metalshow open air
0
vot ienaca prata doma, sogad taa balle vispar notiks? kaut kur (vairs neatceros kur) izlasiju par to, ka ja vispar bus, tad ne Blomee vai kaut ko tamlidzigu. varbut kads zinosh cilveks varetu apgaismot?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Varbūt - Valdi - apgaismosi arī mani?????
0
Exploited atbrauca, pārējais pohuj! Nahuj var mest to huiņu pie malas.
0
...tiks iekļauta
kārtējā Latvijas metal mūzikas izlasē „Melnā Piekdiena”,
kā arī iespēju uzstāties festivālā „MetalShow Open Air 2009”!

www.metalshow.lv/?section=home&lang=...

Var secināt, ka būs, bet savādi, ka pagājušā gadā no 1.februāra jau biļetes tika pārdotas, bet šogad vēl pat minimuma informācijas nav. Šogad Metalshow.lv 5 gadi, vajadzētu būt labam pasākumam.
0
Informācijas nekādas prātīgas jau nebija arī pagājšgad, kad biļetes jau tirgojās. Tik vien kā datumi un vieta...
0
pirmaa infa pagajshgad paraadiijas ap februaara saakumu un jau pirmaas grupas bija zinaamas, ieskaitot vienu no hedlaineriem! pirmaa info ir pat par zveeraa, fonofest un pat sarkasmu! :D:D:D
0
www.metalshow.lv/fest/
11.feb. jau bija zināms, ka būs Agnostic Front.
0
pagashgad bija????
0
Cik saprotu, tas ka nebūs Blomē ir diezgan droši. Bet citādi vienīgā informācija, ko esmu dzirdējis, ka "kaut kas jau būšot".
-10
Kapec lai nebutu vai tad pagajusais pasakums nenotika lai gutu lielu pelnu ?
0
man liekas ka pagjushogad neatmaksajaas, kur nu vel pelnja.
0
Visi pasākumi notiek, lai gūtu lielu peļņu, par ko tu runā, bobij?
Nemāku teikt, vai tā arī sanāca, bet tāpat wtf.

Un pagājušogad jau arī bija grupas tādas nolasītas, ka nu vai. (tagad kāds bļaus, ka nebija gan, jo tjip neviens tāds megahārdkōr nebija) Pain, Agnostic Front un Exploted, manuprāt, kārtīgi iepiķoja.
0
imho, Cradle bija visdārgākie.
0
Creidli vispaar, manurpaat, pagaajshgad bija liela kljuuda, daargi izmaksa + suudiigi nospeeleja un veel muti palaida :D
Aizdomas ka shogad fests nebuus, kriize kaa nekaa un jaa informaacijas arii nekaadas. Vai varbuut arii shamie paslepus gatavo kautko grandieozu.
+9
^ milzīgu 200 metrus garu sviestmaizi :D
+3
Ja tiktu rīkots kas grandiozs, tad arī reklāma jau būtu atbilstošā līmenī. Domāju, kas line-up ziņā būs vājāk par iepriekšējiem 2 gadiem. Ceru, ka kļūdos:)
0
Kāda šķirba, vājāk-stiprāk ... piedzersies tak kā parasti ...
+4
Nu zin, ja vajāk, tad var arī aizbraukt uz dzerevņu un piedzerties pļavā, skanot mūzikai no mašīnas tumbām :D :D Sanāks krietni lētāk :D
-12
Varetu kautko lidzigu ka uz pirmo blomi piedevam vairak industriju.
+2
točn, var jau sarīkot paši savu festu, savācas pie kāda ezera un priecājas auto atskaņotāju pavadībā...!:d
+2
^Un nākamajā dienā netiek mājās, jo akumulatori nosēdināti..:)

^^Ja gribas vairāk industrijas, tad brīvdabas festivāls nebūs īstā vieta, bobij..
0
Esmu ko palaidis garām? Kādā ziņā Kredli palaida muti?
0
Johaidī, kapēc nenāk Valdis un nepskaidro mūs!!!???

Un es ar gribu dzirdēt par kredliem, varbūt jāpārstāj klausīties. :D
0
Man šķiet, viņi teica, ka mēs esot riebīga publika vai kaut kā tā. Varbūt arī kļūdos.
0
Kas jūs pillā bijāt, kad kredli spēlēja? Denijs visu laiku brēca, ka mēs par klusu esam un par maz atsaucības. Viņi nenospēlēja visu treklisti, aiztinās ātrāk, jo ir pieraduši pie 'fanu leģioniem' nevis 500 cilvēku paceltām rokām :)
-6
Es uz blomi nebiju tapec nezinu kas ar ko runaja.
Tikai cik dzirdets panki un metalisti dabuja pa mizu tapec ka dazi jaukumi bija parupejusies par grupam kas savaca vienkop sis visnotal atskirigas subkulturas.
Par deniju viedoklis ir tads ka vins ir vecs resns aksts un nekas vairak :D
+4
Kārtējā ģeniālā sentence... tātad panki un metālisti dabūja pa mizu organizatoru dēļ?
+3
Eu, nu čo to truls bobijs šodien. Varēji jau stiprāk pateikt:
"Panki un metalisti dabuja pa mizu jo nebija skinu un nacionalistu kas dejotu striptizu organizatoriem."
-6
Ta pec idejas sanak ja nebutu aicinati cof un ta panku blice tad visticamak butu mazak wannabe ka ari panku lidz ar to mazaks iespejamais kaskis.
+2
Labi, ka tu ar savu grupējumu nebiji.
+2
grupējumu? viņam jau tik vien kā paša roķeles un daži cilvēki internetā, kuriem viņš riebjas, ir.
+2
Tātad, bobij, ja tev tramvajā iedod pa muti, vainīgs ir tramvaja vadītājs?
+1
Man tā liekas, ka vainīgs tomēr ir centrāltirgus pārdevējs, kas viņam neiedeva pietiekamu daudzumu švamju, ko sabāzt zem jakas.
0
he he mazais2, tev laba atmiņa!:)
-5
Thunder saku pardomat varbut biezak vajadzeja iet uz sporta zali nevis pie pc sedet lai es garanteti varetu nakosaja pasakuma pa sienu izsmeret jau totali ir tavi teksti apnikusi.
+3
drīzāk būs tā, ka tevi pirmo kāds izsmērēs.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas