salieciet man plusinus
-51
lieta tada ka es nesaprotu par ko te dazi eksemplari dusmojas saistiba kad es rakstu kautko kas ir saistits ar dazadam temam no dzives un to lieku sadala kura saucas viskas
nav jau man problema ka nekur nav definets kas butu saja sadala isti jaliek un ko nevajadzetu
varbut ja definesiet varat sagaidit no manis to ka es to neliksu ko itka nevajag. protams definiciju saprata robezas bez uzbraucieniem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-21
Labais neviens neko neraksta, bet liek tikai mīnusiņus;D
Taads ignoors pret bobiju;D
+1
Lūdzu veiciet kāds bobim lobotomiju!
+3
Šķiet, ka Sendijai baudu sagādā uzrakt dažādus vecus Bobja diskusus...
+1
Vidrīzāk, ka tā ir domāta kā ņirgāšanās :D
+1
Ble, es nepamānīju, kad bobis šito ielicis, domāju, ka kautkas jauns. Enīvei - izskatās, ka Sendijai pamatīgs zobs uz bobi. :)))
+8
Tāds ignōrs, tāds ignōrs, bet pati ņēma un sadirsa.
-8
so what?
+2
man arī sāk likties, ka bobijam ar to sendiju ir kāda garīga saikne:D
-3
nū vsp jau nē:D
+4
Ir ir, izteikta uztveres un komunicēšanas līdzība.
+3
nē, viņi ir kosmiski vienoti, bet paši to nemaz nenojauš.
+2
Tā sendija ir trakot gribošs meitēns un ir acīmredzami, ko grib.
+6
Viņa vienkārši priecājas, ka kāds ir vēl zemākā līmenī. Tā teikt gūst gandarījumu, ka nav pati sliktākā. Bet šitā turpinot lietas var mainīties.
+4
sendijai jāprecas ar bobiju.
+2
Pēc tā, ko viņa šeit ir bobikam nodarījusi - viennozīmīgi!
+1
"Viņa vienkārši priecājas, ka kāds ir vēl zemākā līmenī" - atļaušos nepiekrist. Lai nu cik stulbi bobijs rakstītu, viņš vismaz kaut ko cenšas pateikt (nav teikts, ka kāds saprot, bet nu tomēr :D). Sendija tik truli kaut ko spamo un izliekas, ka pateikusi ko varen gudru. Ja viņai tagad visi neliek mīnusus, tad tas ir tikai laika jautājums.

Un šitā bobija tēmu vilkšana no pažobeles arī ir sviests. Droši vien bobijs izdrāza meitenīti un viņa par to cenšas šādā "rafinētā" veidā atriebties. Jā, kam tagad viegli.
+2
lash, laikam sūdīgi izdrāza...
+4
Bet varbūt tieši otrādi - neizdrāza :D
+6
imho, personāžs sendija vnk grib tuvināties truemetal foruma lietotājiem pievienojoties kolektīvās kritikas objekta bobja kritikai (viņas gadījumā, nekonstruktīvai). viņa vēlas atzinību, taču uzskatu, ka šādā veidā diez vai to varēs panākt. moška sākt ar to, ka postēt sakarīgas, nevis infantīlas tēmas a'la bobijsxxx stilā? (es zinu, ka tas ir par daudz prasīts LOL)
+2
tak cilvēks tikai cenšas iejusties, a jūs uzreiz acis skrāpējat ārā :D psc cik tas trūmetāls īstenībā neviesmīlīgs, nevar taču gaidīt, kad kaut kāds pubertātes jūtu uzplūdu plosīts šmurgulis tagad jums taisīs tēmas par veco detuhu vai analizēs Mayhem diskogrāfiju. Labi, ka trūmetāls vispār vēl piesaista kādu, kas kaut ko raksta, nevis iepostē vienu ziņojumu, ka grib pārdot giču.
+1
^Sava daļa taisnības jau tur ir. Problēma tikai tajā, ka cilvēkiem acīmredzami ir grūtības ignorēt bezjēdzīgus p0stus, tā vietā mēģinot izcelties uz tā fona ar savu asprātību (nenoliedzu, ka pats arī šādi grēkoju).
+2
bobijsxxx uz vienu komentu -41... tas ir rekords, bow before the leader.
0
Jau -44. Nemaz ar nezinu, ka truemetālam ir tik daudz lietotāju.
0
Labojums - "nezināju".
0
ir pat vairāk :>
0
jāpieskaita vēl tie, kuriem ir ielikts bobijķeksis
-5
vispar esat pamanijusi ka te nemaz aktivi neposto lielaka dala to - liceju tas tads diezgan interesants fakts.
Varbut bigugga var pateikt kas tiesi seit man ir pec nikiem minusus salicis ta tiri intereses pec.
+5
Jā, viņš tev noteikti atsūtīs rūpīgi apkopotu ikmēneša statistiku ekseļa formātā.
+1
Bet ja nopietni, tad ir tā: kaut kā skatos bobis kaut ko jaunu ir ierakstījis, tad gribas kaut ko nospiest. Ilgi nevaru izšķirties starp plusu un mīnusu, tad nu reāli paļaujos uz refleksiem un dažreiz sanāk pluss, dažreiz mīnuss. Bet parasti jau tomēr mīnuss... -)
+1
LOLOLOLOLOL
0
satikt bobiju- uzsēdināt uz mieta!
+1
Bobij būšot iekš to KŽ, tā ka visas iespējas :D
+1
jā kā tad, speciāli tev vērsim vaļā slepenos arhīvus ar mīnusu licēju vārdiem, uzvārdiem, personas kodiem un adresēm. nu i kamon.
+1
Šitā informācija ir vēl slepenāka nekā tie neatvērtie un nepubliskotie čekas maisi! :D
0
kad bobijs būs karalis un fūrers, tad mums vēl būs jālūdzas uggam, lai šitas viss netiek publiskots
+1
jau tagad varu iedomāties kāds būs rewards par mīnusotāju galvām
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas