15% samazinajums algam ?
-10
ko jus domajat par jauno budzeta deficita samazinasanas planu kad tiks algas praktiski visa sektrora iznemot arstu un skolotaju ka ari smago noziegumu izmeklesanas dalam samazinatas algas par 15% ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
eu dauni, Tu ko cilveekiem sirdstrieku gribi sagaadaat ?! Tu vispaar kaadreiz izlasi, ko Tu Copy&Paste'o!

Shitais tik uz valsts paarvaldi, pashvaldiibaam un valsts kapitālsabiedrībaam!
-2
... attiecas.

Aizmirsu sho pielikt ieprieksheejaa ierakstaa.
+1
ja bet neaizmirsti ka tas bus signals privatsektoram teikt darbiniekiem ka tipa vini algu politiku parvertes jo tak krize.
+2
pareizi bobijs saka, ka privatie novels vainu uz to ka VISUR samazina, znacit mums ari vaijaga, un eij tu ieput viniem. a ko man uztraukties, taptas jau esmu bezdarbnieks..
+10
bobij,mirsti
LUUDZU
+2
Bļa!!!

es 3. mēnesi gičai stīgas nevaru atļauties nopirkt, brīnos kā parādu dēl vēl nets nav norubīts, tizli gaidu kādu prēmiju vai algas pielikumu:D:D:D:D:D:D!!! Vispār gatavojieties jaunieši, jaunietes, onkuļi un tantes... pāris mēnešus atpakaļ.. ap silto laiku, tās 'gudrās' galvas spriedelēja, ka galvenais ierocis cīņā ar infalacīju būs algu samazināšana!

Man pohui, es ta jau minimālo saņemu:)

AAAAAAA BOMZHCORE!!!!!!!!
0
bļa.. lab varbūt ne galvenais, bet viens no..
-1
da pis dirsaa sho debilo Latvijas valdibu un politiku, kartejo reizi pieradas ka , esam mazi , bez sava vaarda, nospiesti zem Lielvalstu spiediena. Nebuus te nekaadas attistibas, paaraak maza mums teikshana, zem lielo valstu spiediena....
+1
Aj, pat Igaunijai ir iekrājumi un mums var aizdot. Dzīvoja bezdeficīta budžetā. A mūsējie kā lieka nauda, tā žviukts visu notērē. Kā mazi bērni, jej bogu!
0
nejau baltija visi ir tik stulbi ka latviesi :D
+1
nejau pashi latvieshi stulbi - valdiiba taada!
0
ta jau ir kaa saki, tikai tas teiciens mani iepeera, uzreiz jau ari par valdibu nodomaju.
+1
Es vispār negribu domāt par tiem procentiem, jo vairāk par to jālasa un jāklausās, jo trakāk liekas
+1
es gan stipri šaubos, ka igauņi var mums ko aizdot. Drīzāk tā tāda iepozēšana, tipa "re, kādi mēs kruti (mums viss ir tik zajebis, ka mums toč var droši aizdot piķi)".
+1
Man drīzāk ir kauns, ka igauņi varētu mums dot naudu
+2
"nejau pashi latvieshi stulbi - valdiiba taada!"

Un kas tad mums tur tajā lielajā mājā sēž- ukraiņi, vai?
0
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas