Cannibal Corpse
0
Kas tur ar to Cannibal Corpse Rīgā????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Svētdienas koncertā Kabatā visās malās bija plakātiņi, kuros bija teikts, ka šie būšot Rīgā, 10. oktobrī, ja pareizi atminos. Saliekot kopā visas zināmās informācijas druskas - to, ka CC septembrī un oktobra sākumā tūrē pa Skandināviju, ka pārrunas par uzstāšanos Rīgā ir bijušas, ka vienreiz jau viņi Latvijā ir atgriezušies (tātad šiem nav nekādu pretenziju pret spēlēšanu te), tas izklausās ļoti ticami.

Un ja vēl apstiprināsies runas par Rotting Christ koncertu nākamā dienā, tad sanāk, ka oktobris būs itin karsts :)
0
Nu, kas par lietu, ka visās sadaļās jātaisa tēmas ar vienādiem nosaukumiem? Nevarēji ierakstīt sadaļā Mūzika?
0
Un uz Canibaaljiem bilete maksaas 7 ls to var paskatiities Blacikmetal saitaa.
Kauktgan taa cena man liekas taada ticama.
0
kas tur neticams, pagaajushoreiz arii par vinjiem samaksaaju 7 Ls
0
Butu priecaajussies, ka pa & Ls llauj redzeet death metal zvaigznes.
0
Pa 7 ls bija domaats:))))))))))
Paalis paaraak liels:)
0
Obligāti jāaiziet uz šamējiem. Ja manis nebūs, varēsiet mani pēc tam nošaut, jo CC ir viena no manām mīļākajām bandām
0
henesy kapec tu zodz manas idejas?es ta tecu bet nu labi tas ta.
0
Klīst runas, ka par biļetēm uz Cannibal Corpse un Rotting Christ nākamajā dienā kopā pērkot plēsīšot tikai 10 Ls... Could this be fuckin true?
0
12 ls uz 2 dienam.
0
Kad un kur ellē tās biļetes tirgos?! Starp citu, vai koncis notiks Kabatā (lūdzu, NĒ) vai Salamandrā; baumas klīst bet īsti skaidrs man nav.
0
Koncis būs Salamandrā. Iepriekšpārdošanā, visdrīzāk, biļetes nebūs, taču tas vēl nav 100% droši zināms. Biļešu cena, kā jau še iepriekš teikts, 7 Ls uz katru dienu, vai 12 Ls uz abām kopā.
0
Pag, ko tas noziimee uz abaam dienaam?? Tad jau jaanem liidzi telts un gulammaiss :]]]
0
:D kjipa viens koncis viena diena un otrs nakamaja...
0
Cik dzirdēju, tad otrs koncis nenotiks!!!
0
Taa ari ir,cik var teikt, nekaada Rotting Chirst nebus!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas