UNLEASHED in Baltic States
+5
Bļāviens!!!!

Swedish death metal veterans UNLEASHED will team up with BELPHEGOR and DEVIAN for a tour of the Baltic States, dubbed Hammer Battalion North Tour 2009. Exact cities and dates will be announced soon.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
my warriors scream for me, death metal victory
0
mājas lapā viss viņiem saplānots līdz 7. decembrim, tālāk tukšums, izņemot vienu festivālu februārī un augustā
0
cik sapratu, tad varam gaidīt februāra beigās vai marta sākumā.
0
m/ m/ m/
0
YEEEEEEEEEEEEAH!
0
ahhrgghgrrghr METAL!!! hehē super acis spīd kā vellam :D
0
Death Metal No Compromise \m/
būs zvērā
0
ui, vot šitā ir banda, kuru nekad neesmu sapratis. Man viņi kaut kā škiet vienkārši labi paēduši džeki, kas varētu būt lieliski apsargi, hokejisti vai kaut kas tamlīdzīgs, bet kļūdas pēc paņēmuši rokās ģitāras un pat izdevuši vairākus albumus, un brīnumainā kārtā turpina izdot vēl šobaltdien, un vēl jo brīnumainākā kārtā no visām, tiek uzņemti ar plašu atsaucību. Savādi...

P.S. es viņreiz biju diezgan konkrēti vīlies, ka biju iztērējis to latiņu par to kaseti. Un beigās vēl izrādījās, ka sievietei mētājās oriģinālais CD. Jā, man mājās ir oriģinālais Unleashed CD, pirkts Zviedrijā. Karoč, murgs kaut kāds.

P.P.S. Pēc šitā uzrakstīšanas gribās izlogoties un nomazgāt rokas.
0
nu nez kas tev tur nepatīk, solīda oldksūlā detuha
0
Across the open sea ir viens no klasiski labākajiem 4ever, laikam būs jāaizvelkas
0
Tas ir pizdec, lēnie igauņi atkal mūs apsteiguši.
Izskatās ka Baltijas tūre aprobežosies tik ar Igauniju 27.februārī

www.belphegor.at/present.htm...
www.devian.se/tours.html#tours...
www.devian.se/images/Tour09-Unlea...

Unleashed lapā gan rakstīts ka tūre sākas 25.februārī.
+1
Nu tas 25. vēl dod kādu cerību. Iepšejams, ka nav ar leišiem un letiņiem vēl oficiāla vienošanās vai kaut kā tā. Vēl, protams, var gadīties, ka Latvijas koncerts ir paredzēts 29. vai 30. februārī...
0
Ui, ka sāku atcerēties visus tos kolosālos 30. februāra koncertus... mmmmm.... īpaši Death koncis 2004. gada 30.02. Pakaviņā....
0
fakk, abloms
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BladeOfDarkness
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas