, ka atribūtu jel kādreiz kādu ir padarījuši par to, kas viņš nav.

"kads ir apkopojis cik tad jauno grupu no metala ir pec kontigenta vairak krievi neka latviesi ?"

"bigij uzcep edit funciiju tad ielksu"

"es jau neprasu lai man izsniedz koncerta perfekta latviesu valoda uzrakstitu grupas biografiju un ari liriku kas starpcitu butu diezgan jauka lieta"

- tad jau sanāk, ka principā prasi gan, tāpat kā visu iepriekšminēto. Protams, ka visi tā vien tvīkst pēc tā, lai tev visos iespējamos veidos pakalpotu.

F.O.A.D.
+1
Es neeju ne uz vienu koncertu kur grupā ir kaut viens krievs vai pasarg dievs visa grupa ir slāvi. Principa pēc!
Par tīru Latviju, tīru metālu un nēkādus slāvus!

www.visulatvijai.lv

Tavs inteliģents :*
0
*un, sparotams, pie slāviem tiek pieskaitīti arī visi ļaudis ar slāviskiem uzvārdiem.
0
Viennozīmīgi! Tapēc Ir jāpārlasa visa bandu liste ar vārdiem un uzvārdiem!
+2
un vēl jo vairāk,nedod dievs, ka uzvārda iskaņā būs:
~mans
~ics

tad vispār grupa ir jāizolē no abiedrības!
+1
Piedodiet; bet tas viss ir tik ne no šīs pasaules, ka es nenoturējos un saliku visur Bobijam plusus :)
0
Kārtējo reizi gardi izsmejos, lasot bobija gudrās runas! :)
0
Drizak atrunas par pasa stulbo temu :D
+3
vai vai cik jus te esat gudri varat iet dirst :@
0
boooobijjjj :***************

~~~~~~~~::::::*******
+2
Nopietni atbildēt uz jautājumu, kuri ir vairāk, nav grūti. Ja skaitam, ka latvieši un krievi Latvijā, rupji ņemot, ir 50/50, tad, domājams, ka arī subkultūrās viņi un viņu spējas ir +/- 50/50. Un smagā mūzika jau nu, piedod atvaino, ir tā, kas cilvēkus, nevis šķiro pa asinsgrupām, bet, vieno, pēc pavisam citiem kritērijiem. (Vismaz tā tam būtu jābut, manuprāt)

Esmu jau aizmirsis kā komati jāliek, lasot tavus tekstus, bobij..
0
Klausījos Ārijas - Pēdējo saulrietu un sagribējās vēl kautko no krieviem paklausīties šādā garā, bet nu negribās filtrēt cauri visas tās bandas, kas iekš last.fm parādās.

Varbūt kāds var ieteikt kautko tikpat uz močiem un alu tendētu no tās puses?
+3
Motārokker!

В саркофаге умереть не дай
В мире бренном здесь один приют
Кровь за кровь - безбожный рай
Содом платит нам

Оседлай железного коня
В колеснице призрак зверя ждёт
Разорви на части, жги меня!
Вспышка света, взрыв...

Гремя подземным раскатом,
Слуги ада спешат
В ночь на колёсах смерти -
Моторокер-отр
0
Jopt... aprāva mani...
+1
Tas Korozijas Motoroker bija soundtraks šitajam roļikam par rokeriem un to kā iet bojā cilvēki. Bet nu te ir nedaudz pamainīts muzikālais noformējums.

www.youtube.com/watch?v=K_t82bz7GSw...
0
hehe ... klonu kari :D
Tā jau bija tajā padomijā - pāris moto zortes un alles.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas