sirupaina krize
-16
sanemu sms no draudzenes ar apsveikumu jaunaja gada gribeju piezvanit lai apsveiktu vinu ari bet tad kad zvaniju un prasiju vinju pacela vinas draudzene.
pirms tam bijam runajusi ka vina brauks svinet uz ogri pie bernibas draudzenes un ies pie kautkadiem cilvekiem ciemos.
Ta vinas saucama draudzene saka teikt ka mana draudzene nevar ar mani runat jo vinai tagad ir uzradies puisis saja pasakuma.
kadu laiku parunaju man tika draudets ka esmu pedofils ka ja es vinu neliksu miera man bus sudi.
lielakai dalai protams neticeju.
velu tikai labu.
rezultata pec kada laika piezvanija vina pati un teica ka viss sitas nav patiesibas pec kada laika sapratu ka vina vairs neklausas un noliku jo apnika runat tuksam gaisam.
jauks jaunais gads ko man darit ?
tagad domaju ka 6dien vina jasatiek un japaruna par to kas notika un kapec kas ir meli un kas nav jo neticu visadam vinas draudzenem ko pat saticis neesmu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
jaunais gads sākās ar lieliem sūdiem un fekaljām(trūmetālā)......
+3
Bobij, to Tu varētu stāstīt savam čomam, bet ne šeit jāattēlo savs cietušā stāvoklis.

P.S. Tu aizmirsi minēt meitenes vārdu, uzvārdu, personas kōdu, adresi, krūšu izmēru un asins grupu. Lai es un citi būtu pilnīgi pārliecināti, ka šī persōna nav pazīstama. ;)

Laimīgu vērša/govs gadu, dūkulīši!!!
0
Bļāāāāāģ, es hujeju no taviem postiem, pie velna ir takš 1. jāāāāņvārs
-9
trumetals mans personigais blogs :D
0
Bobij, kā Tu domā, cik ļoti mums visiem interesē tavas problēmas? Vismaz kaut reizi būt kaut ko jēdzīgu uzrakstījis/pajautājis, nevis piedrazojis šo forumu ar savām tīņā dumībām!

Visiem laimīgu gadu!
0
Es domāju viņa tevi ienīst un nekad vairs negribēs redzēt. Tas ir acīm redzami.
+5
Bobij, lūk, ko Tev tagad vajadzētu darīt:
1) iegādāties gumijas sievieti un glabāt to pagultē - izpaliks visādas stulbas un pilnīgi nevajadzīgas izskaidrošanās;
2) pēc tam, kad attiecībās ar gumijas sievieti būsi sasniedzis pilnīgu harmoniju, dari to zināmu rakstveidā.

Domāju - Tev nevajag kļūt atkarīgam no attiecībām, kuru nemaz nav.
0
Nu nav Tev sirds kruutiis,ka es saku....
+4
A par ko aizvainojums? Teorētiski jau tu skaities pedofils - tāds bārdains puisiets, jau trešajā gadu desmitā iekāpis, un aizdomīgi interesējas par nepilngadīgām meičām :D

Bet nu varēji jau tomēr jaunu gadu sākt ar apņemšanos (un to pildīt) pārstāt visiem publiski sūdzēties par saviem sirdsēsatiem.
0
O, tiešām, kāds varētu būt tavas draudzenes krūšu izmērs un matu krāsa...?
0
hahaha krabathor labs :D, a mos bobijs jau ir erotomans? :D
0
Nē, viņš ir vienk ekshibicionists. Es nezinu par fiziskajām izpausmēm un negribu zināt, bet garīgo izrādi mēs ļoti labi redzam... :)
-1
Es pat savos murgos nevarētu iedomāties, ka zem šīs tēmas nosaukuma slēpjas šāds saturs.
0
Tad jau laikam diez ko bieži TM forumu nelasi. Man uzreiz bija skaidrs, kādā garā te ies.
0
Bobija bēdustāsts izskatās gluži kā no Sīrupa problēmu sadaļas ņemts! (protams, ja neņem vērā pietur/garumzīmju trūkumu..)
0
Risinājums - kļūt par emo.
Un visiem labs prāts.
+2
Bobijs atkal uzmanības centrā! :D Un laimīgu jauno gadu, pediņi! :*

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas