Pirmais metal koncis/pasācien
0
Nu tātad, nezinu vai ir bijis šis topiks, vai nē. pOhuj, katrā gadījumā, vēlētos uzzināt cik gados tad jūs aizgājāt uz savu pirmo metāla/smagā roka konci. Kāda pieredze? Cik daudz alkohola izdzērāt utt. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
leģendārais Bencis Cēsīs. kkur 14 gadi bija laikam. un neatceros, kas spēlēja tajā reizē. visticamāk kkas no LV HC skatuves bija
0
17 gados uz fear factory, tikai paaris aleenus :P
0
Man liekas, ka šitāda tēma jau vairākkārt ir bijusi...
+4
Ok tagad mana kārta - man bija 13 un esb iju uz MELNO EGLĪTI kabatā :D... tur bija URSKUMUG. es reāli pietesos un mani ... laikam tas bija Bigijs ar divām tantēm un vēl dažiem... mani paņēma līdzi uz kaut kādu krogu, kas atradās uz tallinas brīvības krustojuma...
+2
njaa, man laikam arii bija kaadi gadi 13 - Skyforger un veel kkas Baltijas Saulee. Un kaa jau siichi taada vecumaa meedz dariit - piepisos un apveemos.
0
Es arī gāju uz Benci Cēsīs, neatceros, ko pirmos redzēju, bija kādi gadi 16, laikam vienu sidru izdzēru, biju godīga meitenīte :p
0
Uz Rammstain konci Rīgā biju. Ne piles alkohola neizdzēru. Bet vienalga baigi iespārdija tas pasākums, šovs bija grandiozs. Man ļoti patika.
0
First Frost 13 gados.
/forum/77198/

0
16 gados uz anatheemas akustisko konci ,kas bija MP.
Diezgan normali biju iereibis un pectam velak riga ar draugu dabujam pa rikli no urlam :D
0
Kautkad šūlē Līvi spēlēja. Neatceros kurā klasē gāju. moš 9, moš 11 ... Cik izdzēru arī neatceros ;)

Bet pirmais nopietnais laikm sanāk 2000-02-26 - OverKill, Annihilator, Gust of Anger - Kinostudijā (ja pirms tam nebija kāds Deep Purple koncis). Uz WC bij garas rindas. Arī Aldaris vēl bija dzerams. Žēl ka dzēru toreiz mazāk ...
0
juties daudz ko zudejis no dzives tagad BOD? :D
0
Jā, tēma nav pirmo reizi. Bet es tik vai tā neatminu, ko iepriekš rakstīju, tamdēļ: ja neskaita Apocalyptica (kaut kad, neatceros, kad), tad pirmais metaļņiks bija diezgan nesen, kad biju ne tikai smuka, bet arī vēl jauna (ap gadiem 16?)- Melnā Piektdiena, kas notikās tādā klubā "7up" (?). Atceros Skyforger un Urskumug. Nedzēru necik, jo pirmkārt jau es biju nepilngadīga,un nepingadīgie nedzer, ja? Otrkārt, nākamajā dienā no rīta bija orķestra mēģinājums un vakarā koncerts.
0
Šķiet Kanibāļi iekš Kinostudijas. (tur viņi bija, vai ne? bļin, kautkā putrojas tās vietas.)
+1
Ja kādam kas putrojas, var iečekot šito; /forum/98191/#comment98336
0
Baltic Thunder RAU klubā Lomonosova ielā. 19 gados. Izdzēru laikam padaudz, jo ļoti maz ko no koncerta atceros :D Skaidri zinu, ka ieradās menti un pārbaudīja dokumentus.
0
tie vecie laiki :-)
tas bija (laikam 1992-ojā gadā, man kādi 16-it gadi) Rītausmas k/n Rīgā, kad spelēja Husqvarn (vēl viņiem bija armijnieki lielum-lielie fani).

0
blade, līvi spelēja 11-aja klasē un alus vietā mēs dzērām šņabi!
0
16 gadu vecumā aizgāju uz Behemoth konci "Kabatā", izdzēru 1 alu.

Pirms tam bija kaut kāds saldais vasaras rokfestivāls tajā pat gadā un sviestains Opus Pro koncis 9 gadu vecumā, bet to es īsti neskaitu... Ja kas, sanāk kā mani uz pirmo rokkoncertu manā mūžā aizveda mana vecmāmiņā :)
+1
Laikam 16 gadi... Tu Esi Pamanits, 13.08.2004 rokfestivāls. Distant Light bij tas gods pirmajiem no metāla rībināt manas ausis. Baigi mani tad šamie iespārdīja, biju tādā sajūsmā, ka nu tikai.
K-kādus aliņus bij dzēris, bet neko daudz.

Reku pat bildes: distant-light.aeons.lv/dalbum/index.php?fo...
0
huskvarn 6 gadu dzimšanas diena tagadējās la rocka telpās:D uz to brīdi skaitījās muzikālais teātris un bija man 15 gadi:)
0
2006. gada Metalshow, 14 gadi. Jutos kā paradīzē, nupat biju sākusi iejusties subkultūrā. Šķiet vēl tik nesen..
0
31.08.1991. Baltic Metal March kaut kur Mežaparka apkārtnē, toreiz spēlēja HUSQVARN, КОРРОЗИЯ МЕТАЛЛА, REMAINS u.c. Brīvdabas koncerts Ķīšezera krastā, laikam pie RVR stadiona...
Tolaik man bija 18 gadu, un uz koncertu pamanījos nokļūt skaidrā prātā.
0
Paskatījos BladeOfDarkness foršajā sarakstā - "2000-04-16 - Cannibal Corpse, Vomitory (Us), Mystic Circle (De), Gust of Anger - Kinostudija - 5". Toreiz man bij 18; ilggadējo un visai regulāro dzeršanu jau biju atmetis :D
Un baigi plēsu vēlāk matus, ka uz to Overkill neaizbraucu... Tagad gan esmu tāds lamzaks palicis, ka koncerti pilnīgi pofig...
Jā, un, starp citu, Gust Of Anger - tā tik bij grupa! Ja varētu to albumu tagad noklausīties... Bet 30 $ iekš Cduniverse - tas tomēr pa šerpu :(
0
pirmais nopietnais koncis man bija Anathema un My Dying Bride Katovicē, 1995. gadā. Man tad bija 18 gadi, dzēru daudz, bet tajā koncī gan noturējos, biju izdzēris kād 100 gr šnabi un stāvēju kā sālsstabs svētlaimē un vienkārši skatījos
0
pirmais bija kaut kāda ķipa kristīgā groove metal Discilpe koncis Doma laukumā, par velti. pieņemu, ka kāds no jums tur arī bija, vismaz mataino bija daudz. Arhibīskaps Vanags pat ragus rādīja :D bet, tas ir sviests.

visu laiku labākais koncerts man ir bijis Paradsie Lost 2004. gadā, 19.12. Rīgā. skaistas atmiņas.
0
^ abos gadījumos biju skaidrs kā diena.
-1
pirmais laikam bija koncis ko apmekleju savas bijusas meitenes iespaida un ari ieteiktas muzikas.
Tas bija kick&kach4 kas notika 2005. gada pavasara ziemelvalstu gimnazija :D
atceros taja pasakuma pirmoreiz ari Peksi ieraudziju :D
tad man bija 17.
Pasakums likas interasants ari publika un pec tam visa gimnazijas piemetata teritorija.
Ne mes nedzeram tikai moshojam :D
Pirmais nopietnais metal koncis bija 2005. gada vasara kilkim zhaibu.
Braucu kopa ar Baibu vinai tad laikam bija 14 gadi.
Atceros ka mums nospera gulammaisu kautkads dzeks toties es dabujut trofeju motorhead kreklu :D
Patika ta visa kompanija kas tur bija.
Ja nekludos tad otra rita vel redzeju kadu kas lidzinajas deathperado gulot krumaja ar mobilo telefonu saznaugtu iztiepta roka :D
Musu kluda ka negajam tuset kopa ar latviesiem bet celam savu telti patalak.
Tolaik ari nevienu nepazinam no trumetala.
Ja nekludos taja festa vel bija roof jo no rita mes braucam busa ar kautkadu briilainu dzeku :D
Moonsorrow gan nesagaidijam jo gribejas gulet.
Tad ari neko ipasi daudz nedzeru.
Vasara bija vel taka ideja braukt uz pirmo blomi bet neaizbraucu jo meitene netika.
Ka ari tani nakti bija battlefield 2 lanparty elika ar gamez.lv kompaniju.
No vasaras vel bija tas ka izskiros ar meiteni un tad lai atslabinatos gajam ar Kraukli uz Depo vinam bija kadi 15 gadi bet dzeks pie 2m tb milzigs volejbolists mus ielaida :D
Tusejam tur lidz kadiem 4 rita.
Tad alko ar ipasi nelietojam.
Velak bijusi meitene uzaicinaja apmeklet jelgavas pankoteku jo tur speleja dazas jaukas gothic grupas kas tani nedela uzstajas ari depo.
Pasakums bija interesants kaut ari nedaudz paskidrs ar dargu un knapu edinasanu.
tad bija rotting christ koncis salamandra joprojam pardzivoju skirsanos no meitenes.
Gaju kopa ar savu bijuso meiteni.
Nedzeru satiku tur Raimondu ko sen nebiju kopsh centralas biblenes laikiem redzejis.
Runajot par bibleni te gadijuma nav tads dzeks Maris kurs klausijas metalu un ari apmekleja bibleni.
Vinam tagad ap 25 gadiem varetu but.
Tad tani pasakuma iepazinu pirmo reizi Persteinu.
Jutos diezgan sudigi pec tam vel bija ilgais majupcels kurs vispirms izpaudas ka meitenu pavadisana uz majam purvciema un tikai pec tam devos uz savu maju pusi.
Tad rudeni ar kraukli bijam uz sanctimony konci kabata tur ari vel neko nedzeru.
Satiku Svilpi un Agnesi.
Velak tika ietusets ocularis Infernum dzivokli brasa.
Tad gan mani piespieda dzert bauskas alu.
Velak kautkad ziema atceros ka bija man temperatura 40 gradi laikam bet gaju uz koncertu kopa ar Madaru salamandra laikam speleja skyforger bija interesanti :D
tad ari nedzeru.
Vel tagad atceros ka 2007. satikamies ar Elizabethi korpiklanii koncerta randins tad jau bija ieplanots :D
Rezume sapratu ka metala koncertu apmeklesana nav ietekmejusi manu alkohola paterinu drizak gan meitenes ar ko esmu kopa!!!!!!!
0
Par šo jau bija tēma.
Man pirmais bija "Deathkotēka" Robinsonā, tas laikam bija viens no pēdējiem tur notikušajiem pasākumiem. Afiša bija ar Death "Leprosy" vāka bildi virsū. 98-gada sākumā, varbūt februārī. Spēlēja Neglected Fields, Moonveil, Alfheim, Carnifex (Igaunija), Stagnant (Slovākija) un vēl citi, kurus neatceros. Skaņa bija laba tikai pie N.F., pārējiem ne visai, izdzēru vienu alu (jo vairāk nebija naudas, he he), nekādas ārdīšanās vai galvu kratīšanas, tikai rātna sēdēšana uz galda pie aizmugurējās sienas :), bet sajūta, ka esmu bijis uz "īstu, dzīvu un elpojošu" metāla konci sildīja sirdi vēl vairākas dienas.

Bet baigi labi Runcis Renārs tajā vecajā tēmā pateica par gremdēšanos atmiņās:
"Sabiedriiba tikai tagad taada saskjelta, agraak visi cilveeki bija viens miiloshs kopums. Viena liela, ar miilestiibu taisiiita, sviesta pika! Bet tad, kad piedzimaam mees - jaunaa, cieshanu pilnaa paaudze -> tad viss saaka palikt ljaunaaks, Ļevs Tolstojs bija miris un Kavalera jau domaaja par Soulfly!"
:D :D :D
+1
Pirmais, ko es apmeklēju, bija Cēsīs 90. gadu sākumā. Cik atceros, tas notika kaut kādā kultūras namā. Spēlēja Huskvarn, Conquest, Monro un, ja nemaldos, Nulles Cikls. Es izdzēru 3 alus, bet pēc koncerta mēs iedzērām nedaudz vēl. Pasākuma fināls nebija no patīkamajiem, jo, kamēr mēs ar vēl vienu dzēku par pēdējo naudu nočņikā pirkām alu, ārā palikušajiem 5 vai 6 džekiem piepisās 4 vietējie traktoristi. Lai arī skaitliskais pārvars bija mūsu pusē, dzīvsara ziņā vietējie mūs ielika vienā setā, jo diez vai kādam tur bija zem 100 kg. Iznākuši ārā, mēs konstatējām, ka cīņa jau pratiski ir noslēgusies ar mataino sakāvi. Tāpēc, izmantojot to, ka uz brīdi neviens mums nepievērsa uzmanību, mēs izštukojām, ka prātīgāk ir ņemt kājas pār pleciem, ko arī veiksmīgi izdarījām.
0
Nu tad beidzot skaidrs, no kurienes Bobijam tās visas mazās meitenītes patīk...!:)
0
Man laikam kaut kāda I Baltijas saule, un konči kabatā, jāatrod vecās biļetes, tad mosh atcerēšos! A pirmais koncis uz kuru es viens pats devos bija Ramštaini Skonto hallē...! uhuu, veel pamatenee maaciijos...!
-1
Žēl, ka savlaik uz Robinsonu nevilkos ... kursabiedru teksti par apvemtiem stūriem un sasistiem purniem neiedvesmoja ;)
0
Par kadam mazam meitenitem iet runa.
Visam iesaistitajam personam taja vesture ka minimums 16 gadi.
+5
Visām personām kā minimums 16?

"Braucu kopa ar Baibu vinai tad laikam bija 14 gadi."

"tad lai atslabinatos gajam ar Kraukli uz Depo vinam bija kadi 15 gadi"
0
:D psc.... es nez, man nav ko teikt, kas jau reiz nebūtu pateikts par šo indivīdu... :D
+2
Ā, tas par to bobijtekstu ... Hm, tagad viņām visām takā pilngadība jau varētu būt ka iestājusies. Moš var adresītes un telefoniņus nošērot ? A to plikas Baibas, Silvijas utt. nevienu īpaši nerausta .. Tas ir, plikas viņas protams visus rausta, bet pārnestā nozīmē plikas viņas nerausta, bet uz viņām rausta ...

Jebal, bļa, jāturpina dzert ...
0
BOD es ne par kadu Silviju neteicu.
Jautajums ar ko tu tuse ka tev tada info :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas