humors :P /forumu slegs
-7
skatos draugos pienak sada vestule
Sveiks, izņem lūdzu āra no šejienes manu vārdu uzvārdu metal. ...
No: Ernests Vaga (boon.lv)
Sveiks,
izņem lūdzu āra no šejienes manu vārdu uzvārdu
metal.id.lv/forum/100441/
Būtu labāk, ka vispār aizvāktu to visu rakstu, nav smuki bez citu piekrišanas pārpublicēt

Re[1]: Sveiks,izņem lūdzu āra no šejienes manu vārdu ...
Kam: Ernests Vaga (boon.lv)
nevaru palidzet jo lieta tada ka tas forums ir slavens ar to ka praktiski cenzura nepastav un ir loti jamotive lai kautko aizvaktu nezinu varbut ja tu uzsauksi kasti uzavas bigijam tad vins aizvaks
tapec jau es ari to temu tur liku lai nepazud

Re[2]: Sveiks,izņem lūdzu āra no šejienes manu vārdu ...
No: Ernests Vaga (boon.lv)
Nu vispār varu palikt tīri riebīgs, un slavenais forums var nejauši aizvērties:(
Kas ir Bigijs?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Omg, nu cik var taisīt šitādus marazmus. Tu ar savu Ernestu vari runāt traukos vai dajebkur, kur esi reģistrējies, nav obligāti to iespamot te.
Un iemācies rakstīt. 5klasnieki raksta gan sakarīgāk, gan vismaz komatu pirms "bet" ieliek.
PUnktu teikuma beigās liek jau 1. klasē.
-8
nu vins pirmais atrakstija vienkarsi likas smiekligi dazu cilveku iedomiba ja negrib lai tevi cite tad nevaj izteikties foruma
0
hmmm... kas gan ir tas Bigijs...? :D
-5
Aizmirsi pārējo..

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
gribetu gan redzet ka tu panaksi ka tas forums aizversies :D
aiz ta foruma stav tada aizmugure ka tev slikti paliks ja saleksies kautvai par piemeru owners ir bijusais hackers.lv ovners piedevam vel diezgan populara persona sava joma par kuru iestaties ir gatavi loti daudzi cilveki

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
ne :D
vispar es par tavu satraukumu uzrakstiju temu

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Tā ir necieņa pret cilvēkiem

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
bet tu izklausies tik naivs :D
zini valsts birokratija pret cilvekiem un musu algas vot ta ir neciena :D
ja tu ko poste kada foruma tev ir jasaprot ka to ko tu raksti var kads citet kadam savam rakstam

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Kā tad mans naivums izpaužas?!
Nepāradresē visu uz kaut kādu birokrātiju. Runāju konkrēti par tavu necieņu pret cilvēkiem.

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
tas ka tu iedomajies ka tev pienakas nezkada ciena un atzisana no malas liecies tads jauns naivs kristietis :D
starpcitu es tikai citeju tekstu ar komentariem kurus no imga velak aizvaca cenzuru milosie cilveki
un tas ko es citeju bija ilmara rakstitais ne mans es jau sen esmu img blokets par to ka pateicu vienu otru specigu patiesu vardu
img jau nepatik patiesiba tadi korumpeti pedofiliski kristiesi tur vadiba sezh
nav jau nekads brinums katolu baznica tak slavena ar priesteriem pedofiliem

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Par kādu atzīšanu iet runa?! Tā ir vnk necieņa pret cilvēkiem, un nekas vairāk.
Un kāda starpība kas kur sēž?! Tas nu nekādi nav saistīts ar to pārkopēto diskusiju, vārdus varēji vismaz nomainīt.
Tāda attieksme no tavas puses nav nekas labāks par korumpēto baznīcu.
Starp citu, kāpēc taj forumā neierakstīji savu vārdu?! Sakautrējies?:)

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
ciena ir janopelna interneta vide to nopelna ar loti argumentetu viedokli vai ari citam specigam izpausmem
un citesana netiek uztverta ka neciena
tas ka tu to ta uztver nu man zel nevaru tev palidzet jo daudzi cilveki ieskaitot mani to neuztver ka necienu
zini ja es mekletu visu kas izrada necienu pret mani varetu prata sajukt vajag vienkarsi par to nedomat.
ir gan starpiba jo tas forums tadejadie piesedz meslus un mana cilvekus kuri iedomajas ka viss tiesam ir tik svets ka pasniedz sevi.
es tikai kopeju jau rakstito tev vajadzetu ilmaram piesieties kapec vins nav vardus mainijis!!!
bet sada prakse nenotiek jo lai uztvertu uzsvaru ir jaraksta uzraditas identitates.
kura foruma rakstit isto vardu ?
nu tas man ir vecs niks un tur nemaz nevar nomainit niku pret vardu un man tiri labi der
un es nekautrejos no sava viedokla cik nu tas nekaite manam telam

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Citāts:"ciena ir janopelna interneta vide to nopelna ar loti argumentetu viedokli vai ari citam specigam izpausmem"
O, interneta vidē ir jānopelna cieņa!! Šādā veidā?!
Ierosinu atvērt diskusiju tēmu taj pašā forumā: Vai šādā veidā - pārkopējot diskusijas no cita foruma, vai tā var izpelnīties cieņu!! Ko saki?
Citāts:"un es nekautrejos no sava viedokla cik nu tas nekaite manam telam" - :D:D:D:D:D
Un tas nav tavs viedoklis, tās ir pārkopētas diskusijas, kuras autoriem neprasīji, vai drīkst pārkopēt. Tā ir necieņa pret šiem cilvēkiem.

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
nu te te platies ka es neizturos ar cienu
redzi man bijis nebijis vai tu cieni vai necieni mani es tevi pat nepazistu
tev ir jaizpelnas ciena ja ko velies panakt
tu jau te man saki rakstit lai es ko daru.
tu tiesam esi idiots
kas tu iedomajies ka cilveki kas cite citus cilvekus vienmer raksta viniem ? :D

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Šitā komentārs "aBoRtA_AtLiEkA, 19. novembrī, plkst. 14:11"
/forum/100441/
Patiesa cieņas izpausme:D:D:D

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Un šitais komentārs
"dzelzsgriezeejs(, 22. novembrī, plkst. 03:10" :D:D:D:D
Domāju, ka būs tur jāpiereģistrējas, tīri lādzīgs forums:)

Kam: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
Varētu piekrist
"mazais2, 21. novembrī, plkst. 13:48" :D:D

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
nu lai jau izsakas kas ta man :D
man ir pie vienas vietas ko vins tur dirs :D

No: R○berts Gemini Bleks (Renegāts)
ai dzelzgriezejs pec manas info par daudz lieto alko un par daudz muld par lietam ko reizem nesaprot....
+2
neko nesapratu
0
PWN teh fckn SPAAAAAM!
-6
Bigij negribi nobanot Neonwire vins draudeja ka so iestadijumu slegs :D
+11
Jā, un, klau, Bigij, esi mīļš un aizteci pēc aliņa. Baigi slāpst sestdienas rītā.
+1
"Bigij negribi nobanot Neonwire vins draudeja ka so iestadijumu slegs :D"

Tā kā Bobijs šito hujņu uzsāka, ierosinu arī viņu izbanot un kastrēt..
0
.. lai viņu vairs nenomāktu Crash vīzijas..
-1
njā... lai cik drūmi tas arī nebūtu, bobija caurejas ir bezgalīgas :(
-1
kamēr viņam maukas nesāks dot, tikmēr viņš spamos visur, kur var kaut ko iedirst par brīvu
0
Pret bobija kopīpeista caurejām ir tikai vienas zāles: www.metal-archives.com/release.php?id=522...
+1
mazais2 - neapvaino maukas
+1
jaa, maukas ir sveetas sieviets
0
@Intars. tu domā to sesto dziesmu Violent Solutions? :D
-3
vispar jau sito meslu uzsaka neonwire kas saka man sutit divainu vestuli par to lai es iznemu no sejienes vina tekstu jo itka nav cienigi citet citus cilvekus bez vinju piekrisanas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas