10 labākās blackmetal bildes
0
ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal....

Nav jau protams viss blakmetāls, bet tāpat smukas bildes... Ieliku dēļ 3. bildes šedevra, kuras papildinājumus var redzēt šeit lejā fearfactoryforums.com/ipw-web/bulletin/bb...

Immortal is da best!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ej dirst! Taa tak ir bilzhu un grupu apdirshana un 70% gadiijumos totaals bulshits!!!! Sviests, paarsvaraa tur zaebis bildes. Lai gan #3 immortal tieshaam izskataas smiekliigi, ari dimmu borgir citplaneetietis rulz=] Par Daniju gan vinji kuces izpirdushi suudu no pirksta! Bilde kaa bilde, teatraalisms rulle!!!! Old mans child daliibnieks neesaa saveejo maiku? Nu i poh!! Lai neesaa!!!
0
Bac es zinu ka tas ir sviests, bet bilde 3 ir ieveeriibas cieniiga!!! Un apakseejaa forumaa ir shii bilde 3 apstraadaata vairaakos veidos... Un es jau nesaku ka komentari ir smieliigi, vinjus kautkaads atpalikushais rakstiijis!!!
0
Njā, labs gan :))
"Since when did Satan have his own ice hockey team?" :)))
Bet bulshits kāreiz ir tieši šitais viss pozierisms.
:)
0
šajā sakarā iesaku ievērtēt:
www.metal-archives.com/band.php?id=12012...

www.metal-archives.com/band.php?id=11445...

www.metal-archives.com/band.php?id=9081...

manuprāt liek krietnu kloķi lielākai daļai no tā top 10 :))))
0
Njā, bet 2. un 3. bildei, it sevišķi apstrādātām neliek gan!!! =D Pēdējais gan ir labs čuvaks!!!
0
Tai pirmajā bildē ir iemaldījies ruksis.
0
Peedeejais dzheks tieshaam gaazh no kaatiem, bet Runcha links man neveraas valjaa. Laikam ljoti noslogots... Un nav jau nemaz tik taalu tie anaalisti jaameklee. Iechekojiet nightwing.times.lv es gandriiz apkritu no tiem aakstiem. Nepatika jau no pasha saakuma tie tipi, bet, kad iegaaju sho lapaa, veelreiz paarliecinaajos, ar ko te ir dariishana. Blekeri numero uno.
0
Vēl varat nopirkt grupas Funeris Nocturnum disku "Pure Satanic Blasphemy" un apskatīt bildītes tur - manuprāt, pat neviena no šeit minētajām tām līdz netiek... Kādi viņiem tur mē-eteļi; un kādi konzervu attaisāmie roķelēs! Trīs dienas baidīsities...
0
Starp citu, par anālo tēmu runājot:
www.anus.com
0
Vislabākā bilde, manuprāt, ir ar atpogāto bikšu priekšu.
0
nightwing bildes tiešām ir 100% ņirdzīgas
0
reku vēl viena perfekta bilde :DD

www.luciferiexcelsi.com/files/gartenarbeit_...
0
Šitais drīzāk izskatās gluži kā 49. lapaspuse baltkrievu "M" žurnālā, kur publicē lasītāju atsūtītās fotogrāfijas...
0
nu nez vai COF denijs bij pelnijis 4 vietu.. citiem bija labakas...
0
Ui, bļāviens, tikko gandrīz no krēsla nogāzos :DDDDDDD Šitas ir kvlt as fukk >:]

obeast.ubermetal.com/Pics/Bandpics/Detso...

obeast.ubermetal.com/Pics/Bandpics/Detso...

obeast.ubermetal.com/Pics/Bandpics/Detso...

varbūt tā ir joku banda, (kā varētu spriest pēc apocēm un zābakstulmiem :)), bet tādā gadījumā joks ir izdevies. Ja nav slinkums, var apstīties arī citas šīs blices bildes turpat.
0
POPiela >:))))
0
nu tur dzekiem laikam kaaposts neatljaava uz bober aiziet un aproci nopirkt znachit jaataisa pashiem a vabuut tie kaukaadi futuuristiekie metalhedi un taa naakamgad visa vecriiga staigaas :)))
0
Njā Immortal hokeja komanda! He he
0
www.metal-archives.com/images/47049_photo....

Bļāāaaa....vot tas tik ir kaut kas :DD
0
Man tā saite neiet. Pasaki labāk nosaukumu!
0
Veselīgi pasmējos par DB, ha!
0
Pastoties šitos komiksus, secinu, ka mūsējiem grandiem līdz tiem vēl tālu, kaut gan daži labi drīz noķers....
Bildes tas ir kruta, bet ir arī klipi, kas patiesībā ir vēl debilāki. Hecate-Enthorned, vai kā viņu tur, klips, kur zēni pa mežu skraida. Es kad pirmo reiz skatījos man histērija virsū nāca - pamuļķi vienkārši. Tiešām, brīžiem liekas, ka vainu viņi (bleķeri) ir idioti, vai 100% tic tam par ko dzied un spēlē. Ā nē, ir vēl viens variantas - viņi klausītājus-skatītājus par idiotiem uzsakata...
0
ptuu, viss tas beka corpsepaints ir taads sviests, nu nav man no vinjiem bail, neuzdzen vinji man shausmas..tikai smiekli naak..
0
0
0
Ja kas, iekš to pirmajā postā minēto ruthlessreviews ir arī otrā daļa topam:

ruthlessreviews.com/top10/10blackmetal2...
0
esmu autaa...
0
ir jau labi... :DD tur ar tiem primbambasiem kasviņiem visur karājas tak pats var nodurties :DDD jopcik rozā....
0
Shausmas, shitais ir totaals sviests, jautaajums, ko dazhas ir atradushas taja Denijaa?!? Baac, vienkaarshi vareni!:DDDDDD
0
404 not found.....?????
0
Jaam, pirmo reizi redzu to Daniju, piniiba piekriitu Zombai1 Kas vinjaa taads ir??? Vienkaarshi pretiigi!!! Vinjsh noteikti nav mans tips!...:E (Morali vemju!)
0
Šinīs bildēs Dani tizli paķerts... ieejiet www.cradleoffilth.com tur bildes iečekojiet vai arī paskatieties kādu video!!!
0
Bet vinjsh tur ir resns utt. Un vispaar es neesmu iipashi liela COF fane, un vispaar Black nav tieshi prieksh manis, varbuut tikai nedaudz! Un vispaar kaa jau teicu, nav mans tips peec gjiimja un visaa paareejaa! Tad patieshaam labaak ar laaciiti!!!
0
nav ne mazākā nojausma kas par lācīti.... aber COF jau arī iet pie Gothic Metal....
0
Nu gothis atrodas veel taalaak no manas maazas puukainaas puuces sirds nekaa black!...:)Paar laaciiti garsh staasts, pajautaa citiem, man slikums!!!..;)D
0
tb gothis = gothic!
0
"tur ar tiem primbambasiem kasviņiem visur karājas tak pats var nodurties :DDD jopcik rozā...."

tu domā tos pribambasus, kas 1. vietā? :D

vispār pēc izzviegšanās par šiem topiem mana attieksme pret immortal ir kļuvusi vēl čābīgāka.

bet dani paliek dani, metrs sešdesmit viņam augums laikam bija vai kā? bildēs un ar grimmu jau visus var smuki uztaisīt. zipak, vai tu esi dani fans?
0
Dani - dani- daniiiiiiiiii, ja-jaaaaaaa!
0
HHHiiii, Zipaks danii fans..es gar zemi...:DDDDDDDDDDDDDDDDDD...
0
nu Artim Dvarionas augums ar ir tā ap 1.60m,tā ka tas nav kritērijs. to puuce:viss,atzinies! bet tagad saki godīgi-lācītis vai lācenīte?
0
Ko atzinos??? Es teicu, ka starp tie izveeleetos, nevis ka kautkas notiek!!!
P.S. laaceniite...:)
0
un kurā vieta lācītim tiek "iebāztas" baterijas?
0
Mja, Danī noteikti varētu likt stulbāko metālistu vārdu topā 10....

"Ak, Danī, Danī, tu mani vnk padari slapju.... no smiekliem teju apraudos, aiaiaiaiaijjjiiiiii..."
0
Es jau teicu, vinjai NAV bateriiju!!!
0
Neskatoties uz to ,ka Dani tiek nepārtraikti apdirsts, visi čurātu karstu un mēli pār plecu pārlikuši joztu uz konci, ja Danis & CoF atbrauktu:))
0
Atkariibaa, no taa kas vinjus iesildiitu, laikam Fimoz...:DDDD
0
par gaumi (NE)strīdas :DD to puuce:slēdz uzreiz pie tīkla? nav dikti neērti ar to vadu?
0
Nu piiiii!!! Nee nekaada vada arii nav!!!
0
nu zin neesmu nekāds Danī fans!!! bet nekādas vainas šamējam, vienkārši kā nekā pirmā grupa kuru sāku klausīties no metāla puses... viņam forši zābaki!!!
0
ehh, piekrītu Boksam
0
Boks pilnībā piekrītu!!! Vispār nesaprotu kapēc vairākuman pret COF ir kautkādi aizspriedumi....
0
sonnenmensch,liekas ka esam iedzīti strupceļā. baterijas nav,vads arī nav. piedāvā kādus variantus.:))
0
Zipak, neliedzies! Es zinu patiesiibu!
0
bļā, ja atbrauktu COF, pat Zipaks noteikti sadūšotos aiziet uz pirmo metāla konci dzīvē
0
Zipaks & Dani...kur vinjam atrodaas bateriijas, tev takaa vajadzeetu zinaat...:)
0
a moš, vispār kā izpaužas fanošana???
0
nefolk tev pilnīgi taisnība, izvilktu savus iekrājumus un pirzdams aizlektu, .... kas par baterījām, ko jūs te murgojat..
0
Baterijas ir šī foruma galvenai elements diskusijās ar Puuci - tu esi izkritis no apgrozības!
0
nemurgojam,nodarbojamies ar dedukciju,zin' lai smadzenes neierūsē.
0
Laba fanoshana - aizej uz konci, izvedini galvu, iedzer alu!
Slikta fanoshana - Apliimee visas siienas ar plakaatiem, tad apslapina tos visus ar balto!
Savaadaaka fanoshana - Ierauga fanoshanas objektu, saak dirst virsu, dabuu pa muti, bet peec tam iet apslapinaat sienas...
0
Eu Puuce, a no kurienes tad tev baltais???? burciņā ledusskapī glabā?
0
Kaa Zipak?!? Denija baterijas, kuras tu uzlaade, tad iedarbini Deniju, bet tad..(ljaujam valju fantaazijai)!
0
ai diemžēl neiederos nevienā kategorījā...
0
Baltais ir fanam, kas fano 2. un 3. variantaa! Es fanoju 1. variantaa, taakaa man ar balto nekaada saistiiba!
0
nu sonnenmensch,saprati? viņai mājās ir uz baterijām darbināms dani,kurš tad arī to balto liek uz sienām
0
Zipaak, kuraa tad?
0
bļins man ir plakāts COF, kur velns ņem ānusā veceni :DDD pats labums ka es viņu pērkot nemaz nezināju kas tur virsū un kad mājās skatījos māte pie reizes a redzēja... man šoks iestājās.. :DDDD
0
es, es tikai vērotājs no malas...
0
KOOOO??? Kaads dani, ja nu vieniigi, lai vinju sadedzinaatu, uzskjeerstu, tikai visi mazie pokebeerni raudaatu, un mani arii nosistu un upureetu Saatanam!!!
0
Tolx... man tadās aizdomas, ka tomēr tas "baltais" tiek lācītī iepildīts... tikai jautājums, no kurienes tas ir radies burciņā.... ????
0
Bļin... prasās pēc īsta čata te...
0
puuce,tu iegrimsti pretrunaas,tu nevari pati sevi upureet saatanam.
0
es a tieš itagat par to iedomājos... moš kāds var noarganizēt ka te tiek izveidots čats!!!
0
runājot par baltajiem...hm.. teorētiski Pūcei varētu būt... medicīnā to sauc Fluor albus (baltie ziedi).
0
Kapee pretrunaas? Manas mazaas puukainas, puuces smadzeniites atkal nesaprot!!!
0
Jūs vispār paši sajēdzat ko runājat!!!???
0
sonnenmensch,šito jautājumu man kaut kā negribas aiztikt.bail. a čatu varam pārcelt uz skype,tur var normāli konferences taisīt.
0
Jaa, pilniibaa un skaidri!
P.S. Vljin, riit un aizpariit nebuushu pie kompja, ekskursija & dzershana!
0
tb vljin = bljin
0
a kur tad parit?
0
man ir SKYPE uz kompkja - wellcome - taisam augsha savu konferenci - a to tema par Black boldem, tiek njemta prieksha puuce
0
man nav
0
Parit sheit, tad atkal dzert, varbuut uz to konci ieksh to Depo...
0
boks,tad novelc,nav jau vish liels,kādi 5mb.
0
ai tad jau labāk te makarēties.. neka skype...
0
man ar nav, un nevaru novilkt...:(
0
mani uztrauc tas, ka tu Pūce vienkārši ņemsi un nodzersies.. pārvērtīsies no jaunas sulīgas skuņenes par tādu nožēlojamu lupatu.... apdomā.
0
SKYPE iesaki - po ka nav mikrofona, ja nav kādam, za to var čatot normāli :)_
0
skuķene
0
A kā tu zini, ka viņa ir sulīga ?????
0
boks,a kur tu rāvi ka viņa ir sulīga?man kaut kā tā neliekas. to zipaks: katram savs,bet mosh kaut kad var izmēģināt.
0
lietderīgāk laikam gan būtu še Big Uggam tādu čatu izveidot... būtu reāli labi un ērti.
0
Es jau ret dzru, tikai kaadas eee, 6 reizes meenesii..:)
0
A tu vem arī????
0
parasti 16 gadīgas meičas ir pilnas ar sulu :D
0
būtu jau ērti,bet tad viņš ir jāpielauž to izdarīt.es to neuzņemos. to puuce:tjipa 6x pa 5 dienaam no vietas?
0
viņai 16? neticu!!
0
Boks, kaa tu zini cik man gadu??????

No alkohola, veemu tikai divas reizes savaa garajaa muuzhaa...
0
laikam 16
0
Nbaga lācītis.... arī vēmekļos ir peldējis....
0
uz pareizi pateicu ?
0
Tolx, nepareizi! Reizi nedeeljaa apmeeram, vasaraa bija drusku biezaak, bet tagad censhos piebremzeet, lai nerodas veseliibas un izskata probleemas...
0
izskata problēmas???? 3 kāja sāk augt????
0
Jaap, mans gadu nosleepums ir atklaats, visa dziive veel priekshaa...pirmaa miilestiiba un citas muljkjiibas..:)
0
nē 3 jau ir defaultā,tjipa spoku kāja :))) viņa spogulī sāk pēc ziemeļbrieža izskatītes.
0
aaa... tas kas Salavecim bija Rūdolfs vārdā???
0
Nee, zini piektaa...laaceniite nav peldeejusi veemekljos, es vinju parasti nenjemu liidzi...vispaar laaceniite ir ainjemta, un es parasti nebojaaju atieciibas...:)
0
tāpēc liec savu bildi un atrodi šeit savu pirmo mīlestību.

p.s. es diemžēl aizņemts.... bet tev ir izvēle:
tolx, sonnenmench, zipaks, nefolks un vēl daži
0
oooo,ar ko tad lācenīte ir tik ļoti aizņemta?
0
ibio tik bieži dzert... es laikam kautkāds adalītais ka tik maz dzeru.. skolas laikā ja labi reizi 3mēnešos, tik vasarā sanāk tā nedēļā reizi iepļaut ka krīt no kājām... par vemšanu ui daudz sanācis.. vispār es vemju tad kad man kāds iebaro stiprāku par 30%.. kā iedzeru vienu mutīti šnabi ja jau esmu labi ieņēmis tā uzreiz nepaspēju pat norīt un laižu pār lūpu...
0
khm...BigUggam laikam neptiks, kas sheit norisinaas...Teoreetiski tai bildej vajaadzeetu buut driiz, tikai jaaizrok skaneris, no sazinkurienes...
0
Boks... sorry, man ir sieva un 3 bērni.... es varu tikai padomus ieteikt....
0
Boks... sorry, man ir sieva un 3 bērni.... es varu tikai padomus ieteikt....
0
es katru dienu pa alum,riktīgi piemauties netīkas.
0
Es snjabi pliku njemu...laaceniitei ir laaciitis, nesakiet, ka esmu bernjishkjiiga!
0
Big Uggam pofig, kas te notiek... ka tik dzīvība kūsā
0
kapēc lai mēs teiktu to ko tu pati labi zini?
0
Sonnenmencsh- cepuri nost.
0
Tad jau labi, negribu nevienam radiit probleemas:)
0
ko lai saka,sonnenmensch,prieks par tevi!
0
Paldies.... bet "detstvo v zhopu zaigrala" visu laiku vēl ir :)
0
Aber, taa pataas, beerniskjiiba zinaamaa meera ir jauka, man patiik..:)
0
tas ir redzams.
0
Puuce - vispar, tu man par meitu derētu pēc gadiem... Negribi tādu papucīti kā es??? :)
Varētu iemācīt, kā pareizi ar lācīti jāspēlējas :)
0
Atkal tas laacis...nee man pashai labs teetis: metalists/industriaalis! Un mamma intereseejas par metaalu unklasisko, mazais braalis arii metaalists...:)
0
tulitaas nāks gaismā visādas interesantas lietas,es to jūtu.
0
Tad es tevi apsveicu - pareiza ģimenīte tev....
0
Jaa, man patiik...:) Ko tu juuti tolx, tu esi gaishregjis? Pastaasti kaa tas ir?
0
nekāds es tev gaišreģis neesmu un neko nestāstīšu. riebīgs būšu.
0
intresanti gan.. man gan vecais viendien teica "būtu man teikšana es visus tādus nosisti" tas bija tēmēts uz metālistiem [respektīvi tie kas apkrāvušies ar visādiem primbambasiem, viņam nepatīk visi tie dzelži un vēl gari mati utt...]... bet tā normāls papuks!!!
0
Paaudžu problēma....
0
hei Zipak- tēvs tevi bieži per ?
0
hmm,man senči neko īpaši nesaka,tikai reizēm čakarē par to ka mūziku pārāk skaļi klausos.
0
kā tu to domā, tiešā nozīmē vai kā savādāk??
0
kā savādāk :) regulāri nāk un aizrāda.
0
Eh.... man arī mamma teica pirms gadiem 15... kā tu to ārprātu vari klausīties...
Bet kas ir interesanti - uz vecumu visi sāk klausīties ar vien vieglāku metālu... a es kā biju uzticīgs black'am tā arī esu palicis, pat krītu ar vien vairāk ekstrēmā...
0
Bij tak tā huiņa tai delfi.lv, zem #metal, laikam. Ja kāds ir gudrāks un prot apieties ar chatiem, tad var atkal pateikt un tāpat neviens tur neies. Nu karoč, jūs sapratāt, ka jums tāpat to chatu nevajag.
0
Kaa savaadaak!!! Man patiik...pedofiilija! tolx, kapeec nee, neesi ljauns, esi labs, atver savu sirdi!...:)
0
nekā nebija,pat skolotāji jau atzīst ka esmu riebīgs.
0
ui katru nedēļu toč man ko gudru pasaka, piem. aizej pie friziera, nopērc beidzot ko krāsainu[abģērbu]... par mūziku jau vispār nerunājot... ammm runājot par vecumu man gan liekas ka tieši uz vecumu sāk aizvien smagāku klausīties...
0
eee... Lucifera arī te! Ko tev mamma teica par metālu kādreiz, tavā jaunībā???
0
nu man ar pagaidām tas pats,vairs tik daudz neklausos power,tagad jau thrash,death.
0
Zipak - ne, visi mani čomi, kas bija takos vecajos laikos, ir pazuduši ar galiek, kas kaut kādu hard rock klausās, kas vispār vairs tikai SWH....
0
Stulbi tas skanēs, bet brīžiem jūtos kā "pēdējais mohikānis..."
0
Skolotaaji neko nenoziimee, nepakljaujies vinjiem, es gibu zinaat, kaa ir buut gaishregjim!!!
0
Gribēt nav kaitīgi! sonnenmensch,turies!
0
sonnenmensch, vai man? es piedzimu ar metallicu un iron maiden. braalis klausiijaas, un kad es ko taadu saaku, tad man jau neko vairs neteica. tagad jau senchi dazhu labu grupeli pat atpaziist;):D
0
Dabuut to ko veelas ir veel nekaitiigaak! Es suudzeeshos mammai, ka tu ar mani nerunaa un neatklaaj lielo nosleepumu! Un tad vinja tev sados sutu!...hiii
0
chat.delfi.lv/

rakstam iekšā lauciņā "istaba": #metal un i miers, jumsīm nebesī to refresh podziņu spaidīt?
0
Nekas nesanāks!Un nomierini beidzot hormonus,da kaut ar to pašu dani(ja bačas vēl tur).
0
hmm.. es gan no panku mūzona pārgāju uz Gothic, Black, Power Metal. Vispār velk uz jebkādu Symphonic metālu...
0
To Lucifera - es tev mailu nosūtīju :):):)
0
to Sonnenmench- kāpēc kā ped;ejais mohikānis. končos bieži var redz;et sejas, kurām sen vairs nav 20 nedz arī 25... Tā teikt 30 un vairāk... nu varbūt gadu ilgā alkohola lietošana to cilvēku sejām ir pielikusi pa 5 gadi klāt...., bet negribētos teikt, ka 80-to otras puses 90-to sākuma metaleri ir "izmiruši"
0
zipak,ko tu uzskati par syphonic metal?
0
es saaku ar megadeth un metallicu, pantera veel un skid row. tad bija alice cooper un tad es sadzirdeeju sisters of mercy utt....
0
Nee tikai ne danii, fuii, tpjuuu, vehhh!!! Ak taas baterijas, djurasel jaalieto!!! Tad viss buus ok, un vispaar danii pieder Zipakam...
0
es sāku ar Metallica,tad kā reiz uzradās "metinātāju kursi" un tur izdzirdēju Blind Guardian...
0
ir jau tā, BOKS, ir... bet nav vairs tās vienotības, kas bija ka Mežaparkā Korozija Metala spēlēja un Sporta Pilī Sepultura...
0
un kas ta puucei patiik? pastaasti;):D
0
tolx es domāju piem syphonic black metal, syphonic power metal utt....
0
ja vien vinja var kauko saklasificeet taados terminos
0
aaa- tas ir kad nēģeri spēlē uz metāla bungām klasiku????
0
puuce es jau varu padalīties ar Danii!! ;D
0
Ew a vispār kāds nēģeris spēlē metālu???
0
Man patiik: The Prophecy( mana miiljaakaa grupa), tad daudzi latvieshi - Machinery Perfect, Neglected Fields, Urskumug( dieviiga grupa), Preternatural, Flaiyng un protams Skyforger1 Aarzemju grupas ne paaraak labi zinu, bet tur ir shis tas labs kam nezinu nosaukumus..:)
0
sonnenmensch,tu gadījumā neesi apmeklējis arī to leģendāro monsters of rock maskavā?
0
Zipak - jaaa :) Ir daži pat izcili kadri :)
0
Ne paldies Zipak, paturi vien pats, tev vairaak vajag...:)
0
oooo Urskumug.... Puuce es jūtos aiz laimes zaļš!!!!
0
tā jau vienmēr būs- agrāk zāle bija zaļāka un debesis zilākas...
Man daži čaļi (protams, vecāki par mani gadi 5 un vairāk) ir bijuši uz to Sepulčas konci... 1992.gadā ,ja nešaubos, kāreiz Arise tūres ietvaros...
eh... man tik atliek nopūsties...
0
to Tolx - nē, vot uz šito brīnumu es nebiju gan......
0
kā nu ne, iekš Suffocation viens bi, vēl tak jābūt noteikti ne vienam vien. Davai mazi nāk uz delfi, mēs ar Zipaku iesildījām. Būs vismaz kā izklaidēt sevi garā vakarā, a to šahs, šahs....
0
Sonnenmensch, kas tu no Urskumug???
0
JA kas, tad tas SEPULTURA koncis bija kaut kas neaprakstāms latvijas vēsturē...
Visāda jautrība bija, es biju liecinieks 2 OMON'iešu dialogam:
"Bljadj - menja besit etot volosatij...
Poshlji jego bitj!"...
Un aiziet ar stekiem sist, līdz pat skatuvei...
Bet Sepultura tai laikā spļauj no skatuves uz OMON'iešiem :)
0
TRUEMETAL NEPIECIEŠAMS STINGRS MODERATORS. VAI LUCIFERA NEBŪTU AR MIERU TAPT PAR ŠĪS VIETAS BARGO DĀMU?
0
tpftu, KUNDZI!
0
Nee, man ir jaaiet guleet, neeee!!!
0
aa puucei tomeer labaak patiik meitenes;D es tachu zinaaju!
0
nē es tomēr ateikšos no Danii, man labāk pie sirds iet Theatres des Vampires vokāls Sonya Scarlet Vokals :))
0
jaa, kaadeelj gan nee!
0
puuciite no manis beeg:O:( ko nu es dariishu? raudaashu:( vinjai labaak patiik laaceniite nekaa truemetal sabiedriiba.
0
drīzāk jau viņai tur ir 3stūris-viņa,dani un lācenīte.
0
bļin gulēt jāiet...
0
arlabunakti!
0
viss visi iet gulēt....
0
es uz Delfi chatu parmetos ....
0
es tur tipa ielīdu.... bet ņēmu un izlīdu.
0
Eh, ka turpina kautkas mani bombardēt. Netieku galā ar to netu. Es vairs neticu nevienai anti-viirusu un anti-hakeru progai. Visas vinjas mani pievilj.
0
vispaar dani filth man nu riktiigi atsit Pingviincilveeku no Betmena2. nu izsplajuts, tikai tievaaks..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas