Bloodoline
-3
Visnotaļ progresīvs spāņu Black Metal. Asimetriski, agresīvi, savādi un ar liegu garu pļaukā pautus. Dara to prasmīgi, ātri un avangardi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
"ar liegu garu pļaukā pautus" hmmm, kā to saprast? :D
0
maigu garu, tā laikam Ēee domāja.
+1
Asimetriska pautu pļaukāšana ir vēl avangardiskāka!:D
-3
Liega, lol:
www.ailab.lv/Vardnica/servlet/Va...

_Karkas, ir gan, xexe
0
:D :D baiss izķidājums, bet pamēģināšu liegi papļaukāt pautus, tad drošvien sapratīšu, kā tas bija domāts ^_^ :D
+3
ja nav ko papļekāt, zvani...
-3
tas spanu blakmetalists gadijuma nav kristietis ? :D
-5
nezinaju ka pie bleka exorcists masturbe :D
-3
vel sapratu ka dzekam sacelas klausoties muziku njaa traki gan iet ka vajag sadus uzbudinajumus. :D
+2
Bobij, to Tu esi izfantazējis, šeit vijas runas par krietni patikāmākām detaļām - pautiem ^_^
-2
Liega tagad guli ar exorcistu ka tadas runas iet ? :D
Domaju ka tev saista viriesi kas neizturas ar tadu nicinajumu pret dazam idejam ka vins.
+4
Es nemaz nezinu, kurš ir Exorcists un kādas ir viņa idejas. Man vienkārši tāds fetišs uz pautiem tāpē, ka man pašai tādu nav (līdzīgi kā večiem patīk sieviešu krūtis) ;)
+5
tīri salīdzinoši, man liekas, ka sievietēm citas sievietes krūtis interesē daudz vairāk, kā džekiem interesē cita džeka pauti...
+5
....bet diez vai vairāk kā bobijamxxx citu ļaužu personīgā dzīve un tās publiskošana.
+4
petenu kalejs atkal saliek punktus uz i :D
-5
Exorcist plasak pazistams ka ivo stunga kadreiz bija ankha galvenais moderators un mans pretinieks.
Cilveks jau dzive sakarigs tikai neta vins pretigi izturas pret cilvekiem.
dzekam kautkur pie 25 gadiem.
Macas cik sapratu par juristu.
Pirms kada laika iegaja aprite ar samera liekuligiem izteikumiem tb nosodija crash kuram 19 gados bija attieciba ar 14 gadigu meiteni bet pats tai laika piekopa attiecibas ar 16 gadigu un luk sada zina tad vins ir pilnigi attaisnojams.
Vel informacija tada ka dzeks ir diezgan kristietibas nomakts.
Patik izteikties par masturbaciju un nevainibas zaudesanu.
sikak var lasit ankha gulamistaba :D
Sita kanti reiz man zinamai meitenei kura ar vinu paspelejas :D
Cik noprotams ir bez ipasa viedokla politikas jautajumos bet patik pozet un iztelot sevi par varoni noniecinot politisko ideologiju idealismu.
Par piemeru vins radija ar manu niku saistitu hitler veidigu smailu ankha.
Tadejadi publiski censoties panirgaties par maniem idealisma centieniem.
Pateicoties siem zema limena akstibam man veljoprojam daudziem nakas skaidrot ka neesmu neonacists.
0
Pluss par Peteņu kalēju :D :D
0
O jā, Peteņu kalējs! Jaunā skyforger tribute band :D
0
oi, pašam nemainot, vakar vakarā emsu mainījies :D:D
-2
Yay, Bobijs atkal sevi diskreditē ar to pašu veco, labo folktopiku, turklāt pilnīgi un galīgi pārpratis notikumu nianses :D
0
Vari jau ta censties ieskaidrot gan jau es labak zinasu :D
0
PussyForger :D
-4
Bobij, Tu zini vien tik, cik pa ausu galam paķertu informāciju bez konteksta, kuru esi pa savam apsmadzeņojis, aizmirstot par lietu būtību kā tādu.
Citiem vārdiem - Tu zini tikpat un tādā pat kvalitātē kā piemājas klaču tantiņas, kurām nekā cita dienas kārtībā nav kā ziepenes un citu privāto dzīvju bradāšana ;)
-1
Exorcist tu pirmais iesaki.
Man pret tevi nekas nebija bet tu saki taisit visadus smailus un vel jedzienus gudrot ka ari izradiji liekulibu pret Crashu lai ari cik zemu es vinu nevertetu tomer reiz mes bijam draugi un taja bridi tu sita izdarijies.
-1
: D
Kā jau teicu, pa ausu galam, pārprasta info, kuru uzturot, Tu esi smieklīgāks nekā parasti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas