Grind jaunumi [2008]
0
Pēdējie labumi, kurus esmu uzgājis, varbūt kāds ar ir ko labu uzgājis ta padalās

Tātad nevaru paiet garām jaunajam Jig-Ai albim KAtana orgy ... ekselents goregrind 2008 gada reliize super ... šogad Brutal assaultā redzēju baigais 3 tenoru blieziens :D

loadown.blogspot.com/2008/07/jig-ai-kata...

šaudien manas ausis atklāja jauno Gronibard nu ļoti labi iet iekšā, kā jau gronibard-viegli klausāms un ar piesātinātu humoru

disv3.blogspot.com/search/label/*Groni...

Tā no tiek, kuri masē un kačā

disv3.blogspot.com/search/label/*Drown...

šiziskāku slammu nesmu dzirdējis par viņiem

un tad protams skaistākais Guttural vokāls ever -

disv3.blogspot.com/2008/10/disfiguring...

un no Kosmodromiskajiem grindiniekiem pēdējais kas njiprs likas ir šis

disv3.blogspot.com/2008/10/i-built-cro...

visiem šiem linkiem ir iespēja uzreiz novilkt albi kā arii myspacā ielūkoties, kas tie tādi ir :)

aa arii tie The Berzerker jaunu albi tikko izlaida-rezdeju sogad Brutal assaultaa... nepatika .. taa drobene parāk asa likas /// :D

m/

P.S gaidu kad iznāks Deathklok otrās sezonas albis tas ir True vienkārši (šis nav grind)

arms-music.blogspot.com/2007/10/deathklok-d...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja neskaita Seborrhea, neko jēdzīgu neesmu dzirdējis :D

Pāris nesliktu Death-Grind dzirdēju, bet tie laikam neskaitās ...

No vecā stafa neslikts bija LAKUPAAVI - www.metal-archives.com/band.php?id=48958... . Tā notiek, ja Moonsorrow džeki sadzeras un šie paliek garlaicīgi garajos polārzonas vakaros.
0
noiets etaps taa Seboreja ( vismaz man :D )

bac atkal tas myspace playeris gluko nespelee dziesmas... ehh majas ievertesu tos Laukupaavi :D

Taads nosaukums :D LOL Latiešu versija būtu Ūpisdīķī...

m/
0
Ass Burners - Tears From Your Ass
0
:D Labs nosaukums

Lukupaavi toč to nozīmē ? Apskatot šo foto MA, tam ir viegli noticēt. A man Opera to jauno MySpace huiņu neņem pretī.
0
Var novilkt šeitan (pilnīgi oficiāli): www.moonsorrow.com/2005/raahraahblaah/...
0
eu mindža, drīz varēsim iesakņoties >:)
0
uiii tas 'Katatana Orgy' galīgi mīksts ir salīdzinoši ar viņu pirmo albumu!

Bet nu lai vai ka nesen uzgaju tādus 'The Day Everything Became Nothing' un arī 2008 gada albis, ar nu ļoti orģinālu nosaukumu 'Brutal':D bet nu kačīgs un pirmitīvs nejēgā :))
0
"nesen uzgaju tādus 'The Day Everything Became Nothing' un arī 2008 gada albis, ar nu ļoti orģinālu nosaukumu 'Brutal'"
eu blin, kur atradi? tie ir labie man tikai kautkads vecaks albis, bet tas ari bija forss
0
nu tad ieskaties e-pastā
0
Yaa Kristapson parādīsim metālu :D

a par tiem 'The Day Everything Became Nothing' sen jau zināmi ... Austrāļi ... tīri neko jāteic /// patikās viņiem no vecās relīzes tas EP vai minialbūms ... kurā ir Satiricon kovers :D

aa vēl no austrāļiem labs ir tas FUCK ... Im dead ! [labs nosaukums :D ] cik zinu ta viņi nomainīt nosaukumu taisījas grupai un kaut kad laist jauno albi ārā ... vispār jāpačeko, kas šamajiem jauns myspacā

m/
0
a man pēdējā laika atklājums tīri jaukais ir
JESUS AIN'T IN POLAND
http(s?)://www.myspace.com...

tie kam patīk napalm death, nasum utml, bišj oldskūlīgāki džeķi, šis ar patiks.
0
bļe nolažoju ar linku
www.myspace.com/jesusainti...
0
aj nu paši atradīsīet, es nejēdzu kā tas te jādara :D
0
Nu kā var nesaprast...
en.wikipedia.org/wiki/Regular_expres...
+1
Enthrallment. Bulgāru dettgrinds. Nekas īpašs, bet tīri ok.

www.youtube.com/watch?v=uSMyrNn9jgw...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
atmoda
BigUgga
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas