Atkal uz veikalu.
-2
Gribēju prasīt kurš i-veikals vissātrāk piegādā diskus?
Jeb labāk pasūtīt Randomā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.ebay.com
ir gandriiz vai viss!
-1
Vai nav pajāt ātrumu ? Galvenais ka atnāk tieši tas kas pasūtīts un darba kārtībā.

Pasūsīt var arī Unisonā (Ģertrūdes ielā pie Barona Centra).
-3
Man intresē ātrums, jo ko tad tur var Cd saplēst, nu ok vāciņš ieplīsīs, nomainīs.
Ta jau laikam Randomā būs jāpvaicājas. Ja nervi neisturēs nokačāšu.
+2
Randomā tak ceņņiks nenormāls.

Bet ja ātrāk tad:
1.tepat no evildist vai aghast(3-4 dienas)
2.Vācija,Anglija(apmēram nedēļa)
3.ASV,Krievija (2-4 nedēļas).

ā un no Lietuvas,Igaunijas arī dienas 4-as

Drīkst uzminēšu ko grib marle sūtīt? Catamenia - VIII - The Time Unchained

0
Cik mēs gudri. :D
0
Pagaidām izskatās ka visātrāk būs šeit www.nuclearblast.de/showShopProductDeta...
+ vēl shippings kādi 3 vai 4 euro
0
WTF?: Shipping: 28.00 €
0
^^^ šipings ar DHL, paka līdz 30 kg :)
NB ir pie dirsas tādi klienti, kas 1 cd grib pasūtīt.
0
Man no Amazon.co.uk pēdējoreiz paka 3 dienu laikā atnāca... Bet nu droši vien, ka atkarīgs arī no tā, vai produkts gana populārs, lai pastāvīgi būtu uz vietas...
+5
es tev varu diskaa iecept pa samaksu ....ko tev vajag ?
+1
"ko tad tur var Cd saplēst, nu ok vāciņš ieplīsīs, nomainīs."

ja kārtīgi lauž, var jau arī pašu disku salauzt :D Bet reālāks ir vraiants, ka aplūzt tie mazies plastmasas sūdiņi viducī, uz kāripulis spraužas virsū; un tie var tikt zem diska un saskrāpēt to. Man viens tāds gadījums bija. Laikam gan jau arī tas nav pārāk biežs tomēr.
0
Te vēl var sūtīt www.napalmrecords.com/product_info.php?pr...
Vismaz šī gada aprīlī shipping tochna bija 4 euro
0
marle, vakar, plkst. 13:13
"Ja nervi neisturēs nokačāšu."

Tu pasūti CD kuru nemaz neesi dzirdējis ?! Tā gan ir naudas izšķiešana ...
0
Bet ja novlek iepriekš tad jau zūd jēga īsti pirkt, jo tev jau tā manta ir. Paliek tik tas CD spēks, kuru pārsvarā atspēko nauda.
0
Njā, naudiņa, no kuras (varbūt) kādu santīmu grupa dabū. Un bonusā samērā glīts plasmasas un papīra apkopojums, nevis nullīšu un vieninieciņu čupiņa kautkur "Jebal ku labs" direktorijā ...
0
es izmantoju wmp11 library. nu tur baigi smuki var salikt i albuma vāciņa bildi, gan tekstus, gan citu info. kad skan kāds albums, tad attiecīgi rāda albuma vāciņu utt. nu gandrīz kā cd turēt rokā;)
0
Hm, tas atsūtīšanas ātrums tiešām šķiet otršķirīgs (protams, ja vien neiestrēgst uz kādu mēnesi.) Daudz vairāk no svara ir disku un piegādes cenas... Tādā vīzē, ja kāds vēlas ko iegādāties, ļoti svētīgi var izrādīties ielūkoties šajā vietnē:
shop.mystic-arts.info/distro.php...
Viņiem tur šobrīd ir lielā izpārdošana - ap 30% atlaides kādiem 2000 diskiem (tagadējā cena - vidēji EUR 7.50 gabalā). Tiesa gan, viņi pārsvarā uz black metal ir specializējušies..
0
Ja manas mp3 pleijeris pie instalācijas neprasītu WMP>9, tad man tā sūda vispār kompī nebūtu
+2
To virtuālo vāciņu sajūta ne tuvu nelīdzinās tai sajūtai, kad turi rokās īstu disku ar visiem bukletiņiem, grupas pateicību cilvēkiem utt. Jā, varbūt grupa no tā diska cenas neko daudz nedabū, bet ja mēs visi šitā domāsim, tad grupa točna neko nenopelnīs.
0
Pilnīgi piekrītu darkfirelv.
0
nu par šito tēmu nav vērts strīdēties
0
Trīs dienu laikā no www.napalmrecords.com atnāca ar Airmailu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas