vl Un Iesalnieka izlecieni
-16
Konkreti necitesu visu tekstu bet doma tada ka sodien tiku izdzests no zemessargs.lv foruma pamatojoties ka esmu iesniedzis kautkadu tekstu kas parkapj foruma noteikumus.
Protams to mistisko tekstu atskaitot foruma administraciju - Jani Iesalnieku nevies jau nav redzejis :D
Vienigais teksts ko sutiju un nepubliceju bija pretargumenta Iesalnieka uzbraucieniem musu premjeram un valdibai.

Acimredzot Iesalnieks nevar izturet kritiku vai opoziciju tapec ari es tiku izbanots aizbildinoties ar noteikumu parkapumu :D

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-15
te var apskatit kas tika parmests Godmanim.

- Abrenes iztirgošana Krievijai;
- cukurrūpniecības likvidācija;
- ielikteņi valsts un pašvaldību uzņēmumu padomēs (pēdējais gadījums - šlesera šofera dēls);
- nievājošā attieksme pret leģionāriem un cenšanās aizliegt 16. martu;
- līdz idiotismam nekompetenti ministri (Slakteris, Veldre, Kastēns, Purne, Rivža utt.);
- praidu un citu homoseksuālisma propagandas pasākumu atļaušana;
- balsu uzpirkšana vēlēšanās ar pārmērīgām priekšvēlēšanu reklāmām;
- valsts amatpersonu runāšana krieviski ar vietējiem krievu preses un TV pārstāvjiem;
- kooperēšanās ar Saskaņas centru Saeimā un Rīgas domē;
- ikgadējā 9. maija dzerstiņa pieļaušana;
- pieļaušana, ka kosmopolītiskie sorosieši iefiltrējas valsts struktūrās;
- valsts apbalvojumu dāļāšana pa labi, pa kreisi, tajā pašā laikā konsekventi ignorējot leģionārus un nacionālos partizānus;
- mazo lauku skolu likvidācija;
- algu apcirpšana visai sabiedrībai nozīmīgām profesijām (policistiem, ugunsdzēsējiem, mediķiem, skolotājiem u.c.)
... tā varētu turpināt un turpināt.

Vēl dažas fundamentālākas lietas, kas attiecas uz visu laika periodu pēc "neatkarības atgūšanas":
- dekolonizācijas neveikšana 1990o gadu sākumā;
- ārvalstu "investoru", banku un importētāju lobēšana, gremdējot vietējos uzņēmējus;
- izglītības sistēmas debilizācija (visatļautība un zemā kvalitāte skolās);
- nacionālistisko organizāciju ierobežošana un vajāšana;

+4
Gribu redzēd tad kādus tu pretargumentus liki pretī :D
-12
te ir tie drausmigie komentari kas acimredzot parkapa noteikumus kuru del mani idzesa :D

Tad kad tika atdota abrene Godmanis nebija valdibas vaditajs un taka si tema ir par Godmani tad ta ir tufta ko te tu put.
Varu kludities bet cukurfabriku gals iesakas jau kalvisa laika.
Par tiem ielikteniem tadi jau loti sen ir bijusi un konkretaja gadijuma netika pieradits interesu konflikts.
Tiesi Godmanis jau ka iekslietu ministrs un premjers garanteja ka demokratiski lidzas var rikot gan legionaru atceres pasakumu gan ari pretpasakumus.
pirms 3 gadiem kad tika meginats aizliegt pie varas bija kalvitis un iekslietu ministrs jaundzeikars.
Nekompetenti ministri ir ari bijusi ieprieks un es veldri par nekompetentu gluzi nesauktu vinam tomer ir vizijas ka pacelt slavas gaisma musu armiju.
Pie tam vins ir omuligs cilveks mak izteikties un patik cilvekiem.
Praida jautajums tas ir jautajums par demokratiju un tiesiskumu valsti.
Par normativiem aktiem saistiba tiesi ar velesanu teriniem nav premjers cik zinu atbildigs.
Premjers nevar izkontrulet katras amatpersonas ricibu pie tam mes neesam nacionala valsts tapec jautajums kapec lai pat tiktu radits sads likums kas aizliegtu krieviski runat ar zurnalistiem!!!!!!!!!!!!!!
Saskanas centrs oficiali ir centriska partija.
Un ja kritizejam valdibu tad saiema vini netiek koalicija laisti.
9. maija pasakumi drizak jau butu RD parzina par to vai atlaujams kads pasakums.
Ja tev ir kadi pieradijumi par kautkadiem mistiskiem sorosiesiem tad ludzu ej uz policiju.
Mums nav nemaz tik daudz to valsts apbalvojumu un ko tu gribi katram legionaram ordeni ?
Pie tam so apbalvojumu pieskirsana tiesi nav Godmana kompetence.
Par lauku skolam nezinu parak daudz vienigi ka tur maz berni macas lidz ar to nav rentabli uzturet.
Sabiedribai nozimigas profesijas ir diezgan daudz tas tads populisms no tevis.

Laikam tev ar galvu nav kartiba kada dekolonizacija ja pedejie krievu armijas speki tika izvesti 1994. gada.
Pie tam atmodas laika par dekolonizaciju diez ko runa negaja tapatas parmetums nevieta.
Arvalstu investoru lobesana varbut minesi konkretus piemerus ?
Ka pie izglitibas sistemas ir vainigs godmanis ?
Neatceros ka vinam butu pedagogiska izglitiba vai ari tagad par premjeru var but tikai bijusie skolotaji ?
Kadas nacionalas organizacijas pateicoties Godmanim ir vajatas ?

+5
Domāju komentāri te lieki, tautieši. :D
+11
ai, bļeģ, kā tu, bobijxxx, esi man pieriebies ar saviem vienpusīgajiem viedokļiem!

Pirmkārt, tu raksti kā mērkaķis, nevis kā latvietis, tā ir tīrākā necieņa pašam pret sevi. No tevis pat kārtīgs latvietis nesanāk. Politiķis atradies ar F līmeni latviešu valodā.
+7
Bet jūs paskatieties - teikumu beigās mēdz parādities PUNKTI!! O_o
+5
a tolks kāds? galvā tāpat caurums,- punkts tur neko daudz neizmainīs.
+3
..drīz Mellajā Piegdienā par'dīsies uzraksts uz durvīm - suņiem un bobijamxx ieeja aizliegta
+9
"Pirmkārt, tu raksti kā mērkaķis, nevis kā latvietis" - dienas citāts :D
+3
varu saderēt, ka, ja šimpanzei iemācītu rakstīti un lietot internetu/forumus, viņa no forumiem nelidotu ārā tik bieži kā bobijs, un droši vien arī nekristu uz nerviem tā kā bobijs, lai ko arī raksītu...
0
Kopš 90tajiem gadiem, lielā mērā valdības rīcība ir atkarīga no dažiem oligarhiem, kā piemēram, Šķēle un Lembergs - kuriem klausa:
->kalvītis
->Godmanis
->Šlesers->Roze->Slakteri...

utt. Un ir tikai pamatota Iesalnieka kritika, protams dažviet tā ir jau pārāk politizēta - kā homoseksuāļu jautājumā (Lai takš viņi iet savos gājienos, tas mani ne...,lai tikai nelūdz sev atvieglojumus likumā. Par pārējiem izteikumiem piekrītu pilnībā:)
-3
Ja bet si tema tika radita ar Admina vardu un admins jau parasti itka parstaveja celu ideju bez politikas jauksanas klat.
Vispar nesaprotu kada jega nacionalistiem karot pret esoso valdibu.
Ta ir vairak labeja pie tam nacionalisti pasi ir lieli burzhuji kad kads nacionalists ludz padomu kada socialekonomiska jautajuma uzreiz visi nacionalisti paliek tadi ka to temu neredz.
Iespaids tads ka tikai bezjedzi mullajas.
Par tiem oligarhiem palugsu pieradijumus :D
Kamer Lemberga tiesas process nav gala vel nekas nav pieradits.
Es to ciganeli neaizstavu vienkarsi oficiali mums oligarhu nav.
Labi kada Oligarha intereses kas nodara milzu launumu latviesiem ka nacijai strada Godmanis ?
-6
Thunder ja klusu par fano.lv modu tad pirmais ko es izdarisu izbanosu tevi par vissikako parkapumu tu jau man nobesiji.
+4
bet fakts par šimpanzi no tā taču neizmainīsies :(
+1
da tevi pashu tur driiz nobanos :DD

"#239867 Autors N (0 Hour Whore) @ 2009-02-07 02:36:48 GMT
Skaties, ka pašam drīz mute nebūs pavisam ciet.
Man jau sen nepatīk tava lecīgā attieksme pret citiem, mūžīgi tas tā neturpināsies.Vismaz ne šeit."
+1
Bobij, kāpēc tu nelieto pieturzīmes?????
Tas ir jautājums tev pesonīgi, un es gribu sagaidīt atbildi!!!
+1
liela daļa no tavām problēmām atkristu, ja tu sākstu lietot pieturzīmes!!!
0
Cilvēki tevi sāktu saprast! :D
+2
To Medieval
Domā ka saprastu?
Neticu!
+1
hahaha, ja Tu tiksi par modu? bobij, tevi tur neviens necieš. un vispār tevi nekur necieš.
-4
Saubos vai banos :D
N ir tikai moderators par uperi jau es tiku ne jau modu apstiprinats bet caur vienu sakarigu adminu.
Pieturzimes nelietoju tapec ka slinkums vinas likt jo domaju ka ja grib tad manu domu var uztvert.
Bet te jau tik cilvekiem ka tik padirst ka vot tu neliec un es neko nesaprotu.
Agrak ankha es lietoju gan pieturzimes gan garumzimes un rakstiju diezgan atri jo ta pieprasija noteikumi.
Tad mani izbanoja un taka citos portalos strikti netiek pieprasits ka jaraksta ar garumzimem tad saku slinkot un neko ipasi nelieku :D
+1
Jā, Bobij, Ankh Tu nespēji turēt līdzi ātrrakstības noteikumiem - 100 rakstzīmes sekundē. ;)
+1
foruma prasiiba aatri rakstiit? nu lol
-5
Ne uz beigam jau pec mana karteja konta izveidosanas sapratu ka nevienam tur nekas nekas nebus tik labi lai es tur varetu palikt.
Varbut jusu kluda Armand ka pienemat tik daudz moderatoru.
Tapatas es lidz sim neesmu izpratis tik daudzu noteikumu jegu ankha.
Varbut pec kada laika kad nebus ko darit bus jauztaisa kads jauns konts un japaakstas tur.
Vienigais ko jus varetu prasties ir tas ka ja nodirsat mani aizmugureji tad vismaz dariet to ta lai par to man nepienak info no citiem cilvekiem.
Tapatas palugsu tomer manu ienaidnieku zimetas karikaturas nelaut publicet.
Smiekligi ir ari tas ka man ir no ankha barins nideju ar kuriem es pat dzive neesmu ne saticies ka ari runajis.
-5
Saja skatijuma paslaik sakarigakie forumi ir truemetal.lv jo te ir demokratija un vari izteikties.
Fano.lv lai ari demokratijas nav tomer sakarigs forums.
+4
katrs nākamais teikums divtik stulbāks par iepriekšējo...
+3
Bobij, Tev jau patīk intrigas, tāpēc vari vien priecāties, ka kāds Tevi kārtējo reizi "nodirš" (Bobijam gan prasītos kāds speciāls termins šī tradicionālā vārda vietā). Manuprāt, bēdīgākais Tavā dzīvē būtu, ja Tu kļūtu visiem vienaldzīgs.
Diemžēl būs Tevi jāapbēdina, ka nav tādu "mūs", kas regulāri savāktos bariņā, lai Tevi "aizmuguriski" nokakātu. Patiesība tāda, ka jebkurā sabiedrības daļā, kurā būs pabijis Bobijs, notiks bobijnodiršana.
-4
Nezinaju ka man patik intrigas.
Ko gan tik jaunu un interesantu neuzin no cilveka ar ko pat personigi aci pret aci neesmu runajis :D
Par to nodirsanu varetu but saistiba ar goldija makslas darbu ko ja nemaldos atrefereja exorcist.
Tad novelu jums ari turpmakus panakumus ka jauno dzejnieku nideju fanklubam.
0
Izvilkt laukā vecu bobija postu ir vēl stulbāk, nekā diskutēt ar viņu imho
+1
Sūkā līko, Bobi! Joptvaimaķ!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas