lol blogs par mani :D
-15

Kristaps Resnais man atsutija sitadu te adresi
klab.lv/~thegrimjester/...
:D
laikam kads ir no manas galerijas nozadzis bildi pulejies peinta un veidojis so darbu :D
vispar ja butu iespeja es labprat parupetos lai vinu izsviez no klab par autortiesibu parkapsanu ja tur ko var pieradit bet ta citadi nu paldies par reklamu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tak ban bobiju naher vienreiz. viņa spams pat nav interesants...
0
Nevajag ar savām bildēm mētāties pa labi un kreisi.
Un ja tu būtu mazliet vairāk pēc cilvēka, citi šādi necenstos.
0
viņš tak nezina, ko nozīmē `ej dirst!` - viņa vājās latviešu valodas zināšanas neļauj apjēgt, ka šajos divos vārdos ir DAUDZ vairāk par `iešanu`+`kakāšanu`(š
+6
kas tas par kropli tajā bildē?
-3
lash to bildi man izkopeja no albuma tikai jautajums kurs no mana draugu saraksta to pielava.
nu vismaz ar manu bildi nedara ta ka ar Elizabetes kad tiek feiki veidoti.
0
"vismaz ar manu bildi nedara ta ka ar Elizabetes kad tiek feiki veidoti"

Visam savs laiks :D
-4
Ai tur ir liela kepa :D
pie tam es nedaudz esmu sabiedriski aktivaks par Elizabeti lidz ar to gan jau atrak atkostu :D
+3
bobij, klau, vai tev kaut kādi kompleksi, ka katru sīkumu, kurā tu esi pieminēts, bāz iekš truemetal?
-8
kompleksi hmz saubos vai tadi ir :D
nee vienkarsi reizem dazas lietas no neta ta atri pazud jo dazi cilveki ir parmati ar cenzuru.
un reizem sajas intrigas vajag atbalstu bet ir maz tadu kas gribetu iesaistities.
tad nu ja pret mani cinas negodigi ar viltu tad zinamu atbalstu sanemu no trumetala iepostojot kas par lietu.
te atskiriba no ankh var so to pateikt personigaku!!!!!!!!!
-3
henesy es atvainojos es parskatijos likas ka so tekstu rakstija heresy nevis tu
lai nu ka heresy ari reizem ir tiri jauka tapat ka tu tapec gan jau neapvainosies!!!!!!!
0
bobij, kas ar tevi notiek, kad tu palasi kko ko esi rakstījis pirms, teiksim, gada?
kādas izjūtas tevi pārņem?
+5
Jesus fuck this Fucking idiot! (mērķa precizējums - bobijs)
Sorry par spam, bet šī cilvēka neierobežotā aprobežotība, sāk reali kāpt uz nervgaliem.
+4
"bobijsxxx, vakar, plkst. 22:30
pie tam es nedaudz esmu sabiedriski aktivaks par Elizabeti lidz ar to gan jau atrak atkostu :D"

Lasiit kaa-es dievinu visiem uzbaazties ar nevienu neintereseejoshu spamu...

Bet nee,Bobij,man tieshaam ir interesanti,es savaakshu printus no visiem taviem postiem un daliishu pie beernudaarziem,dzemdiibu namiem un saakumskolaam,lai senchi redz kaadi monstri var izaugt...
-4
Deth jasaka ka diezgan savdabigas jo pamazam iekseji mainoties ir interesanti uzlukot to kadas idejas domas es paudu agrak.
0
loh, tev vispār nav domu!
-4
mazais2 pakluse tavi nodirsieni mani neinterese.
tas ko tu te muldi diendiena jau ir tik garlaicigi palicis ka pilnigi liekas ka nulle.
0
Bobij, bet mazajam vismaz ir taisnība.
Viņa tavs novērtējums vienmēr ir bijis adekvāts.
-5
nu es ta neuzskatu laikam parak augsts pasvertejums man ir.
+9
KKur starp seeni un meduuzu...
-1
Bobij, ir tāda lieta kā Krimināllikuma 158. pants par publisku nomelnošanu. Izbeidz šos gājienus, pirms kādam nav piegriezies tiktāl, ka cilvēks aizčāpo uz tiesu. Tu jau vairākas reizes esi radījis pamatu šādām apsūdzībām.
0
"tas ko tu te muldi diendiena jau ir tik garlaicigi palicis ka pilnigi liekas ka nulle."

un kā ar tevi? :D
-2
heresy es gribetu gan redzet kurs no mums ko tadu atlautos :D
pie tam tu laikam neko nezini par musu tiesi sistemu.
kamer sito iztiesas iestasies jau noilgums.
+6
Šaubos, ka būtu nopietni tiesu darbi. Tiesneši ķiķinātu kā kutināti un ar to visa lieta beigtos.
-1
Nu - precedentu ir tik daudz, ka pietiekoši kādu nokaitinot varētu gan atrauties. Pie tam - Tu sniedz tādu materiāla apjomu un mini īstos vārdus... Brīnos, ka vēl staigā brīvībā.
-2
zini heresy policija par tevi ierektu un pasutitu piecas majas talak
pie tam ir tik daudz lidzeklu ka var panakt lai prasibas izbeidzas :D
0
dūdaliņ, ar šim prasībām cilvēks pa taisno iet pie tiesneša un šaubos, ka pie tieši minēta vārda, uzvārda un citiem datiem kāds smietos ;)
+3
"pie tam ir tik daudz lidzeklu ka var panakt lai prasibas izbeidzas :D" - laikam bobijam ir labi draugi ministrijā. Laikam mums visiem tagad jātrīc un jāslēpjas pagrabā aiz rāceņu aizgalda.
+2
lash, visdrīzākais, ka tiesas dienā Bobijs pie tiesas ēkas noliks betona blokus un pieprasīs sevis attaisnošanu, pretējā gadījumā draudot visus sadedzināt, protams, tai pat laikā noslēdzot visas izejas un ārā skrienošos, apšaudot ar visādām tur bultām..!

Bobij, manā izpratnē tu staigā pa ļoti trauslu robežu - starp kriminālatbildību un trako namu, kuru no šiem variantiem izvēlēsies tu....?
+2
manuprāt, bobijs, vienkārši pārbauda cilvēku pacietību, neapzinoties ar, ko tas beigsies. nē, ne jau ar tiesu vai policiju. ne jau visi cilvēki šeit (un ne tikai šeit, ienaidnieku tev netrūkst, manuprāt) ir tādi civilizēti.
kādam vienkārši tu tā apniksi, ka vienā jaukā vakarā bobij tevi vienkārši ļoti smagi kāds vai kādi piekaus.
+2
Frodo: It's a pity Bilbo didn't kill him when he had the chance.

Gandalf: Pity? It was pity that stayed Bilbo's hand. Many that live deserve death. Some that die deserve life. Can you give it to them, Frodo? Do not be too eager to deal out death in judgment. Even the very wise cannot see all ends. My heart tells me that Gollum has some part to play yet, for good or ill before this is over. The pity of Bilbo may rule the fate of many.
0
heresy nepiekada tiesnesa neiet
iet pie policijas ja policija neparec un tiesam ierosina lietu nevis vienkarsi pasaka ka izdaris bet izmet miskaste
tad policija citigi vac pieradijumus
kad uskata ka savakti dodas pie prokurora
bet prokuroram tas un vel sis tas nepatik ta nu vins nosuta lietu atpkal par nepietiekamiem pieradijumiem tad nu atkal ir javac pieradijumi.
0
kāpēc tu nevari man atvieglot dzīvi un vienkārši aizpisties prom, bobij? negribu es tevi sist, bet tu smagi uzprasies, un ja man palaimēsies, es dodu garantiju, ka tu te vairs neko neierakstīsi.
0
no, you wont. i mean - par tādiem sūdiem var iestāties kriminālatbildība.

velns, es viss esmu sasvīdis.

es jau zināju, ka nevajadzēja pašapmierināties. :/
0
ar piebildi `jebkur tikai ne Latvijā`

turklāt, viņu paņems ciet pirmo par simts citām figņām :)
0
uzliec filtru ja jau reiz trauce.
pie tam es rakstu pa temai .
0
cik tev bija latviešu valodā, bobij?
+2
Lai dabūtu atzīmes ir jāiet skolā ;)
0
man bija C līmenis, cik tad viņam varētu būt... :)
0
HVZ,man bija B līmenis,rakstīšana gan kļūdas dafiga,bet māsa-filologs,lamājās ja es bez komatiem runāju...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Sonnenmensch
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas