Black metal Bass
+1
Tiek meklets Black Metal stila spelejos basists.
Prasiba:Jazin vairak par trulu stiigu raustishanu.
vargvikirnes@gmail.com
cold-eye@navigator.lv

BTW,bobij ej dirst,un parejie ar saviem TRVE komentiemXD

PRAAAISE THE SATAN
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
pēc epasta spriežot to basistu meklē Burzum, ja? :D
+1
radās jautājums, kāds tad īsti ir black metal stilā spēlējošs basists?
+9
ietīts spaikos/naglās un vēlams burzum kreklinā
+2
es pat varbūt pieteiktos ja būtu bass
0
pag, bet Vikernes taču ir true! un viņš ir redzēts triķenēs. tad basists ja būs triķenēs, tad nederēs? neko nesaprotu..

www.burzum.org/eng/gallery06.php?i...
0
Es spēlēju basu :)
Es gribu spēlēt black metal :)
Tik diemžēl grupai būtu jāuzņemas orgnizēt manu tikšanu uz mēģiem. Kas domajams man izmaksātu dārgi :D
-2
chaos atkal grib izcelties:D
veciit tu maz zini kads ir vargam uzvards pareizi?:D:D:D:D
jaja,ver valjaa metal archives un cheko
XD
+2
Un vispār - nevis Vargs, bet gan Kristians!
0
Emm, nepiekrītu - tā vārda maiņa ir oficiāla.

Turpinam malt beztēmu - vismaz sludinājums būs redzams gana ilgi, līdz to ieraudzīs īstā persona :)

0
Tu tak pats basu rukāji, ne Pāķi?
0
nez, man liekas, ka pareizi uzrakstīju - Vikernes. bet nu kā ir īstenībā, tad jāprasa viņam, lai pasi parāda :D
0
Likteņa ironija Burzuma sakarā - džekam, kas cīnās pret kristietību, ir vārds, kas nozīmē Kristietis :D nez, tas mani vienmēr ir uzjautrinājis.
+1
Uzmini, kā Gaahl'am vārdā?

Pareizi, arī Kristian. :D
+1
laikam, tāpēc tik ļauni...
+1
skatos, šim cietumā nemaz nav garlaicīgi, vismaz iestilot var --> www.burzum.org/eng/gallery06.php?i...
+3
Cietums "tur" ir labāks par dažu labu padomju laiku sanatoriju "te"...
0
nu par tiem vārdiem, tas tā. neba viņi paši tos vārdus sev izvēlējās
+2
ne nu jaa, ka vinu mates vareja zinat ,ka vini klus par true black metalistiem, un dzivos vienmer meza noklajusies ar korpsepainu un baidis mazos bucinjus ar savam grimasem, ka tai matei to bija zinat!? :(
+1
ojā, padomju laiku sanatorijas man vienmēr ir atgādinājušas kaut kādas šausmīgas vietas, kur slepeni veic visādus aizliegtus eksperimentus.
man šitais te nu nemaz neizskatās pēc rekreācijas un ārstēšanās (tās ir asinis tasjā vannā? :/) ---> latvia-foto.narod.ru/images/foto33.2big....
0
^^^ varētu būt, ka tas ir ar minerāliem un Ferrum piesātināts ūdens..
Bet izskatās pretīgi, tas toč.
+3
"piesātināts ar ferrum" nozīmē "vannā iemests un pāris dienas noturēts sarūsējis čuguna gabals" ? :P
+2
nē, ūdens ņemts no strautiņa, kurā sagāzti metāllūžņi... ziniet, tie sarkanie strautiņi, var uzņemt dauuuudz dzelzs oksīdu...
0
UUUh, es vairākās vietās provincē tādu ūdeni esmu matījusi nākam no parasta ūdenskrāna, un izmisuma situāciās pat dzērusi...varbūt ierīkot mazpilsētas blokmājā savu sanatoriju?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas