Dessert
0
www.metal-archives.com/band.php?id=3540259...

Kāds var par šitādiem ko vairāk pastāstīt?
Klausos, ir tā tīri ok.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mp3 viegli dabūt? LV dc hubos atrast var?
Ja ne, tad varbūt būšu spiests palūgt, lai atsūti.
0
Metālarkaivos zem profila ir saite, kur var novilkt laikam viņu vienīgo relīzi "Rockin' from Riga" (1990).
0
Nu ieraksta kvalitāte ir ok. Kas visiem pēdējā laikā uznācis, meklē te 90`to sākuma glaim rock LV muzonu?
0
Viesuli, grāb, kamēr vari. Pēc 5 gadiem varbūt vispār neko nedabūsi.
Savulaik tēvs iekš DC bija šo to savilcis, tagad nekā no tā nav. Ja parādās, tad reti.
0
Varu tikai pastāstīt, ka arī viņiem arhīvos uzgrūdos. Un tiešām smukiņi.
0
Droši vien būtu jāmeklē Kl. Vāveres "Latviešu roka enciklopēdijā" .
0
Lai arī man hevītis ne pārāk, bet nu paklausījos šo un ... cepuri nost. Lieliski skanošs veikums.
0
Tikai pēdējais gabsīts pārāk evil.
0
man nesanāk tās dziesmas novilkt no tā www.metalrus.ru/plug-e-files-c-dess...
Uzspiežot uz dziesmas nosaukumu man atverās lapa ar quick time playeri un dziesma vienkārši skan. a kā saglabāt?
0
Klikšķini ar labo uz dziesmas nosaukuma un ņem 'download'.
+1
save link as... ?
0
ā, jā. Firefox fiška..
0
Bļāviens, bet "Rockin' From Riga" ir spēcīgs gabals, kas man nezkāpēc nedaudz atsit Aironu (sorry, Meidenu) "Weekend Warrior" (tik plaģiāts toč' nav, jo pirmais iznāca 1990, a otrais - 1992).

Jautājums - kāpēc es par šitādu blici neko līdz šim nebiju dzirdējis?
0
Neizdibināmi ir tā kunga ceļi.
+1
Dessert uzstājās Jūrmala-93, kad es tai festivālā strādāju. Mani diezgan pārsteidza konkrēti no imidža puses - varēja redzēt, ka džeki ir sirsnīgi ņēmuši pie sirds ārzemju grupu šovus.

Ēriks Budēvics pēc tam dziedāja duetā Hameleoni - nu, šlāgerdisko Modern Talking pakaļdarinātājos.
0
wow, wtf? esmu vienā korī ar to tipu dziedājis! :D
0
0
pacan idjot na uspehu!
0
O, iekš Dessert ir dziedājis Budēvics? Tad jau būs jāklausās, tam kadram tak ir diža rīkle.
0
Budēvics ir tas tips uz vāka pašā labajā pusē, ar sarkano jaķeli.
0
Simpātisks vīrietis
0
nu manās acīs viņš savu reputāciju ar tiem Hameleoniem ir sapisis uz neatgriešanos.
0
Gluži manas domas.
0
Tomēr labāk, ka viņš ir taisījis Dessert un Hameleonus, nekā, ja nebūtu taisījis neko.
0
Protams, var jau arī saprast. Neatkarības sākumā gāja grūti un katrs rīkojās kā var. Vien žēl talanta, kam tādos Hameleonos nolemta iznīcība.
Runā, ka Krīzes vokālists nesen esot redzēts kādā šlāgeraptaujā.
Tā ka ne jau Budēvics tāds vienīgais.
0
nu, es tak Wiki uzrakstīju :) Māris ar Neptūan ģitāristu izveidoja šlāgerkapelu "La-la", un izdeva vismaz divas kasetes.

Pirms vairākiem gadiem redzēju, ka Māris strādā Krasta Lido, viņš tur bija atbildīgais par mūziku (ja vien to var nosaukt par mūziku...)

Es teiktu, ka tas ir baigi. Viņam bija pamatīga rīkle.
0
Nevarētu teikt, ka man šis asociētos ar Iron Maiden, bet nu jo vairāk klausās, jo vairāk patīkas!
0
Principā jau neteicu, ka viņi asociētos ar IM. Tik tā viena gabala viens rifs radīja asociācijas. :)
0
Zinātniski pierādīts fakc: mūsdienās 85% heavy metal grupu asociējas ar IM, 77% black metal grupu - ar Darkthrone un 82% death metal darboņu - ar Morbid Angel. :)

Par tādu Latvijas grupu nekad pat dzirdējis nebiju. Pārāk jauns esmu.
Mans pilnīgi nezināmais un no visdziļākās pagrīdes izrautais hevī metāl atklājums pirms kāda mēneša bija vācu Gravestone.

Re, kur gabals "Creating a monster"
www.youtube.com/watch?v=LVGWmacSKRE...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas