missheroin izcelas
-15
fano.lv/forums.php?action=v...
Butiba butu labi ja visi kas tomer mil musu tautu un valsti kas ir krizes stavokli aizietu un izteiktu publisku fuj par sis damas izteikumiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-13
Un dzied normaali ....
redz.. uz manis teikto tev pat nav ko atbildeet...

jo redz, tu apgalvo lai shamais krataas uz rus, kaut gan tu nemaz neesi informeets par vinja pilsoniibu smile
domaaju, ka par shaadu domaashanu, uz ielas tu vareetu smagi atrauties un izliimeeties pa brugji... smile
taadeelj izbaudi dziesmu un juuties kruts, jo redz tu esi latvietis, bet nespeej atziit, ka latvija tieshaam smird.. kopaa ar visu kas tajaa ir , arii ar degradeetiem beerniem, liidziigiem tev ....

ar katru tavu postu, es tajaa dziesmaa iemiilos vairaak un vairaak :wub:
-10
tie ir dazi izteikumi rezume vajag lasit temu kur tika aprunats ta idiota rey klips par Latviju.
+4
nav pirmais un pedejais idiots.
+1
bet tu atkal huinjas taisi, nevareeji ielikt video, lai citi vnk izsaka savu viedokli par to?
nee tev jaakurina naids lai visi tagad ietu aplikt missHEROiN. un kam tas ir vajadziigs? p0k3warz...
a taa dziesma...traapiits teemaa, desmitniekaa, stabils urlaatu gada hiits
+4
bobja teksts of teh day

"visticamak ka so gabalu pasutija kremlis."
0
un pati dziesma prieksh tiem kuri nav regojushies ieksh fano

www.youtube.com/watch?v=b0_ipRzA8BI...
0
komentēt vairs kaut kā pat negribās šitos slimā suņa murgus
-4
Neticas ka tas rey so gabalu taisija apcerot domu par lidzinasanos ce ge varam.
+3
šito redzēju jau pirms nedēļas. normāls gabals - adekvāti, bezgaumīgi, laikmeta garu atspoguļojoši :)
+3
bobijsxxx, man savukārt neticās, ka tu jebko dari "tautas un valsts" vai vispār "mīlestības" vadīts. nav ko liekuļot, tu esi zemāks par rey
0
Šitas pats pimpis ir ar pimpi Ozolu agrāk sadarbojies:
www.youtube.com/watch?v=HaECK1s8WiU...
0
nevis tā missheroin (vaikāviņtur) bet gan tu izcelies. un pārlieku bieži. un ar savu stulbumu.
+2
es nesaprotu par ko te vispār cepties. tas, ko tas Rey tur repo, tak vairāk vai mazāk ir patiesība.
+6
atcerējos to šedevru no vienas Ozola dziesmas - Pateikšu maukām, lai nokož tev pimpi :D
+2
tieši tā- vairāk vai mazāk patiesība. nebūtu viņš krievs, neviens lūpu neuzmestu :)
+2
Sorry tasturenko par mīnusu, :( gribēju ielikt plusu bet netrāpiju
Enīvei - tieši tā- vairāk vai mazāk patiesība. nebūtu viņš krievs, neviens lūpu neuzmestu :) - +5
0
Ziniet, man agrāk likās, ka trūmetāls nav trūmetāls bez bobija. Kā saka: "v semje nje bez uroda..." bet sāk jau normāli zajobīt... un tajā pašā brīdī negribās likt to bobijķeksi... :( I'm so confiused...! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas