plaģiāts! plaģiāts!
+2
www.youtube.com/watch?v=adukrwHY09s...

Ne visi gadījumi ir ļoti uzkrītoši, bet daži gan griežas ausīs.
Sukas tie Maideni, sukas!!! Kāpēc viņiem tā bija jāpievāc Samson gabals?!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tur vesels saraksts ir ar šiem video, daudzas daļas. Skatieties tik pie "related videos".
0
ehhh... taapat neko originaalu nekad neatradiisi - neviens tak muuziku nerada kopsh beerniibas iesleedzies pagrabaa (varbuut vieniigi blekmetal fanaati), tak dzird, kas skan apkaart, un tas gribot negribot ietekmee arii jaunu skanjdarbu radiishanu. Kur ir robezha starp influenci un plagiaatu?
+2
Carcass-Heartwork- un Kreator-People Of The Lie-, piedziedājumi šausmīgi līdzīgi. nav jau viens pret vienu nošpikots, bet līdzīgi ir. a poh-abi divi labi skan
0
Man tik Megadeth / Nelson un Saxon / Sweet Savage likās līdzīgi. Pārējie jau savā būtībā ir pārāk vispārīgi un tādēļ izklausās līdzīgi.
+2
taksh katram, kursh nodarbojas ar muuziku, arii man ir gadiijies uzcept kaadu rifu, kas ir kam liidziigs
0
Galvenais lai soliņi un meldiņi nav līdzīgi ...
0
Blade
Paskaties pārējās daļas. Šo to interesantu var uzzināt. Ir jau tur vietas, kas ir pat ļoti aiz matiem pievilktas, vai arī vienkārši kaut kādi jau pilnīgi folklorizējušies ritmi, kuros katrs ieliek savas notis, bet vienalga skan līdzīgi. Bet nu daži momenti... liek bezmaz nokaunēties to grupu vietā.
Es to video ieliku ar tādu domu - lai cilvēki paskatās un kļūst izvēlīgāki, gan muzikanti gan klausītāji. Ja tu redzi, ka 20 gadus vecā dziesmā jau ir rifi, kas izklausās baisi līdzīgi citai 30 gadus vecai dziesmai, nu neiesi taču tādu spēlēt vēlreiz.
Tāpēc man jaunos albūmus klasiskā heavy metal stilā visbiežāk ir kaut kā grūti klausīties. Kārtīgs power/progressive (nevis flower metal) tomēr labāks, jo tur ir vairāk melodiju, līdz ar to vairāk iespēju izspiest kaut kādas klausīšanās vērtas, nebijušas lietas, nevis tikai mētāt klasisko čuga-čuga, kas jau 1980. gadā nebija gluži svaigs.
0
Plague
Nevar jau visu tur novelt uz "gadījumu". Daži ir tik uzkrītoši vienādi visās notīs, līdz niansēm burtiski.
0
Led Zeppelin staigāja pie The Who uz mēģimājumiem, un zaga no tiem idejas - lūk, tas bija skarbi. Un Džimijs Peidžs pat saplēsās ar Džefu beku uz mūžu averversijas "You Shook Me" dēļ, ko šie izlaida vienlaicīgi, un vienādā apdarē... Bet tagad jau uz plaģiātu veselas karjeras rokā tiek būvētas, sk. kaut vai Airbourne attiecībā pret AC/DC; par metālu, kur katrs otrais tur par goda lietu nokopēt Burzum, labāk nerunāsim.
0
Plaģiāts ir Silencer pret Bethlehem
0
Tā pārskatot tos n-tos youtube plaģiātisma izlaidumus viens no lielākajiem grēkāžiem šķita Dave Mustaine.
0
punx 04
Sakarā ar Deivu gan runa parasti ir par rifiem, kurus viņš uztaisīja vēl spēlēdams Metallica un kas palika Metallica dziesmās pēc viņa aiziešanas. Dažus no tiem viņš vēlāk izmantoja iekš Megadeth. piem. dziesmas The four horsemen un Mechanix jau tas pats vien ir, abām galvenais autors Masteins.

infestus
Led Zeppelin ir apsūdzēti plaģiātismā no teju vai katras tajā laikā nozīmīgas grupas, bet par the Who gan ne reizi neesmu lasījis/dzirdējis.
0
Nu pag, The 4 Horsemen un Mechanix jau gan nav labs piemērs. Te jau nav runa par rifiem, tā bija Musteina dziesma, kuru viņš izmantoja arī iekš Megadeth, tikai mazliet citā aranžējumā un ar citu tekstu.

Nu a par to, ka Metallica spērusi rifus pa labi pa kreisi, jau pārmetumi tiiiik daudz dzirdēti... Kazi, kādu jau moš nospēra ar. Holocaust gan arī bija pieminēts Garage Inc. bukletiņā, kā ietekme, tad jau nav brīnums, ka līdzīgs rifs sanācis.
0
man liekas, ka tā Nelson līdzība ar Hangar 18 ir tīrā nejaušība.
nu kaut kā neiet kopā šitie Nelson zēni un Megadeth klausīšanās :D
www.youtube.com/watch?v=u9vc_c0cHYg...
0
KK,
Led Zep no Who spēra gan, tik, kā teikts, ne gatavo materiālu, bet idejas mēģos - kāds no Who reiz intervijā sūdzējās. Pat LZ nosaukums - galu galā, Kīts Mūns bij tas, kas šādi viņus apsauca kādā reizē; plus, kā smejies, pati grupas koncepcija, ar visu blondo siržu lauzēju priekšgalā :)
+1
ka teica Robs Zombijs,VISU jau Black Sabbath izspeleja,parejais METALA ir taspatas uz atpakalju,atraks/lenaks u.t.t,u.t.j...
un man pajaat ka tip ledi kautko iz speerushi,tas man tagad netrauces vinjus klausities talak
XD
+1
ko lai saka, notis pieder visiem
0
Lamb Of God - Laid To Rest = Testament - Into The Pit

www.youtube.com/watch?v=GJWxWtjqx40...
0
"ka teica Robs Zombijs,VISU jau Black Sabbath izspeleja,parejais METALA ir taspatas uz atpakalju,atraks/lenaks u.t.t,u.t.j..."

Buļļa sūds. pilnīgs buļļa sūds. Neticu ne Tev ne tam Zombijam. Tādas runas piedienas Godmaņ-veidīgiem onkuļiem, kuri pār hārdroku sauca arī Rolling Stones. A Tu vēl jauns, tā ka - možu garu!
+2
te Metaļika paņemta priekšā: www.youtube.com/watch?feature=playe...
+1
Es pat neskatīšos neko no tā visa, un nelasīšu, un nekad neesmu viņus klausījies, jo jau no paša sākta gala bija sajūta, ka viņi ir pidarasi. :D

:D

>:D
+3
Ja jau līdz tādam absurdam aiziet, tad jau var saklausīt arī šajā Iron Maiden dziesmas fragmentā 1:18 - 1:27 motīvu no Imanta Kalniņa - "Pūt Vējiņi" skaņdarba;)

www.youtube.com/watch?v=AEOmJ_OeVhU...

www.youtube.com/watch?v=lwdemZB73vY...
+3
Es zināju, tikko kā ieraudzīju tos mazos, melni nokrāsotos nadziņus, ka šitais ir pidaru kantoris!

Children Of Bodom "Red Light In My Eyes Pt.1"
www.youtube.com/watch?v=WCKGIu1J-ow...

uz 3:10 - Dissection

www.youtube.com/watch?v=H1UtUMv-VJM...

uuuuun.. uzreiz pēc tā Pyogenesis

www.youtube.com/watch?v=Fqp0HVP3NhM...
0
Muse video tematika aizdomiigi liidzinaas Perturbatora vienam garadarbam... tik nevis 8 bitu video, a HD

news.liga.net/culture/video/kulto...
+1
0
OK, nebūs gluži plaģiāts, bet vienas un tās pašas vizuālās tēmas izmantošana: ieročiem pilns klips, dragāšana ar aizdomīgu vāģi un mukšana no mentiem no Ļivoberežnas un Darnicjas pār Patona tiltu uz Pečerskas pusi. Šis uzņemts pirms gada...

www.youtube.com/watch?v=y5ImePXiWW8...

un te identiskas darbības šogad uz tā paša tilta, tikai ieroči un plikumi redzami vēl biežāk:

www.youtube.com/watch?v=A9hcJgtnm6Q...
0
BLOODBATH: Mental Abortion
www.youtube.com/watch?v=UaIkzHC6nrc...

AUTOPSY: Twisted Mass Of Burnt Decay
www.youtube.com/watch?v=HwcKkBe7ck8...
0
^ man gan šķiet, ka tas ''uhh!'' un pancīgais rifs vēl kādām 50 bandām ir dzirdēts :D
+4
Pēc 1. minūtes, ķip ņemam Metallica's "Sanitarium", bet spēlējam kaut kā šķībi:

www.youtube.com/watch?v=LUfdTXW4bCw...
0
^ :DDD
+1
Ple, es jau padomāju, ka jamie uzcepuši Hotel Califorņaņa koveru :D :D

youtu.be/7Ac9npit4wI?t=415...
0
^^^ es nemaz nebrīnītos, ka tas (Mangled Torsos gabalā) tā arī ir domāts
0
man patīk yūtūba komentārs: "Criminally underrated"
+1
Illdisposed, šķiet, ir aizņēmušies motīvu no Paradise Lost - Say Just Words.

www.youtube.com/watch?v=IcGgnzkQer8...
0
Slāvu vidū ar tāda ietekmēšanās un aizņemšanās sanāk: pirms 10 gadiem bija šis

www.youtube.com/watch?v=Fk9YrYEKlw4...

un šogad, to pašu pamatmotīvu jūtami paātrinot:

www.youtube.com/watch?v=VhtAfalxoOw...

Es, protams, neticu, ka, principā, tam vajadzētu būt kaut kam vairāk par līdzīgu muzikālo domāšanu vai netīšu ietekmēšanos no kaut kad dzirdēta un aizmirsta gabala, bet nepamet sajūta, ka tur kādam PESŅ NAš!
0
Lai netaisītu jaunu tēmu dēļ viena nemetāliska prikola: te ir kaut kas vēl riebīgāks nekā plaģiāts. Viens un tas pats dziedātājs J. Sproģis iedzied albumu1985. gadā ar "Lielā Tēvijas Kara veterānu" dziesmām, slavinot Sarkano armiju

www.discogs.com/Jānis-Sproģis-Lie...

... un 15 gadus vēlāk izlaiž leģionāru dziesmu albumu:

www.discogs.com/Jānis-Sproģis-Kur...
+2
tādā ziņā plusiņu var ielikt Rubikam - lai arī kāds mūdzis viņš nebūtu, vismaz palika uzticīgs savai ideoloģijai mainoties laikiem. :D
+3
Nekāds dižais pluss jau tur nesanāk. Ietiepīgi turēties pie kaut kādas tupas ideoloģijas (principā - jebkādas) un neaugt, paliekot vecākam, jau nav nekas slavināms.
+1
Arckanum - In Følva Felr (2010)
www.youtube.com/watch?v=AxUP5ZwaK44...

Metallica - Orion (1986)
www.youtube.com/watch?v=c8qrwON1-zE...
0
Krievijas grupa (laikam) Fallcie smuki apzaguši Behemothu.

Falcie - Parasites -

www.youtube.com/watch?v=oDeXMAyabYs...

Behemoth - Blow Your Trumpets Gabriel -

www.youtube.com/watch?v=Czx-OIyrQwQ...
+1
Jūtūbā uzrāvos uz tādu October Noir, kuri totāli cenšas nozagt Type 0 Negative identitāti.

www.youtube.com/watch?v=CnPfySyRdkw...
0
Neiebraucu par to behemoth
+2
Man tas sākuma rifs abiem izklausās, kā viens pret viens.
0
^ tā ir, kad MP reklamēja, iečekoju, kas tie ir - pirmais iespaids Behemoth klons. Pēc tam jau vairs ne
+1
Riharda Kruspes dziesma "My World" no 2007. g.:
www.youtube.com/watch?v=hhyQaN95_KI...

un mūsu kaimiņu Talbot gabals "Combat Zen Speech" no 2010.g.:
www.youtube.com/watch?v=RxrxfOp89SU...

Iesaku uzlikt vai nu Emigrate gabalam ātrumu 0.75, vai arī Talbot dziesmai pusotru reizi lielāku ātrumu :)
+2
Hm. Varbūt kāds pamanīja, vai Latvijā nav bijusi diskusija par šo?

1985.g.
www.youtube.com/watch?v=Z_4ULKpkLNc...

un gadu vēlāk pie mums:
www.youtube.com/watch?v=LyoIJeWvw9Q...
+1
Igo labāk mauc!
0
^^ diskusiju nav bijis, jo nav necik līdzīgi? Tiesa, par "Dzimto valodu" gan ir bijušas diskusijas, kaut gan arī tur es to izmelsto līdzību ar Scorpions nedzirdu vairāk, kā šajā piemērā. "Rudens vēju muzikants" un "Paranoid" gan jau cita štelle, bet par to gan ir arī daudz runāts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas