Padoms
+2
Noteikti ja ne redzējuši, tad dzirdējuši esat par nenosakāma dzimuma kretīna chuu eksistenci no Balviem, kurš paspideja Zelta Talantos, un kaut gan netika tālāk, tagad sāk kotēties pa pop skatuvi.
Lieta tāda, ka šamējais tagad rīko projektu ierakstiem un koncertēšanai un viņam vajag basģitāristu... Un man ir piedāvāts piedalīties projektā. No vienas puses es viņam gribu izsmērēt seju, iedzīt dirsā spaikotu krustu un pusnaktī sadedzināt rādot ļaunas grimases, jo man riebjas gan viņa mūzika, gan viņš kā cilvēks (piedevām man ir tā nelaime mācīties ar viņu vienā skolā). Un noteikti nāks klāt arī zināmā veida negatīva atpazīstamība metaļoru vidū, kas varētu bremzēt tālāko attīstību šajā lauciņā. No otras puses, man par to maksās, tā bus iespēja nedaudz izreklamēt sevi un attiecīgi arī savu grupu, un klāt nāk arī lieliskā iepsēja gūt profesionālas studijas pieredzi, kas man būs ļoti noderīga.
Reāli nezinu kā tagad rīkoties.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Paspēlē ar viņu, parādies kaut kādās reklāmās un tad ar lielu bumu aizej un sāc savu grupu.
0
^agree.
0
ja reiz tev ir tada iespeeja, kaadeelj gan neizmantot, bet par cik vinjsh tev taa riebjas tad uz ilgu laiku diez vai, kas sanaaks ;]
+5
Pieredzes dēļ ir vērts vismaz paprovēt, kaut vai tāpēc, lai redzētu daļu no popsīgās skatuves aizkulisēm. Bet nepārdod savu stilu!! neļauj sev balināt matus kā gejam un iespīlēties rozā krekliņā! ;)
+14
Tu gribi spēlēt muzonu vai ņupāties ar kaut kādiem peģikiem? Uzdod sev šo jautājumu un gaidi atbildi no iekšām.
+1
tas gadījumā nav tas meitenīgais emo čalis, kas japāniski dziedāja?
+4
Klausi Faunu :)

Radošajās izpausmēs jābūt 100% godīgam pret sevi. Tas Tev nav darbs, kur liek valkāt uzvalku, mūzikai jābūt Tavas brīvības izpausmei - vari arī mēģināt kačāt to kā profesiju un darīt to peļņai, bet šaubos, vai aizsācis kā popsas mūziķis mācēsi izrauties īstajā brīdī, lai darītu to, kas pašam patīk.
+8
No vienas puses baigi labi, ka var nopelnīt ar darbu, kas pašam patīk. Galu galā, kāda kuram daļa kā es savu piķi pelnu - mazgājot grīdas, slaucot govis vai spēlējot popsariku grupā, ja savā brīvajā laikā klausies normālu muzonu un kapā ultra brutal evil trve bandā. Tas ir gadījumā, ja to uztver kā profesiju. Daudzi mūziķi piepelnās kā studijas mūziķi.

Bet tā kā tev reāli riebj tā mūzika un viņš pats, tad šaubos, vai spēsi ilgi to darīt. Ja būtu tikai viens no faktoriem, tad vēl OK, bet tā, šaubos ...
+1
Paspēlē un tad jau skaties kā rīkoties!

Naudiņa laba lieta, bet brīvība labāka:)

Un nenopietni - vari rīkoties tā, kā Rock´n´Rolfs, laika gaitā izēst no grupas kādu kurš besī, sākot ar sieriņu vicināšanu gar degunu un beidzot .....:)
+3
Sapelni naudu ar patīkamu nodarbošanos - mūzikas instrumenta spēlēšanu, savāc visus uzmanības apliecinājumus no fanēm, un tad izdari ar to kverpli to, par ko rakstīji pirmajā postā. Dzīve būs izdevusies.
Kaut gan jau pastāv iespēja, ka galu galā jūs viens otru iemīlēsiet, un viss būs labi ^_^
+3
TO Chaos
Tas pats, tas pats peģiks
Interesants fakts ka šī peģika dzimšanā esmu vainīgs es un vēl viens matainais :D
Reiz kopā ar to otro mataino uzrakām Japāņu Popsuperūberstāru Miyavi, Kurš spelēja vienlaikus ģitāru un uz kājas turēja tamburīnu :)
Un parādījām to Miyavi joka pēc Tam Chuu (mēs viņu tagad saucam par pikaChuu >:) ), kas toreiz vēl staigāja kā izteikts Emo. Pēc pāris nedēļām Emo pārvērtās par japānu alternatīvās kultūras pārstāvi. :D (goda vārds es neizdomāju stila nosaukumu, PikaChuu to pats skandē nemitīgi.
-7
varbut vari paradit vina draugiem.lv profilu lai zinam par ko iet runa ?
Pieruna vinu piedalities fb un sarikojam tomatu pardosanu bara lai varam paust attieksmi.
Jautajums ja vins ir tada nieciba tad ka vins dabuja tadu naudu lai varetu organizet ko sitadu ?
+1
nu Sarkasmā izskatījās, ka bij šam tāds mataināks basists, ta jau laikam projekti tomēr būs aizgājuši >:)

cerams gan laikam, ka viņš nelasa šo forumu :D
+2
ja tā čuu padarišana kļūs ūberpopulāra, tad šito foruma tēmu varēs nopārdot vakara ziņām un vel kkādai dzeltenajai šņagai :D
+3
neesmu no tiem, kas (parasti) smejās par cilvēku kroplībām un fiziskām īpatnībām, bet tas chuu izskatās nu. .tā teikt.. dramatiski. riktīgs frīks. bet tādi skumjie kroplīši 13 gadīgām meitenēm laika ļoooti patīk.

Ieteikums - nespēlē ar viņu. sabojāsi karmu :)
+1
pohuj! ņem ciet! tak bļin ar kaut kādu smirdīgu metālu tu ilgi pērsies kamēr kaut ko sasniegsi. Mazais peģiks ar savu bandu būtu lielisks atspēriena punkts un + vēl laba pieredze.
Klausot savu sirds blasi un nekāpjot pāri saviem ūbermetālistiskajiem principiem var gadīties, ka atjēdzies pusmūžā kā 40gadīgs idiots, kas spēlē blacku mājas pagrabā ar tādiem pašiem dzērājiem. :)
+2
"40gadīgs idiots, kas spēlē blacku mājas pagrabā ar tādiem pašiem dzērājiem. :) "

spēcīgi teikts :D bet patiesībā, ja tas dod cilvēkam gandarījumu, tad tas arī ir svarīgākais.
+6
bleku pagrabā labāk kā spēlēt dance music ar diviem dzērājiem un norakstāmu vienu nariku
+3
^ Smiltenē
+2
mjā.... domāju ka Quorthon's tagad kapā apgiezās...
+3
Quorthons līdz 40 nenovilka, tā ka tas uz viņu neattiecas :)
+1
tak ir jau paņemts ciet, ko jūs uztraucaties
0
Jā mataināks basists bij bij.
Tagad esmu biki mainījis viedokli par viņu, jo, man par lielu pārsteigumu viņš, nodirsa savu iepriekšējo daiļradi (to japāņu dziesmu viņs ciest vairs nevar :D)
Tagad šamējais grib ko smagāku bliezt, nav īsti tas ko es spēlētu, bet tomēr.
Tā kā pagaidām ciest var.
(Pie tam ja ņem vērā ka visas pārējās grupas kurās es spēlēju izjuka, ko man citu tagad darīt? :D )
0
man kā reiz tā, ar kuru viņš uzstājās tāda mīlīga likās :> lolo
0
Nākamajā festā runci piekāp, iepazīstināšu :D
0
ar chuu? :>
jūs pozitivusā būsiet?
es vienkārši pārsvarā braucu tur, kur mani pa brīvu laiž iekšā :>
0
Nahuj tev Chuu? :D
taviem vārdiem izsakoties ar "to, ar kuru viņš uzstājās" :D
Godīgi sakot šobrīd es neatceros kur mēs vēl uzstāsimies. Vēlāk moš.
+1
kode_13, a tas Chuu zin, ko tu par viņu te saki? :D
+8
kode_13, ja jūs esat šitie, tad man jāsaka, ka tava uzvedība tās grupas kopējā vidē uzstāšanās laikā izskatās pilnīgi amorāli :D
www.youtube.com/watch?v=FkFJQn-iPak...
0
oii..izskatas...''komiski'... ja taa to var saukt
+1
hehehe ... labs :D:D:D
0
un "mums patīk ko mēs daram". :D

un es vispār nesaprotu, kāpēc viņš tik debīli runā.
0
Tādēļ, ka jys laikam ir latgaļīts.
+1
suka debil :))
+2
headbangs atbilstošs mūzikai :DDD
+1
E., viņš zin manu attieksmi.
Ifestus -amorāli vai bet tas ir viens no maniem uzdevumiem, pie tam kā redzi es neesu pārkāpis pāri saviem principiem. :)
Latgalietis, čūlis vai krievs - sākt piesieties pie tautības - manuprāt tas nekad nav liecinājis par augstu intelektu.
Kopējas novērtejums, - Kāpec man jau tā likās? :) -
Enīvei, es lūdzu jūsu padomu, un tā kā lielākā daļa izteica - kāpec gan nepamēģināt - paprovēju ar, un nenožēloju. => viss kas te šobrīd notiek = offtopic.
0
un vēl ar tādu skaistu dūdu vienā grupā paspēlēt, psc varētu pat teikt, ka tev ir paveicies :D
+3
Nu ja jūs nošautu vokālistu, tad varbūt kaut kas sanāktu. Bet ja nopietni, tad spēlē tikai. Arī šāda pieredze nav sūdīga. Varbūt vēl kāds saproducēs normāli un pavārtīsies pa visādiem cīņu klubiem utml. Why not
0
Nu KĀĀĀĀPĒĒĒĒC tu tā krati galvu?
+1
ir vel viens variants liec tam pegikam klausities Judas priest .. uzsedinni vinu uz rock metal skatuves utt... paradi vinam no sakuma vecos labos ... pec tam kaut kadus tur Evanesence linkin park un ta iepis pa seju un uzliec Canibal corpse.???

kas ir? tas arii ir variants!
0
kode_13, tautībai nepiesienos, es tik par to augšzemnieku dialekta lietotāju raksturīgo akcentu, kas puisim manāms, ne par ko citu. Pats esmu tāds pats, starp citu :)
0
kaapeec offtopic, mees vnk apspriezam taalaak
un es arii neredzu nekiaadu jeegu uz vinju dirst, peec kroplja jau nu vinsh toch neizskataas
0
Tasturneko labi par to pateica.
Ja LV vajag parkapt pari idealiem ja velies kautko no metala sasniegt.
Jo tiesam citadi bus grupa kas 20 gadus kautko spele ir ierakstits viens albums tacu nekur pat uz arzemem paspelet nav tikts.
Riktigi underground finansiali druma situacija.
0
neiet jau vispaar runa par metaalu, metaals nav nekaada obligaataa literatuura, var mieriigi attiistiit savu instrumentu, vai tas buutu konntrabass vai bungas, vai flauta un speeleet, attiistiities un ar laiku vienkaarshi speeleet kvalitatiivaaku muuziku prestizjaakaas grupaas, tas arii viss. naudas pelniishanas ar to jebkuraa gadiijumaa shvaka, ja vien nekluust par supadupamegastaaru.
+1
IMO Chuu kaut kā neiederās pats savā grupā - visi pārējie liekas normāli :D
+1
Nez kādēļ, bet man liekas, ka viņš domā pretēji :>
0
Piekritīšu EdudNikufEsin.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
atmoda
Intars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas