exorcist ar nevar likties mier
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
ha hah ahah - smieklīga bilde :D
Vispār man liekas, ka šis labdaris tevi alkst apmīļot brūnajā caurumā :D Tad nu vazelīnu padusē un ej atdodies ar labu :D
-8
[quote="Goldijs"]Bobij, tu esi kretīns. Izvazā personiskas lietas pa visiem iespējamajiem forumiem, vēl draugiem.lv neliecies mierā, un vispār, ārdies apkārt, kā tāds maniaks. Un pat ja tu tās sms nerakstīji, tavi komentāri draugos vien bija šokējoši tizli, turklāt, tā sms atnāca vienlaicīgi ar taviem komentiem tur - so VISS norāda uz tevi.

Kāda Tev vispār daļa gar manu meiteni? Vai vispār, gar kāda attiecībām? Vienkārši atkraties un nomierinies! Vai atrodi pats sev kaut ko, un nevis lien, kur tev neviens neko neprasa.[/quote]

Varbut tu varetu kautkur uzrakstit tas sms lai citi cilveki ari redz.
Redzi es varu zveret pie daudzam man nozimigam lietam ka tas sms neesmu rakstijis.

Un to visu es publiskoju tikai pec tam kad tu uztaisiji to blogu.
tagad padoma vai tik pats neesi vainigs ?

jo vakar 12:37 es sava dienene ierakstiju tikai info par to blogu
[quote]
Kristaps Resnais man atsutija sitadu te adresi
klab.lv/~thegrimjester/...
:D
laikam kads ir no manas galerijas nozadzis bildi pulejies peinta un veidojis so darbu :D
vispar ja butu iespeja es labprat parupetos lai vinu izsviez no klab par autortiesibu parkapsanu ja tur ko var pieradit bet ta citadi nu paldies par reklamu.[/quote]

pec tam kad biju iebraucis ka to blogu ir nevis grim bet tu veidojis jo palasiju komentarus es
17:10 publiceju nakamo ierakstu
[quote]klab.lv/~thegrimjester/...minetaja linka laikam ta izveidotajs ir pats Kristaps Resnais jeb plasak zinams ka interneta kurbijkurnes geeks goldleader humors ir tads ka es tieku apsudzet crash apvainosana :D
Pie tam kautkadu mistisku sms sutisana Danai Evai Tarasovai kautgan reali es tadas sms nemaz nesutiju.
nu sanak ka Goldijam ir vel kads nelabvelis ko jaatzist nepazistu. :D[/quote]

visuma sanak ka tu pats izprovoceji sis informacijas noklusanu publiski.

Zini man zel ka ta bet es nedriksteju pielaut ka tu kruti klaba iznirgajies par mani apmelo bet man janorij sads krupis un jalauj tev ta darit.

Gar tavu meiteni ir tada dala ka man rup tas lai tu vinu nesapinatu.
0
omg, bobij, tu neesi domājis kkādā sarkanajā krustā or sth iesaistīties?
+2
Būs tagad nevis māte Terēze, bet gan mātis Bobijs.
+4
es vienmēr esmu domājis par to, kādi izskatās un kādi cilvēki ir Bobija vecāki. tev tak ir tādi, or r u a fucking Jesus or sth?
0
Matj tvoju,Bobijs...
:D
0
vnk astronomically epic fail! :D
taa noreecos par to bildi. :D
+1
Psc bilde spārda vnk! :D jāuzliek kā profla bilde šeit :D
0
Deth, bobija vecāki dzīvo kaut kur centrāltirgus nostūros lasot ēdienatliekas un dzerstoties pa točkām. Citu variantu nav, jo tāds daunis var piedzimt tikai retiem cilvēkiem.
0
bļeģ, šitā tēma jau bija... tagad bobijs iet pa riņķi atkārtodams pats savas huiņas?
0
Nu, toties manis radītā bilde dēļ bobija aktivitātēm ir kļuvusi populāra.

Man patīk plakāti uz viņa sienas. XD
+1
Ir labāki veidi kā iemantot popularitāti nefotogrāfējot slimniekus
0
interesanti kapec exorcist so visu atbalstija jo ar goldiju cik zinams Ivo parak ciesas saites nav.
lai nu ka si tema peksni ir no humora sadalas aizvakta.
laikam exorcists vai kads cits sabijas no serijas ka paradis cik glevi ir aprunat kadu aiz muguras.
kautgan cepuri nost jusu noliktai shadowmaker vienigais paradijas cienu.
+2
cieņu pret tevi? :D tapēc jau viņu arī nolika moš :D
-2
džīzes folk, tu patiesi esi fantastisks. paprasi lai vēl kāds ļauj tev no sava profila iepostēt forumā kādas jēlības. un jā, vari arī pamēģināt sporta pēc iepostēt kādu mūsu privāto saraksti, varēsi pavērot latvijas likumdošanu darbībā ;-)

īss rezumē: domā, ko runā, jo iesūdzet tevi var arī civilā kārtā (šomēness liepājā ir 3 šādas tiesas, tākā nāv tā, ka varētu baigi brīvi teikt da jebko)
-2
a tēmu izdzēsa tāpēc, ka tu tur sāki likt savus žēlabainos palagus.
-3
Tieši tā - tēmu slēdza, jo tika mazgāta netīrā veļa un to procesiju mēs tur dēvējam par Folktopic, kurš tur ir liegts, līdz ar to - tēma pazuda no apvāršņa, šādi cīnoties ar netīrās veļas marasmu.

Lai nu kā, visu var izteikt šis Mortal Kombat balss īpašnieks Hernan Sanchez, zemāk esošajā linkā, (no augšas) sevišķi pirmā un pēdējā podziņa, varbūt arī trešā un ceturtā:
maxim.com/Exclusive-Unlocked-...
-1
he made it to 4chan. congratulations. :-D
img.4chan.org/b/res/101004189.htm...
-3
ja bet temu sledza par labu kristapam heresy ex.
Un tema kristaps mazgaja netiro velu un neviens to nedomaja slegt. tikai kad es paradijos lai oponetu tad gan fiksi saka slegsanu.
Laikam exorcist noraustijas.
0
WTF ko Tu mani te piesauc?
-1
Bobij, man ir dzīve (tev tās nav, šķiet) - nebiju online, kad tēma tika slēgta un likvidēta, līdz ar to, ko arī konstatēju pēcāk, tēma slēgta ibioloģiskā Folktopika dēļ, kura iedvesmotājs, godpilnais mecenāts un pat dievība esi tu.

Un Pogai (slēgšanas) galīgi nav svarīgi tas, kurš sāka un kurš uzturēja, kurš beidza, kā arī tā neslēdz neko par labu nevienam - nav tiesas orgāns, ibio.

[Mortal Kombat balsī] "Are you going to finish that"?
+3
Ejiet ka jūs abi...
0
Exorcist zinu jau zinu tavu dzivi :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas